Jump to content
Likas_Samp

Idėja darbams

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Likas_Samp

2. Jūsų turima idėja (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - Na pirmiausia sveiki, mano idėja būtų padaryti armija nuo 25k xp, kurioje žaidėjai norintis dirbti teisėsaugoje turi pasiroditi kuo geriau skirtuose užduotyse, kurios būtų vertinamos Nuo 1 iki 10 balų sistema. Ir iš visų užduočiu rezultatu būtų išvestas vidurkis, o pagal vidurki paskirtu kur žaidėjas keliautu ar į policiją, ar į Federalinių Tyrimų Biurą, ar į komandą A.R.A.S. Šiem darbam būtų reikalingas tam tikras vidurkis. Armijoje būtų testuojamos žaidėjų reakcijos, šaudymas, vairavimas, bendravimas, vikrūmas ir dar daug dalykų. Armija ir turėtų direktorių, bet daugiau ne kaip direktorių, bet trenerį ir jo pagalbininkus.

3. Kuo ši idėja būtų naudinga projektui - Na aš atėjau į šį projekta vakar ir pamačiau, kad teisėsauga nėra draugiška ir joje yra daug nemokšų ir jie nėra skirti šiam darbui, jie į jį pateko labai lengvai ir man pasirodė nesamonė. Tad ši idėja padėtu pamatyti žaidėjams ar jie tinkami dirbti ten, pamatyti savo sugebėjimus, gal būti mandagesniem, nes dabar privažiuoja, patazina, surakina, patikrina, atrakina, nuvažiuoja, nei sveiki nei viso gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

@Love__Youu Tikriausiai nelabai supratai, nes armija baudu nedalins ir nieko panašiai nedarys pvž. ižsiveržimų, prieš armija negalima bus daryti grobimu ir panasiai. Armija bus skirta treniruotis ir iš jos žaidėjai bus skirstomi į komanda A.R.A.S , policiją ir Federalinių Tyrimų Biurą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Galbūt tu nesupratai LMG esmės dabartinės, swat neprivalomą duoti baudą,sukurti atskirą darbą kad galėtum perkelti į dabartinius darbus? Kiekviena teisėsaugos grandis treniruoją darbuotojus o pamačius kad darbuotojai nėrą tinkami dirbti tiesiog atleidžia,tad dar kartą prieš 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nesupratau ko čia verki? Tai gerai, kad teisėsauga taip greit reaguoja, mes nesam kaimo davatkos "Sveikas kaip gyveni? Galima aš jus patikrinsiu?" Žmogau atsimerk, tie visi išokimai vyksta dėl to, nes kol tu parašysi Sveiki jus tikrins PD V_R žaidėjas pabėgs, manau neišimtis ir tu. O kas prie įdėjos dar tai pats pastebiu, kad firmose dirba visiškai žali žmonės, bet, kad jie pasikeistų nereikia jokių armijų. Reikia tiesiog tos firmos kurioje teisėsaugininkas dirba valdžios priežiūros, kas manau dabartiniuose S.W.A.T. yra skiepijama ir su treniruotėmis viskas įmanoma. Tai po gi DP ir tai užšaldo kitas firmas FBI nebėra PD irgi jau nusišneka. Tad kam ta armija jei kiekviena firma treniruoja savus datbuotojus? esu PRIEŠ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 43 minutes(-čių), Likas_Samp rašė:

@Vilius_Rcon sakai kol parašysi pabėgs.... Surakina visada ir tam dar yra keybinderis jei nežinojai ponas Viliau.

Teisėsauga ypač SWAT nežaidžia tokiom nesamonėm mūsų siekis grietumas ir iperatyvumas nuo mūsų neatsilieka ir PD vis dėl to partis rodo į atsakymą sveiki mums atsako p*** musaras. Tai kam gaižti laiką? 1 2 ir laisvas. + kai ta paty zaideja surakini per diena 6-7 kartus. Kaip SWAT A dylus. Kam to reikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Tai gal Armijos darbe dar ir šauktiniai bus? Negalvokit beprasmių idėjų. Ir taip serveryje visi darbai pilnai nefunkcionuoja, tai kokius jūs dar naujus darbus siūlot. Yra Policija, S.W.A.T. ir FTB Agentai jau kiek laiko be direktoriaus ir net nėra dirbančių, užtenka ir dviejų kaip manot, tai koks reikalas daryti naują firmą, su tom pačiom teisėsaugos komandom? Prieš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×