Jump to content
Jimmy_Absolut

Neįdomiausi istorijoje rinkimai į Fūristų direktoriaus postą

Rekomenduoti pranešimai

csC2yR7.png

Pirmi rinkimai ir tokie nuobodūs. Sukūriau pačią lengviausią anketą istorijoje, o galų gale liko tik vienas kandidatas, kuris net neturėjo prieš ką konkurentuoti vedant praktiką. Buvau praktikoj prigalvojęs daug prikoliukų, kurie sunervintų praktikas vedančius kandidatus, tačiau šitą dalyką panaudosim kituose rinkimuose, kur bus daugiau kandidatų. Na, o dabar reikia iš šūdo pagaminti tortą.

7kM9rwv.png

Žaidėjai, pildę į šį postą:

Arminas Norbekovas

Tikriausiai pats supranti, kad su tiek pastangų nieko negausi. Net neabejoju, kad į anketą įdėjai maksiumum dešimt minučių ir toliau nuėjai žaisti kitų žaidimų ;D Abejoju, kad dar įmanoma rasti tau motyvacijos šiame serveryje, nebent sugrįžtų seni tavo draugai, bet kol kas prošvaisčių nematau.

Dwayne Winston

Neanalizuojamas, užpildyta, nes trūksta dėmesio.

Matas Kurk

Galvojau, kad čia jau pasiseks. Prieš tau man parašant žinutę, jau galvojau, kaip kapositės su kitu kandidatu praktikoje. Nors tavęs gerai ir nepažįstu, tačiau serveryje esi pasiekęs gana nemažai ir būtų buvę įdomu pažinti tave kaip vadovą. Iš Mato sulaukiau tokios žinutės:
5fXaT.png

Antanas Nolaiferis

Vienas iš nedaugelio, kuris bent šiek tiek rimčiau pasižiūrėjo į šią anketą ir nepagailėjo kelių sakinių. Didelė problema ta, kad nesi turėjęs rimtų pareigų Fūristų firmoje. Sunkiai įsivaizduoju Fūristų direktorių, kuris tokioje rimtoje firmoje nėra turėjęs pavaduotojo. Nors šiuo metu Fūristų firma nėra pagrindinis arkliukas serveryje, tačiau jai reikalingas stiprus vadovas, o stipriais vadovais ne gimstama, o tampama, tad reikia kaupti patirtį ir stengtis siekti maksiumumo. Nors ir neprašiau išvardinti kitų pasiekimų firmose, tačiau tu vis tiek išvardinai, minusas tau. Nemanau, kad užsispyrimas yra itin bloga savybė, kartais tai tik padeda padaryti tam tikrus darbus, o tokių užsispyrusių žmonių, bent jau realiame gyvenime, sutinku ne itin daug. Toliau jau linksmiau. Aš paprašiau idėjų, o tu jau antrame sakinyje rašai, kaip mokinsi naujokus pūsti žolę. Manau, kad tai savaime aiškus dalykas, kurio net nereikia rašyti anketoje, nes nuo tokių "idėjų" daraisi tik gėdą. Kita tavo idėja - aktyvumas? Tikriausiai, nelabai supranti idėjos sąvokos, o aktyvumas direktoriui yra privalomas, tad apie aktyvumą net neturi būti kalbų. Žodžiu, viską sudėjus, atėmus, padalinus ir padauginus - nieko gero. Atrodai silpnas kandidatas, trūksta dar labai daug patirties, nesi kūrybingas, galbūt dar tau trukdo amžius ir siauras požiūris. 

DQMamuT.png

Deividas Gokas

Kaip ten su tuo Fūristų pavaduotoju? Kažkaip labai abejoju, kad teko garbė reprezentuoti Fūristų firmą, to neradau ir tavo pasiekimuose, kurie yra paraše. Aiškiai parašiau, kad norėčiau išvysti tris neigiamas savybes apie tave, sulaukiau tik vienos. Idėjų nulis, kaip ir pastangos įdėtos šioje atrankoje. Tikėjausi daugiau, nors galbūt iš tokių žaidėjų to ir neverta tikėtis.

Exision Noe

Gan įdomus kandidatas, kurio prieš tai dar neteko sutikti. Iš karto aišku, kad direktoriaus negausi, kadangi šioje firmoje neturi vadovavimo patirties, tačiau nepatingėsiu išanalizuoti tavo anketą, kad ateityje žinotum, kuria linkme judėti. Neigiamos savybės tokios, kurių tikėjausi pas daugumą, tikiuosi, kad buvai nuoširdus, būti savikritiškam nėra blogai, tai yra skatintina. Rašai, kad Fūristai kaip Nusikalstoma frakcija yra stipri, nes kai yra tinkamas direktorius ir masė - jokie grobimai nėra baisūs. Taip būtų su kiekviena firma, o ne su Fūristai, kur geras lyderis - ten ir žaidėjai bei sėkmingi veiksmai, tad šią savybę galima pritaikyti bet kuriai frakcijų firmai. Įvedimas daugiau aktyvumo, pervežimų ir veiksmų nėra idėja, o tai yra savaime suprantamas dalykas, kurio turi siekti kiekvienas firmos valdžios atstovas. Anketoje parašyti, kad visų idėjų nesurašysiu, nes apie tai sužinos kiti - itin kvailas manevras, kurio siūlyčiau nenaudoti ateityje, kadangi tu privalai plačiai papasakoti savo požiūrį, tik jį pažinęs galėsiu vertinti tavo kandidatūrą. Teigti, jog gavęs pareigas būtų ilgiausiai išbuvęs šios firmos direktorius yra kvaila, nes manau, kad net nežinai kiek ilgiausiai prabuvo žmogus, ėjęs šias pareigas, logikos čia nerasta, kadangi tavo valdymo era priklauso ne tik nuo tavęs, o nuo kitų firmų ir DP spaudimo. Manau, kad gali būti perspektyvus žaidėjas, tačiau savo kelią reikia pradėti ne nuo tokios stambios žuvies, o nuo firmų prižiūrėtojų ir tada pavaduotojų. Išsirink savo mėgstamiausią firmą ir ten siek aukštumų, jei norėsi - viskas išeis!

Jack Evans

Būtų buvęs vienas rimčiausių kandidatų, tačiau atsitiko taip, kaip atsitiko. Patirtis ir pasiekimai kalba už save, tik kažkaip suabejojau ar būtum lipęs į tą pačią peklą dar kartą. Iš Tautvydo gavau tokią žinutę:
e3L2p.png

d0PkV55.png

Lukas Hot

Pats rimčiausias kandidatas, užimti šias pareigas. Dar rinkimų pradžioje Lukas man parašė, kad bandys laimę šiuose rinkimuose. Pagalvojau, tegul, bet kažkaip maniau, kad daug motyvacijos nerodys. Pasirodo klydau. Lukas visą atrankos laikotarpį prabuvo aktyvus, dirbdamas fūristu, ne kartą teko prasilenkti pasikrovimo aikštelėje. Paskutinis su Hotu pasimatymas buvo tada, kai dar buvau Direktorių Prižiūrėtojas pirmą kartą, o Lukui suteikiau galimybę valdyti naujai atsiradusią FTB Agentų firmą. Patirtis Fūristų firmoje - yra, blogos savybės - aiškiai ir konkrečiai išvardintos. Vienintelis iš visų savo noru neatkritusių kandidatų palygino Fūristus kaip Nusikalstomą frakciją ir kaip Neutralių firmų atstovus (vienintelis atrankoje vis dar mokantis skaityti). Net neparašius, jog Fūristai bus Dalinai Nusikalstoma firma, Hotas savo anketoje jau svarsto apie tai, šiam nesvarbu, kad bus sumažintas nusikalstamų veiklų kiekis, tačiau šis pabrėžia, kad fūristai nelegalia veikli vis dėlto yra reikalinga ir vien dėl to į Fūristų plūsta nemaži kiekiai serverio žaidėjų. Kandidatas net neabejoja, kad ir kas būtų buvę su Fūristų firma, žaidėjai vis tiek rodytų dėmesį, nesvarbu, ar tai būtų Nusikalstoma frakcija, ar Neutrali. Nors Hotas ir nepasiūlė kažkokių wow mega turbo super idėjų, tačiau atskleidė, kaip sudomintų žaidėjus savo firmoje. Šis įvestų orientacines siuntų pristatymo metodikas, kas iš šono atrodo gan įdomiai, bet nemanau, kad tai patiks kiekvienam darbuotojui. Itin patiko tai, kad Lukas savo valdomoje firmoje atsisakytų prižiūrėtojų, tikiuosi, taip ir bus! Manau, kad visai pasiteisintų idėja "Savaitės planas", kurios dėka galėtumėme įvertinti valdžios atstovų darbą. Sumum sumarum - aprašyta, viskas ko reikia ir nieko daugiau. Konkrečiai, aiškiai, nuotaikingai, įžvelgiu norą valdyti šią firmą, ko daugiau ir reikia?

Darell Lawrences

Dar vienas kandidatas, kurio iki šiol nėra tekę pažinti, tiesą sakant, tave šioje atrankoje pamačiau pirmą kartą. Pasiekimų serveryje taip pat nėra, tad iš karto nublanksti prieš kitus kandidatus. Darell iš karto į Fūristų žvelgia kaip į Neutralią firmą, abejoju, kad su tokiu vadovu, neturinčiu patirties vadovavime, kažkas gautųsi, žaidėjų tu nesudomintum, o visos kitos firmos tave smaugtų negyvai. Idėjų nėra, rašai banalybes, kurių net nebuvo prašyta. Trūksta vadovavimo patirties ir platesnio požiūrio. Galbūt, tas ateis su laiku, to ir palinkėčiau.

0owWFbh.png

Rinkimus be jokios konkurencijos laimi Lukas_Hot, kuris dėl mažo kiekio kandidatų negalėjo pravest net praktikos. Lukas visos atrankos metu buvo aktyvus serveryje ir forume, dirbdamas Fūristų darbe jį matydavau prisijungusį ir dirbantį savo darbą. Apmaudu, kad buvo tiek mažai kandidatų, tačiau siūlau pasižiūrėti į naująjį Fūristų firmos direktorių.

0F0UqC3.png

Kodėl verta pasitikėti Lukas_Hot ir prisijungti prie Fūristų firmos?:

  • Lukas geriausiai pasirodė Forumo atrankoje. Nors kandidatai buvo ne itin stiprūs, tačiau jis nežinojo, kad iškris tokie žaidėjai kaip Matas_Kurk ar Jack_Evans. Lukas pasistengė su savo anketa ir šioje vietoje pasirodė stipriausiai. Jis išdėstė savo mintis taip, kad suprastų net ir bukas - aiškiai ir įdomiai. Lukas nepasimovė ant klausimų bei į juos atsakė su kaupu, pateikdamas sprendimų, kurie būtų naudingi šiai firmai;
  • Lukas yra aktyvus, ryžtingas ir drąsos nestokojantis žaidėjas. Net neabejoju, kad šioje atrankoje į Fūristų direktorių Hotas rodė didžiausią susidomėjimą, šis demonstravo puikų aktyvumą ir norą. Lukas yra pasitikintis savimi ir manau pats suvokė, kad šioje analizėje tikėjosi tokio sprendimo. Žinau, kad Hotas yra pasiryžęs valdyti šią firmą ne tik iki karantino pabaigos, tad nepraleiskit šanso;
  • Lukas yra geras lyderis ir priima gerus sprendimus. 10 pavaduotojų ir 1 direktoriaus postas iki šios atrankos. Manau, kad ne vienas tiek gali pasiekti. Su Luku pitakus kirtom jau nuo kokių 2014, tad per tiek metų šitas veikėjas yra sukaupęs tiek daug patirties, kad net neabejoju, kad šitas postas nebus sunkus, o jame jis mėgausis kiekviena minute. Kai su Hotu susibėgome į TeamSpeaką, jau po pokalbio su juo apklausiau naująjį pavaduotoją. Lukas veikia greitai ir žino, ko jam reikia, kad sugebėtų iškelti firmą.

o1zRjY8.png

Pačiupinėjau Luko ryžus ūsus žaidime, tikėkimės, kad tai atneš sėkmę. Jei žaidėjas poste neišbus 14 dienų, tai net neįsivaizduoju ką darysiu, tad geriau tegul išbūna. Tikiu, kad pavarysi, sėkmės, padėsiu kaip tik galėsiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×