Jump to content
Lukas_Fanta

Lukas_Fanta tepa slides

Rekomenduoti pranešimai

Lygiai ta pati situacija prieš metus aprašyta - 

spėkit ar kas pasikeitė? :D @Jason_FrankIin kokios išvados draugeli?
Spėkit ar po metų kažkas pasikeis? Atsakymą turit galvose.

Realiai pats Efka netinkamas pareigoms, nes pats nesupranta ką reikia daryt ir nesigaudo kas serve vyksta, jeigu Edgos neturim, tai būtų gerai bent aktyvų administratorių iš serverio valdymo turėt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 3 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Ei, neraganėjam, mielieji @Monte_Gangaa @Ryan_Collins. Jason_Franklin tikslas yra pakeisti mane. Tačiau tai, kad jam ne visada pasiseka dėl to nereikia pykti. Just, turbūt mano kartelė aukšta ¯\_(ツ)_/¯

Bėda ta, kad Jason kartelė kas 3-čias LMG žaidėjas turėtu didesnė :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Senai jau čia viskas aišku ka parašė Fanta ir visi pastoviai vis ateina, kuria gaujas ir sako ateik, chebra sena renkas :DD Jau senu senovej sakiau, kad visa ta chebra žaidžia kitur arba išvis nežaidžia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 valandas(-ų), Gustis_Gustisss rašė:

Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš) ;) 

CcxoYUZ.png

Prieš kiek mėnesių vyko šitas susirašinėjimas ? :DD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-31 at 19:24, Max_Tosha rašė:

Pradirbk šiandien 60 minučių. 

Beje, nesupratau. O ko čia mėnesį laukti reiks?

Oooo ką tu seniuk, kur dingęs kada susimatom? :D

Gailą Lukai jog pasitraukei bet suprantu ir tave sėkmės tau gyvenime ! ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O ko jūs tikitės :D aš suprantu kad noras yra jog šis projektas būtų amžinas ir panašiai , bet visgi :D žaidžiau čia kai man buvo tebuvo dvylika metų :D mačiau šito serverio turbūt pati peeka ir tikrai buvo smagu, bet mano nuomone tai sampas kaip pats garjus nebeturi ateities, pati sampo oficiali versija nebėra atnaujinima jau ganėtinai ilgai laiką , jūs siūlot žmogui kišti laiką į tai kas ankščiau ar vėliau nudvės ir bus pakeista kitais grajais ? :D na  aišku galima būti naiviu ir tikėtis kažko, bet nemanau, kad kažkas pajudėtu kad ir visi nuspręstu palikti serverį vienu metu :D. Galima bandyt iš šūdo varške išspaust , tik įdomu ar ilgam

Tokius perversmus reikėjo daryt kokias 2015 o ne dabar :D kai jau seeenai pervėlu...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 minutes(-čių), Saras_Cortez rašė:

O ko jūs tikitės :D aš suprantu kad noras yra jog šis projektas būtų amžinas ir panašiai , bet visgi :D žaidžiau čia kai man buvo tebuvo dvylika metų :D mačiau šito serverio turbūt pati peeka ir tikrai buvo smagu, bet mano nuomone tai sampas kaip pats garjus nebeturi ateities, pati sampo oficiali versija nebėra atnaujinima jau ganėtinai ilgai laiką , jūs siūlot žmogui kišti laiką į tai kas ankščiau ar vėliau nudvės ir bus pakeista kitais grajais ? :D na  aišku galima būti naiviu ir tikėtis kažko, bet nemanau, kad kažkas pajudėtu kad ir visi nuspręstu palikti serverį vienu metu :D. Galima bandyt iš šūdo varške išspaust , tik įdomu ar ilgam

Tokius perversmus reikėjo daryt kokias 2015 o ne dabar :D kai jau seeenai pervėlu...

Matai, tame esmė ir yra, kad čia pasilikę tie, kurie kažkada buvo gerai užsikabinę, kuriems pats samp'as jau nostalgija ir panašiai. Žaidėjų vis mažėja, o ir pasilieka tie iš senesnių laikų. Sakai, kad žaidei, kai tebuvo dvylika, lygiai tas pats su manimi, tačiau, nemanau, kad dabar koks nors dvylikametis imtų ir žaistų samp'ą, labai jau retas. Dažniausia vaikai kalba mokyklose apie žaidimus, tai nepasakysi savo penktokui klasiokui, kad samp'ą žaidi, dabar žaidimai visai kitokie... :D

O dėl pačių perversmų, tai čia ir taip jau aišku, kad per vėlu ir naivu kažko tikėtis, bet pagr. administracijos nors to kasdienio indėlio būtų neprošal sulaukti, kad ir pavyzdžiui visus tuos prižiūrėjimo darbus atlikti laiku bei neuždelsti, tik tiek. :D Jeigu Edgarui šis serveris nėra prioritetas, o čia jau faktas, tai vis vien, produktas sukurtas, tegul jau būna kuo kokybiškesnis, reikėtų paieškoti tik tinkamo žmgaus ir viskas atrodytų daug tvarkingiau. Na, bet ne mes sukūrėm, ne mums ir pamokslaut, patys galvas turi, čia tik mano subjektyvi nuomonė... :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Seniukai, čia jau tokia paleva vyksta 3 metus, pgr.administracija neegzistuoja šiame serveryje, o ir vienas iš jų dar nepilno proto (kas komandoje buvę, supras). Pastaruosius metus, tas pareigas čia gauna bet kas ir bet kaip, jokios konkurencijos, įdomumo, pastangų dėjimo nebeliko, viskas kas liko, tai nedidelė žmonių dalis, kurie čia žaidžia tik dėl laiko prastumimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Faktas, kad buvo senai čia viskas aišku, jog šiame projekte nieko ir nebebus, kiekvienas prižiūrėtojas pabuvęs kitame projekte prisišaudo idėjų ir įneša naujovių čia. Kurie vis dar bando, atlikt Edgaro darbą ne iš skripto pusės. Pats asmeniškai čia praleidau dafiga metų, praleidau ir dafiga pinigų, gerai, kad bent dalį išėjo susigrąžinti. Suprantamas dalykas, kad čia daug, kas praleido didžiąją savo gyvenimo dalį, kapodamas sampa ir tik lmg servuką. Bet žmonės susimąstykit, nueikit į kitus projektus ten viskas žymiai geriau ir įdomiau, tik tie projektai ilgai negyvuoja, nes nesurenka žmonių skaičiaus. Lygiai čia tas pats, nėra žmonių - nėra LMG. Kiekvienas serveris, nesvarbu ar samp, ar csgo, ar fivem. Be žmonių, niekas nieko nepasieks.

Jeigu turit chėbra ir kimarinat čia dėl chėbros, tai šaukit visi kartu kažkur kažką geresnio ir įdomesnio nuveikt. Nes čia užmirštas kampelis

Visi puikiai žinot, kad sampas nebėra tas populiarusis žaidimas, tad siūlyčiau persikraustyt į FIVEM, nors ten pamatysit, kaip reikia roleplayint ir susirasit bendravimui žymiai brandesnį ir įdomesnį kolektyvą. 

Dar pabaigai, patys geriausi ir įdomiausi čia laikai buvo tada, kai tik pradėjau žaist, žvejybos punkte būdavo dafiga snukių ir visi džiaugdavosi, kad banginius pagauna. Ir jokie darbai ar pareigos nerūpėjo, o kai nuėjau į gaujas, vienas bosas, surinkdavo po 50-60 veidų, va ten laikai būdavo. O dabar išlikęs atsiminimas...

Nieko nebuvau čia pasiekęs ir net nebandžiau, nes kyšt savo laiką į beprasmį projektą nebuvo prasmės. Ateidavom, pakimarindavom ir išeidavom.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu žinomas dar kitaip, kaip After_Eral, buvęs trumpalaikis komandos narys, forumo moderatorius, kuris nebuvo įrašytas į buvusių komandos sąrašą. Kodėl trumpalaikis? Ne to dėl, jog neatlaikiau spaudimo ar nepatiko, pagrindinė priežastis, kaip ir daugumos buvusių komandos narių - Pagrindinė administracija, užteko ir tų kelių dienų, jog visą tą vaizdą pamatytum savo akim. Po palikimo, savaitę laiko, nesugebėjo nuimti IV administracijos statuso. Pats siekimas tos LMG komandos, buvo kažkas tokioo, siekimas komandos manau kiekvienam komandos nariui buvo žymiai malonesnis, nei buvimas joje.

Kaip ir buvo sakius pagrindinė administracija, jog jokių atnaujinimų nedarys, nes juk ne tie metai SAMP'ui?! Tai nemanau, jog kažkokie ultimatumai, streikai padėtų tam, serverį tiesiog uždarytų, kai nebūtų jokių pajamų iš jo. Nemanau, jog mokės už hostus, dėl keliasdešimt žaidėjų iš savo kišenės.

Ta nostalgija sugrįžti ir sugrįžti į LMG vyrauja manau kiekvienam iš mūsų, taip pat ir man, bet ta nostalgija daugiausią kylą dėl žaidėjų, kaip sakant "savos chebros, vadinkim šeimos", su mielu noru manau eičiau į kitą projektą, jeigu tik būtų tapati šaiką. LMG ne serveris o žaidėjai, dėl kurių projektas dar gyvas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.