Jump to content
Offline_Matas

Martin Arzola Cartel

Rekomenduoti pranešimai

BNNJOUk.png

vXOy0my.png

Martin Arzola Cartel - Meksikos kilmės kartelis, įsikūręs Jalisco mieste. Gauja užsiiminėjo krovininių sunkvežimių apiplėšimais, narkotikų platinimu meksikoje, įvairiais žmonių ir pastatų grobimais, susišaudymais, tyliais, bet šlykščiais susidorojimais su žmonėmis, kurie trugdė ar buvo prieš kartelį.

Martin Arzola Ortega (20) (Offline_Matas) gyveno nepasiturinčioje, diaugiavaikėje šeimoje, kas buvo būdinga tuo metu meksikoje. Jo tėvai neturėjo normalaus darbo dėl savo kriminalinės praeities. Motina sunkiai sirgo, nekilo iš lovos, visi vaikai ir pats tėvas sukosi iš padėties apiplėšinėdamas žmones gatvėje, vėliau pamatęs jog šis biznis per daug rizikingas, kadangi policijos gatvėse padaugėjo gausiai iš po jo apiplėšinėjimų, jis sumastė įkurtį gauja su savo bendraminčiais, su tais kuriem irgi gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Viskas jam ėjosi puikiai, vaikai buvo pamaitinti, o motinai buvo suteikti jai reikalingi medikamentai. Praėjus metams, kitos gaujos lyderis surengė gangwarą prieš jo tėvo gaują, kurį jis pralaimėjo ir buvo nušautas. Martinas kaip vyriausiais iš savo brolių ir seserų, ėmėsi iniciatyvos, kadangi motinai ir vėl pradėjo komplikuotis nepilnai išgijusi liga, o jo broliai ir seserys gyveno skurdžiai, maisto ieškojo šiuškliadežėse. Martinas pradėjo sekti savo tėvo pėdom, vykdydamas banko apiplėšimą su savo keliais draugais, jie susikrovė turtus į mašinos bagažinę, spaudė gazą iki dugno, bet mašiną sumėtė ir jie nuskrido nuo kelio. Policijai pasivijus, privažiavo Milenio kartelio autobusiukas su keliais jo nariais, taip Martinas susipažino su Alfredo Guzman Salazar, vienu iš Milenio kartelio narių, kuris gerai suėjo su to kartelio valdžia. Vėliau Martino gauja sujungė jėgas su milenio karteliu, taip įsikūrė Martin Arzola Cartel.

qwZq79f.png

''Martin Arzola Ortego'' Offline_Matas - Kartelio įkurėjas, jos vadeiva.

''Alfredo Guzman Salazar'' Paul_Kaiser - Antrasis kartelio vaideiva.

aUYbNOW.png

1QX1ntb.png

trwPkBP.png

TzIxTY0.png

114/115/116

Hf9jOQi.png

HIYdCY2.png

Sabre/Remington/Huntley/Sultan/Tahoma/Hermes

@Credits to Edward_Harrel for GFX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Labai kruopščiai ir tvarkingai sukurta gauja. Gfx darbai matosi, jog ne vieną dieną daryti, gražiai parinktas fontas su nuotraukomis. Aprašymas taip pat sklandus, tik galėjai apie kaiserį ką nors aprašyti. @Offline_Matas Galiu palinkėti tik sėkmės su gauja bei gero karo serveryje. Beje, mažai darbo komandoj, kad gaujas kuri? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 51 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

O tai kreditai už gfxus nebus? Tarėmės šiauliuose susitikę visai kitaip.

Sutvarkyta.

prieš 3 minutes(-čių), Koldunu_Vagis rašė:

Labai kruopščiai ir tvarkingai sukurta gauja. Gfx darbai matosi, jog ne vieną dieną daryti, gražiai parinktas fontas su nuotraukomis. Aprašymas taip pat sklandus, tik galėjai apie kaiserį ką nors aprašyti. @Offline_Matas Galiu palinkėti tik sėkmės su gauja bei gero karo serveryje. Beje, mažai darbo komandoj, kad gaujas kuri? :D

Dėkui. :D Per daug darbo nebūna, būna tik blogai išnaudotas laikas;)

 

prieš 18 minutes(-čių), Lauris_Hudd rašė:

Xaxa, saugokites mano guminiu kulku.

Gal užsuksiu o gal ir ne, kaip dievulis duos :) Bet aišku visokeriopos sekmės bahuriukai. 

@Offline_Matas nu dabar gaujinius tai mazinsi iš banu ane

Nepatvirtinta. Bus baudžiamas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

tipo tema estetiška, viskas gražiai išdėstyta, tačiau ta gaujos istorija ir aprašymas parašyti, bent man, labai primityviai ir nuobodžiai, tai manau ties tuo galima padirbėti. :") 

šiaip sėkmės, tikiuosi, kad pasiseks daug nuveikti ir smagiai praleisti laiką, kaip ir gaujose pridera. aš asmeniškai žiūriu pašaipiai į vadovybę, bet jūsų pasirinkimas ką darote.

 

@Edward_Harrell o tu kaip visada, gerus gfx suveiki. kada lol'ą :') pisiu afk vėl 40min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Taigi taigi, kartelis išsiplėtė į Lietuvos samp miestelius, kaip pirmai dienai kartelis pasidarė truputį šaibų, praplėtė savo narių skaičių ir ''ratą'' tikrąja šio žodžio prasme. Gaila užsidarė mūsų bendražygiai ''Vago Sindicate'' gauja, bet nėra to blogo kas neišeitų į gerą, priglausim visus likusius be gaujos, į mūsų besiplečiantį kartelį.

 PbWfxFq.png 

Dienos reziume. Apsilankėm iš pradžių apšilimui dylerių irštvoj. Ten gavom truputį pasipriešinimo, nes jų bobos dylerių bazės viduje gimdė visokius Budriukus, Kentus Meškiukus ir t.t. Bet vistiek sugebėjom atsilaikyt, nes iš mexikos atvykę tokį kelią, įniršę ir išalkę buvom. 
JRkXT5c.jpg

Pas dylerių apšilę, nukeliavom prie ls tilto saulės palydėti, pakvietėm dar ir swatus, bet jie nedavažiavę iki mūsų sukrito į vandenėlį, matyt vidurį žiemos jiem per karšta buvo, sumanė atsivėsinti. Pora kadrų iš saulės palydėjimo
7IAldUg.jpg
95F0RjH.jpg

Po šito lėkėm pas fūristų, saliarkos nachaliavai užsipilt iš fūrų bakų nes veiksmo ten buvo nulis, neapsėjom be aukų, kalbu apie fūristą Micro_Playz kuris įnirtingai visą grobimą darė /vt 4 nežinia kokiam tikslui. Tai va šitas taip ir praėjo.
qXuHOCH.jpg
AYDXQ76.png

Iš po fūristų grobimo, mes buvom vis dar išalkę nes gi fūrų bazėj ar gausi tu to veiksmo? Šį kart negavom, todėl persikėlėm į VT 1 miestelį, ten pasiautėm, truputį pašaudėm, viskas ėjo sklandžiai, veiksmo gavom, pašaudyt gavom, kalbant apie aukas, čia pora jų:
DyZAsiy.jpg
BY2dxRE.png
cY0bAgs.png

Truputį pailsėt gi reikia, nuvarėm iki hood'o, pasišaudėm 2x2 už mašinų, padarėm porą fotkyčių, pavalgėm ir toliau keliavom į kapinyną veiksmo ieškot.
gYhmIWN.png
pglTOFJ.png

Kapinyne veiksmo nebuvo per daug, greit atsilikom reikalus ir pasišalinom
GxqrPZo.jpgPyCjdWC.jpg

Šiandienai tiek, girdėjau nauja gauja keliauja miestelių link, galbūt sujungsim jėgas, o galbūt ir ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

19.02.20-20.02.20

Dvi dienos, kupinos veiksmo, buvo visko, saldžių pergalių, karčių pralaimėjimų, nesam tobuli, bet toliau stengiamės. Kaip ir buvo planuota į miesteliu atsikraustė naujas kartelis kuris nėra silpnas, tad kariaujam iš paskutiniūjų, renkam žmones, darom sąjungas, veiksmus kad duot spaudimo ne tik gaujai, bet ir visam likusiam serveriui. 

Kaip ir kitas kartelis minėjo, fūristai sudarė sąjungą su LBC, o mes sudarėm sąjungą su dyleriais, pasiskirstėm taip jog kai vienas kartelis puls kitą kartelį, fūristai ir dyleriai galės taip pat kištis, daugiau veiksmo, daugiau aukų, daugiau patirties, daugiau išpūstos žolės.

Tuo tarpu kai kito kartelio lyderiai buvo išvykę, mes ėmėmės veiksmų prieš kitas frakicjas, grupuotes. Pastatų, firmų valdžios atstovų grobimai, susišaudymai, mechanikų bei fūristų reketavimas jų pačių bazėj, pasikrovime.

5290QNp.jpg
bvpmxAe.jpg

TWizUiL.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Per šias dienas ir vėl buvo visko, saldžios ir garbingos pergalės, ir šiek tiek gėdingi pralaimėjimai.

Kalbant apie pergales tai skriaudžiam fūriokus, laimėjom sausai brawl prieš mechanikų firmą, imam grobimus, net ir keliese.

sp7Gn9i.jpg

Šitie pacai vs maždaug 15 SWAT, grobimą paėmė ir patys galit nuspėt kas;)

Kalbant apie pralaimėjimus, nusileidom kitam karteliui brawle iš 1.000.000 dolcų, ką padarysi, visko būna, sieksim tolimesnių pergalių ateityje.
7Ba9gLU.png

Pora nuotraukų kurios kalba pačios už save.

Eu2iQZp.jpgpYgyayC.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Ai3X8.pngLqvO4.pngIIEwe.pnghLVum.pngZD6Yq.pngoAVb1.pngGd4Kd.pnge29EN.pngHKNUi.pngFJvMP.pngBw33l.pngCd43i.png

Dienos prieš ir po gaujos virsmo į oficialią - kupinas veiksmo laiko tarpas. Karteliui teko patirti saldžių laimėjimų, bei karčių pralaimėjimų. Kartelis užsiima vis daugiau ir daugiau verslo zonų, plauna pinigus, plečia narkotikų gamyba, kariauja su teisėsauga, kariauja su kitu karteliu, su kuriuo karas gan sunkus. Karteliui pralaimėjus GW prieš kitą kartelį netekome krauju aplaistytos aprangos, tačiau rankų nenuleidžiam, kimbam kur tik galima kabintis.

Karteliui pradėjus vis labiau plėstis po miestelius pavyko išsikariauti papildomą vietą narkotikų gamybai, teisėsaugos triuškinimo planų kūrimui, bei atsipalaidavimui. Karteliui buvo suteikta nauja gūšta - baikerių bazė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

2020/03/03 - 2020/03/06

Krauju ištepliotos baikerių bazės sienos, išdarkyti dievo namai, miesteliai suniokoti, fūristų krovinių pervežimas sumažėjo ant 80%, swat skolose, ir viskas per mus, Martin Arzola kartelį. Labai įtemptos dienos, daug laimėtų grobimų, gal vos vienas neišlaikytas, net nepamenu nes guliu lovoje su šautine žaizda petyje.

Kartelis juda pamažu link visiško triumfo ir dominavimo serveryje. Beveik visos verslo zonos priklauso mum, kurios neša mums pelną kad mes ir toliau galėtume mėgautis premijine žolyte iš dylerių. 

Užsiėmėme ''Burger Shot'' verslo zona, ir prekiaujame tikrai ne burgeriais. Kiekvieną dieną iš šitos užkandinės iškeliauja po sunkvežimį su narkotikais pripildytais sumuštiniais, kurie keliauja į kitus miestelius, ir daro mum šaibas. 

Kalbant apie šaibas. Fūristų reketavimas einasi puikiai, swat vis dar neranda priešnuodžio prieš mus ir mūsų veiksmus, girdėjau naujas miestelių policijos direktorius greitu metu bus išrinktas, eisime ir ten apsilankyt, pasveikint jį:)

Biškutis informacijos apie buhalterija, vis dar laukiam skolos iš swatų kuri jau siekia 1.700.000$
Nusimato geros algos ištikimiems kartelio nariams už jų nuostabų darbą.

apfBXwP.jpg

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

2020/03/06 - 2020/03/08

Šiek tiek naujienų iš lmg miestelių; Mūsų bendražygis medikų generalinis direktorius Gytis_Lapakju paliko direktoriaus pareigas, jas perėmė Deividas_Kol, reiks eit vėl medikų užsisakyt. Mechanikų direktorius Nojus_Extazy paliko pareigas, jis mums pradžioje padėjo veiksmuose, taip pat sutiko eiti brawl prieš mūsų gaują, kurią karingai, išdidžiai pralaimėjo, už ką mes jam ir duodam respekto balų. Nojus ''Inkaras'' Ceeyjay paliko direktoriaus pareigas ir jas galimai perleis Ponui Hoperiui, taip išeina jog ir toliau skriausim fūras kai tik turėsim progą. 

03/07 dieną Ceejay rengė ''last actiona'' kuriame jis turėjo eiti gw prieš swat firmą, nežinau kas įvyko, bet viskas pakrypo kita linkme, jie filmavimosi aikštelėje buvo užklupti netikėtai mūsų gaujos ir buvo kaip sakant ''išrūrinti'' mūsų kartelio. Mes atemėme kameras ir pradėjome filmuotis patys, truputi pasifilmavus, ceejayus pasiūlė eiti gw masė x masė gerai žinomoj duobėj, kurioje jie visi ir sukrito, galim drąsiai sakyt jog sausai, daugiau apie tos dienos įvykius šiame reportaže;

Mūsų užsakytas korespondentas surezgė mum dar vieną mūsų kartelio veiksmų vidosiuką, apie mūsų užsiėmimus serveryje, smagaus žiūrėjimo;

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

da3f7097bf80ddf7dee3cbb951a945ee640.png
2020/03/11

Judesys po judesio, grobimas po grobimo, kartelio šavo šaknis serveryje išraizgė gan giliai, plovėm šaibas, grobėm, žudėm, kankinom, skriaudėm, buvo visko, tačiau viskas turi pradžia ir pabaigą, taip pat ir Martin Arzola Kartelis.

Visą laiką tikrai nebuvom stipriausi, tačiau ir nebuvom silpniausi, kovojom tiek su kitu kiek anksčiau veiklą nutraukusiu karteliu, tiek su teisėsauga, įtakingais miestelių žmonėmis, bei civiliais. Buvo kilimų buvo kritimų, nebuvom tikrai nenugalimi, bet atsaką duodavom kas bepasipriešintų

Veiklą kartelis nusprendė nutraukti dėl drastiško veiksmo trūkumo serveryje, esat tokiai situacijai kartelio narkotikų gamyba, pinigų plovimas stringa.

Kalbant normaliai, be jokių įsijautimų į žaidimą, galiu pasakyti taip, padarėm ką su Offlainu ir planavom, atėjom, pasišaudėm, padavėm veiksmo, ir išeinam. Vieni išeina kiti ateina. Serveris vis labiau ir labiau žlunga, kad ir po Gusčio nušalinimo žaidėjų kiekis šiek tiek pakilo, bet čia nieko gero vistiek, čia mano akimis "paskutinė stotelė" serverio.

Nėr čia ka daug ir bazarint, Martin Arzola Cartel'is OUT.

Kartelio vadeivos spaudžia dešinę šitiem pacam:

Koala_Stonkus
Gvidas_Boomeris
Tadaksss_Lietuvis
Lol_Ikas
Setono_Degtine
Deividas_Kol
Gytis_Qpk
John_Moron
Mad_Mine
Andrius_Deagle
Kentas_Meska
Rytis_Electro
Eimis_Mag
Liutka_Easy
Nojus_Box
Mantyvdass_Zigas
Elyga_Bmw
Marius_Benz
Lauris_Hud
Martis_Forsas
Mrkas_Mantas
Tomas_Tankas
Pilypas_Lmg
Swat_Swatuxx
Tri_Hard
Matas_Kurk

Kurių neišvardinau, neužpykit, daug Jūsų :D 
 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×