Jump to content
Rytiz_Kent

''Auto Bolidas''// Nuolatinė atranka

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas pildymui :

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Kupati_Astron
  • Jūsų amžius :17 metų
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :Na esu draugiškas žmogeliukas padedantis kartais ir turintis biškį kantrybės ir greitai atleidžiu o blogosios kad kartais galiu greitai supykti.
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kupati_Astron
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :Mano aktyvumas prasideda nuo 2h per diena bet dažniausiai būna daugiau o dėl aktyvumo tai priklauso nuo reikalu.
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :Mechanikai turi taisyti kitu žaidėju automobilius bei pildyti degalus jei to reikia serverio žaidėjams bei mechanikai turi tvarkyti miestelius nuo netvarkingai pastatytu automobiliu.
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? :Senai dirbau šiame darbe tai norėčiau vėl prisijungt į šia mechaniku komanda.
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :Priimti iškvietimus jeigu žmonėms reikia bei tvarkyti miestelius nuo netvarkingai pastatytu automobiliu.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? :Na aš nemanau jog turėtumėte priimti butent mane į šita darbą.
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? :Jeigu jinai yra pastatyta netvarkingai.
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? :Į vandenį bei į kma
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? :Ne negalima reikia turėti įrodymus norint atsišaudyti.
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? :7 dienas
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? :Taip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? :Drk: Rytiz_Kent Pav: Starka_Gerietis Turkas_Matas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Matas_Mate
  • Jūsų amžius : 13
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus : Nu geriausia, kad esu darbštus, klausantis nurodymų, o neigiami tai kad mažai kalbu.
  • Pateikite savo VVP nuorodą : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matas_Mate.
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? : 2-6 val. Dažnai galiu būti aktyvus savaitgaliais.
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje : Mechanikas tai darbuotojas kuris dirba su mašinomis. Jis turi pripilti degalų jei trūksta, sutaisyti mašiną.
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? : Sugalvojau prisijungti, nes dar nesu bandęs šio darbo ir nemačiau aktyvaus kito darbo kaip šis į kurį turėčiau įsidarbinti.
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas : Mechanikas turi būti malonus, draugiškas, nesikeikiantis ir neižeidinėjantis klientams ir daryti tai ko klientas prašo.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? : Gal nes esu aktyvus ir nešsidirbinėju.
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? : Jeigu ji pastatyta netaisyklingai arba netoje vietoje.
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : Darbines tiesiai į vandenį, o nuosavas konfiskuotų aikštelę.
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? : Aišku, kad ne.
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : 7 dienas
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? : Taip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? : Direktorius- Rytiz_Kent, Pavaduotojai- Starka_Gerietis, Turkas_Matas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Ugnius_Beprotis
  • Jūsų amžius :14
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :Esu draugiškas,atsakingas, kartais bunu labai piktas.
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ugnius_Beprotis
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :4
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :Padėti žmonėms, reguoti į iškvietimus, valyti miestą nuo nevietoje paliktu transporto priemonių.
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? : Kažkada buvau mechanikas patiko, norisi grįžti, bei smagus darbas.
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :Geras mechanikas būni kai,klausai savo direktoriaus, atsakai į iškvietimus, padedi žmonėms bėdoje.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? :
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? :Kai mašina būna netvarkingai pastatyta(kreivai ar nelygiai).
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : Darbo mašinas į vandenį , o nuosavas į KMA
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? : Ne
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : 7 dienas
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? :Taip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? : Direktorius :Rytis_Kentz ,nesu bendravęs bet manau susibendrausime. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Mepuzas_Nrg
  • Jūsų amžius :12
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :esu mandagus nenoriu girtis ne auksinis tesu tai blogu bruozu neturiu
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mepuzas_Nrg
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :mazdaug nuo 2h iki 4h siuo metu daznai prisijunges
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :mechaniko darbas tai kai turi padeti kitiems ne tik sau
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? :neperseniausiai dirbau sioje firmoje ir supratau kad butu vel gera grysti I mechaniku firma
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas : geras mechanikas turi atsakyti I iskvietimus klausiti firmos valdzios neprisidirpti
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? : nezinau visi gali patekti jej tik labai nori reike ne seip rasyti anketa o su meile
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? : kai jos yra netvarkingai pastatytos
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : I kma
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? :jokiu budu ne
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? :taip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? :Rytiz_Kent firmos direktorius nelabai pazystu tai nzn bet daugaiu pazinociau jej antra karta prisijunkciau butu tikra garbe xD 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Mantelis_Varnelis

Jūsų amžius : 21

Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus : Pas mane blogas charakteris išeina nuo gero juoko :D Vienu žodių prikolnas žmogus 

Pateikite savo VVP nuorodą https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mantelis_Varnelis

Koks jūsų aktyvumas per dieną ?  Dabar kaip karantinas tai +-6,4 valandėles 

Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje : Padėti žmonems sutaisyti ju auto  ir kolėgoms 

Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ?Esu prie kelis metus ten dirbės  darbas geras noriu padėti žmonėms noriu kad žmonės galėtu laisvai vaikčiot pro nevietoj pastatytus automobilius

Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :(''su cigarėte rankoj'') :D Geras mechanikas turi reguoti į iškvietimus žaibiškai ,klausyti valdžios.ir t,t,t..

Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? : Todėl kad esu metuose jau žmogus ir jau nesamonės praeiti  reikia į darbą įdėti noro iš jiegu

Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? : Kai mašyna pastatyta neteisingai arba ne vietoj ar jį sugedusi yra 

Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : Darbines tiesiai į vandenį, o nuosavas konfiskuotų aikštelę.

Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? Suprantama kad ne 

Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : 7dienas

Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? : Taip

Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? :Drk: Rytiz_Kent Pav: Starka_Gerietis Turkas_Matas

Cituoti
Cituoti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Tomas_Grig
  • Jūsų amžius : 18
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus : esu draugiskas, linksmas, kartais prie prikolo 
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tomas_Grig
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? : nuo 1h iki 6h dazniau galiu buti anktivesnis vakare
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje : padeti zmonem to ko jiems reike pvz kuro ar fix 
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? : patinkantis darbas noriu padet zmonem ir prie to pacio uzsikelt darbo patirties
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas : buti mandagus reguoti greit i iskvietimus ir i juos greit nuvykti
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? : tikrai ismanau si darba ir tikrai sugebu gerai atliki darbus
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? :ei blogai pastatyta automobilis, ar belenkur numesta.
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : nuosavas i KMA, o darbines i vandeni arba subumint
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? : Negalima nes mechanikai yra nenusikalstoma firma
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : 7 dienas
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? : beabejo kad taip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? : Direktorius Rytiz_Kent  pav Starka_Gerietis ir Turkas_Matas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Airidas_Kobra
  • Jūsų amžius : 14
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus : Nu nežinau pats sau esu normalus kai kurie apie mane irgi mano tą patį užauges planuoju dirbti automechaniku .
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Airidas_Kobra
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? : Geras 3-4 valandas
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje : Mechanikas tai darbas kuriame dirbdamas gali padėti žmonėms patekus į nelaimę bei nuvilkinėti netaisyklingai pastatytas mašinas.
    • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? : Todėl nes kaip ir minėjau užaugęs norėčiau tapti automechaniku ir prabandyti mechaniko darba žaidime .
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas : Nežinau tikriausiai turėtu būti mandagus ir suprantantis , bei užjaučiantis žmogus.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? : Nenoriu būti ką geresnis už kitus bet tikriausiai mano išskirtinis bruožas būtų jog as esu labai mandagus
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? : Kai ji pastatyta neteisingai
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : Į KMA kuri yra šalia mechanikų
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? : Ne negalima
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? : Taip perskaičiau ir sutinku laikytis jų.
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? : Rytiz_Kent kolkas neturiu kai susipažinsime artimiau tada gal ir kažką papasakosiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Lukis_Daktariukas
  • Jūsų amžius :16m
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :charakteris linksmas visada pozityvus atsakingas nemelagis neigiamu aspektu nlb yra nesinervuoju megstu patart padet buti kolektye
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lukis_Daktariukas
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :losiu kiekviena diena savaitgaliais ilgiau 3-5val savaitgaliais ir ilgiau
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :Padeti civiliui jo automobiliui suteikti greita pagalba kelyje
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? :esu dirbes is seniau patiko darbas noreciau pasiekti aukstesniu pareigu puikus darbo pasiulymai
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :greitai reguoti I iskvietima nepriestarauti valdziai dalyvauti visose veiklose treniruotese ir pan :)
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? :Taip nemanau nes kiekvienas yra savaip lygus kiekvineas turi savo ydu bet esu dirbes cia ir nemanau kad mechaniku valdzia nusivils mano darbu nes esu patyres sioje srityje
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? :jeigu transport priemoe trukdo kitiem ir yra nudrebta belekaip :)
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? :Vandeni, KMA
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? :ne
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : savaite tai tikrai
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? :nu teip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? :Rytiz_Kent drk , kitospareigos laisvos 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-07 at 17:08, Rytiz_Kent rašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Tik_Erikas.
  • Jūsų amžius :15.
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :mandagus jaunas berniukas.
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tik_Erikas
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :1h-2h Būna įvairiai.
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :Tai pareiga kuri liepia tvarkyti mašinas bei joms užpilti degalų ir nutempti ne ten pastatytas mašinas.
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? :Man bent jau asmeniškai tai atrodo normaliausias darbas į kurį galiu įsidarbinti.
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :Turėtų maloniai elgtis su žaidėjais, Aktyviai dalyvauti budėjimuose bei veiklose ir stengtis kuo greičiau nuvykti į iškvietimus ir t.t.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? :Mano manymu visi mes lygūs, taigi norit priimkit mane norit priimkit kitą.
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? :Kai pastatyta ne taip kaip turi stovėti arba kai trugdo kažkokios firmos darbuotojams.
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? :nuosavas į kma, o darbines į vandenį.
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? :Ne
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? :visą savaitę (7 Dienas)
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? :Direktorius: Rytiz_Kent, Neturiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Andrius_Korenkov
  • Jūsų amžius :15
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :draugiskas,megstu pabendraut:esu nelabai kantrus
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Andrius_Korenkov
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :5,6 Valandos
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :Tvarko serverio mašinų gyvenimą pvz: Taiso masinas, valo miestelius nuo paliktu masinu.uzpila degalu.
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? :norisi padarit tvarka miesteliuose nes per dauk jau masinu palikta,padeti kietiems zaidejams.
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :Netempti tu masinu kurios grazei priparkuotuos reaguoti i iskvietimus.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? :nes as nesiruosiu dariti nesamones as einu i mechanikus kad padariti tvarka.
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? : veikslos metu.
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : darbines masinas reikia ismesti i vandeni kad masina atsirastu darbo vietoi :arba i kma
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? : draudziama
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : 1 savaite.
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? : Taip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? : Rytiz_Kent: nezinau nuomuone apie ji bet jauciu jeigu priims i darba tai susibendrausim su juo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Airidas_Kobra Priimtas, susisiek su valdžia žaidime, arba teamspeak3 programoje, del tolimesnės apklausos.

@Lukiss_Daktariukas Skurdoka anketa ir buvo klaidų, bet suteiksiu tau šansą -  susisiek su valdžia žaidime, arba teamspeak3 programoje, del tolimesnės apklausos.

@Tik_Erikas Atmesta.

@Andrius_Korenkov Priimtas, susisiek su valdžia žaidime, arba teamspeak3 programoje, del tolimesnės apklausos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Justukas_Piktas
  • Jūsų amžius : 15
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus : Geras Draugiskas prie prikolo neigiami apspektai keiksmai
  • Pateikite savo VVP nuorodą : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/justukas_PIKTAS
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? : 3-8h I diena
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje : na uztikrinti tvarka keliuose (tempent nuo kleio automobilius) remontuoti automobilius 
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? : na esu dirbes ir man tai patiko
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas : geras mechanikas turi atlikti savo darba su meile
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? : na nemanau kad as esu geresnis uz kitus bet pasistengsiu juo buti mechaniku darbe
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? : jei tai trukdo pvz ne vietoj pastatyta darbine auto ir ji trukdo
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : darbines I vandeni nuosavas I saugojimo aikstele
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? : ne nebent savigynai
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : 7dienas
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? : taip ,zinoma
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ?  Rytiz_Kent Turkas_Matas Starka_Gerietis 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Mantas_Pakalniskes
  • Jūsų amžius :18 greitu metu bus 19
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :Esu draugiškas, bendravimas neproblema, linksmas.
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mantas_Pakalniskes
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :Pradejau nesenei žaisti vel, bet per diena tai 5val kaip minimum.
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :Atlikti machaniko pareigas, padeti piliečiams su transporto priemoniu sugedimais.
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? :Nes atsibodo dirbti paprasta darba, norisi kažko įvairesnio.
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :Visu pirma gerai žinoti savo darbo pareigas, padeti miestelio piliečiams, pašalinti automobilius jeigu jie trukdo eismui, arba pastatyti tam neskirtose vietose.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? :Todėl, busiu aktyvus, gerai susibendrauju su nauju kolektyvu, dirbti megstu. 
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? :Iš aikšteliu automobiliu tempti negalima, nebent manau tai drabo automobilis ir jis numestas jau ilga laika, tai  reiktu ji sunaikinti.
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? :Nuosavas temti i KMA, o darbines tiesiog sunaikinti vietoje.
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? :Galiu jeigu neesu apsirenges darbines uniformos, ir jeigu pasibaiges darbo laikas.
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? :Ne mažiau nei 7 dienas.
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? :Taip perskaičiau ir sutinku.
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? :Direnktoriu- Rytiz_Kent. Del pavaduotojo tai gerai nezinau nes forume apie pavaduotojus nera info, bet serveryje skelbimus matau skelbia, Pavaduotojas-Turkas_Matas
Redaguota nario Mantas_Pakalniskes
pamirsau paryskinti sakini

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Eimantas_Pakalniskes
  • Jūsų amžius : 18
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus : Esu linksmas, draugiškas , mėgstu paplepėti. Neigiamų bruožų nelabai turiu tik ,kad nemėgstu policijos. Taip pat esu labai sąžiningas, niekada nemeluoju ir puikiai atlieku man pateiktas užduotis.
  • Pateikite savo VVP nuorodą : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Eimantas_Pakalniskes
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? : Labai įvairiai darbo dienomis tarp 3-4h , savaitgaliais būna kartais daugiau.
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje : Serveryje yra daug žaidėjų ,kurie nusipirkę vipus tai jiems gal neakualu ,kad jiems mašinas sutaisytu ,bet yra ir tų kurie negali to padaryti tai manau mechanikai tam ir skirti ,kad pagelbėtų tiems žaidėjams arba pripiltu pilnus bakus žaidėjams ,kurie kelia ridas. Aplamai kaip ir teisėsauga mechanikai palaiko šiokią tokią tvarką serveryje, valo miestelius nuo vidury kelio ar netvarkingai paliktu transporto priemonių.
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? : Na kadangi mechanikuose dirbau kaip pirmą darba su pakvietimu ir jaučiausi kaip namuose, puikiai žinau mechanikų darbą ir manau ,kad po pertraukos grįžtant į šį serverį tai būtų puiki proga gerai praleisti laiką. Taipogi teko sutikti porą mechanikų , kurie labai pagelbėjo bėdoje ir manau ,kad pas jus yra puiki komanda ir geros darbo sąlygos.
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas : Geras mechanikas yra tas kuris visada padeda bėdoje, suremontuoja apgadintas transporto priemones. Mandagus, atsakingas, žinantis darbo grafikus ir atsakingas jo laikantis.
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? : Kaip ir sakiau esu atsakingas ,bei puikiai žinantis mechanikų darbą, bet čia ne man spręsti ar aš esu geresnis už kitus. :)
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? : Paliktos ne tam skirtose vietose.
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? : Darbines sunaikinti , nuosavas tempti į KMA.
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? : Jokiu būdu
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? : 7 dienas
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? : Perskaičiau ir sutinku
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? : Direktorius - Rytis_Kent, Pavaduotojas - Turkas_Matas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Lukis_Baltk
  • Jūsų amžius :13
  • Apibūdinkite savo charakterį, aptarkite jo geruosius bei neigiamus aspektus :esu mandagus normalus bej labaj uzknisantis
  • Pateikite savo VVP nuorodą :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lukis_Baltk
  • Koks jūsų aktyvumas per dieną ? Kaip dažnai galite būti aktyvus ? :5-10h bet galiu but  kiek noriu
  • Savais žodžiais apibūdinkite kaip suprantate mechaniko darbą serveryje :gelbeti padeti ir taisyti
  • Kodėl nusprendėte, kad norite prisijungti prie mechanikų komandos ? :nes mano tevas mechanikas as ir noriu but mechaniku :D
  • Savais žodžiais paaiškinkite, kaip turėtu dirbti geras mechanikas :grejtai nuvykti i iskvietimus bej visalaika rasiti i racja as vaziuoju
  • Kodėl manote, kad jūsų kandidatavimas turėtu būti geresnis už kito žmogaus ir turėtumėme priimti būtent jus ? :priimciau as iskvietimus ir labaj grejt reguociau bej padeciau zmonem su masina
  • Kokių atveju galima tempti transporto priemonę iš aikštelės ? :jei netvaringai yra palikta bej trugdo kittiems
  • Kur reikia tempti darbinęs transporto priemones, bei nuosavas ? :i kma raba i vandeni
  • Ar galite šaudyti į kitus serverio žaidėjus be pagrindo ir neturėdami atitinkamų įrodymų ? :ne
  • Kiek privaloma išdirbti firmoje, kad nebūtumėte įrašytas į nepageidaujamų darbuotojų sąrašą ? :visa savaite
  • Ar perskaitėte visas reikalingas taisykles, informacija bei sutinkate laikytis jų ? :taip
  • Išvardinkite mechanikų firmos valdžios narius (Direktorius, pavaduotojai), galbūt turite nuomonę apie juos ? :Rytiz_Kent MLDC

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.