Jump to content
Eimis_Mag

Policijos komisaras atvažiuoja gelbėti miestelių!

Rekomenduoti pranešimai

eq6wz6V.png

Sveiki, sveikučiai, atskrieja nauja analizė, kurioje galėsite pasisveikinti bei pasveikinti naująjį Policijos departamento šefą. Šie rinkimai nebuvo itin gausūs, kadangi užpildžiusiųjų vos keturi, iš kurių išrinkti kitam etapui buvo tik du. Negaliu teigti, jog rinkimai buvo nuobodūs, tikrai negaliu, jau trečia diena sėdžiu ir suku galvą aplink šį spręndimą, tačiau pagaliau jį priėmiau. Šiokios kovos iš tikrųjų nesitikėjau, kadangi 3 dienas turėjau galvoti tarp kandidatų, kurie skiriasi labai daug, tačiau tuo pačiu metu labai panašiai varžosi dėl pergalės. Rinkimų procesą sudarė dvi dalys - anketos pateikimas CV formatu bei vieši debatai tarp kandidatų. Iš anksto noriu padėkoti abiems už labai įkyrią kovą tarpusavyje, kuri man neleido apsispręsti jau 3 dienas. Nebetempiam gumos, važiuojam prie analizės. 

SwmQIpG.png

zKb8Qb9.png

SwmQIpG.png

MEPASNRG

Mūsų rinkimų underdog'as, iš kurio tokios kovos nesitikėjo manau niekas, tuo pačiu ir aš. Anketos užpildymas galėjo būti nuspėjamas, kadangi buvusioje eroje turėjai garbę atstovauti direktoriaus pavaduotojo postą, kuriame kad ir kaip gaila - išbuvai vos savaitę dėl direktoriaus netikėto palikimo. Tavo pasirodymo tose pareigose nelabai galiu analizuoti, kadangi savaitė laiko tai gali būti tas pats kas ir nieko. Džiaugiuosi, kad nepabūgai sudalyvauti ir parodyti save. Einam pašnipinėt į tavo anketą. Užpildei pats pirmas, kas ir vėl gi nebuvo labai keista, tačiau sudomino, jog skubėjai tai padaryti, žinant, jog šiems rinkimams pasirinkau šiek tiek įvairesnį formatą - CV laiškas. Įdomu, įdomu, kaip tas laiškas atsispindi tavo anketoje. Pareigų bagažu pasigirti negali, viso labo buvusios tavo pareigos buvo tau pirmos mūsų projekte, tačiau tai tau kojos labai nepakišo. Tavo priežastis tuo pačiu buvo susijusi su tavo pavaduotojo postu, ko ir buvo iš tavęs tikėtasi. Priėjus prie tavo charakterio savybių matosi, jog savybes kurias išvardinai anketoje atsispindi ir tavo žaidime. Esi draugiškas, pareigingas bei užsispyręs, tikrai labai aktualios savybės norint užimti Policijos vadeivos pareigas. Pomėgių realiam gyvenime neišvardinai per daugiausiai, kas man duoda suprasti, jog laiko pareigoms tikrai turėtum ir dėl šio aspekto problemų tikrai nekiltų. Puiku, važiuojam toliau. Tavo motyvacinis laiškelis, kuriame man teko rimčiau sustoti ir pagalvoti ką skaitau. Esi sakęs ne kartą man, jog žaidime savo gabumus galėtum parodyti kur kas geriau nei forume. Sutikčiau, tačiau direktoriui atitenka ir forumo atsakomybė, jog jis būtų prižiūrėtas bei tvarkingas. Paskaičius tavo laiškelį supratau didžiausią tavo bėdą. Pradžioje pradėjai gana stipriai ir rimtai, užduodamas sau klausimą "kodėl?" ir jį iškart atsakydamas. Tačiau toliau skaitant prasideda žodžių bei minčių kartojimas, kuris neleidžia suprasti ar aš vis dar skaitau tą patį sakinį ar jau priėjau prie kito. Atlikdamas tai tu tuo pačiu pradedi vardinti savo firmos idėjas ir planus, ko tavęs nelabai ir prašė padaryti kriterijus, ar ne? Atrodo, jog užpildęs savo šabloną tu jo net nenorėjai skaityti ir paskelbei toks koks yra, tai tikrai matosi. Šiuo atveju nukrypai į šoną. Anketa nėra niekuom išskirtinė, tad daug analizuoti iš jos neturiu. Kas tave privedė prie kito etapo tai tavo užsidegimas ir motyvaciją, kurią norėjau toliau ištestuoti. Kaip man tai pavyko galėsi paskaityti žemiau. 

KUOLASTUBE

Senbuvys, prieš kurį teko stoti mūsų Mepui, norint užpildyti tą tuščią tarpą teisėsaugos srityje. Esi pasižymėjęs kur kas daugiau nei tavo varžovas, tad tikrai buvo įdomu matyti, jog naujesnis asmuo sugebėjo išsilaikyti pakankamai ilgai prieš žmogų su žymiai didesne patirtimi nei jis. Tavo anketos taip pat kaip ir tavo konkurento buvo tikėtasi, kadangi žinojau su tavo grįžimu, jog grįžai ne veltui, o su noru dar kartelį paspardyti šikną tiem patiems seniems vilkams. Matosi, jog tikrai stengiesi ne mažiau nei Mepas, tad už tai noriu pagirti dar kartelį jus abu. Iškart atsidarius tavo šabloną matosi, jog pasirinkai šiek tiek įdomesnį kelią - kūrybiškesnį. Jau vien šiais žodžiais - "pristatau savo senbuvio portretą" - davei suprasti, jog anketa turėtų būti kur kas stipresnė. Ar tai pasitvirtins, labai greitai išsiaiškinsime. Jau galima sakyti pirmais sakiniais gali pavergti skaitytoją pasirinkti tave. Struktūra matosi, jog pasirinkta labiau kaip kokio samprotavimo rašinio, kiekviena pastraipa aprašyta ir atskirta kitomis temomis. Save pristatyti pradėjai nuo savo charakterio savybių, manau tikrai geras spręndimas, kadangi būtent pristatęs save kaip asmenį, gali padėti susipažinti žaidėjams su potencialiu direktoriumi ateityje. Pagrindines savybes, kurias išvardini - stiprus charakteris kaip kumštis, linksmumas bei tvarkingumas. Panašu į varžovo, tačiau labai geras būdas būtent šioms pareigoms. Kas liečia tavo realų gyvenimą - neatrodo, jog esi labai užimta asmenybė, tad pareigoms laiko rasti tikrai ne bėda, tai ir atsispindėjo tavo stebimame aktyvume. Apie savo motyvaciją kalbi kaip tikras poetas. Matosi, jog tikrai nemažai darbo ir laiko skirta vien pačio CV laiško rašymui, kaip ir pats minėjai savo rašliavose - vien užsibrėžimas ir siekimas, laukimas tų rinkimų, to direktoriaus pozicijos verdikto bei tavo veiksmingumas tuo laiko tarpu įrodo tavo, kaip kandidato motyvaciją. Užskaitau. Priėjome prie tavo buvusių pasiekimų sferos, kurių skaičiaus atžvilgiu nėra taip ir daug, tačiau pačiu patirties atžvilgiu turi pilną bagažą. Esi pasižymėjęs, kaip vadovas, kuris pradėjęs eiti savo pasirinktu keliu, juo eiti ir pabaigsi. Šiuo atveju tas kelias - teisėsauga. Bendrame vaizde pateikei labai išvaizdžią anketą, tačiau trūko kelių mano išvardintų punktų, kuriuose būčiau norėjęs labiau pažinti tave ir pamatyti tavo kelią šio direktoriaus link. Į kitą etapą pasikviečiau tave su noru parodyti žaidėjams kontrastą tarp seno vilko ir naujesnio veido projekte. Taip pat kaip ir Mepui, kitame etape susitikote viešai pasirodyti žaidėjams, kurie savo didžiąją dalį šių rinkimų rezultato ir sudarė. 

SwmQIpG.png

mN8Tscf.png

SwmQIpG.png

Na na, tie debatai... Tie patys, kuriuos taip sunkiai sugebėjome suorganizuoti dėl to nesugebėjimo tiksliai nusakyti jūsų galimų laikų, bet tebunie, pavyko, šiaip ne taip. Patiems debatams, tikėjausi, jog būsite pasiruošę abu labiau. Kadangi neturėjau tikslo jūsų labai klaidinti ir klausimus paruošiau gana paprastus, tačiau rimtus bei aktualius tiek jums, tiek publikai pamatyti ir padėti išsirinkti savo Policijos atstovą. Pirmasis klausimas, kuris buvo jums iškeltas - buvusių direktorių minusai bei kaip galėtumėte juos ištaisyti vadovaudami savo Policininkų brigadai. Klausimas paprastas, ar ne? Solidaus atsakymo nesulaukiau nei iš vieno iš jūsų. Atrodo, jog surinkome vos ne visą TeamSpeak'ą tam, kad jie paklausytų kaip jūs atsakinėjate į mano klausimus keliais žodžiais. Debatai mano akimis ir yra diskusija tarp jūsų dėl mano iškelto klausimo ar problemos. Šiuo atveju jūs pasirinkote lengvesnį kelią, tačiau tai jums rinkimuose labai didelio pliuso nesuteikė. Po šio klausimo buvo užduotas klausimas apie jūsų firmų vizijas, tačiau ką išgirdau tai tik jūsų planus apie rangų sistemas ir forumą. Man atrodo, jog vizija ir reiškia kaip jūs įsivaizduojate savo kolektyvą, jūsų firmos įvaizdį jums pradėjus direktoriauti. Pataisykit jei klystu. Kadangi mano klausimus atsakyti bandėte kuo skubiau, daugiau laiko galėjome skirti publikos klausimams, kuriems neturėjote jokio pasiruošimo, tačiau šiuo atveju pasirodėte geriau. Galėčiau pasakyti, jog vienu momentu Kuolas jau atrodė kaip garantuotas pasirinkimas, kadangi jis stengėsi iškelti diskusijas labiau nei jo varžovas, tačiau kartais ir Mepas sugebėjo pasirodyti labiau nei Kuolas. Žodžiu, debatų nei vienas neišpildėte reikalavimų nei pusės, tačiau teko dirbti su tuo, ką turėjome. Apačioje jūsų laukia galutinis verdiktas.

Ir naujasis Policijos direktorius..?

Kovą išlaikėte abu tolygią, Kuolas lenkė savo anketa, tačiau Mepas tryško užsidegimu. Sunkus pasirinkimas "užtikrintas vedlys prieš asmenį, kurio dar nespėjau galutinai įvertinti". Po debatų buvo paskelbta mini apklausa, kurioje balsai išliko daug maž tolygūs, kas mane nustebino tikrai.  Stebėjau ją visą dieną ir žiūrėjau ar išsiverš kuris nors iš jūsų į absoliutų priekį. Eigoje teko sustoti ir įvertinti vieną dalyką. Balsai už Mepą pradėjo eiti iš visiškai nematytų vartotojų, o kai kurių sukurtų lygiai tą pačią valandą su vardais kaip "Mepuzas_Nrg". Man sukilo tikrai nemažas įtarimas, tačiau galutinai kaip čia viskas buvo - išsiaiškinti negalėjau. Balsai dažniau krito mūsų senbuviui - Kuolui (ko daug maž ir tikėjausi). Tačiau vis vien spręndimas buvo be galo sunkus, kadangi tikrai noriu pamatyti Mepą kaip direktorių, tuo pačiu noriu pamatyti ką dar vis sugebės parodyti Kuolas. Kaip ir rašiau pačioje pradžioje spręndimui priimti reikėjo vis dėl to vos ne 3 dienų. Pergalvojus visus įmanomus scenarijus nuspręndžiau. Mepai, tikrai manau, jog gali būti geras vadovas, buvai išgirtas buvusio direktoriaus bei tikrai nemanau, jog jis tave būtų pasirinkęs į savo pagalbininkus be reikalo, tačiau išbuvai vos savaitę pareigose, per kurias negalėjau tavęs pastebėti, jog galėčiau šiuo metu būti užtikrintas dėl tavęs kaip potencialaus vadovo. Kitu atveju Kuolai, esi parodęs jau savo sugebėjimus ir manau sugebėsi dar vis nustebinti publiką. Balsavimas iš jos pusės linko tavo naudai, mano spręndimas tuo pačiu. Mepai, tikiuosi, jog nenusiminsi ir nesustosi siekti šių pareigų, kadangi aš tavimi tikrai tikiu, jog ateityje sugebėsi būti puikus vadovas. Esu stipriai parekomendavęs tave Kuolui kaip pirmą pavaduotoją, tad norėčiau, kad šį šansą priimtum ir parodytum man, jog dėl tavęs klydau.  Na, o Kuolą norėčiau pasveikinti ir oficialiai paskirti kaip Policijos Departamento direktorių!

Direktoriui neišbuvus savo pareigose 14 dienų laikotarpio - direktorius atitenka antros vietos nugalėtojui
Pagarbiai, Jūsų Direktorių Priežiūra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.