Jump to content
Marius_Benz

Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?

Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Marius_Benz rašė:

Gal tavo tiesa, nežinau. Aš per daug nesigilinu į istorijas, kai jos nėra atvirai pasakojamos. Bet žiūrėk vieną faktą, jog ryžausi visgi šitą tekstą paviešinti, nors nedaugelis tą padaryų. Tebūnie, stumkit nors visi, giliai nebeimu į širdį, nes pastaruoju metu net patikimiausi žmonės, su kuriais judėt pradėta pasikeitė. O dėl GP, tai žinau, jog ir tu nori, ir daugelis jaučiu kitų. Realiai būsiu laimingas ir už tave, ir už bet kurį, nes tikrai jau užpi'so čia kažką aiškintis. Norėjau tik parodyt, kaip matau savo akimis viską, o ne vien kažkas išsikelia. Gal suprasi, o gal ir ne.

Nieko apie tave nesakau kad ar būtum hujovas ar ne hujovas ne tai man svarbu, lai buna tavo valia būti tuo gaujų prižiūrėtoją į tave kaip žmogų ar ką nieko netaikau problemu besnekant niekada neturėjau ir t.t tik kai kurie dalykai kurie man užkabino ir galva visiškai nunešė dėl to aš čia rašiau, dėl noro koks mano yra aišku neklysti mane ties tuo gerai Zinai, nes niekada nieko daugiau galvoj nebūdavo apart GP ir tik visada laukdavau kol šansas bebutu pildyt į ji, nieko aš nebūčiau rases ir t.t tik jau tas su Surenos ir kaip visas dėkingumas eina į jo puse. Stumt, niekada nestumiau tiesiog išsakau savo nuomone ties kažkuriais kalba eina, nieko blogo aplink tave neturiu kaip žmogų žinau jau kiek laiko, blogo link vienas kito neturėjom, ir neturim, tik prisikabinau dėl to ką parašei. Ir aišku valios parašyt tokį postą ir prisiimt kritika visa ne kiekvienas gali, tai jau tikrai ties tuo tiesa pasakei, ir jeigu tai realus faktas ką sakai dėl to noro gaujų prižiūrėtojo tai gerbiu nes ta pati jaučiu aš, kai būnant 4 kartus trys 2 vietos ir viena 3 tai galiu giliai pats sakyt savo patirti ir remtis tuo. Ties tuo ir baigiu. Dėl to kas paima ta GP manes nejaudina ir visada uzsikabinu ties šiuo postu nes nenoriu jog gaujos kažkada apmirtu ir jų nebebūtų visada norejau tik kad jos butų ir neišnyktų todėl ties šiuo postu tik visada prisikabinu, nes tai mano vieta šiame pasaulyje ir jos niekada nepalikau ir nepaliksiu čia mano pradžia, čia mano gimimas ir čia mano namai, ties čia užaugau ir išsiviešpatavau ir nuo čia manes daugiau niekur niekas niekada nebematys. Ties čia ir baigiu berasydamas. Visada kiekvienas gaus kritika iš manes kad ir čia nebuvęs, nejaučiau skonio aukščiausios kėdes, bet tiesiog tas noras kad istorija tęstųsi visada, TAI yra pagrindinis mano prioritetas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Kiekvienas normalus žaidėjas galėtų parašyti tokia temą, ir woop jau komandoi ? Kiek žinau, norint patekti į komandą, reikia jos nusipelnyti, juk taip visi kiti prasimušė į komandą, su palaikymu ir nuopelnais, yeah ? Gal ir geras būtum GP, nieko nesakau, bet tikrai neatsižvelgs į šią temą Franklinas .. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 minutes(-čių), Saras_Gurry rašė:

Nieko apie tave nesakau kad ar būtum hujovas ar ne hujovas ne tai man svarbu, lai buna tavo valia būti tuo gaujų prižiūrėtoją į tave kaip žmogų ar ką nieko netaikau problemu besnekant niekada neturėjau ir t.t tik kai kurie dalykai kurie man užkabino ir galva visiškai nunešė dėl to aš čia rašiau, dėl noro koks mano yra aišku neklysti mane ties tuo gerai Zinai, nes niekada nieko daugiau galvoj nebūdavo apart GP ir tik visada laukdavau kol šansas bebutu pildyt į ji, nieko aš nebūčiau rases ir t.t tik jau tas su Surenos ir kaip visas dėkingumas eina į jo puse. Stumt, niekada nestumiau tiesiog išsakau savo nuomone ties kažkuriais kalba eina, nieko blogo aplink tave neturiu kaip žmogų žinau jau kiek laiko, blogo link vienas kito neturėjom, ir neturim, tik prisikabinau dėl to ką parašei. Ir aišku valios parašyt tokį postą ir prisiimt kritika visa ne kiekvienas gali, tai jau tikrai ties tuo tiesa pasakei, ir jeigu tai realus faktas ką sakai dėl to noro gaujų prižiūrėtojo tai gerbiu nes ta pati jaučiu aš, kai būnant 4 kartus trys 2 vietos ir viena 3 tai galiu giliai pats sakyt savo patirti ir remtis tuo. Ties tuo ir baigiu. Dėl to kas paima ta GP manes nejaudina ir visada uzsikabinu ties šiuo postu nes nenoriu jog gaujos kažkada apmirtu ir jų nebebūtų visada norejau tik kad jos butų ir neišnyktų todėl ties šiuo postu tik visada prisikabinu, nes tai mano vieta šiame pasaulyje ir jos niekada nepalikau ir nepaliksiu čia mano pradžia, čia mano gimimas ir čia mano namai, ties čia užaugau ir išsiviešpatavau ir nuo čia manes daugiau niekur niekas niekada nebematys. Ties čia ir baigiu berasydamas. Visada kiekvienas gaus kritika iš manes kad ir čia nebuvęs, nejaučiau skonio aukščiausios kėdes, bet tiesiog tas noras kad istorija tęstųsi visada, TAI yra pagrindinis mano prioritetas.

Puikiai pritariu, ir puikiai sutariam. Abu žinom, kad ta LMG pagr. administracija tikriausiai atsižvelgia tik į komandos nuomonę, nardymą per /padmins, ar kitu prisidėjimu, kai daugelis ten vos ne nardo visiems, o vėliau būna priešai. Viskas yra gerai, bet tiesiog norėjau išsiaiškinti ir tiek viską, jog pamatytų ir kiti, o ne vien franklinas, kuris šio laiško vis dar tikriausiai neskaitė, rašiau prieš pusę metų gal.

prieš 7 minutes(-čių), Nedas_Ventura rašė:

Kiekvienas normalus žaidėjas galėtų parašyti tokia temą, ir woop jau komandoi ? Kiek žinau, norint patekti į komandą, reikia jos nusipelnyti, juk taip visi kiti prasimušė į komandą, su palaikymu ir nuopelnais, yeah ? Gal ir geras būtum GP, nieko nesakau, bet tikrai neatsižvelgs į šią temą Franklinas .. :D

Tikriausiai neperskaitei, jog rašai. Nesiekiu šiuo tekstu, jog Franklinas pamatys ir perskaitys. Tiesiog rašiau aš jam jį į gmailą, gal perskaitė, gal ne. Tikslas buvo paviešinti, jog bent truputį įvertintas būčiau, o ne šiaip rašiau ant prikolo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gavai spaudimo ir isitraukei i diskusijas, pasidavei emocijoms, parodei koks tu silpnas ir kaip lengva tave isprovokuoti. :D 

Benzai, per daug neliudeciau, nes svarbu jaustis patogiai komandoj, o ne kad tik pareigas turet. Paziurek i www.lmg.lt/komanda ir suprasi kokiu baravyku miske kartu su tavim butu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Greg_Slokittik rašė:

Gavai spaudimo ir isitraukei i diskusijas, pasidavei emocijoms, parodei koks tu silpnas ir kaip lengva tave isprovokuoti. :D 

Benzai, per daug neliudeciau, nes svarbu jaustis patogiai komandoj, o ne kad tik pareigas turet. Paziurek i www.lmg.lt/komanda ir suprasi kokiu baravyku miske kartu su tavim butu.

Gal ir pasidaviau, bet niekada negaliu būti toks, jog vienas stums ant tavęs, o tu net negali atsikirst. Gal komanda tuo ir gaminama, bet tada tikrai nesąmonė. Dar keista, kad išvis stumia, kai projektas vapšė 50 snukių tuoj bus, ir atsiranda žaidėjų, kurie bando siekt - tačiau ir tuos smerkia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ne mano cia jau reikalai bet vistiek noriu pasisakyt :D ant kiek jus kartu visi leavine sita tariama sudina projekta, ant kiek cia yra gaidynas visom imanomom prasmem, bet jus vistiek negalit nuo to lmg atsitraukt :D teisingai gregas pasake benzai, esi silpnas, parodei, kad tave isprovokuot tas pats kas du pirstus apmyzt. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nepadės tavo tas rašymas į gmailą, pavizdžiui kaip Vycka pateko į komandą ? Jis žaidė, stengėsi, nusipelnė ir gavo. O, pats kaip stengiesi ? Rašydamas gmailus bei forume ? Įvertintas pagal žinutes tikrai nebūsi, kad tavo autoritetai tokie ir tokie, savo pasiekiama viskas darbais, ir manau visi galėtu papūlti į komandą iš normalesnių, kurie stengiasi, ir būna pavizdys projekte, kurie nepalieka projektą, dėl "nebūna atnaujinimų", ar pabėga į kitą serverį. Nepyk, bet čia mano pasakyta nuomonė, kurią turi visi. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Iš patirties sakau, jog neee. Neimk ir nesiek, nebent nori veltui skirt savo laiką. Buvau aš tuo GP 2015 metais, rinkau chebra, vienijau gaujas prieš teisėsauga, buvo viskas ok, fun. Ir žinoma tuo metu žaidė ne 180 žaidėju... Gaila žinoma, kad nebėra po 250-350 žaidėju. BET. Kodėl patariu neimt šių pareigų, o todėl, jog gausi GP statusą, galėsi gaujų skiltį redaguot, kurti temas, skelbti idėjas ir viskas. VISKAS. DAUGIAU NIEKO. Pagrindinė priežastis kodėl taip sakau, tai, jog 2015 metais man buvo žadėta ta išsvajotoji ir ilgai laukta gaujų sistema. Tai va, pažiūrėk, kur ji?? Nėra. Žinoma, jei nori tiesiog smagiai laiką leist, prašau, imk. Bet tai tikrai nėra smagu prabuvus keletą mėnesių ar ilgiau....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-04-05 at 23:56, kolduno_tevas rašė:

P.S Norėčiau sulaukti komentaro iš @Tedis_Ted

Turiu vilčių, kad buvau pirmasis, jeigu ne vienas iš daugelio, kuriam jis pasidalino visą šitą su manimi ir norėjo nuomonės, buvau vienas tų, kuris bandė jį motyvuot ir tą iš jo matau, kad ir kaip viskas be pasibaigtų, ta nuomonė manau ir išliks pas jį, norės, pasidalins kam norės, kad ir kas iš tos nuomonės ten be ir gavosi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.