Jump to content
Pavlo_Dream

Los Zetas Cartel

Rekomenduoti pranešimai

qvvdXMJ.png

mLuuNzJ.png

1977 metų pradžia, nepaprastoji padėtis Kolumbijoje bei Meksikoje, po šiek tiek lenda viena po kitos kokaino kartelio galva, Pablo Eskobaras su Medeiin Cartel , Gacha bei kiti žymieji narkotikų baronai kurie per artimuosius 10 metų sugebėjo nuveikti pasaulio mąstu daugiausia ką galėjo narkotikų baronai. Šiomis aplinkybėmis augę du jauni broliai padėjo vienam iš šių garsiųjų baronų patruliuoti gatvėse, pranešti kur yra „skydas“ patruliai už mažą sumą ir pripažinimą. Tai buvo viskas ką abu broliai matė – kriminalinis pasaulis. Galiausiai 1990 metų pradžioje iš „Cikarios“ (lt. Pakalikų) jie tapo kur kas daugiau, pamatę jog narkotikų baronai pradėjo slėptis, policija ir DEA iš JAV juos užspaudė, nieko nedelsdami subūrė mažą draugų ratą ir pavadino jį Los Zetas - Priešakyje abu broliai , narko baronų pakalikai, o dabar vieni iš aukščiausiųjų. Prasidėjo viskas nuo smulkių narkotikų pergabenimų, vieną po kito perimant iš esamų prekiautojų, gamintojų jų teritorijas, pradėjo matytis kaip abu broliai užvaldo vieną po kito rajoną ir greitai pasineria į garsiuosius San Fierro ir Los Santos miestus bei jų miestelius, atidarę nuošalyje savo narkotkių gamyklą tiesiai iš jos narkotikus platina jų pakalikai. Visas žiaurumas prilygsta strategiškume, moterys, pinigai, narkotikai jiems tampa daugiau nei kasdienybė – tai jų gyvenimas. Galiausiai Los Zetos tampa tvirtu narkotikų karteliu kuris išlenda iš juodo maišo ir atkreipia pareigūnų dėmėsį, tačiau šis kartelis pasiruošęs išvyti esamas nusikaltimo grupuotes, sulaikyti pareigūnų bandymus juos pasodinti ir sugriauti kartelį. Galiausiai broliai žino jog kovos nebus sunkios, kadangi sugebėjo atremti kovą prieš Sinaloa kartelį, ši kova padėjo jiems tapti žinomais ne tik Kolumbijoje tačiau ir Meksikoje. O dabar atėjo metas visiems pamatyti ką šis kartelis sugeba už savo gimtųjų ribų.

CJuzqEs.png


Miguel Treviño Morales (Pavlo_Dream) - Miguel Ángel Treviño Morales (g. 1970 m. lapkričio 18 d.), paprastai vadinamas savo slapyvardžiu Z-40, yra buvęs Meksikos narkotikų lordas ir nusikalstamos organizacijos, žinomos kaip Los Zetas, vadovas. Laikomas smurtiniu ir pavojingu nusikaltėliu, jis buvo vienas iš labiausiai ieškomų Meksikos narkotikų baronų. Pasižymi gudrumu, žiaurumu ir taktiniu mąstymu, puolimu bei turto prievartavimu.

nTGyHxW.jpg

Óscar Omar Treviño Morales (Rokas_Swaggg) - (g. 1971 m. sausio 26 d.) Meksikos narkotikų lordas ir buvęs nusikalstamos organizacijos Los Zetas lyderis. Jis buvo vienas iš labiausiai ieškomų Meksikos narkotikų lordų. Valdžios institucijos mano, kad jis buvo jo brolio įpėdinis. Pasižymintis nespecifiniu mąstymu, pinigų plovimo meistriškumu, atrasdavo pačius įvairiausius kankinimo metodus ir būdus išgauti informaciją. Geriausias ekspertas papirkinėti teisėsaugos atstovus bei juos šantažuoti taip atverdamas naujus kelius ir didesnes galimybes visam karteliui.

vUgBP46.jpg

 

 

 

 

zXh7xNm.png

cy6tfXi.png

KgXLGO1.png

Tpi9p6C.png

108|109|110

MlCaIc8.png

D0AHVlE.png

Meksikos , Kolumbijos ir kitų šių šalių kartelių pradžia ir pabaiga vienoda – pradėjome su narkotikais, apėmėm visus regionus, pradėjom karą su pareigūnais ir galiausiai likome nugalėti. Tačiau Los Zetas gyvavimas prasidėjas taip ir nesibaigė nes jų planai taktiški dėl esamų Don‘ų (Ponų kt. Vadovų). Taigi Don Miguel ir Don Oscar ateina į naujuosius miestelius, laikykitės.

 

Už gfx darbus dėkojame - Grafikos dizaineriui. Edward_Harrell

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×