Jump to content
Marius_Benz

Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?

Rekomenduoti pranešimai

FLxRO.png

Marius_Benz – naujasis LMG.LT projekto gaujų prižiūrėtojas ?

Sveiki, LMG komanda !

Kaip daugelis žino prieš Koalos buvimą gaujų/klubų prižiūrėtojumi, taip pat kandidatavau ir aš. Tačiau pralaukęs 2-3 mėnesius ir negavęs jokios žinios, padariau kvailą klaidą bei gavau ADMIN draudimą, kurį šiandien nuėmė. Nežinau, ar visuomenė į mane žiūri, kaip į vadovą, ar daugelis mano, jog eilinis juokdarys. Realiai šį laišką skelbiu, jog ne vien pagr. administracija jį perskaitytų (ko tikriausiai nedarė iki šiol), tačiau ir Jūs. Šių pareigų visada norėjau nuo 2011 metų, kad ir kaip projektas smuko. 

Tikriausiai, kaip iš pavadinimo asmeninės žinutės supratot, jog siūlausi atlikti gaujų prižiūrėtojo pareigas. Realiai ilgą laiką galvojau, ar tikrai jau laikas išbandyti man pirmus žingsnius siekiant šiame projekte kažko aukščiau nei lyderio, direktoriaus kėdės. Pasistengsiu greitai, trumpai ir kuo aiškiau pateikti savo kandidatūrą, kadangi jau kurį laiką gaujų prižiūrėtojo nėra, idėjų bei planų taip pat nėra, o kas visa tai pastebės, jei ne aš ?

Apie save – mano slapyvardis projekte yra Marius_Benz, šiuo metu man yra sukakę – 19 metų. Dabartyje studijuoju logistikos srityje, sekasi neblogai. Laisvą laiką praleidžiu su panele, draugais bei projekte, kaip daugeliui serverio žaidėjų yra priimtina.

Patirtis  LMG.LT projekte patirties turiu begalo daug, einant atlikti paprasto darbuotojo, įvairių darbų prižiūrėtojų pareigas, baigiant pavaduotojais, direktoriais bei pačiais gaujų lyderiais. Didelę patirties dalį gavau būdamas lyderio atstovu, kadangi ten aš išmokau išsikelti sau tolimesnius tikslus, o ypatingai pabrėžti noriu – gero vadovo vardą užsitarnavau taip pat ten. Nors grįžau po pertraukos, atsirado dar daugiau motyvacijos siekti bei iškelti naujas idėjas. Taip pat gavęs pamoką iš mūsų Koalos GP, blogai pasielgiau prieš rinkimus, tačiau visuomet tikslas yra siekti aukštumų.

Pasiekimai – esu buvęs – SILAČIAI -, ARISTAKRATSKIY VAGZAL 228, SURENOS X3, VAGOS SYNDICATE gaujų lyderiu. Taip pat galima užsiminti ir apie firmų pasiekimus – 2x tuninginių, fūristų, dylerių, medikų pavaduotojas. Tuninginių bei 2x dylerių direktorius.

Vadovavimas – mano išsiskiriantis vadovavimas vienas iš pagrindinių gaujos bruožų. Esu visada griežtas, tačiau tik tam, kad viskas eitų pagal mano planus ir tikslus, o ne išsibarstytų. Pavyzdžiui, sukvieti visus į tam atitinkamą veiksmą, tačiau nė vienas nesijungia, nes esi prastas vadovas, būni per geras su jais. Imiesi kitų priemonių – bandai bausti juos, sakydamas, jog griežta bausmė užkirs kelią mano judesyje, nors iš tikrųjų to nedarytum.

Gaujų prižiūrėtojas – gaujų priežiūros narys, kuris atsakingas už gaujas, jų lyderius, sąžiningą LMG.LT projekto žaidimą, naujovių iškėlimą, būti su visais lygiu. Šios pareigos mane sudomino nuo pat atėjimo į gaujas, esu tiesiog sukurtas, tam, jog būtent prižiūrėčiau jas, o idėjų tiek daug, jog apsakyt neįmanoma. Noriu pagaliau, jog būtų suteiktas man šansas atlikti šias pareigas, gaujų tikrai turėtų padaugėti. Vien GangWar, BRAWL kovų dvigubai padaugėtų, jeigu būtų sukurtos atitinkamos sąlygos, o ne vis tos pačios vietos, zonos ir t. t. Eilinę dieną gaujų prižiūrėtojo pareigose įsivaizduoju labai reikšmingą. Pradžioje susikurčiau, pakoreguočiau, įvesčiau naujų temų, naujovių į gaujų gyvenimą. Pradžioje viena iš idėjų - gauti taškų už temos vaizdingumą, gaujos gyvenimo dalijimąsį, t. y. galerija, kur matosi gaujos veikla, nariai, rezultatai. Neatsižvelgiant į tai, jog esu naujas veidas projekte, manau, jog turiu didelės motyvacijos bei idėjų naujam gaujų gyvenimui.

Sąžiningas žaidimas – dar kažkada pats bandžiau nelegaliai žaisti, taip prisipažįstu, tačiau jau seniai tą kelią pamiršau, nuo šiol net fps unlock’o nenaudoju, su nametag’u. Man asmeniškai teko stebėti situacijas bei susidurti su žaidėjais, kurie sukčiavo, naudojo palengvinančias žaidimą programas gaujų veiklose bei susišaudymuose. Per maždaug mėnesį mačiau labai daug atvejų, kurie buvo įvertinami teisingi, tačiau dažnai net pati komanda suklysdavo. Vienas iš pavyzdžių yra Vilius_Morello - senas pažįstamas, su kuriuo visada judėdavome gaujose. Šis žmogus su savo slid’inimu su shotgun visada šaudydavo su drunku, ir retai nepataikydavo, taip visi netikėjo, tačiau kiekvienam tokiam senam žaidėjui  reikia suteikti progą įrodyti, jog jis tikrai nekaltas. Taip pat kiek kartų pastebėdavau, nufilmuodavau kitų gaujų narius su AIM, SPREAD, FASTER WEAPONS ir kt. programomis. Iškart pranešdavau apie galimą čytinimą ir nelegalų žaidimą gaujų prižiūrėtojui, tačiau jis mane paprastai užignoruodavo. Tiek žinių iš čytų gaudymo sistemos.

Gaujos narių baudimas - Gaujos bei jų nariai būtų baudžiami už čytinimą, serverio klaidų naudojimą, naujokų bereikšmį žudymą, blogai panaudotomis administratoriaus komandomis (/get; /to; /gydytis; /heal; /pzu gaujų veiksmo ar kitos veiklos metu). Taip pat bausčiau už bet kokį trukdymą pačiam gaujų prižiūrėtojui. Manau, jog prie mano valdymo būtų sugrąžintas gaujinių juodasis sąrašas. Mano, kaip gaujų priežiūros atstovo sistemos modelis būtų griežtas, tačiau teisingas. Pamatęs, kad tikrai tas asmuo neteisingai elgiasi, būdamas gerb. gaujų narys/lyderis bausčiau visų pajėgumu, tačiau taip pat duočiau progą taisytis, įrodyti savo nekaltumą. Gaujų prižiūrėtojas turėtų būti nešališkas ir neskirstyti žaidėjų į grupes todėl, jog šiame projekte turi vyrauti teisingumas, legalus žaidimas, lygybių suvienodinimas visiems žaidėjams, o ne masinis žaidėjų įplaukimas į serverį bei projekto darymas į FREEROAM. Nė vienas žaidėjas neturi nukentėti nuo kito išaukštinimo, visi pradedame nuo nulio, tai visa reiškia, jog lygybė tiek realiame gyvenime, tiek virtualiose platformose turi vyrauti visada.
Manęs pasirinkimas turėtų būti todėl, jog kaip sakiau – gaujose esu jau apie 8-9 metus bei jaučiuosi tarsi gaujų tėvas. Turėjęs esu begalę atvejų, veiksmų, judesių su savais bei prieš kitus. Esu įvertinęs kiekvieną situaciją, kuri buvo lemiama visai gaujai bei jos pabaigai. Mane pasirinkti privalote todėl, jog esu patyręs asmuo gaujose, neatsižvelgiant į mano naują veidą projekte. Taip pat stengiuosi kiekvienam žaidėjui ištiesti savo pagalbos ranką, jeigu jam to tikrai reikia. Atsakingumas, griežtumas - būdingos Marius_Benz charakterio savybės. Atrandu laiko viskam, siekiu visada kažko naujo ir netikėto, ko nėra niekas dar pateikęs. 

Gaujos – pagrindinis dalykas, dėl ko aš patekau ir pradėjau žaisti LMG.LT projekte. Jau nuo 2012 metų patekau į pirmąsias gaujas, kur bandžiau save pasižymėti, kaip tikras, ištikimas gangsteris. Būtent jose aš susipažinau su dideliu patikimų žmonių ratų, kurie visada pastovi už mane. Pagrindinis autoritetas yra mūsų buvęs gaujų priežiūros narys – Danillo_Quentuella, vos patekęs į jo įstorinę gaują NARKATOS, pradėjau suprast, jog turi būti griežtas, ištikimas vadovas, kuris visada priešinsis kitiems, o ypač teisėsaugai. Po, kurio laiko susikūrė šis žmogus gaują – SURENOS X3, kur buvo suteiktas šansas ir man pasireikšti – co-lead pozicijoje.

Linkiu visiems didžiausios sėkmės, tegul laimi šiuos rinkimus stipriausias bei geriausias kandidatas ! Taip pat dėkoju pagr. administracijai, jeigu neišrinksit to pačio veido, kuris dieną, naktį daro tą patį per tą patį. 

Paskelbiau šį laišką su tikslu, jog negalvotumėt, kad kažkoks juokdarys eina ir prabus afk režimuose visą kandidatūrą.  Turiu tikslų, motivacijos - tačiau viskas priklauso nuo visos projekto komandos, kadangi gaujos tikrai yra svarbios ir be sistemų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Keista, kad toks veidas kaip tu siekia pareigų šiame projekte, to tikrai nesitikėjau, bet matosi, kad turi daug motyvacijos, daug siekių bei daug įdėjų ir tikrai nesiruoši sedėti vietoje ties gaujomis. Negalvojau, kad tau tai reiškia tiek daug, visada tave ir mačiau kaip free banintoją, nes tai ir darei paskutinį kartą kai žaisdavai labai aktyviai. Susikaitė tikrai labai sėkmingai ir įdomiai, pereini nuo vienos minties iki kitos.

Norėčiau jog tavo svajonė išsipildytų ir gautum šias pareigas bei nuveiktum tai ką ir planuoji. Niekada savęs nereikia nuvertinti ko tu ir matau, kad tikrai nedarai.

Sėkmės tau, tegul antrasis šansas būna sėkmingas, o ne atvirkščiai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ką tave čia Benzai irgi karantinas paveikė :D Jei tu sieki ir pasieksi, tikiu jei turėsi motyvacijos noro ir ryžto tikrai bus lengviau, palinkėsiu sėkmės tikiuosi antras šansas bus sėkmingesnis už pirmąjį :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ką galiu pasakyt, seniau tikrai gerai bendraudavom, pažįstu tave tikrai gan ilgą laiką, žinau koks kaip vadovas esi, kaip sugebi vadovaut, kariaut. Pripažinsiu, iš dalies gerai, jog sieki tokių pareigų, ir turi tiek motyvacijos tokiems dalykams, nepaisant ką sako kiti, ar jog turi kitos veiklos ir realiam gyvenime. Neslėpsiu, yra buvę tarp mūsų visko, ir pykčių, ir smagių akimirkų, kurias galim prisiminti. Nepaisant visko, tikrai pats žinai, jog visados esu už tave, nesvarbu kurioj pusėj aš. Dažniausiai dėl ko būdavau nusikalstamose pusėse, manau atsakymas ir taip aiškus, nes jeigu ne Tu, ir Stonkus - manęs ten net nebūtų buvę. Bet žinant Evaldą, jog vėl kuriam laikui būs dingęs, o Kesa yra p/ses skersą ant projekto, galiu palinkėt sėkmės laukiant atsakymo iš Evaldo, dėl šitų pareigų. Kalbant dėl admin draudimo, manau jog nereikia pilstyt purvo dėl to, nes ir pats esu buvęs draudime, aišku visi daro klaidų, bet iš klaidų ir mokomės (: Tiesiog nenuleisk rankų, jeigu sieki - siek, nesustok. Pareigos manau tau dabartinėje situacijoje yra ranka pasiekiamos, ir turbūt man pritars ne vienas, ir ne du. Viliuosi, jog vienos ar kitos savaitės bėgyje, matysime tave ta gražia gaujų & klubų prižiūrėtojo spalva. Dėl patirties, manau toks laikotarpis gaujose yra tikrai labai gerai, imant tokias pareigas. Žmogus tikrai esi geras, ir manau jog tikrai sugebėtum suvaldyt tokias pareigas. Tiesiog jeigu negausi atsakymo, STENKIS, NEPALEISK TO VĖJAIS. Žinau tikrai, jog sugebėsi pasiimt tas išsvajotas pareigas.                              

Tikiuosi žodžiai neliks vien žodžiais, o tavo pažadus išvysim ir žaidime. Linkiu be galo didžiausios sėkmės, nes ir pats esu pajutęs tą jausmą, kai labai nori tų pareigų, ir jų sieki, tačiau tau nepasiseka pačio klaidas. I hope, kad savaičių bėgyje, išvysim tave kaip Gaujų & Klubų prižiūrėtoja. Good luck there, bro ;)

P.S Norėčiau sulaukti komentaro iš @Tedis_Ted

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu suprantama jog sieki jau gana ilga laiką tu pareigų , bet vienas minusas , kad kitame projekte meginai tapati padaryt , bet ištrynei savo kandidatura kodėl taip buvo? kodėl išvis sumaniai eilini kartą grįžti ? Viena reikšmiškai manau jog gali mėginti turėti tas pareigas , bet ar jas turėsi po 2 savaičių ir paprastai tiesiog paliksi tada nematau tolko tau kišt galvą į šita reikala . Tikiuos nepriimsi asmeniškai  , tikrai linkiu tau pasiimti ta GP , bet manau ir taip supranti kaip bus .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dvilypiška asmenybė man esi: TeamSpeak'e, forume paprastai reiškies ramiai, tačiau žaidime, discord'e rašai - susirasi sup*si, iškeli savo pasiekimus, save, nors realiai vienas vienutėlis pats gaujų neišlaikydavai, direktorių kai kurių taip pat (kalbu apie dylus prieš superinį, ten viską atliko coach'as su savo šaika, nes norėjo Viliui duot drk), o poto dar p*sa prota, kad aš xjvs ;D tunėj lyg gerai pasirodei

Atsimenu durną repliką, Benzai, kad kažkam šovei, kad pamatęs mane real life, pagalvojai, kad visai ne kaip gangsteriuga esu. Kodėl turėčiau savo žaidimo vartotoją sieti su realiu gyvenimu ?;D logika smarkiai prasilenkia.

Bendravimas ždž irgi keistas. Kai ap buvau išmazinau saimoną nuo AD, bet vis tiek stumimų gaunų ;D zjbs. Gaila, Raimondai, kad kartais pasiduodi bandos jausmui.

Siek tu ko nori, tačiau svarbiausia, kad gavęs bet kokias pareigas jas atliktum.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 31 minutes(-čių), kolduno_tevas rašė:

Ką galiu pasakyt, seniau tikrai gerai bendraudavom, pažįstu tave tikrai gan ilgą laiką, žinau koks kaip vadovas esi, kaip sugebi vadovaut, kariaut. Pripažinsiu, iš dalies gerai, jog sieki tokių pareigų, ir turi tiek motyvacijos tokiems dalykams, nepaisant ką sako kiti, ar jog turi kitos veiklos ir realiam gyvenime. Neslėpsiu, yra buvę tarp mūsų visko, ir pykčių, ir smagių akimirkų, kurias galim prisiminti. Nepaisant visko, tikrai pats žinai, jog visados esu už tave, nesvarbu kurioj pusėj aš. Dažniausiai dėl ko būdavau nusikalstamose pusėse, manau atsakymas ir taip aiškus, nes jeigu ne Tu, ir Stonkus - manęs ten net nebūtų buvę. Bet žinant Evaldą, jog vėl kuriam laikui būs dingęs, o Kesa yra p/ses skersą ant projekto, galiu palinkėt sėkmės laukiant atsakymo iš Evaldo, dėl šitų pareigų. Kalbant dėl admin draudimo, manau jog nereikia pilstyt purvo dėl to, nes ir pats esu buvęs draudime, aišku visi daro klaidų, bet iš klaidų ir mokomės (: Tiesiog nenuleisk rankų, jeigu sieki - siek, nesustok. Pareigos manau tau dabartinėje situacijoje yra ranka pasiekiamos, ir turbūt man pritars ne vienas, ir ne du. Viliuosi, jog vienos ar kitos savaitės bėgyje, matysime tave ta gražia gaujų & klubų prižiūrėtojo spalva. Dėl patirties, manau toks laikotarpis gaujose yra tikrai labai gerai, imant tokias pareigas. Žmogus tikrai esi geras, ir manau jog tikrai sugebėtum suvaldyt tokias pareigas. Tiesiog jeigu negausi atsakymo, STENKIS, NEPALEISK TO VĖJAIS. Žinau tikrai, jog sugebėsi pasiimt tas išsvajotas pareigas.                              

Tikiuosi žodžiai neliks vien žodžiais, o tavo pažadus išvysim ir žaidime. Linkiu be galo didžiausios sėkmės, nes ir pats esu pajutęs tą jausmą, kai labai nori tų pareigų, ir jų sieki, tačiau tau nepasiseka pačio klaidas. I hope, kad savaičių bėgyje, išvysim tave kaip Gaujų & Klubų prižiūrėtoja. Good luck there, bro ;)

P.S Norėčiau sulaukti komentaro iš @Tedis_Ted

Nesitikėjau iš tavęs pamatyti tokių minčių. Ačiū.

prieš 15 minutes(-čių), Azaza_Aza rašė:

Nu suprantama jog sieki jau gana ilga laiką tu pareigų , bet vienas minusas , kad kitame projekte meginai tapati padaryt , bet ištrynei savo kandidatura kodėl taip buvo? kodėl išvis sumaniai eilini kartą grįžti ? Viena reikšmiškai manau jog gali mėginti turėti tas pareigas , bet ar jas turėsi po 2 savaičių ir paprastai tiesiog paliksi tada nematau tolko tau kišt galvą į šita reikala . Tikiuos nepriimsi asmeniškai  , tikrai linkiu tau pasiimti ta GP , bet manau ir taip supranti kaip bus .

Kiekvienas žmogus daro gerų ir blogų poelgių, ne visada visiems įtiksi, tačiau kiekvienas mėgsta pastebėti ir kišti nosį į ne savo reikalus. O dėl GP, esu motyvuotas, o kas bus ateityje - laikas parodys.

prieš 8 minutes(-čių), Vycka_Rycka rašė:

Dvilypiška asmenybė man esi: TeamSpeak'e, forume paprastai reiškies ramiai, tačiau žaidime, discord'e rašai - susirasi sup*si, iškeli savo pasiekimus, save, nors realiai vienas vienutėlis pats gaujų neišlaikydavai, direktorių kai kurių taip pat (kalbu apie dylus prieš superinį, ten viską atliko coach'as su savo šaika, nes norėjo Viliui duot drk), o poto dar p*sa prota, kad aš xjvs ;D tunėj lyg gerai pasirodei

Atsimenu durną repliką, Benzai, kad kažkam šovei, kad pamatęs mane real life, pagalvojai, kad visai ne kaip gangsteriuga esu. Kodėl turėčiau savo žaidimo vartotoją sieti su realiu gyvenimu ?;D logika smarkiai prasilenkia.

Bendravimas ždž irgi keistas. Kai ap buvau išmazinau saimoną nuo AD, bet vis tiek stumimų gaunų ;D zjbs. Gaila, Raimondai, kad kartais pasiduodi bandos jausmui.

Kas be ko palaikau, jeigu kandidatuoji į gp, nes turbūt pareigas atliksi nuoširdžiai, nors ir neramina tas faktas, kad bšk lakstai po projektus. Siek tu ko nori, tačiau svarbiausia, kad gavęs bet kokias pareigas jas atliktum.

Daug kartų su tavim yra kalbėta ir puikiai žinai, jog pats daug ką perdedi. Kad ir kaip ten stumimai būdavo keista, jog pats nesuprasdavai, kad viskas būdavo juoko forma. Gaila, jog šiuolaikinis jaunimas labiau tiki gandais nei faktais. 

O dėl mano erų ir firmų - nekalbėk, ko pats nežinai. Puikiai susitvarkyčiau ir dabar vienas, nebe tie laikai. Apie tavo nesėkmes irgi nepradėkim, if u know what I actually mean. Visada būnu kiekvienam draugas, tad nereikia pykti ant sarkazmo).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Sinaloa_Cartel rašė:

”Pagrindinis autoritetas yra mūsų buvęs gaujų priežiūros narys – Danillo_Quentuella” - sorry seni bet ne. Ačiū. 

Na, galbūt ir ne. Tekstą rašiau prieš porą mėn., bet kad ir kaip visi jį heitina, būtent jis padėjo apsiprasti gaujų gyvenime, kaip vadovo vaidmenyje. So, why not? Suprantama, kad yra visokie Marko_Escobarai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Marius_Benz rašė:

Na, galbūt ir ne. Tekstą rašiau prieš porą mėn., bet kad ir kaip visi jį heitina, būtent jis padėjo apsiprasti gaujų gyvenime, kaip vadovo vaidmenyje. So, why not? Suprantama, kad yra visokie Marko_Escobarai

Čia tas pats kaip Meškis Puma būtų autoritetas, bet čia blogiau. Jeigu paminėjai jog žaidei nuo 2011 buvo x kiekis gaujų kurie buvo tikrai geresni negu jo. Jis buvo muse pasislėpusi nuo rimtu vyru - paskutinis iš paskutinių, kuris net kopijavo slapyvardį tam kad po x metu primesti kietu, ale jo pusbrolis elito vadas, deja.  Vienintelis čia kas gali būti autoritetas gaujose yra tik Hot Road ir Rudis, Kibinas abudu visu gaujų pradidininkai, nes serveryje buvo sumapinta baze. Apie ką kalba eina? Kokia patirtis gaujose ? Max 200 žaidėju online? Ne ne neprikolinkit vyrai, nieko su tuo gaujom nepadarysit. Pamirškit si reikala, pažiūrėkit yt cartelis, kiek aš pastangų dėjau, ir kiek daug pakeiciau. Ir tikrai esu tarp Top gaujų prižiūrėtojų, nu henre su vaska best.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nežinau apie kokį GP tu kalbi, kai į modus pildai, dabar apie GP rašai, nu čia realiai tik vienas tikslas pas tave - prasimušt į komandą bet kokiais būdais. Nebesvarbu jau ar modas būsi, ar GP. Ką žinau, numesčiau čhatą ką franklinas sakė dėl tavęs, bet nemanau, kad verta. https://prnt.sc/rto9gd

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

blogas gal ir geras, platus, parašyta detaliai, o dėl Gaujų prižiūrėtojo pareigų gavimo tai bus nesėkmingas. Abu žinom, kokiam projekte dažniau praleidi :D bet Sėkmės Tau tiek žaidime, tiek gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Marius_Benz rašė:

Nežinau, ar visuomenė į mane žiūri, kaip į vadovą, ar daugelis mano, jog eilinis juokdarys.

eilinis juokdarys - šitą ant rango ir vietoj parašo ir tada jau judėsi teigiama linkme, o dabar - atgal klanų prižiūrėtojo siekt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Ponas_Hoperis rašė:

Keista, kad toks veidas kaip tu siekia pareigų šiame projekte, to tikrai nesitikėjau, bet matosi, kad turi daug motyvacijos, daug siekių bei daug įdėjų ir tikrai nesiruoši sedėti vietoje ties gaujomis. Negalvojau, kad tau tai reiškia tiek daug, visada tave ir mačiau kaip free banintoją, nes tai ir darei paskutinį kartą kai žaisdavai labai aktyviai. Susikaitė tikrai labai sėkmingai ir įdomiai, pereini nuo vienos minties iki kitos.

Norėčiau jog tavo svajonė išsipildytų ir gautum šias pareigas bei nuveiktum tai ką ir planuoji. Niekada savęs nereikia nuvertinti ko tu ir matau, kad tikrai nedarai.

Sėkmės tau, tegul antrasis šansas būna sėkmingas, o ne atvirkščiai.

Tai kad tu bendzo vpse nepazysti tai tiesiog komentuoti bo betkuriu blogu ir ozint kekviena ir cia rasyt savo blogus kad +rep gautum nu seni..

Bendzai komanda yra geras dakykas, bet kai papaukini koki nors komandos narį ir paklausi ar žinai kažka ir atsako kad jaisonas neapsisprendes nes jam netinka tai ka zn. O plius nieko neturiu pries tuos zmones, bet kai keliom žinutem buves komandos narys (nepasisudines + dabartinio komandos draugelis) prastumiamas iškart kai yra renkama nu tai sveiki atvyke. 

Visi norim pareigu, visi savaip rodom pastangas, bet nesam pastebimi, nes arba nesueini su komanda, arba per mazai neri. Tad tik sekmes tau galiu palinket @Marius_Benz

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 valandas(-ų), Edward_Harrell rašė:

Nežinau apie kokį GP tu kalbi, kai į modus pildai, dabar apie GP rašai, nu čia realiai tik vienas tikslas pas tave - prasimušt į komandą bet kokiais būdais. Nebesvarbu jau ar modas būsi, ar GP. Ką žinau, numesčiau čhatą ką franklinas sakė dėl tavęs, bet nemanau, kad verta. https://prnt.sc/rto9gd

prieš 5 valandas(-ų), Deivis_Splash rašė:

blogas gal ir geras, platus, parašyta detaliai, o dėl Gaujų prižiūrėtojo pareigų gavimo tai bus nesėkmingas. Abu žinom, kokiam projekte dažniau praleidi :D bet Sėkmės Tau tiek žaidime, tiek gyvenime.

Bbž ką jūs čia svaigstat, šitam projekte kiekvienas žaidėjas pasijus chujovai, kai vien šūdą malat prisipisinėdami prie kitų. Hareli, tu irgi geras fruktas, sakai pats neslankiodavai su manim po projektus? Vos ne kiekvienam susitikdavom, bet tu sėdi komandoj. Ir jo ratuose nežaidžiu jau gerokai, pažiūrėjus į aktyvumą abejoju ar bent vieno iš jūsų yra toks, nes vos ne kiekvienas sėdit, kad sėdėt ten ir tiek. Išbandžiau kitur pažaist - kažkaip net naujokam tokio heitinimo nepysa, kaip jūs ;d Nors ir sukūriau temą kritikai, bet bbž negaliu žiūrėt į tokį vykstantį šūdą. Tebūnie nevertas aš komandos, nes nuolat čia korupcija yra p'isama, bet kartu ir graudu, jog motyvuotiems veidams neduoda pareigų, o seniems vilkams, kurie toj komandoj buvo jau po 50 kartų ir paskui palieka po poros dienų - duodami šansai. Explain me this.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ne, ne, ne. Nu nebesvaik Benzai, gaujų prižiūrėtojas? Vienintelį ką tu moki ir gali padaryt tai ateit į forumą, serverį ar kokį nors gaujos dc ir pis* protą visiems koks tu ahujenas lyderis, kaip visus čia sunešiotum ir kokie visi loch*i palei tave. Nori pasakyt, ne tiesa? O žinai kas slepiasi už to tavo didelio lyderiavimo? Visos gaujos kurias turėjai, buvo geros ir produktyvios ne dėl tavo, o dėl kitų indėlio. Vos tik kitiems lyderiams pritrūkdavo aktyvumo ar jie pasitraukdavo, gauja kaip mat subyrėdavo. Tai koks iš tavęs gaujų prižiūrėtojas jeigu tu net gaujos nesugebi nulaikyt vienas padorų laikotarpį gangsteri tu didysis :D

Mano akim esi paskutinis šiuk*le, kuris tik bazarina koks ahujenas, bet nesugeba NIEKO.

Ir be to, būk žmogus, nusiimk ta rangą „vaikščiojantis AUTOCBUGAS“ nes aš tave užsimerkes sunešiočiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pasienis > LMG.

Manau, kad sugebėjau atsakyti į Jūsų klausimą. O, šiaip, tai rimtai, pasverk galimybes, pagaliau nuspręsk, kur nori žaisti ir žaisk. Kad šį kartą nepavyks, susitaikyk su realybe, bet fatkas, kaip blynas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai, kad atvirai kalbant, komandos narių aktyvumas dabar tikrai nėra toks mažas, kaip tu čia galvoji. Nekalbu apie splešą kokį, žūliką ar kitus, kurie nesėdi 24/7, bet man per savaitę 28 val praleist yra sočiai. Gal mažiau porą val, gal daugiau, bet visiškai užtenka tiek man, tiek tam, kad komandoje būčiau. Susitikom projektuose tada, kai buvau palikęs komandą praeitais metais, lygiai prieš metus. O dabar, likusį laiką niekur kitur nebuvau nei išėjęs, nei atėjęs. Sėdžiu čia kaip ir kažkada sedėjau, tai  nežinau kur mes susitikdavom. Prieš metus, gal ir taip, bet ne dabar. O kalbant apie Tave, lv prieš mažiau nei mėnesį gfxus kūrei ir matomai serveryje žaidei, tai nežinau kaip gali sakyti, kad niekur nevaikštai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

Tai, kad atvirai kalbant, komandos narių aktyvumas dabar tikrai nėra toks mažas, kaip tu čia galvoji. Nekalbu apie splešą kokį, žūliką ar kitus, kurie nesėdi 24/7, bet man per savaitę 28 val praleist yra sočiai. Gal mažiau porą val, gal daugiau, bet visiškai užtenka tiek man, tiek tam, kad komandoje būčiau. Susitikom projektuose tada, kai buvau palikęs komandą praeitais metais, lygiai prieš metus. O dabar, likusį laiką niekur kitur nebuvau nei išėjęs, nei atėjęs. Sėdžiu čia kaip ir kažkada sedėjau, tai  nežinau kur mes susitikdavom. Prieš metus, gal ir taip, bet ne dabar. O kalbant apie Tave, lv prieš mažiau nei mėnesį gfxus kūrei ir matomai serveryje žaidei, tai nežinau kaip gali sakyti, kad niekur nevaikštai.

Galbūt tu ir teisus, nieko nesakau. Tiek tu, tiek aš turim chujovų nuomonių. Nė vieno nesmerksiu, galbūt ir per anksti, bet kur pradėjau žaisti ten ir užbaigsiu. Visi žino, jog čia didžioji dalis manęs.

Kiekvieną puikiai suprantu, galbūt durnai elgiuosi kartais, ateitis parodys.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 valandas(-ų), Zygis_Budrys rašė:

Tai kad tu bendzo vpse nepazysti tai tiesiog komentuoti bo betkuriu blogu ir ozint kekviena ir cia rasyt savo blogus kad +rep gautum nu seni..

Išvis tu nežinai kiek aš jį pažįstu, ne tau aiškint ką man daryt, rep yra paskutinioje vietoje kurį galiu gaut komentuodamas ir rašydamas blogus. 

Kam cituoji tą temą mano jeigu net neskaitei, kad palaikau, Marių, kad jis tik gautų tą Komandą? Įsigilink į situaciją, tik tada kažką ant viršaus klijuok.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ta prasme Benzai, skaičiau dar nieko nesakiau bet kuo toliau beskaitant atsakymus tavo dėl to lyderio ir kaip ta Danillo iškeli, jog ten kaip pizda su Surenos buvo, tik idomu kiek dideliu veiksmu apsiime jisai daryt ir kaip sugebejo viską laikyt, nes kažkaip kiekvienas kai veiksmas buvo didelis begaudavau poke, sukviesk, anuos, sukviesk kituos ir tuos, o apie didįjį brawl kai buvo prieš fafus ir dauguma mūsų išsiskirstė tai buvo viskas perkelta man ir daryk tu kaip nori, išėjo į laiką pakimarint, imk ir daryk viską, padariau ir nepasisiukslinau, kazkaip sugebėdavau tik aš tai padaryt ir visa garbingumą gauna jis jog pizda viskas buvo su juo ledas, ir niekas kitas daugiau nedarė su tuo surenos po kol aš nepalikau apart jus ten kažką kelias dienas kol bebuvot ir tai abejoju, ir iškart tik kai palikau paieškos kito kuris apsiimtu ir lystu į jo kojines. Ta ir visa paslaptys kodel daugiau su juo išvis nerisau nieko daryt nebent pats būčiau pagrindinis kuris ruoštusi kažką daryt, ir su tuo ilgu siekimu ir kaip gaujų prižiūrėtojas yra tavo drambliuko svajone, tai nahuja nematau tol ko kodel vapsie į ta moderatorių tada reikejo pildyt, čia aš nežinau ar bendras mąstymas kad bet ką pasiimt kad tik komandoj but, ar čia atmazas kad modo negausi ir galvoji kad konkurencijos į GP nėra, laisvai gali but žinok kad bus, ir lengvai praeit nenueisi, ir kalbos apie kaip dabartiniai komandos nariai neaktyvus, tai kaip tik Inferno ir Harellis yra pagrindiniai du kuriuos išskrisiu nes geriausiai beveik žinau apart Jimmio čia, apie kuri ir taip viskas aišku kad žmogus niekada nepaleis basas per savo pareigas, Harellis su Inferno čia turi bet kuris džiaugtis vapsie kad yra nes jie palaiko vapsie šita projektą dabar pastoviu su Dzimiu, tuo labiau nematau kam vaikščioti į projektą į projektą kad sulaukus atrankos į komanda grįžt atgal pilna kupra motyvacijos, o kur tas motyvacijos telkinys buvo prieš atranka ir kur reiškimasis pritapt prie tos rutinos, nematau tokio darbo įdėto iš tiesu, tuo labiau pasakymus kaip, kada galėsi iš tiesu sakyt kad įgavai vadovavimo patirties kai vadovausi pats ir tik vienas o ne su kitu pagalba but surašytam ant istorijų lapelio ar siaip pačios temos. Čia ne įžeidimas čia laiskelis kuri prisiklijuok ar atsimink, ir ar pis ar ne pis man protą kad čia suda prirasiau dėl Surenos būtent, tai ne jus buvot apimti o aš tai dariau ir pats buvau gyvai priverstas tai daryt nes *Myliu LMG.lt* daugiau nesugebejo padaryt to niekas, ir jeigu taip gilintis tai pats turiu ar jau bent atkimsiu iš kur šiuos žodžius rašau nes gyvai turiu žinutes visas. Tad kazkaip nesakyčiau kad toks mokinukas jau pagal jo žodžius, nes subine kilnot man jo reikejo iš užsidarymo.

Aprasiau tai kas jau mane tikrai dapiso beskaitant šituos atsakymus, čia ne gyvas įžeidimas į tave bet apie tuos dalykus kuriuos parašei.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-čių), Saras_Gurry rašė:

Ta prasme Benzai, skaičiau dar nieko nesakiau bet kuo toliau beskaitant atsakymus tavo dėl to lyderio ir kaip ta Danillo iškeli, jog ten kaip pizda su Surenos buvo, tik idomu kiek dideliu veiksmu apsiime jisai daryt ir kaip sugebejo viską laikyt, nes kažkaip kiekvienas kai veiksmas buvo didelis begaudavau poke, sukviesk, anuos, sukviesk kituos ir tuos, o apie didįjį brawl kai buvo prieš fafus ir dauguma mūsų išsiskirstė tai buvo viskas perkelta man ir daryk tu kaip nori, išėjo į laiką pakimarint, imk ir daryk viską, padariau ir nepasisiukslinau, kazkaip sugebėdavau tik aš tai padaryt ir visa garbingumą gauna jis jog pizda viskas buvo su juo ledas, ir niekas kitas daugiau nedarė su tuo surenos po kol aš nepalikau apart jus ten kažką kelias dienas kol bebuvot ir tai abejoju, ir iškart tik kai palikau paieškos kito kuris apsiimtu ir lystu į jo kojines. Ta ir visa paslaptys kodel daugiau su juo išvis nerisau nieko daryt nebent pats būčiau pagrindinis kuris ruoštusi kažką daryt, ir su tuo ilgu siekimu ir kaip gaujų prižiūrėtojas yra tavo drambliuko svajone, tai nahuja nematau tol ko kodel vapsie į ta moderatorių tada reikejo pildyt, čia aš nežinau ar bendras mąstymas kad bet ką pasiimt kad tik komandoj but, ar čia atmazas kad modo negausi ir galvoji kad konkurencijos į GP nėra, laisvai gali but žinok kad bus, ir lengvai praeit nenueisi, ir kalbos apie kaip dabartiniai komandos nariai neaktyvus, tai kaip tik Inferno ir Harellis yra pagrindiniai du kuriuos išskrisiu nes geriausiai beveik žinau apart Jimmio čia, apie kuri ir taip viskas aišku kad žmogus niekada nepaleis basas per savo pareigas, Harellis su Inferno čia turi bet kuris džiaugtis vapsie kad yra nes jie palaiko vapsie šita projektą dabar pastoviu su Dzimiu, tuo labiau nematau kam vaikščioti į projektą į projektą kad sulaukus atrankos į komanda grįžt atgal pilna kupra motyvacijos, o kur tas motyvacijos telkinys buvo prieš atranka ir kur reiškimasis pritapt prie tos rutinos, nematau tokio darbo įdėto iš tiesu, tuo labiau pasakymus kaip, kada galėsi iš tiesu sakyt kad įgavai vadovavimo patirties kai vadovausi pats ir tik vienas o ne su kitu pagalba but surašytam ant istorijų lapelio ar siaip pačios temos. Čia ne įžeidimas čia laiskelis kuri prisiklijuok ar atsimink, ir ar pis ar ne pis man protą kad čia suda prirasiau dėl Surenos būtent, tai ne jus buvot apimti o aš tai dariau ir pats buvau gyvai priverstas tai daryt nes *Myliu LMG.lt* daugiau nesugebejo padaryt to niekas, ir jeigu taip gilintis tai pats turiu ar jau bent atkimsiu iš kur šiuos žodžius rašau nes gyvai turiu žinutes visas. Tad kazkaip nesakyčiau kad toks mokinukas jau pagal jo žodžius, nes subine kilnot man jo reikejo iš užsidarymo.

Gal tavo tiesa, nežinau. Aš per daug nesigilinu į istorijas, kai jos nėra atvirai pasakojamos. Bet žiūrėk vieną faktą, jog ryžausi visgi šitą tekstą paviešinti, nors nedaugelis tą padaryų. Tebūnie, stumkit nors visi, giliai nebeimu į širdį, nes pastaruoju metu net patikimiausi žmonės, su kuriais judėt pradėta pasikeitė. O dėl GP, tai žinau, jog ir tu nori, ir daugelis jaučiu kitų. Realiai būsiu laimingas ir už tave, ir už bet kurį, nes tikrai jau užpi'so čia kažką aiškintis. Norėjau tik parodyt, kaip matau savo akimis viską, o ne vien kažkas išsikelia. Gal suprasi, o gal ir ne.

Ps. Apie Danillo esu girdėjęs ir aš daug, ypač iš realybės, jog žmogus bandydavo prie chebros būt, bet maniau, jog jei judėjom su juo, kad tikrai gerbiat.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.