Jump to content
Jimmy_Absolut

Paskutiniai Fantos rinkimai ir Džimanto sprendimas

Rekomenduoti pranešimai

A N A L I Z Ė   F R E E P O S T E R I A M S

 • Į kitą etapą pateko šie žaidėjai - Lio_SooMepas_Nrg ir Karka_Djd
 • Prie šių kandidatų turėjo būti dar Edvis_Tanks, tačiau šis negalėjo pasirodyti apklausoje ir praktikoje
 • Forumo anketoje geriausiai pasirodė Karka_Djd
 • TeamSpeak apklausoje geriausiai pasirodė Karka_Djd
 • Praktikoje geriausiai pasirodė Karka_Djd
 • Policijai+Apsaugai reikia aktyvaus ir patyrusio vadovo, tad direktorių gavo Karka_Djd
 • Jei būtų tik Policijos direktoriaus rinkimai, manau, kad nugalėtų Mepas_Nrg
 • Naujajam direktoriui neišbuvus poste 14 dienų, direktorius atiteks antros vietos laimėtojui Mepas_Nrg

ldCbGpu.png

A N A L I Z Ė   S K A I T Y T O J A M S

IX8HHio.png

Sveiki, tikiuosi, kad visi esat sveiki ir karantino metu neliūdit. Antrasis direktorius, kurį reikia išrinkti. Rinkimai ne patys lengviausi, jei Fūristų direktoriaus rinkimuose konkurencijos nebuvo, čia - jos tikrai netrūko. Rinkimai susilaukė nemažai dėmesio, pagrindinius kandidatus palaiko panašus kiekis žaidėjų. Tikriausiai, jau dauguma paspaudė pirmąjį spoilerį ir pamatė, kas tapo firmos direktoriumi, tačiau net neabejoju, kad Jums įdomu, kaip čia viskas vyko. Parašykit, ką manot apie analizes ir reikėtų kažką keisti. Važiuojam!

duIHB84.png

Pildė - 6
Į kitą turo pateko - 3

edga fox - pirmasis žaidėjas, užpildęs anketą į šias pareigas. Iš bendro įvaizdžio, kurį esu susidaręs apie tave - toks postas tau dar per anksti. Trūksta vadovavimo patirties, tokios rimtos firmos tikrai šiuo metu valdyti negali. Taip pat atkrenti ir dėl to, jog nepasibaigus rinkimams užpildei dar į Medikų firmos pavaduotoją. 

lio soo - patyręs žaidėjas Teisėsaugoje, berods, kai buvau Direktorių Prižiūrėtojas pirmąjį kartą, taip pat pildei į kažkurį direktorių, jei neklystu, tai buvo irgi Policija. Nors bendrosios darbo patirties Teisėsaugos firmose netrūksta, tačiau galvojau, kad jos pas tave bus daugiau, bet šiaip - jos turi užtektinai. Keli pavaduotojai Teisėsaugos firmose - taip pat riebus pliusas. Savo firmą Lio mato kaip aktyvų ir mandagų būrį, kuris nenusileis Nusikalstamoms frakcijoms. Svarbus dalykas, jog kandidatas pamini tiek naujokus, tiek veteranus, šis teigia, kad jo firmoje būtų galimybė pasireikšti tiek šviežiam žaidėjui, tiek daug patirties turinčiam asmeniui. Į 5 klausimą atsakei silpnai, lyg koks pildantysis į darbą, Policijos darbas yra daug daugiau nei valyti gaudomų sąrašą ir prižiūrėti tvarką. Visiškai neužsiminei apie Apsaugą. 6 klausime taip pat nieko naujo, visiškai neįdomus transporto išnaudojimas, vaizduotės čia nerasta. Būdamas direktoriumi Lio apsiimtų mokymais, nuolatine atranka ir pavaduotojų rinkimais. Manau, direktorius daro žymiai daugiau nei tai, nemanai? Ir kodėl nenorėtum pavaduotojo senbuvio? Dažnai, gerai žinomas veidas pritraukia daug žmonių į firmą, svarbiausia, jį motyvuoti, tad viskas priklauso nuo tavęs. Darbuotojus kandidatas vilios pasilikti darbe su savo naujomis veiklomis ir taktikomis, tačiau kokiomis - nenurodo. Mąstymas, jog stengsiuosi išbūti iki tol, kol nušalins - man nepatinka. Manau, kad tai klaidinga, nes iš šalies atrodo, kad jei nebūtų aktyvaus Direktorių Prižiūrėtojo, kuris domėtųsi situacija - tu būtum direktorius, nors nieko nedarytum. Visų pirma, reikia užsibrėžti tikslus, susidėlioti sau prioritetus, turėti tam tikrą planą. Grobimo vietą radai tik vieną - Motocross kalną. Sunki vieta nusikaltėliams, kadangi Teisėsauga galėtų juos šaudyti iš visų pusių, o jie patys neturėtų konkrečios vietos, kurią galėtų grobti. Atsakymas į paskutinį klausimą, jog rūpinsiesi tik ta Dalinai Nusikalstama firma, prieš kurią bus kariauti lengviau - irgi manęs nesužavėjo. Manau, jog turi rodyti vienodai dėmesio kiekvienai arba tiems, kurie kaip tik juda serveryje stipriau, o ne prasčiau. Jūsų darbas prižiūrėti tvarką, tad ir imi jautį už ragų, o ne pradedi nuo paukščiukų. 

LpIQ2IE.png

rycardas sakalauskas - per mažai patirties Teisėsaugos firmose. Nesupratau, kodėl neįkėlei savo patirties Policijos firmoje, vietoj to - parodei, kiek turi patirties Transporteriuose, nors to visiškai nereikėjo. Nesi turėjęs rimtų postų, tokios didelės firmos tikrai nesuvaldytum, pradėk nuo smulkių firmų pavaduotojų, o ne sujungtos firmos. Net neabejoju, kad po kelių dienų dingtų motyvacija, nes tave smaugtų visi, kas tik galėtų. Taip pat pažeidei taisyklę, kurioje buvo parašyta, kad reikia redaguoti anketą per 15 minučių, o tavo paskutinis redagavimas buvo po 47 minučių.

edvis tanks - netikės svečias užklydėlis, ar čia pataikėt, ponas? Patirties Teisėsaugoje netrūksta, taip pat kaip ir firmų valdyme. Buvęs LMG komandos narys bei visiems gerai žinomas žaidėjas, manau daugiau nieko ir netrūksta. Problema tame, jog paskutinį kartą, kai buvau Direktorių Prižiūrėtojas, šiek tiek mane pavedei su turimu direktoriumi. Pasitikėjimas tavimi šiek tiek sumažėjęs, tačiau dėl to tikrai neatkrenti. Šauni vizija, kurią panašiai ir aš įsivaizduoju, paaiškinta aiškiai ir konkrečiai. Taip pat neblogai atsakytas ir ketvirtas klausimas, pateiktas pavyzdys. Pagrindinės užduotys išvardintos taip pat gerai, viskas paprastai ir suprantamai. Su transporto išnaudojimu ne tau vienam sunku. Kažko naujo neparašei, pas tave PD/FBI eroje nedirbau, tad nežinau, kaip ten buvo išnaudotas transportas su apranga, galėjai apie tai paaiškinti plačiau. Su Apsaugos transporto išnaudojimu taip pat sausra. Patiko, jog pradžioj apsiimtum su Apsaugos firma, manau taip daryčiau ir aš, nes vis dėlto, tai yra startas, nuo kurio turėtų pradėti visi. Džiugu, jog Policija daugiau rūpintųsi pavaduotojai, mąstai logiškai, to ir reikia direktoriui. 8 klausimas atsakytas puikiai, sutikčiau su tavo nuomone, jog yra ne vienas faktorius, bet galima pabrėžti tokius dalykus kaip valdymo struktūra, firmos atmosfera bei visos firmos aktyvumas. Toliau, grobimų vietos. LV statybvietė - gan įdomu vieta, būtų už kur slėptis grobiančiajai pusei, tačiau pati lokacija yra per didelė, nebūtų grobiant, turėtų būti konkreti vieta, čia to nebūtų. Vieta puikiai sueitų susišaudymams ir kitiems veiksmams, kai yra naudojami ginklai. Su BMX parku Los Santos mieste - lygiai tas pats, tai gera vieta Teisėsaugai, nes atviras plotas ir būtų lengva atsigrobti, tačiau tai itin sunki vieta grobiančiajai pusei. Pabaigoj finišavai taip pat puikiai, tavo požiūris gan artimas manajam, į klausimus atsakinėji pasitelkdamas logiką, nors yra išlenda kai kur gramatinės klaidos, tačiau pats tavo supratimas visa tai užglaisto.

T3jzdrs.png

mepas nrg - nuskriaustasis, kuris taip ir negavo paragauti direktoriaus duonos, kita vertus - dar jaunas žaidėjas patirtimi. Nepatiko tai, kad pati anketa susižiūrėjo negražiai, ji atrodė netvarkingai dėl įklijavimo baltų įterpimų bei tavo parinkto per didelio šrifto. 10.000 patirties Policijoje - jau geriau nei gerai. Kiek girdėjau atsiliepimų apie tave - naujas veidas, tačiau gan geras vadovas. Anketoje pagrinde kliuvo rašybos klaidos, kai kur sakinių struktūra buvo nelogiška, kai kur dėstymas nebuvo pats aiškiausias. Firmos vizija išplėtota visiškai nesuprantamai, rašai apie serverio istoriją ir ekonomiką, galbūt nesupranti kas yra vizija, į klausimą neatsakei, išskyrus užsiminimą, kad reikia prižiūrėti tvarką miesteliuose. Tavo ryšio supratimas tarp Policijos ir Apsaugos - buvimas viename kanale. Skamba šiek tiek juokingai, nes tai būtų taip ar taip būtinas dalykas, juk niekas nevaikščiotų per du kanalus. Šiame klausime, ko norėjau - negavau. Sekantis klausimas atsakytas jau geriau, išvardintos pagrindinės veiklos, gan plačiai papasakota apie jas. Su transportu irgi neblogai praslydai, visai logiška, kad Apsaugos sunkiąją mašiną naudosi kaip taraną, manau čia neprašovei. Sekančiame klausime neparašei, kokią poziciją tavo firmoje užimtų pavaduotojai, paminėjai savo darbus ir tikslus, tačiau pasigedau informacijos apie pavaduotojus, čia galėjai kaip tik išsiplėsti. Visai įdomiai atsakei į 8 klausimą, patiko tai, kad savo firmos nepavadintum Mepas_Nrg era, džiugu, kad savanaudiškumui vietos nėra. Grobimų vietos taip pat visai geros, palankios tiek Teisėsaugai, tiek grobiančiajai pusei. Šiaip kai kur parašyta viskas gražiai ir suprantamai, tačiau kai kur sakiniai visiškai nelogiški, atrodo, norėta panaudoti kuo įvairesnių, ne itin populiarų žodžių, parodyti kažkokį žodyną, tačiau toks jausmas, kad tai dirbtinumas.

karka djd - bene vienas populiariausių Teisėsaugos frakcijų atstovas naujaisiais LMG laikais, prieš man ateinant į dabartines pareigas, šis žaidėjas spėjo dar ir pabuvoti S.W.A.T. firmos pavaduotoju. Iš visų kitų kandidatų, būtent Karka turi daugiausia patirties valdant Teisėsaugos firmą, taip pat netrūksta ir darbinės patirties. Kandidato vizija paprasta ir aiški - bendra firma, kuri yra stipriausia miesteliuose. Gan drąsus pareiškimas, kai net nuostatuose laikoma, kad pagrindinė serverio Teisėsaugos firma yra S.W.A.T. (kai nėra - FTB Agentai). Karka neišsišokdamas demonstruoja ryžtą ir drąsą, jo tikslai yra aiškūs ir suprantami. Didžiulis pliusas yra tas, jog kandidatas pabrėžė, jog stengsis išlaikyti lygybę tarp Apsaugos ir Policijos firmų, tai yra itin svarbus aspektas direktoriui, apie kurį nieko nepaminėjo kiti kandidatai. Su pagrindiniais tikslais taip pat neprašauta, mintys išdėstytos aiškiai ir konkrečiai. Su transporto išnaudojimu Karka taip pat susitvarkė geriausiai, plačiai papasakota idėja su bankais, galbūt, kada nors pasinaudosiu ir aš pats, kai jau viskas bus įsitvirtinę. Karka taip pat priima logišką sprendimą ir didesnį dėmesį skirtų Apsaugos firmai kaip direktorius. o pavaduotojams bus skirta Policijos firma, lygiai tą patį daryčiau ir aš. Karka planuoja, kad direktorių laikytų iki pat vasaros, gan ilgas laiko tarpas (2 mėnesiai), įdomu, ar tai tiesa. Grobimo vieta pasiūlyta taip pat gan įdomi, tikriausiai, kad ateityje bus ji ir įdėta. Anketa užbaigiama konkrečiai ir aiškiai, į klausimą būčiau atsakęs taip pat.

7JyFhqG.png

Edga_Fox - nesutikčiau su keletu dalyku, abejoju ar gera yra idėja nuolatos laikyti abi firmas viename kanale (nors tai ir viena firma),  darbuotojai, kurie jau bus policijos pareigūnais jiems daug daugiau veiklos ir galios suteiks jų darbo komandos, jie gali vykdyti reidus, patys įtarti pažeidėjus ir t.t. tai bus gan didelė maišalynė kanale, nes apsauginiai bus kaip ir mokomieji, tad jie turėtų turėti savo tutorius, kurie juos specifikuotų PD darbui (atskiram kanale), o ne maišytūsi PD darbuotojams.
Trūksta detalumo pačioje anketoje.

Lio_Soo - turi panašumų su Edga_Fox anketa, bet čia gal atsitiktinumas, suprantu, kad jis yra ilgas PD darbuotojas, tai vien dėl motyvacijos ir pasišventimo teisėsaugos darbui jis gali būti laikomas kaip rimtas kandidatas, nors anketoje irgi yra keistų pasisakymų "kelionės kas antrą dieną" nemanau, kad jos taip dažnai reikalingos, bet pilnai suprantu, kaip tai paįvairintų rutiną. Patiko, kad nenuvertina naujokų, tačiau visai nieko nepapasakojo apie firmų modelius, kaip atrodys apsauga, kaip atrodys PD.

Rycardas_Sakalauskas - 4 klausimo nesuprato, transporto/inventoriaus išnaudojimas lygus nuliui kaip ir Edgos su Lio.

Edvis_Tanks - nežinau kiek jis čia žaidžia ir kiek motyvacijos turės po tiek laikytų drk ir pav postų, žinoma dabar situacija kitokia ir galimybės kitokios kai valdai dvi firmas, patiko idėja, kad apsauginiai galės fiksuoti pažeidimus ir juos perduoti PD, taip įgydami reikiamų igūdžių vėliau atstovaujant PD. Patiko grobimo pasiūlytos vietos ir transporto panaudojimas grobimo metu (jei tai leistina). Risky tik dėl to, kad pats negarantuoja kiek laiko išbus pareigose, bet vardą žaidime turi ir firmą suburtų.

Mepas_Nrg - nežiūrint į anketą girdėjau gerų atsiliepimų apie jį, anketa tokia vidutinė, ir labai nuklysta į lankas daugelyje klausimų, tada daug šneka apie neišsiplėtimą anketoje, bet realiai daug kur trūksta detalumo, patiko, kad prie motyvacijos  klausimo paminėjo, jog "to begin with" stengsis atsirinkti motyvuotus darbuotojus, tai mažiau reikės juos motyvuoti darbo eigoje.

Karka_Djd - stipriausia anketa by far, bet ar jis apsiims ir ar jis yra ilgalaikis sprendimas, jei rizika pasverta būtų tikrai geras pretendentas, pateikė ir šiokių tokių naujovių anketoje, kurias manau galėtume pritaikyti, žinoma su tam tikrais limitavimais. 

ZoGHgy1.png

Gaila šito bičiuko, seno pažįstamo ir mano asmeninės istorijos dalies. Edvis dėl darbo negalėjo pravesti praktikos bei pasirodyti TeamSpeak apklausoje, jis būtų buvęs laisvas penktadienį, tačiau jau buvau suplanavęs išrinkti direktorių ketvirtadienį. Edvio anketa beveik buvo tokia pat stipri kaip Karkos, nors ir buvo klaidų, tačiau bendras supratimas ir firmos vizija tikrai gera. Jei šis žmogus turės laiko ir noro, visiškai užtarčiau šį žmogų į naujos firmos pavaduotojo postą, čia jau bus naujojo direktoriaus sprendimas, tačiau faktas, kad Edvis liko šitoj atrankoj nuskriaustas. Tikiuosi, kad kitą kartą pasiseks labiau, nenukabink nosies!

dSOrZWH.png

Į kitą etapą išrinkau tris kandidatus - Lio_SooMepas_Nrg ir Karka_Djd, jei būtų galėjęs - būtų ir Edvis_Tanks, tačiau gavos taip, kaip gavos. TeamSpeak apklausoje siekiau sužinoti apie patį žaidėją, jo planus, kokią nuomonę turi apie kitus kandidatus, ką veiktų prieš Dalinai Nusikalstamas firmas, išsiaiškinau, kaip šie rinktų pavaduotojus, į ką atsižvelgtų ir ką gero bendrai nuveiktų su Policija+Apsauga. Pirmasis pasirodė Karka_Djd. Šis žaidėjas, taip pat kaip ir forumo anketoje, atsakinėjo labai aiškiai ir suprantamai, matėsi noras ir užsidegimas, šis pabrėžė, kad norėtų tapti pirmuoju Policija+Apsaugos eros vadovu, jam pačiam tai yra įdomu ir jis pats akcentavo savo motyvaciją bei ryžtą. Vėliau pasirodė Mepas_Nrg. Pas šį žaidėją žodynas jau nebebuvo toks išsamus ir platus kaip anketoje, visi tie gražūs žodeliai dingo, tai mane šiek tiek nuvylė. Taip pat susidarė toks jausmas, kad Mepas labiau prižiūrėtų Policija, iš jo vizijos nematau Policija+Apsauga, jis dažniausiai kalba tik apie Policiją, bendrų kažkokių ryšių neišskiria. Taip pat, Mepas dar ne visai gerai žino naujus pokyčius, kai kur atsakymai silpni, jaučiasi jaudulys, tačiau tai normalu.. Trečiasis atrankoje pasirodė Lio_Soo. Šis teigė, jog tai jam pirmoji tokia rimta apklausa į direktoriaus postą, labai jautėsi, kad asmuo jaudinosi, tačiau kaip pirmam kartui - viskas suprantama. Lio labiausiai iš kitų kandidatų neskiria taisyklių, tikriausiai, nėra pilnai perskaitęs naujovių. TeamSpeak apklausoje šis žaidėjas pasirodė silpniausiai, vizija ne pati aiškiausia, siauras požiūris, atsakyta ne itin plačiai.

GZBuHMT.png

Apklausos metu Karka_Djd pažadėjo:

 • Nenuvilti Direktorių Prižiūrėtojo

Apklausos metu Mepas_Nrg pažadėjo:

 • Jog išbus direktoriaus poste bent du mėnesius

Apklausos metu Lio_Soo pažadėjo:

 • Kad nenuvils žaidėjų ir Direktorių Prižiūrėtojo

cbLDD3v.png

S1qy0rW.png

Pirmasis praktiką vedė Mepas_Nrg. Šiam buvo duotos užduotys:

 • Kažkaip išnaudoti Huntley transportą;
 • Pačiam bei savo komandai neblokuoti žaidėjų, kurie trukdys praktiką.

Į FTB Agentų firmą įdarbinau penkis žaidėjus, kurie turėjo specialiai sutrukdyti praktiką, apie tai tiesiogiai neinformavau Mepo, tačiau įspėjau, kad jų neblokuotų. Tokiu būdu norėjau patikrinti jo, kaip direktoriaus, ir darbuotojų reakciją.

Praktika prasidėjo nuo to, kad visi buvo įdarbinti į Apsaugos firmą. Iš karto pastebėjau, kad Mepui trūksta griežtumo, kadangi į praktiką buvo sukviesti gan žinomi žaidėjai, o tokie žaidėjai dažnai mėgsta išsišokt, kai kuriems trūksta dėmesio, kai kurie nori pasirodyti - ei, žiūrėkit, aš dalyvauju praktikoje. Turėjau ir aš tarti porą žodžių, kad šie klausytų ir bent jau Apsaugos bazėje būtų tvarka. Visi sušokam į transporto priemones ir nuvažiavom prie LV duobės, kur šalia yra elektrinė. Ten Mepas tikrino žaidėjų reakciją, vėliau buvo duota užduotis, išnaudojant Huntley bei Apsauginių darbą - reikėjo surakinti Direktorių Prižiūrėtoją, kuris buvo laikomas kaip įtariamasis, kuris galėjo bėgioti po laukus nuo Apsaugos. Vieno komanda turėjo mane surakinti, kita atrakinti. Ši užduotis buvo visiškai nevykusi, darbuotojai nesuprato ką daryti, šiek tiek trūko informacijos, o pati komanda dirba labai lėtai ir neužtikrintai - bėgiojau po laukus ilgai, darbuotojai nesugebėjo surakinti, kai kurie visiškai neišnaudoja privalumų - mašinos ir tazerio. Patiems darbuotojams šiek tiek trūksta smegenų, o direktorius tiksliai nepapasakojo kaip reikėtų surakinti įtariamąjį, po užduoties nepasakė, kaip jis būtų tą daręs. Užduotis man nepatiko. Vėliau sekė gangwar imitavimas, jo metu varžėsi dvi komandos. Problema tame, kad Mepas nesužiūrėjo visų ir nepagydė visų dalyvių, tą puikiai pastebėjo kitas kandidatas:
RNHsQht.png
Vėliau visi įsidarbinome į Policijos darbą ir po kurio laiko nuvykome į LV oro uoste esančią Las Venturas Flying School. Ten imitavimo grobime, vieni buvo grobėjai, kiti atsigrobėjai. Kol Mepas sakė ką daryti, atvažiavo mano FTB Agentų komanda, kuri turėjo sutrukdyti praktiką. Jiems tą padaryti puikiai pavyko, kai kurie Policijos darbuotojai buvo sušaudyti, kiti pašauti tazerio, dar kiti - surakinti. Mepas užduoties neįvykdė - jo darbuotojas užblokavo vieną iš mano FTB Agentų, nors prieš praktiką aiškiai sakiau, kad Mepas pasakytų darbuotojams, jog nieko blokuoti nereikia. Tai jau yra didelis minusas, kadangi šis nesugeba suvaldyti komandos. Grobimo imitacija irgi buvo nevykusi, dauguma buvo pasimetę, atsigrobėjai atrodė klaikiai, visiškai neišnaudotas transportas, kliūtys ir panašūs dalykai. Po to sekė surakinimų užduotis, kuri pasirodė irgi ne itin įdomi. Praktikos metu vis atsirasdavo kažkokių papildomų žaidėjų, kurie nedalyvavo praktikoje, pasigedau drausmės ir griežtumo, į viską buvo žiūrima maždaug - ai, čia bus viskas gerai. Praktiką vertinu 5/10.

SPfrLyl.png

lbyqB3N.png

Antrasis praktiką vedė Lio_Soo. Vėl pradėjome nuo Apsaugos firmos. Taip pat kaip ir Mepui, Lio trūko drausmės, buvo šiokia tokia betvarkė, norėjosi griežtesnio požiūrio. Visi subėgome į Apsaugos vidų ir ten prisistatė Lio. Neišvengėm kuriozo - kandidatui kažkas skambino, šis buvo išmuštas iš vėžių ir pasimetė:
NoOBHGl.png
Po įvadinės kalbos ir darbuotojų klausimų sekė užduotis - grobimo imitacija. Imituojamas buvo Apsaugos rūsio grobimas, vieni buvo užgrobėjai, kiti Teisėsaugos atstovai. Imitacija pavyko ne itin puikiai, trūko susikalbėjimo bei tarpusavio supratimo, kai kurie nežinojo ką daryti, viskas atrodė labai paviršutiniškai. Po to vykome į teniso kortus, kur vyko susišaudymo treniruotė. Visos praktikos metu nebuvo išnaudotas Apsaugos transportas. Vėliau darėme izoliacijas miesteliuose, teko izoliuoti kiekvieną miestelį. Šios praktikos metu, taip pat paprašiau FTB Agentų komandos, kad sutrukdytų praktiką. Tuo metu, kai izoliavome /vt 1 miestelį, atvyko FTB Agentų komanda ir sušaudė visus Policijos darbuotojus ant pagrindinio miestelio tilto, o tuo metu direktorius net nesureagavo. Pirmo miestelio izoliacijoje buvo visiška betvarkė ir chaosas. Vėliau izoliavome kitus miestelius, o pabaigoje dar vyko mušimosi renginys, kai darbuotojai buvo pasiskirstę komandomis ir imitavo brawl scenarijų. Veiklos ne itin sudomino, visiškai nebuvo išnaudotas transportas, darbuotojai ne itin gerai suprato ką daryti. Praktiką vertinu 6/10.

R8nRYhH.png

PgLKOUG.png

Iš karto po Lio_Soo praktikos sekė Karka_Djd praktika. Šiam buvo duotos užduotys:

 • Pasakyti, kodėl jis būtų blogas direktorius (bent dvi priežastys);
 • Pačiam bei savo komandai neblokuoti žaidėjų, kurie trukdys praktiką.

Šioje praktikoje nuo pat pradžių visi stovėjo drausmingai, Karka prisistatė ir net papasakojo savo viziją. Netrūko drausmės, o kandidatas bandė gražiai išaiškinti savo mintis bei paaiškinti darbuotojams, ko iš jų reikalaujama. Susėdome į transporto priemones (buvo panaudotas ne tik Huntley) ir vyko į vietą. Kol vykome, man patiko tai, kad kandidatas pasakojo darbuotojams ką daryti, pasakydavo, jei kelyje yra kliūtis, informuodavo kur sukti ir ką daryti. Labai jautėsi geranoriškumas ir draugiškumas, to kiti kandidatai neparodė. Nuvykome į LV duobę, ten sustojome, Karka dar šiek tiek pakalbėjo ir sekė reakcijos rungtys. Pamiršau paminėti, jog Apsaugos bazėje, Karka vykdė teorijos žinių patikrinimą, šis tikrino darbuotojų žinias, klausimai buvo susiję su naujomis reformomis. LV duobėje reakcijos rungtis prabėgo greitai, Karka padarė ne tipines užduotis, pačiam buvo įdomu pasižiūrėti. Po kiek laiko atvyko mano FTB Agentų komanda, kuri turėjo sutrukdyti praktiką. Šį kartą jiems pasisekė mažiausiai, Karka sureagavo labai ramiai, kadangi jis to tikėjosi ir atvežė visą komandą į LV duobę, kad būtų didelis plotas ir patogu išvalyti trukdytojus. Viskas praėjo sklandžiai, kai kurie trukdytojai buvo nušauti, kiti surakinti ir nušauti, su šia užduotimi kandidatas susitvarkė puikiai. Vėliau šis bendravo su darbuotojais, pasiklausė ar buvo jo praeitose firmose, vėliau pasakė dvi silpnybes, dėl kurių būtų blogas direktorius. Visos mano užduotys buvo įvykdytos per ne pilnas 30 minučių. Jautėsi šiltas bendravimas ir pozityvumas, Karka minėjo, kad žaidėjai nesureikšmintų žaidimo, tai yra itin svarbu.

DhrjNWJ.png

Vėliau sekė įsidarbinimas į Policijos firmą. Visi įsidarbinome, įsėdome į įvairų Policijos firmos transportą ir vykome į užduoties vietą, tačiau serveryje Fūristai surengė okupaciją Bažnyčioje ir visi nedelsdami vykome ten. Okupacijos Fūristai neatlaikė, Policija kartu su S.W.A.T. po antrojo rusho išvalė okupacijos organizatorius ir tai buvo didelis pliusas Karkai. Vėliau susirinkome į bazę ir Karka šnekėjo su darbuotojais, klausė jų ką jie galvoja apie darbą, atsakinėjo į jam užduotus klausimus. Praktika praėjo sklandžiai, buvo tokia, kokia ir turėtų būti. Praktiką vertinu 8/10.

h8iQM1B.png

karka djd

Pliusai:

 • Pati geriausia anketa visoje atrankoje, joje gavo ne tik mano simpatijas, tačiau ir Lukas_Fanta;
 • Puikiai pasirodė TeamSpeak apklausoje, atsakė paprasčiausiai, tačiau stipriausiai;
 • Žmogus turi patirties Teisėsaugoje ir ją myli;
 • Prieš kandidatūrą taip pat aktyviai ėjo S.W.A.T. pavaduotojo pareigas;
 • Turi idėjų, kurias galbūt net norėtų panaudoti Direktorių Prižiūrėtojas;
 • Puikiai supranta kaip veiktų Policija+Apsauga;
 • Geriausiai pasirodė praktikos metu, moka tvarkytis su darbuotojais, šiltai su jais bendrauja, žino, ką daro;
 • Yra aktyvus, praleido šiek tiek mažiau laiko už Mepą_Nrg;
 • Turi daug motyvacijos ir ryžto, ko man ir reikia.

Minusai:

 • Sklido gandų, kad būdamas direktoriumi neatsakingai žiūrėjo į pareigas, po kiek laiko buvo dingusi motyvacija;
 • Ne visą laiką gražiai bendrauja su kitais serverio žaidėjais, galbūt nėra itin kantrus:
  sojGDSB.png

P0KAJhm.png

mepas nrg

Pliusai:

 • Yra pats aktyviausias atrankos dalyvis, daugiausiai praleidžiantis žaidime be AFK;
 • Prieš kandidatūrą į direktoriaus postą, ėjo Policijos pavaduotojo pareigas;
 • Pastaruoju metu turi nemažai patirties vadovavime;
 • Matosi noras, ryžtas, iniciatyva.

Minusai:

 • Silpnai pasirodė anketoje, neaiškūs sakiniai, nemokėjimas suformuluoti minties;
 • Ne itin gerai pasirodė apklausoje, matosi, kad dar trūksta žinių;
 • Prasčiausia praktika iš visų dalyvių, trūksta griežtumo, rimtesnio požiūrio;
 • Praktikos metu nebuvo įvykdyta užduotis, nesusitvarkė su darbuotoju;
 • Forume prašo kitų žaidėjų, kad jį palaikytų direktoriaus rinkimuose.

4VDcuks.png

lio soo

Pliusai:

 • Patirtis Teisėsaugoje;
 • Noras ir motyvacija.

Minusai:

 • Rodo mažiausią aktyvumą tarp kitų kandidatų;
 • Nežino naujų reformų, nėra pasiskaitęs naujienų;
 • Sunkiai sekasi sutramdyti komandą, kartais atrodo pasimetęs;
 • Forumo anketa nebuvo pati geriausia, trūko platesnės bendros vizijos;
 • Yra įkyrus, prieš rinkimus dažnai lįsdavo į akis;
 • Prasčiausiai pasirodė TeamSpeak apklausoje.

0ob6BFQ.png

8CBKy5Q.png

Bronza atitenka žaidėjui, kurio slapyvardis prasideda iš L raidės. Jei būtų tarp kandidatų Edvis_Tanks, tikėtina, kad būtum užėmęs ketvirtą vietą, tačiau įvertink tai kaip gerą porą pasimokyti iš klaidų ir kitą kartą pasirodyti dar stipriau. Šiaip bandymas neblogas, jei jau patekai tarp kandidatų - kažką darei gerai. Nenusileidai kitiem kandidatams ir parodei, kad egzistuoji kaip vienas iš žmonių, norinčių šio posto. Pagrinde suklupdė ne itin kokybiška anketa bei prastai praeita apklausa TeamSpeak programoje. Siūlau, pasistengti dar kartą, bet tą reikia daryti be nardymų. Pasiek pavaduotoją, o jau tada manau turėtum daug galimybių į direktoriaus postą. Ačiū už kandidatūrą.

DXO1ekA.png

m4bpKtL.png

Sidabras atitenka žaidėjui, kurio slapyvardis prasideda iš M raidės. Labiausiai koją pakišo ne itin gera anketa forume bei prasčiausiai atlikta praktika. Trūksta griežtumo ir drausmės, taip pat labai neigiamas dalykas - nematai Policijos ir Apsaugos firmų kaip vienos bendros firmos. Nėra bendro supratimo, jei valdytum tik Policija - būtum gan geras kandidatas, tačiau dabar abejoju, kad sugebėtum pilnai išnaudoti Policiją+Apsaugą. Jei Karka_Djd neišbus poste 14 dienų, progą pasireikšti gausi tu.

CMA4QnY.png

JqLjvUc.png

Direktorius atitenka žaidėjui iš K raidės. Šis buvo stipriausias tiek forumo anketoje, tiek TeamSpeak apklausoje, tiek praktikos metu. Labiausiai iš kandidatų Karoli palaikė ir Lukas_Fanta. Tikiu, kad naujasis direktorius pilnai išnaudos Apsaugos ir Policijos firmas bei bus aktyvus. Palinkėčiau nepasiduoti emocijoms ir šaltai žiūrėti į viską, tikiuosi, kad išbūsi žadėtą laiką ir paliksi pėdsaką LMG istorijoje kaip pirmasis Policijos+Apsaugos direktorius (galbūt geriausias?). Sėkmės, padėsiu kiek galėsiu!

o dabar - baliavot

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu naująjį Apsaugos+PD firmos direktorių! Tikiuosi, jog šį kartą tau neteks mūsų nuvilti, o sugebėsi įrodyti naujos firmos produktyvumą serveryje. Sėkmės!
Nesijaudink Mepai, esi tikrai geras vadovas ir tavo laikas dar ateis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 minutę, Sinaloa_Cartel rašė:

@Karka_Djd iš profesionalios puses manau @Mepas__Nrg užsitarnavo pirmojo pavaduotojo pareigas ? 

Netyčia užklupau ji sakant "Nebežaisiu čia" :x Tai gal ta vieta užimsi tu? 

 

Be to ačiū už gerus ir blogus žodžius visiems, tikiuosi nenuvilsiu ne tik DP bet ir Jūsų visu. P.S nebedosinkit manęs XDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×