Jump to content
Jimmy_Absolut

Lengviausia istorijoje anketa į Fūristų direktoriaus postą

Tema bus automatiškai užrakinta 21:59

Rekomenduoti pranešimai

HRBZs.png

Labas! Būsiu naujasis Direktorių Prižiūrėtojas bent jau kuriam laikui. Žinau, kad šiuo metu klausimų daugiau nei atsakymų, tad nieko nelaukęs imamės pirmų pirmiausio - Fūristų direktoriaus paieškos.

Eimis_Mag, buvęs Direktorių Prižiūrėtojas, minėjo, jog praeitas Fūristų direktorius - Nojus_Ceejay pradžioje atrodė gan silpnai, vėliau įsivažiavo, tačiau įsivėlė į karus su kitomis firmomis. Šioje atrankoje noriu surasti ne tik aktyvų ir motyvuotą žmogų, tačiau drąsų ir išradingą

Pildantys anketą turi žinoti:

• Fūristų firmos likimas neaiškus, ši firma gali būti priskirta arba prie visiškai Nusikalstamų, arba prie Dalinai Nusikalstamų, arba prie Neutralių, tad direktorius turi suvokti, jog permainos su Fūristų firma bus vienareikšmiškos, tik dar neaišku į kurią pusę;
  • Sunkiausia bus praktika. Nors anketa ir bus iš ties lengva, po to dar lauks ir apklausa TeamSpeak programoje, tačiau pildantysis turi stipriai pasiruošti praktikai. Pasistengsiu, jog ši būtų sunkiausia etapo dalis, tad jei bijai stresinių situacijų - galbūt pasvarstyk apie kitą firmą.

Reikalavimai - teigiama/neutrali reputacija serveryje.

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?:
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?:
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?: alexsas42 nera jokiu
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?:sunku pasakyt tas blogas savybes apie save. gal perdaug emocianalus, jautrus ir debiliukas :D
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?: man rodos reik pirma tapt direktorium jog pasirodytu kaskokiu tai ideju, jog su kaskuom pagalvot apie kaska naujo. kadangi serveriui daugybe metu, per tiek laiko pasikeite begales direktoriu. per tiek laiko jau kaska naujo net sugalvot sunku, tad bukime realystais, sugalvosime eigoje :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?: Parašas, skype nėr 
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?: geriu, rūkau, piktas
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?: Bus zjbs

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?: mataslol1, pavaduotojas pas: Lexas_Lmg
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?: Karštakošis, perdėtas pasitikėjimas savimi, snobizmas.
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?: Žodžiu tau Jimmy nepatiks, bet vėjų aš nepūsiu. 

Turėti drausminga firma, kurie nebugina 24/7, susirenka kada reikia į veiksmą, turėti aktyvius LMG projekto žaidėjus, kaip sakoma ''ne kokybe, o kiekybe'' suprastų ką reiškia direktoriaus/pavaduotojo galų gale firmos prižiūrėtojo žodis ir savęs neiškeltų, būtų paklusnus savo valdžiai kuri be abejo savo darbuotojus lepintu premijom už jų puikų darbą, nes žaidėjai ateina dėl pažinčių, pinigų ir veiksmo, nežadu turėti jokių sankcijų su kitomis frakcijomis nusikalstamų, turiu didelį norą kovoti prieš visus, žinau jog viskas iškarto nesigautu reikės investuoti į firmą laiko, kaip pavizdžiui - darbuotojų mokymas /pusti žole, tai darysiu ne taip, kaip kiti atsikyrai mokina po viena, tačiau bendra veikla, jog visus darbuotojus kas moka ir mokytų, bus proga pasireikšti tiems kurie dar nebuvo prižiūrėtojai/pavaduotojai 

stebėti juos, stebėti kaip sekasi jiems progresuoti fūristų firmoje, padėti visados kuo galiu, priimti bendrus sprendimus su savo darbuotojais, bendrauti ir ''nenužudyti'' juose noro dirbti ''mano'' komandoje.

Noriu ir tikiu savim, kad galiu padaryti ką rašau, per daug neišsiplėtęs, norėčiau palinkėti sėkmės kandidatams į fūristų direktoriaus kėdė.

SURENKAM 50 ''haha''

Redaguota nario Matas_Kurk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?:Antanas_Nolaiferis Skype-antanas.antanas555, fūristų firmoje esu pasiekęs veiklų prižiūrėtoją pas Edga_Hks o kitose firmose turejau pavaduotoju postus  tai esu buvęs 3x Transporterių pavaduotojas , 3x Tuninginių pavaduotojas, 1x Dylerių pavaduotojas
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?:Užsispyres, piktas, savanaudis.
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?:Na pradėkime nuo to jog  noriu šiuo metu pasakyti ką inešiu naujo į šią firmą  pirmiausią tai  bus iš nusikalstamos pusės tai mokinsiu naujokus atėjusius į mano firmą  pūsti žole nes visi atėję į mano firmą tūrės  praeiti žolės pūtimo praktika  taigi toliau einame prie mano įdėjų  norėčiau pasakyt jog būdamas direktoriumi inešiu kuo daugiau aktyvumo į šią firmą  iš nusikalstamos pusės bus grobimai/susišaudymai/okupacijos/pagrobimai  taip pat darbuotojus mokinsiu kaip reikia taisyklingai elgtis grobimo metu.Iš neutralios pusės tai bus veiklos susijusios su krovinių gabenimais .Taip pat dar turiu idėja iš neutralios pusės taigi būtų tokia sukurčiau temą naktiniai ir dieniniai reisai dieniniuose reisuose pildyti galės nuo 12:00 iki 20:00 taip pat šioje temoje bus papildomi pinigai kūriuos galėsite užsidirbti gabendami krovinius dalyvaudami veiklose apmokymuose na o naktiniuose reisuose galėsite pildyti nuo 21:00 iki 06:00  šioje temoje taip pat bus papildomi pinigai tiesiog kad dvigubai jų uždirbsite, dar turiu idėja kaip  taškų sistema šioje sistemoje galės darbuotojai kaupti taškus ir išsikeisti juo į piniginius prizus rango pasikėlimą gauti m raide kanale gauti prižiūrėtojo pareigas . Taigi norėčiau  palinkėti visiems sėkmės pildantiems į šios firmos direktoriaus pareigas tegul laimi geriausias.

Redaguota nario Antanas_Nolaiferis
Kandidatas į fūristų firmos direktoriaus pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?: Skype : Veliau įmesiu. O pasiekimai Furistų firmoje labai labai senai turėjau pavaduotoją furistų firmoje net nepamenu pas ką visokie įvairūs prižiūrėtojai ir pnš menkniekiai tokie bet vadovavime turiu patirties nusikalstamuose firmuose. Nusikalstamuose frakcijose turiu pakankamai patirties grobimuose daug taktikų bei įdomių strategijų. Įsiveržimai irgi panašus principas atsigrobinėjant.
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?: Na tikriausiai keiksmai kai labai sunervuoja ant bendradarbių ar kolegų būdamas valdžioje bandau išlikti ramesnis bet kartais neatsilaikai ir tenka parėkt :D Daugiau nelabai ką ir turiu bepridurti negaliu savo blogosios pusės atskleisti nes pats to pilnai nežinau jeigu žinočiau galėčiau ją ir susitvarkyt o dabar kolkas neturiu ką pasakyt apie savo blogą pusę.
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?: Nu daug naujovių turiu daug turiu ką įgyvendinti bet čia tikrai to neatskleisiu nes tai mato visi :P Susitiksim pareiguose bus ir įnašas į firmą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?: moncikas3, deja, fūruose buvau tik darbuotojas.
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?: Greit užsidegu, labai griežtai žiūriu į taisyklių pažeidimus, bei baudžiu už jas iškarto.  Nepaisau kartais tam tikru nurodymu, ir darau savaip. manau tai yra mano didžiausias minusas bet viskas lengvai yra ištaisoma, trūksta tik noro.
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?: Kaip nusikalstama grupuote, ji yra pakankamai stipri, nes kai surenki gera mase, visi klausos direktoriaus tai ir grobimai yra laimimi. Tikrai ivesiu dažnesni kroviniu pervežimą, daugiau veiklos ir aktyvumo. kadangi jeigu išmesiu dabar visus kozerius, tai automatiškai teisėsauga turės prieš mane tuos pačius mano kozerius. Bet galiu tikrai garantuoti kad jeigu gausiu šias pareigas. tai būs ilgiausias fūru direktorius eroje. Nepatinka man greiti pasikeitimai, bei direktoriu palikimai. Niekad neturėjau pareigų būtent direktoriaus arba pavaduotojo, tai dabar bandau siekti būtent ten, kur sugebu. Kur jaučiu kad galiu drąsiai imti ir pildyti anketa be jokiu abėjoniu. Ačiū visiems skaičiusiems, bei linkiu sekmės kitiems kandidatams, Linkiu Rinkėjui, atsirinki ir tarp naujokų kažkokį kanditadą. ir išspręstu žaidėjai, ne tik Dp. Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?: tautvydas1264, mano pasiekimai fūristų firmoje yra 6 pavaduotojai ir 3 direktoriai. 
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?: Emocionalus, būnu per daug neatsargus, būna dienų, kad nenulaikau liežuvio už dantų.
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?: Pirmas vėjo gūsis - "Važtaraščiai". Jos metu darbuotojai gaus tos dienos važtaraščius (visi skirtingai) ir turės pagal juos vežti krovinius, baigę vežti galės baigti darbą, užpildydami forume temos šabloną ir nežti viską (išskyrus narkotikus). Antras vėjo gūsis susijęs su firmos darbo našumu. Visi darbuotojai per dieną turės nuvežti tam tikrą kiekį krovinių. Visas darbo dienos našumas bus vertinamas procentais. Tarkim per dieną visi darbuotojai turi bendrai nuvežti 500 krovinių, bet nuveža 250, t.y. 50%, todėl mano paskirtų 70% krovinių nuvežimo jie neįvykdo, todėl premijos nėra suteikiamos. Už 70% nuvežtų korvinių ar daugiau darbuotojai skatinami premijomis. Mano darbuotojai turės per dieną nuvežti bent 70% tos dienos krovinių. PROCENTAI TAIP PAT GALI KISTI. Trečias vėjo gūsis "Bandomojo laikotarpio užduotys". Šios idėjos metu neseniai įsidarbinusiems darbuotojams (darbo sutarties pinigai neimami) būtų skiriamas 7 arba 14 dienų bandomasis laikotarpis per kurį jis turėtų įvykdyti tam tikras užduotis (jos bus vidutinio sunkumo). Įvykdęs badomojo laikotarpio užduotis darbuotojas pasirašytų naują darbo sutartį ir ji būtų pratęsta neterminuotam laikotarpiui (už naują darbo sutartį būtų imami pinigai).

Filosofavimas. Filosofas iš manęs nekoks, bet...

• Kaip nusikalstama firma fūristai yra šiek tiek patrauklesnė. Vienas iš pagrindinių firmos traukos detalių yra nusikaltimai, kuriuos gali daryti firma (grobimai, susišaudymai, nelegalios suntos ir t.t). Būtent tai prideda žavesio fūristų firmai, daro ją viena patraukliausių firmų ir pritraukia daugelį žaidėjų. Todėl mano nuomonė yra, kad firma turėtų likti nusikaltama, nes tai gerina šios firmos prestižą.
  • Neutrali firmos pusė nėra tokia patraukli, nes yra per didelė rutina kiekvienam žaidėjau, o kaip žinoma - rutina atsibosta, darbuotojai be krovinių vežimų neturi kitokios veiklos, kuri jiems būtų įdomi. Žinoma dažnos treniruotės ar dažnos masinės siuntos prajudintų ledus ir ta rutina nebūtų tokia dažna, bet mano nuomonė, kad jos neišvengtumėme. Darbuotojų būtų nedaug, o ir būtų tie, kurie norėtų "užsikalti" pinigų ir vėliau išeitų. Būkim realistai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:
1. Jūsų skype duomenys bei pasiekimai Fūristų firmoje (trumpai)?: rene-lukas, esu būvęs 2x pavaduotojas bei turėjęs nemažai prižiūrėtojų.
2. Jūsų trys blogosios savybės (privaloma)?: Na labai sunku pasakyti, kokios yra blogosios savybės, nes bloga savybė dažniausiai turi ir gerų aspektų, priklauso iš, kurios pusės pažiūrėsi. Tačiau viena bloga mano savybė yra pykčio laikymas savyje. Taip pat esu gan impulsyvus, manau tai irgi yra mano blogoji savybė. Taip pat kartais esu per daug sarkastiškas, nes kartais net nepajaučiu, kai peržengiu ribas su juokavimu, o dažniausiai tokie juokavimai gali baigtis pykčiais ir įžeidimais.
3. Kokių naujų vėjų įpūsite į šią firmą? Kokia Jūsų firmos vizija (plačiai, pafilosofuoti apie firmą kaip Nusikalstomą ir Neutralią)?: Na pradžiai norėčiau pradėti nuo apmąstymų kokią firmą įsivaizduoju kaip nusikalstamą ir neutralią, bet net sau nepastebimai galiu  pereiti prie kažkokių tai naujovių, kurias esu sugalvojęs. Buvo minėta, kad firmos likimas kol kas yra neaišku, bet būkime biedni, bet teisingi, eilę metų fūristų firma į savo gretas pritraukia daug serverio žaidėjų dėl pinigų, kuriuos galima uždirbti. Taip pat dėl grobimų ir kito veiksmo. Manau, kad jei fūristų firma liks, kaip nusikalstama grupuotė, tai į šią firmą pritraukti serverio žaidėjų nebus sunku. Pats asmeniškai norėčiau serveryje palaikyti šiokį tokį chaosą (žiūrint iš susišaudymų, grobimų ar kitokio veiksmo pusės), nes kuo daugiau veiksmo tuo įdomiau ir visiems serverio žaidėjams, tačiau reiktų neužmiršti ir krovinių vežimų, nes būtent krovinių vežimas turėtų būti pagrindinis fūristų darbas. Tačiau jei firma taptų neutralia tai viskas kardinaliai pasikeistų. Kiekvienas serverio žaidėjas į šią firmą pradėtų žiūrėti visiškai kitaip, kadangi dabar serverio žaidėjai fūristų firmą pagrinde mato kaip grobimų organizatorę. Fūristų firmai tapus neutralia neliktų grobimų ir tada grįžtume į realybę t.y krovinių vežiojimą, o kadangi serverio žaidėjams reikalingas veiksmas, tokiu atveju būtų sunkiau pritraukti žaidėjus į fūristų firmą, nes krovinių vežiojimas (rutina) labai greit atsibostų, tačiau visada galima rasti alternatyvų grobimams, bet ar jos pakeistų grobimus irgi nėra aišku. Na, o dabar trumpai apie apmastymus <juokiuosi> jei fūristų firma liktų nusikalstama grupuote – darbas liktų toks pat patrauklus koks yra dabar, o jei taptų neutralia patrauklumas sumažėtų, bet įdomiomis veiklomis grobimus galima atstoti pilnavertiškai. Kad ir kokia žiauri būtų tiesa, bet sau nemeluosiu todėl apmąstymuose rašiau visą tiesą kokia ji yra. Na, o dabar norėčiau pereiti prie šiokių tokių naujovių, vieniems gal tai jau matyta, o kitiems gal ne. Viena iš naujovių tai būtų Orientacinės varžybos. Manau, kad daugelis žino, kas tai yra (vietų ieškojimas pagal užuominas), jo vyktų kartą per dvi savaites. Trukmė būtų maždaug valandos laikos, būtų tam tikri taškai, kuriuos reiktų surasti , pagal duotą užuominą (kaip pavyzdys būtų pradiniame taške gautų užuominą apie kitą vietą, kai darbuotojas rastų kitą tašką tai kitame taške vėl gautų užuominą ir t.t). Norėčiau paminėti, kad visa tai vyktų su fūromis ir pakrautu kroviniu, gal tai būtų šiokia tokia alternatyva kaip pakeisti siuntas. Manau, ne vienam iškiltų klausimas iš kur žinoti ar darbuotojas buvo visuose taškuose ir tik tada pristatė krovinį? Tai kiekviename taške būtų žmogus, kuris žymėtųsi, kas buvo jo paskirtame taške. Na žinoma šitą idėją reikėtų pašlifuoti ir viską išgryninti, bet manau, kad tai būtų šioks toks darbo rutinos pakeitimas vietoj jau visiems nusibodusių siuntų. Toliau taip pat norėčiau atsisakyti prižiūrėtojų ir juos pakeisti kažkuo kitu. Pirminis planas būtų įvesti šiokius tokius komitetus (kiekviename komitete būtų po 2-3 žmones). Priežiūros komitetas, Ryšių su visuomene komitetas, Organizacinių reikalų komitetas. Priežiūros komitetas – šis komitetas būtų atsakingas už darbų atlikimą firmoje, tai nereiškia, kad jis tik prižiūrės tik darbuotojus ar jie atlieka savo paskirtus darbus, tačiau taip pat prižiūrės ar direktorius ir pavaduotojai atlieka savo darbus. Tokiu atveju, būtų padaryta, kad direktorius ir pavaduotojai kartą per savaitę turėtų užpildyti šiokią tokią ataskaitą ( kokia pristatysiu kitoje idėjoje). Kitas komitetas kurį paminėjau Ryšių su visuomene komitetas – šio komiteto pagrindinis darbas būtų bendradarbiauti su kitomis firmomis ir organizuoti bendras veiklas ir visokius kitokius dalykus. Organizacinių reikalų komitetas – tai komitetas, kuris būtų atsakingas, už renginių organizavimus firmos viduje ar net galimybe išsiplėsti ties renginių organizavimu su kitomis firmomis. Kaip minėjau ankščiau direktorius ir pavaduotojai turėtų pildyti šiokią tokią ataskaitą, tai norėčiau prieiti prie gal jau ir matyto dalyko, bet tai padėtų palaikyti tvarką firmos viduje. Tai būtų Savaitės planas – direktorius ir jo pavaduotojai, kiekvienos savaitės pradžioje turėtų išsikelti, bent 5 darbus, kuriuos turėtų padaryti savaitės bėgyje ir savaitės gale turėtų užpildyti ataskaitą ar šiuos darbus pavyko padaryti ( kaip sekėsi, su kokiais sunkumais buvo susidurtas ir t.t). Taip pat kartą per savaitę norėčiau daryti bendrąjį firmos susirinkimą ir jį protokoluoti. Ką tai reiškia? Tai kad susirinkimo metu būtų aptariami  tarkime praėjusios savaitės darbai ( ar jie buvo įvykdyti ir t.t) taip pat aptarti ir būsimos savaitės darbus, minėjau, kad jie bus protokoluojami tai reiškia, kad protokolas būtų įkeltas į forumą, kad visi serverio žaidėjai galėtų matyti kas vyksta firmos viduje ir kokie darbai yra planuojami. Manau, kad toks dalykas dar įvestų didesnę tvarką ir savo pareigų laikymosi. Na kol kas tiek, aprašiau naujoves, kurias norėčiau įdiegti fūristų firmoje. Taip vieniems gal tai atrodys banalu ar kažkokia nesąmonė, bet visa tai yra patikrinta realiame gyvenime ir tai veikia ( kalbu apie komitetus, protokolus ir t.t.). Sėkmės visiems kandidatuojantiems į fūristų direktoriaus kėdę.

Redaguota nario Lukas_Hot

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.