Jump to content
PauIius_Sport

peikiu Vilius_Rcon

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, taigi tu buvai sustabdytas ties posūkiu link /vt3 miestelio. Kai tu pamatei jog parvažiuoju tu išlipai iš fūros ir tipo gerutis vaikutis, nors kaži tokiu keliu ką galėjai vežti telefonus? biški prvažiavai tada :D . Ir aplamai jei nebūčiau dirbęs fūrose nežinočiau,vežei pro raudoną tiltą, nes ten beveik niekad nestovi, t.y. tu vežei narkus. Nes išlipai iš fūros.

Įrodymai aš tave surakinau /vt3 ir paprašiau įlipti į fūrą, tu parašei, tada dar kart pakartojau ir tave atrakinau ir tu vos paleistas atsisjungei, taigi tai man suteikė teisę dėti star už RELOG ir Pareigūno įsakymo nepaisymą:

Spoiler

Jza8wIX.png

Pereinam prie kitos dalies. Kad kitą kart. negaišti savo ir mano laiko siūlau paskaityti DP darbų nuostatus juos rasi >>SPAUSK ČIA<< . Punktas iš darbų nuostatų jeigu nerasi:

12. Tikrinti, rakinti žaidėjus už miestelių ribų griežtai draudžiama, išimtis jeigu turite galiojančius įrodymus kaip asmuo padarė pažeidimą ir pabėgo iš miestelių ribų arba yra gaudomas.

Taigi padarei, pažeidimą miesteliuose tad buvai sustabdytas ir pasodintas, GEROS DIENOS :) .

Redaguota nario Vilius_Rcon
Redaguota, kaip i žadėjau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.