Jump to content
Nojus_Ceejay

Ceejay out.

Rekomenduoti pranešimai

prieš 11 minutes(-čių), Offline_Matas rašė:

Nemeluosiu, šitas video tikrai neatspindi tavo eros, kad ir kokia jinai ir bebuvo, šiaip editas neblogas, minties nepagavau tiktais šito filmuko, bet manau mano filmuko mintį pagaus visi.

Baisei tu mldc seni, kazkaip taviskius daznai kickina uz rapid fire grobimu metu tai apie ka kalba eina piz6datronas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 8 minutes(-čių), Cactus_Germis rašė:

Patiko vaizdo įrašas, nes gerai parinkta daina, geras editas ir t.t. Kaip matau nelabai sekėsi kariauti prieš gaują, nu bet jeigu tai būtų buvęs 2017 metų El Monte Flores X3 Ceejay, būtų viskas pasibaigę kitaip.

2017 metais nebūtų ką veikt prieš tokius :DP

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Offline_Matas rašė:

Nemeluosiu, šitas video tikrai neatspindi tavo eros, kad ir kokia jinai ir bebuvo, šiaip editas neblogas, minties nepagavau tiktais šito filmuko, bet manau mano filmuko mintį pagaus visi.

Nemeluosiu, bet šitas video, šis gfxas, užblokavimų skiltis ir raudoni tekstai serveryje(if u know what i mean) tikrai atspindi tavo gaują:))))))

https://www.part.lt/img/ae4414e61d4a6a501db1c3a69f693162884.png

Video geras, nes geros modifikacijos, gera muzika, geras montavimas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), Offline_Matas rašė:

blemba, gang shitt, pasigirsi, kad gauja palaikei, galesi save gansteriuga laikyt, kuris nesugeba racionaliai banu tikrinti

visiem vps pajibat ta tiesa, visur cia melas ir korupcija. nusipirksiu admina ir prablokuosiu puse tavo gaujiniu, sukursiu montaza is visu banu ir sakysiu: "NEMELUOSIU, BET VISA TAVO VAIZDO MEDZIAGA MAC TEMOJE NEATSPINDI TAVO EROS, KAD IR KOKIA JINAI BEBUVO, NES VISI CYTAI", gali nedraskyt akiu, kad yra kitaip, viskas matos.

MALADEC, ISNESIOJAT FURISTUS, KURIE RATUKU SUSTOJE, GALIT DABA PASIGIRTI, KOKIE JUS AXUENI!!!1!!! vapse pajibom

cia bl&t visi bazarina apie kolumbijas ir ad visokius, pisiu dusa masinu per grobimus, galesi crashuose sedet

Geras montažas ceejay, maladėc, kad kažką kuri.

Jeigu nesupranti esmės vidosikų tokių, tai nekomentuok, tiesiog parodo tavo degradaciją. @Offline_Matas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunuolis! Labai gerai sumontuotas vaizdo įrašas man patinka! Offline nesupratau realiai ką čia nori pavaizduoti su tuo savo video.. Ir taip visiem aišku kad pas tave eiliniai čyteriai, o dar kažkur rašei kad pas tave iš kito projekto ateja... Bent aš taip supratau nes @Marius_Benz jau gaujos nebepakurs iš LMG žaidėjų.. Kiek rašei būsenoje. Nojau, didžiausios sėkmės! O Offline manau tuoj užsidarys nes privalės patvirtint savų bannedus.

@Vycka__RyckaRycka#NaikinkČytus! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-07 at 20:48, Offline_Matas rašė:

Linkejimai rimciausiam lyderiui -

460e1ee5a57b819cbd660de1e6d722b4336.png

Video grazus, galejai is veixmo ir grazesniu kadru prikabinti nes tavo eroje nebuvo pagrindinis veiksmas veziot krovinius :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Reliai nemeluosiu net suspaudė širdį tas Ceejay'aus filmukas,nes kai buvau pas tave firmoi tikrai buvo galinga firma nors ir mažai fūristų komandos buvo,bet dalyvavo aktyviai grobimuose,GW .Bei patys siulėsi buvo ir sėkmingų laimėjimų bet ir nesekmingų.Ceejay buvo galingas direktorius,šaunus labai gaila jog palikai fūriokus,esi rimtas pacanaiukas jau vasarą ant nosies jūdesiai ko čia sedėsi prie to pc ane? :D Bet jo lauksim taves vėl gryžtant į direktoriaus gretas,ačiu jog laikei tą fūrų direktorių,''Draskei,, miestelius su savo baxūrais tarp kurių keletą savaičių ir aš buvau,esi garbingas asmuo bei labai gaila jog palikai tą direkorių.Spaudžiu dešine jog buvai direktorius bei patariantis žmogus ;) Ačiu tau drauguži,lauksim taves vėl gryžtant ;)<33 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.