Jump to content
Omis_Zekas

Užblokavimo taisyklės ir jų paaiškinimai

Rekomenduoti pranešimai

3780c57f752b8304c6d9f24d53003097440.png

 

 • Blokuodami (užblokavimas, laikinas užblokavimas) privalote turėti jums reikiamus įrodymus, siekiant įrodyti žaidėjo kaltę.
 • Užblokavimo apeliaciją privalote pateikti per 2 val. nuo užblokavimo suteikimo. To nepadarius, galite būti užblokuotas už kenkimą.
 • Užblokavimo įrodymuose būtinai turi matytis LMG logotipas.
 • Laikino užblokavimo apeliaciją privalote pateikti per 30 min. nuo užblokavimo suteikimo.
 • Blokuodami žaidėją, turite būti pilnai įsitikinęs, jog priėmėte teisingą sprendimą.
 • Blokuojant žaidėją, įrodymai galioja 5 dienas nuo jų išsaugojimo.
 • Įrodymai negali būti suklastoti, apkarpyti, sumontuoti ir kt. Už įrodymų klastojimą skiriamos griežtos bausmės.
 • Užblokavimo apeliacijas pildykite naujoje temoje. Temos pavadinime nurodykite atitinkamą informaciją: „Administratoriaus Vardas_Pavardė užblokavo Vardas_Pavardė“. Nesilaikydami šios formos, tema gali būti pašalinta, o Jūsų užblokavimo apeliacija neperžiūrima. Galima ir kita forma, kai pildo vienas asmuo, o užblokavo kitas: „Pildančiojo Vardas_Pavardė [Administratoriaus Vardas_Pavardė] užblokavo Vardas_Pavardė“.
 • Pateikdami įrodymus vaizdo įrašu, stenkitės išgauti kuo geresnę kokybę. Pateikus prastą kokybę - gali nepakakti įrodymų.
 • Jeigu administratorius kreipiasi į Jus, privalote atsakyti į jo klausimą, jeigu šis yra susijęs su Jūsų veikla. Pavyzdžiui: klausia ar esate, šiuo metu žaidžiate pats? Turite atsakyti, neatsakius galite būti nubaustas.
 • Tokie rašymai kaip „parduodi unjail?“ nesiskaito kaip mėginimas papirkti, paklausti galima. Tačiau, jeigu yra nurodyta suma pvz. „parduodi unjail uz 100k?“ tuomet blokuoti galima.
 • Jeigu naujokas teleportuojasi prie svarbių serverio pastatų, stebėkite jį ilgiau. Užrašas virš naujokų galvos „Žaidėjas vykdo apmokymus“ būna ne visada, todėl didelė tikimybė, kad užblokuosite nekaltą žaidėją.
 • Drift modifikaciją galima naudoti tik tuo atveju, jeigu ji jums nesuteiks pranašumo prieš kitus, tarkime bėgant nuo teisėsaugos, įgaunant didesnį pagreitį ar dalyvaujant drift renginyje. Jeigu jūs iš šios modifikacijos ieškosite sau naudos ir būsite užblokuotas - užblokavimo apeliacija bus patvirtinta.
 • No-cols modifikaciją galima naudoti ne tik grobimų metu, kai bandoma apsisaugoti nuo čyterių, ją galima naudoti ir esant reikalui, kai neleistinas programas naudojantys žaidėjai kenkia žaidimui (privaloma turėti įrodymus).
 • apmokymus“ būna ne visada, todėl didelė tikimybė, kad užblokuosite nekaltą žaidėją.
 • Draudžiama blokuoti žaidėją, kai jis naudojasi gesintuvu grobimo metu, tam naudokite /kill, /takew komandas.
 • Nuo 2020/04/20 Įsigalioja taisyklė, dėl gydymosi su komandomis, jeigu būsite išjungę ADMIN/VIP komandų rodymą per /n , ir pasigydysite ir to neparodys chate, bus traktuojama kaip ČYTINIMAS.
 • Peržiūrėdami žemiau nuosekliai pateiktus galimus užblokavimus būsite supažindintas su to blokavimo tvarka, kurios privalėsite laikytis baudžiant nurodyta bausme.

 

Pagrindinis laikinas blokavimas.
 

Čytinimas (6 mėnesiai) - neleistinų programų naudojimas (ridos, afk botai, parkour, ledo, cleo modifikacijos, neleistinos samp-fun modifikacijos ir kt.), tai tokių programų naudojimas, kurios palengvina žaidimą arba žaidėjas įgauna pranašumą prieš kitus žaidėjus.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui reikalingas vaizdo įrašas. Čytinimu taip pat įvardinama:

1. Žaidėjui neleistinų transporto priemonių valdymas;

2. Transporto priemonės modifikavimas (nedirbant tiuninginiu ar nesinaudojant Tune garažais);

3. Negalima naudotis neleistinai modifikuotu transportu (transporto, kurio techniškai negalima modifikuoti jokiame garaže, išimtis - motociklams);

4. Bet koks kitas sukčiavimo būdas (kuris gali būti alternatyva AFK botui), kurio dėka galima pasipelnyti, įgyti bendros ar darbo patirties ar kitų materialių dalykų Serveryje. Naudojantis tam tikromis priemonėmis, Serverio apėjimui ir neatsekimui (nebūtinai programinis tipas)(minimaliai 2 minutes vaizdo įrašo kaip kviečiat žaidėją). (Pavyzdžiai: Dirbant naru ir būnant vidury vandenyno, darbinės mašinos sėdėjimas prie vandens, transporto valdymas interjeruose (pvz: privačiame name), įvairios strategijos, jog mašinos ratai judėtų ir panašiai); 
Jeigu žaidėjas sėdi automobilyje, jo ratai ar mašina nejuda, o tiesiog stovima ir neatsakoma per daugiau nei 2 minutes, privalote ne blokuoti, o išspirti iš serverio už AFK būvimą su /bausti komanda. (Patikrinkite su /dl, jei koordinatės keičiasi itin minimaliai, tai tikriausiai vyksta dėl modifikacijų bei kitų veiksnių, o ne dėl bandymo apgauti sistemą).

5. Blokuojant už Invulnerable (liaud. INV arba nemirtingumas) būtinas vaizdo įrašas, kurio trukmė būtų minimaliai 10 sek. ir būtų vaizdo įrašo metu būtų matoma, kad visą tą laiką yra šaudomą į žaidėja, o jam nėra padaroma žala. Siekiant tikslumo, privaloma panaudoti /kill komanda, užfiksuoti žaidėjo PING.  [taikoma tik šaudymo atveju, tai nebūtina filmuojant dėl tr. priemonės daromos žalos];

6. Visos animacijų modifikacijos, parkour modifikacijos, bet kokios PED modifikacijos, kurios suteikiama pranašumo prieš kitus žaidėjus.

7. Neleistinas komandos nario aprangos naudojimas Už tai gali blokuoti tik komandos nariai. (Taikoma išimtis, kai leidimas duodamas įprastam žaidėjui, IV lygio administracijai leidimo nereikia. Gavus leidimą privaloma vaizdinę medžiagą (įrodymus) pateikti užblokavimo apeliacijoje).

8. Draudžiama valdyti betkokį transportą interjeruose, ant jų stogų, garažų stogų, bugintuose interjeruose, LS dangoraižiuose. Prieš blokuojant privaloma perspėti, jeigu nepaklusta per minutę - blokuoti.


Reklamavimas (6 mėnesiai) - tai kitų SA:MP serverių bei jų tinklapių platinimas.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui užtenka ir nuotraukų. Reklamavimu nelaikoma, kai žaidėjas įvardija kitą serverį dėl to, kad atsakinėja į kokius nors klausimus, mini projektą nesiekiant jo išreklamuoti. Reklamavimu įvardinama:

1. Kitų projektų,  tinklapių bei TeamSpeak serverių platinimas;

2. Žaidėjo slapyvardyje esanti reklama (pilnas serverio pavadinimas)


Kenkimas serveriui (6 mėnesiai) - tai didelis kenkimas serveriui bei jo žaidėjams.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui užtenka ir nuotraukų. Kenkimu įvardinama:

1. Didelis, masinis įtarimo dėjimas (mažiausiai 40 įtarimo) be jokios priežasties ar be įrodymų;

2. Netinkamas blokavimas - Už tai blokuoti gali tik IV lygio administratoriai ir komandos nariai. Įprasti žaidėjai, tik tuom atveju jei užblokuojamas kažkuris iš LMG komandos narių.

3. Didelis, masinis piktnaudžiavimas Administratoriaus komandomis ( 5 veiksmai per ~10 minučių /takew, /kill, /freeze, įkalinimas, išspyrimas ir panašiai - be įrodymų) (/s komanda negalioja);

4. Neleistinų programų platinimas, pardavinėjimas ar pirkimas;

5. Didelis, masinis (mažiausiai 5) žaidėjų surakinimas be jokios priežasties ir jų palikimas likimo valioje;

6. Žaidėjų atkeldinimas, atgabenimas su tr. priemone į įvairias skyles žemėlapyje ir panašiai, dėl kurių buvimo žaidėjai gali būti neteisėtai užblokuoti Serverio sistemos. Taip pat sukčių blokavimas, kai jie vilioja Administratorius atsiteleportuoti pas juos, kai žaidėjas stovi ant dažasvydžio ginklų pickup. Taip pat kenkimu įvardijama, kai žaidėjas gauna neteisėtą užblokavimą nuo sistemos, kai yra mėtomas tarp transporto priemonių su /isodinti komanda ar yra nužudomas mašinoje su tazeriu ir gauna blokavimą už ,,gyvybių cheat", arba kai yra panaudojama /pzu komanda, vežant surakintą asmenį transporto priemonėje, kurio pasakoje jis gauną neteisėtą užblokavimą už ,,car shoot'';

7. Automobilių tampymas po mašinų turgų su mechanikų darbiniu transportu;

8. Nepagrįstas 2 žaidėjų užblokavimas per ~30 minučių;

9. Sraigtasparnio naudojimas bandant nužudyti nusikaltėlius ar renginio dalyvius grobime, susišaudyme, okupacijoje, renginyje ar kitoje organizuojamoje veikloje (mažiausiai 2 nužudymai);

10. Pastovus beprasmis pavaduotojų skyrimas. (Blokuoti direktorių, bent 3 paskyrimai. Klubam taisyklė negalioja).

11. Žaidžiant monetą masinėse vietose (bankas, kalėjimas ir pan.) pasiūlius / pakišant sliekų ar kitų dalykų vieną kartą kai yra žaidžiama moneta su kitu(-ais) žaidėjais.


Serverio klaidų naudojimas savo labui (3 mėnesiai) - tai klaidų naudojimas, kurios suteikia Jums pranašumą prieš kitus ar pakenktų kitiems.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui reikalingas vaizdo įrašas. Klaidų naudojimu įvardinama:

1.
 G mygtuko (atsisėdimas į keleivio vietą) naudojimas surakintam, tuo atveju kai atsisėsdamas žaidėjas pabėga nuo teisėsaugos. Ši taisyklė negalioja PD/FTB ir SWAT, paprastiems žaidėjams jei yra palikti toli nuo miestelių  (bent 5 minutes);

2. Darbinės uniformos neturėjimas, kai žaidėjas vairuoja to darbo transporto priemonę arba paprastos aprangos turėjimas vairuojant darbinį transportą (prieš blokuojant privaloma perspėti žaidėją, jei šis nepaklūsta per ~5 minutes, galima blokuoti);

3. Žaidėjui neleistino transporto naudojimas, kai Administratorius naudodamasis klaida įsėda į transportą bei jį valdo (įsėdę į transporto priemonę privalote spausti  kurį nors veiksmą (sunaikinti, įpilti degalų), arba mygtuką IŠLIPTI)

4. Naudojimasis kalėjime esančiu sraigtasparniu, kuris skirtas tik Serverio teisėsaugai (Policijai, FBI, S.W.A.T.);

5. Jei žaidėjas yra nužudomas (kai viduryje ekrano rašoma SUŽEISTAS), - atsijungimas ir greitas prisijungimas (per ~10 minučių), išimtis - jei žaidėjas gauna crash;

6. Atsijungimas arba /pzu naudojimas, kai automobilis ant sprogimo ribos (automobilis dega).

7. Įeinant į S.W.A.T. bazės garažą per viršų (tam yra vartai); (už tai būsite tik užblokuotas, VIP ir ADMIN privilegijų šis punktas neliečia.)

8. Žaidėjo atkeldinimas (/get) naudojant /pzu;

9. Tam tikrų veiksmų atlikinėjimas, /pzu, /unfreeze naudojimas pilant degalus arba esant pašautam tazerio; (Teisėsaugai taikoma išimtis dėl tazerio).

10. Narkotikų ar žolės naudojimas esant surakintam (minimaliai 2 kartai).;

11. Šokinėjimas ar važinėjimas per darbo bazių požeminių garažų plyšius;

12. Negalima naudoti /vk ar kitos komandos, kuri jums leistų išvengti mirties ar žalos, krentant iš aukščio. 

13. Tam tikrų veiksmų darymas per Y > veiksmai arba / (/aaa)  (veiksmas), esant surakintam. (2-3 kartai).


Vartotojų vogimas (6 mėnesiai) - tai vartotojo paskyrų vogimas, svetimų paskyrų naudojimasis.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Už tai blokuoti negalima, kadangi yra sudėtinga įrodyti, jog vagiama paskyra, todėl šį baudimą naudoja LMG komandos nariai. Jei įtariate, kad vartotojas pavogtas, kreipkitės Pgr. administraciją


Serverio daiktų pardavinėjimas už tikrus EUR (6 mėnesiai) - tai serverio daiktų pardavimas, mainymasis už realius pinigus ar kitų žaidimų daiktus.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui užtenka nuotraukų. Pardavinėjimu įvardinama:

1. Vartotojo paskyros ar joje esančių daiktų pardavinėjimas, mainymasis už realius pinigus, paslaugoms skirtus taškus ir panašiai;

2. Darbo ar klubo direktoriaus/pavaduotojų, pakvietimų pardavinėjimas už realius pinigus ar serverio valiutą/taškus;

3. Rašymas "parduodu steam žaidimus", "esu donoras, reikia milijonų? /sms",  "reikia lolo acc? /skamb", "parduodu wls milus", "turiu csgo acc" ir panašiai;

4. Rašymas „turiu milų, skype asturtingas“ ir panašiai.

5. Rašymas „turi milų, /sms“ ir panašiai;

6. Rašymas „follow Instagram: lmg.saibos“ ir panašiai;


Serverio daiktų pirkimas už tikrus EUR (6 mėnesiai) - tai serverio daiktų pirkimas, mainymasis už realius pinigus ar kitų žaidimų daiktus.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui užtenka nuotraukų. Pirkimu įvardinama:

1. Vartotojo paskyros ar joje esančių daiktų pirkimas, mainymasis už realius pinigus, paslaugoms skirtus taškus ir panašiai;

2. Darbo ar klubo direktoriaus/pavaduotojų pirkimas, pakvietimų pirkimas už realius pinigus ar serverio valiutą/taškus;

3. Rašymas "paimčiau lolo acc /sms", "perku steam žaidimus", "ieškau donoro - /skamb", "paimčiau milų už 5e" ir panašiai;

4. Rašymas "reikia milų, skype: asmilijonierius" ir panašiai;

5. Rašymas "turi milų, /sms" ir panašiai;

 

Antrinis laikinas blokavimas

Apgaudinėjimas (24 valandos) - tai kitų žaidėjų apgaudinėjimas, siekiant pasipelnyti tam tikrų materialinių dalykų, kitų žaidėjų apgaudinėjimas skelbiant klaidingą informaciją, naudos ieškojimas sau siekiant pakenkti kitiems ir panašiai.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui užtenka ir nuotraukų. Apgaudinėjimu įvardinama:

1. Apgaudinėjimas parduodant, perkant, mainant namą, biznį ar kažką kitą, susijusiu su turtu. Siūlymas iš žaidėjo pirkti, parduoti vietoj įvardinto daikto, kitus daiktus (turi būti įrodymai dėl derybų, tarimosi, kaip planavote pirkti būtent tą prekę ir panašiai);

2. Mėginimas išsivilioti pinigus, siekiant, jog žaidėjas darytų tą ir tą (pvz: "/siulyti V_P 500 || gausite admin");

3. Klaidingos informacijos rašymas, mėginimas išprovokuoti žaidėjus rašyti per VIP/ADMIN chatus (pvz: jei parašysit /v a s a r a gausite 1 milijoną);

* Apgaudinėjimu nelaikoma, jei žaidėjas tiesiog parašo "/admins v o r a s"

** Situacijos nebandant pakenkti serverio žaidėjams arba negaunant jokios naudos iš apgaudinėjimo - nesiskaito kaip apgaudinėjimas (pavyzdys per /', //,/d aš merga, toks ir toks direktorius nušalintas ir t.t)


Naujokų žudymas (12 valandų) - tai naujokų (iki 3000 XP) žudymas be visiškai argumentuotos prasmės.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui reikalingas vaizdo įrašas. Naujokų žudymu nelaikoma:

1. Jeigu naujokas trukdo žaisti Jums (vaikšto darbo bazėje, tranko transportą ir panašiai).


Trukdymas laikytis teises (24 valandos) - tai žaidėjo trukdymas laikyti teises.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui reikalingas vaizdo įrašas. Trukdymas laikytis teises laikoma:

1. Administratoriaus komandų (/kill, /freeze, išspyrimas) netinkamas naudojimas, kai žaidėjas laikosi teises;

2. Šaudymu, žudymu ir kitokiu žaidėjo kenkimu teisių laikymo metu.


Blogas /kviesti naudojimas 3 kartus (12 valandų) - tai netinkamas /kviesti, /padmins komandų naudojimas, blogas naujoko (iki 3000 XP) slapyvardžio naudojimas.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui užtenka ir nuotraukų. Blogas /kviesti naudojimu laikoma:

1. Darbo iškvietimai, kuriuose yra necenzūrinė leksika, įžeidinėjimai arba visiškai nesusijęs dalykas su darbu, 3 kartus iš eilės.

2. Blogas /padmins naudojimas 3 kartus iš eilės (įžeidinėjimas, tuščias laukelis, keiksmai, beprasmis rašymas) (3 kartai per 15 minučių). Nesiskaito kai dalyvaujama atrankose ar įvairiuose renginiuose, kreipiamasi į kurį nors administratorių ir panašiai;**

3. Blogas naujoko slapyvardis (iki 3000 XP), kai jį išspiriame iš Serverio mažiausiai 1 kartą. (naujoko slapyvardis laikomas netinkamu tik kai jame yra necenzūrinės leksikos, įžeidinėjami žaidėjai ir panašiai.

* Blogais iškvietimais nelaikoma, jeigu priežastyje įvardijami apmokymai, treniruotė ir panašiai.

** Už tai blokuoti negalite, jei pažeidimai nesikartoja tris kartus iš eilės.


Mėginimas papirkti administratorių/direktorių (12 valandų) - tai bet koks siūlymas ar mėginimas papirkti administratorių arba direktorių.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimui tipui užtenka ir nuotraukų. Mėginimu papirkti įvardinama:

1. Rašymas "perku unjail", "parduodat unjail už 50k?", "paimčiau unjail už lmg.1";

2. Mėginimas papirkti direktorių, pavaduotoją, kad žaidėjas būtų priimtas į darbą, už tam tikras sumas, serverio taškus, forumo reputaciją ir panašiai.

* Mėginimu papirkti nelaikoma, jeigu žaidėjas rašo "parduodat unjail?", "galit free unjail", "unjail".

** Mėginimu papirkti nelaikoma, jeigu žaidėjas už pagydymą gali duoti reputacijos taškų ir panašiai.


Event, atrankos trukdymas (2 valandos) - tai renginių, atrankų, gangwar ar brawl, apmokymų trukdymas.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui reikalingas vaizdo įrašas. Trukdymu laikoma:

1. Bet koks šaudymas, trankymasis su transporto priemone, kenkimas organizuojamai veiklai (apie veiklą turi būti paskelbta viešai, išskyrus gangwar, brawl).

* trukdymu nelaikoma, jei Administratorius Jūsų veiklai trukdo darydamas /pzu.


CJ drabužiai (3 kartus) (12 valandų) - tai uniformos naudojimas, kurios ID yra 0.
(spauskite „Rodyti paslėptą turinį“)

Spoiler

Šio blokavimo tipui užtenka ir nuotraukų. 

* Turite turėti įrodymus, kad žaidėjas naudoja neleistiną aprangą ir yra išspiriamas iš serverio tris kartus.

 • Tema gali būti bet kada redaguojama.
 • Temoje nėra aptartos visos galimos situacijos. Turėdami pasiūlymų, juos galite pasiūlyti Administracijos prižiūrėtojams (www.lmg.lt/komanda) susisiekdami forumo asmenine žinute.

Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia

Temos autorinės teisės priklauso - @Lukas_Fanta@Max_Tosha@Henre_Panzer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×