Jump to content
Jimmy_Absolut

1 šūvis - 2 direktoriai

Rekomenduoti pranešimai

EIy4yEF.png

Heyo! Pala, kelintadienis šian? Tikriausiai, ne aš vienas toks, o koks skirtumas? Dar du nauji direktoriai, iš viso per 12 dienų - 4 naujai išrinkti direktoriai. Kas žaisdavot seniau, tikriausiai prisimenat, kiek laiko direktorius rinkdavo visų mylimas Marko_Escobar, įdomu, ar užtektų jam pusę metų, kad išrinktų 4 direktorius? 

Rinkimai ne patys lengviausi, tačiau tokių ir noriu. Dylerių rinkimuose į kitą etapą pateko kandidatai, o į Transporterių - asmenys. Kaip jiems sekėsi? Pasiskaitom!

KF4MJ8J.png

zxcBw4W.png 

Tikriausiai pats įkyriausias žaidėjas, kurį esu sutikęs žaidimo istorijoje. Iš karto noriu pabrėžti, jog mano Direktorių Prižiūrėtojo kadencijoje valdžios atstovu nebūsi, investuok savo ar tėvų pinigus kažkur kitur.

NoMrq2P.png

Direktoriaus postas tau dar toli, kol kas tave nuvilsiu, siūlau pradėti bent jau nuo pavaduotojo, kas manau, tau taip pat būtų rimta užduotis, kuri reikalautų ne tik noro, bet ir pastangų. Išbandyti savęs direktoriaus poste neturint patirties vadovavime yra kvaila, net neabejoju, kad ilgiausiai išsilaikytum savaitę, kadangi tai ne Medikai, pasižiūrėk į Fūristus, pasižiūrėk, kiek šie gauna spaudimo. Transporteriai, kaip ir Fūristai, yra Dalinai Nusikalstama firma, tad vadovo čia reikia ne pėsčio, kol kas tave šiame poste nematau dar ilgai. 

V6i6Rx0.png

Jau kažkas geriau. Prisimenu, kai teko vykdyti Transporterių direktoriaus rinkimus, ten sugebėjai prasimušti į kitą etapą ir net pasiekti antrąją vietą. Po šių rinkimų žmogelis nepasidavė ir vėliau pasiekė kelis reikšmingus postus, tarp kurių ir Mechanikų direktorius. Nors Mechanikų era netrūko itin ilgai, tačiau svarbu tai, kad buvo įdėta darbo ir buvo noro. Į šiuos rinkimus Rytis grįžta su patirtimi, tačiau man kiek įdomiau jo motyvacija ir aktyvumas, kurį aptarsime vėliau, o dabar žiūrim, ką gero bei įdomaus parašei registracijoje. Kaip pats registracijoje ir paminėjai - nesi pats aktyviausias serverio žaidėjas, tačiau pabrėži, kad bendrauji su kitais projekto žaidėjais ir ieškai įvairių veiklų ar užsiėmimų. Rytis pasirinko kandidatuoti į šį postą dėl to, jog Transporterių firmai simpatizuoja jau ilgai, o atsižvelgus į dabartinius pokyčius, firma dar labiau sudomino žaidėją. Apibendrinant, tai Carbono firma, kurioje anksčiau ar vėliau turės kokių tai nors pareigų, šaunu, jog Rytis grįžo su užsibrėžtais tikslais, pasižiūrėsim ar tuos tikslus pavyks įgyvendinti.

XwoDYMY.png

Man asmeniškai nematytas žaidėjas, tačiau iš kalbų girdėjau, kad šitas bičiukas visai gerai stumia. Aktyvus, motyvuotas, drąsus ir lyderio savybių turintis žaidėjas. Registracija daili, švariai užpildyta. Patirties turima, nors vadovauta buvo gan senai, tačiau tai nėra itin didelis minusas. Dabar Edma pastaruoju metu dirbo Fūristų firmoje, ten taip pat mačiau, kad yra šiek tiek pajudėjęs, teko matyti, kai padeda grobimuose, bendrauja su firmos darbuotojais ir panašiai. Edma į trečią klausima atsako iš karto su tokiu boom - rašo, kad jau nuo senų laikų sau pasakė - būsiu Transporterių direktorius. Tikslų reikia turėti, o toks tikslas visai neblogas, tikriausiai, bus kažkada ir pasiektas, tačiau ar šiuose rinkimuose? Kandidatas vertina darbą su žmonėmis, šiam patinka bendrauti ir padėti kitiems, taip pat kaip ir patinka vadovauti. Registracijoje nepagailėta pastangų, įdėta ir noro, ir darbo, o svarbiausia - matosi motyvacija bei ryžtas. Pasižiūrim, kas čia bus toliau.

aYHaOpv.png

QQc8Ywc.png

Tai gal viskas tuo ir pasakyta? Senas senas žaidėjas, tačiau vartotojas keliavo iš rankų į rankas ir pabaigoje jau nebeaišku ar čia tikrasis savininkas, ar kažkoks kitas žaidėjas. Neskaitant to, nusprendžiau pasižiūrėti į tai kiek iš arčiau. Tiesiai šviesiai sakau, kad man nepatiko tai, kad jau prieš rinkimus ir jų metu man rašei itin daug, esi gan įžūlus ir įkyrus žmogus. Registracijoje prirašei daug, tačiau ten viskas ne itin spindėjo. Idėjos nuvalkiotos ir kai kurios nereikalingos firmai, ypač tokia kaip vairuotojų mokykla, tai turi vykti Taksi firmoje, Transporteriai turi tą mokėti nuo pirmų dienų, o ar žaidėjas moka vairuoti - visada gali patikrinti atrankos metu. Šiaip prirašyta daug, kai kur vizija gan aiški, kitur nukrypstama ir pradedama rašyti apie nebūtus dalykus. Daug neišsiplėsiu, Samp_Power buvo patekęs į kitą etapą, tačiau nesugebėjo pasirodyti tiek apklausoje, tiek praktikoje.

xEjkuht.png

Dar vienas rimtas kandidatas, dėl kurio rinkimai pasidarė dar įdomesni. Neseniai užimtas Mechanikų direktoriaus postas, dingimo laikotarpis ir vėl sugrįžimas. Tavęs, kaip žaidėjo daug nežinojau, tačiau rinkimų metu buvo įdomu pažinti tave kaip asmenybę, galbūt bendravimas prasitęs ir ilgiau. Minusas, jog nesi turėjęs patirties Taksi/Transporterių ir Nusikalstamų grupuočių firmų valdyme, tad galimas dalykas, kad nelabai suvoki kaip turėtų tai vykti. Nelabai pabrėžei, kodėl būtent Transporterių firma, rašai, kad domina Dalinai Nusikalstamos firmos, tačiau tuo pačiu galėjai pasirinkti ir Fūristus, tad pilnai į klausimą neatsakei. Rašai, kad tapęs direktoriumi pakeistum tvarką, tik nežinau, ką čia reikėtų keisti, jei firma visiškai nauja ir joks kitas direktorius nebuvo Dalinai Nusikalstamos Transporterių firmos galva bent jau kurį laiką? Šios vietos nesupratau. Registracijoje susikerti ir su tuo S.W.A.T. firmos darbuotojų gabenimu į grobimus ar panašias veiklas, kadangi remiantis taisyklėmis, Transporteriai, kaip Dalinai Nusikalstama firma, gali į grobimus ar panašius veiksmus gabenti tik Dylerius, Fūristus, Klubus ar Gaujas. Vizija ne itin konkreti, tačiau įdomumo dėlei pasirinkau tave į kitą etapą.

NN9aTkT.png

Šitą žmogelį pažįstu nuo kokių 2015 metų, po visų savo LMG Komandos pareigų dar turėjau vieną geriausių pavaduotojo kadencijų Grego valdomoje Medikų firmoje, kurioje išbuvau apie 30 dienų (jei klystu - pataisyk). Patikimas, sumanus, supratingas, linksmas, ramus ir konkretus žmogus, kuris prie to pačio dar ir puikiai vadovauja. Pasiekimai kalba patys už save, portfolio itin platus ir konkurencingas. Man įdomi tik tavo pačio motyvacija. Tikslai firmoje aprašyti plačiai ir aiškiai, džiugu, kad norima surasti aukso viduriuką tarp Nusikalstamos ir Neutralios firmos, tą turėtų daryti kiekvienas Dalinai Nusikalstamos firmos valdžios atstovas. Ar pavyks užbaigti kelionę su šios firmos direktoriaus postu - pamatysime artimoje ateityje!

hgkvPRC.png

Su tokia patirtimi kol kas negalėtum kandidatuoti net į pavaduotojo postą, o dėl to Baikerių firmos direktoriaus posto - žiauriai abejoju. Pradėk nuo pavaduotojo posto, vėliau svarstysim kitas galimybes.

CulnXOn.png

XYtgM5n.png

Ne veteranas, tačiau ir ne žalias. Spėjęs įsitvirtinti serveryje jau kurį laiką, tačiau konkrečios pusės vis dar nepasirinkęs, vis dar klajojantis. Paskutinį kartą su tavimi teko bendrauti tada, kai teko apklausti į Tiuninginių pavaduotoją postą pas Edvis_Tanks. Tą kartą atrodei dar jaunas ir nepatyręs, o dabar visai geras kandidatas į rimčiausią Nusikalstamų grupuočių poziciją - Dylerių direktorių. Tikiu, kad per šiek tiek laiko paaugai ne tik kaip serverio žaidėjas, bet kaip ir asmenybė. Pasiekimų užtektinai, domina tavo motyvacija ir gebėjimas valdyti firmą. Nemačiau tavo Tune direktoriaus kadencijos, tad daug komentuoti apie vadovavimo įgūdžius nedrįstu. Minusas, jog buvo pažeistos atrankos taisyklės, kadangi redagavai anketą ne per 15 minučių. Neskaitant to, tai tik mažas minusas, dėl kurio šiais laikais kandidatas vis tiek gali kandidatuoti į norimą poziciją. Gramatikos klaidų pilna, tačiau praktikos metu minėjai, kad esi kitos tautybės, todėl teisti dėl to negaliu. Firmos vizija aprašyta plačiai, džiugu, kad buvo paminėta ir praeita Dylerių firmos kadencija. Registracijoje buvo viskas, ko reikėjo, judam toliau.

oYhMCmK.png

Kitiems gerai žinomas Nusikalstamų grupuočių veidas, tačiau su šituo žaidėju susidurti akis į akį neteko, bendrauti daug netekę. Didžiulis pliusas, jog patirties pilnas bagažas, tad kandidatūra į tokį postą yra pilnai suprantama ir pagrįsta. Vizija itin plati, daug geresnė jei Jack_Menco, aprašyta viskas konkrečiai ir suprantamai, džiugu, kad paminėjai ir savo praeitą direktoriaus kadenciją, dėl kurios pavyko susidaryti tam tikrą įvaizdį apie tave. Nesitampom su registracija, geriau judam prie rimtesnių dalykėlių.

OJiNQWM.png

Senas veidas, kurio visiškai nesitikėjau rinkimuose. Berods, su tavimi teko dirbti pas vokietį Tune firmoje, belekokia nostalgija, yo? Šiaip, visai tau liptų Dyleriai, manau ir tau pačiam patiktų. Bėda tame, kad tu esi neaktyvus ir kažkokių pastangų iš tavęs nematau. Žiauriai siūlyčiau pasiimti pavaduotoją pas naująjį direktorių, o vėliau direktorius bus lengvai pasiekiamas, žinoma, jei tau pačiam yra to noro.

RLlDBDH.png

Vienas populiariausių serverio Nusikaltėlių, priskiriamas prie tokio kalibrų legendų kaip Dwayne_Fellon. Net neabejoju dėl Igno populiarumo ir visos sukauptos patirties, vienintelis dalykas dalykas dėl ko abejoju - motyvacija, iš kurios seka ir aktyvumas. Minusas, kad nespėjai užsiregistruoti laiku, tačiau temą atrakinau ir leidau užpildyti registracijos formą. Pačioje registracijoje daug neišsiplėtei. Tikslas - dominavimas, tai esi padaręs ne su viena firma, pridedant dar ir valdytas Gaujas, tad dėl to kažkokių didelių dvejonių nekyla. Viskas paprastai ir aiškiai, pažiūrim, ką pasiūlysi toliau.

SEzHXuG.png

Apklausoje reikėjo sudalyvauti tiems žaidėjams, kurie kandidatavo į Transporterių direktoriaus postą. Apklausoje sudalyvavo tokie kandidatai kaip - Edma_Krc, Rytis_Carbon, Greg_Slokittik ir Nojus_Extazy.

 

Edma_Krc - pirmasis kandidatas, kuris sudalyvavo TeamSpeak apklausoje. Šiek tiek jautėsi jauduliukas, bet tai visiškai normalu ir suprantama. Edma į klausimus atsakinėjo itin plačiai, o ne vienu žodžiu ar sakiniu, tai man visai patiko ir apie žaidėją susidariau gan gerą nuomonę. Vėliau, kai pradėjau klausinėti apie taisykles - žinios pasibaigė. Edma dar nėra visiškai pilnai susipažinęs su reformomis, trūksta žinių apie Transporterių firmos galimus veiksmus, kai kur veliasi dėl veiksmų su grobimais ir veiksmais prieš Teisėsaugą. Taip pat nebuvo pasiūlyta kažkokių idėjų, tačiau manau tą padaryti būtų sunku kiekvienam kandidatui. Po kandidato praktikos Gedas_Afigenas suteikė Edmai dėmesio bei uždavė keletą klausimų. Edma į šio veterano klausimus atsakė visai neblogai, nors pradžioj ir buvo šiek tiek pasimetęs. Nepaisant to, apklausa pavykusi, matosi, kad Edma būtų visai neprastas lyderis, o svarbiausia - jis trykšta ryžtu ir pasitikėjimu. 
Edma sau apklausoje skyrė 
8 balus iš 10. Pats asmeniškai jam duočiau lygiai tiek pat, koją pakišo tik taisyklės.

Rytis_Carbon - apklausoje dalyvavo trečias, prieš jį dalyvavo dar vienas kandidatas. Taip pat jautėsi šioks toks jauduliukas, o apklausos pabaigoje pasakė, kad tai buvo viena sunkiausių apklausų jo žaidimo istorijoje. Idėjų, taip pat kaip ir iš Edmos, nesulaukiau, tačiau Rytis buvo stiprus kituose klausimuose. Žaidėjas gerai nupiešė Transporterių firmos paveikslą, sugebėjo mane įtikinti, kad būtų patikimas kandidatas, tačiau koją pakišo taisyklių nežinojimas, todėl kyla klausimas ar šis asmuo susitvarkytų veiksmuose prieš Teisėsauga ir kaip palaikytų santykius su Fūristus.
Rytis sau apklausoje skyrė
8.5 balo iš 10. Pats asmeniškai įvertinčiau ryti aštuntukui.

Nojus_Extazy - antrasis dalyvis, kuris sudalyvavo TeamSpeak apklausoje. Apie Nojų susidariau gan neblogą nuomonę, rimtas žaidėjas, kuris pasitiki savimi. Apklausos metu nebuvo pateikta idėjų, firmos vizija taip pat neišplėtota, manau, kad dar šiek tiek nesupranti kaip veikia Transporteriai kaip Dalinai Nusikalstama firma. Nustebino tai, kad po rinkimų visko nemestum ir toliau siektum pareigų, kad ir tai būtų pavaduotojo postas. Didelės spragos su taisyklėmis, iš visų kandidatų tavo žinios apie taisykles buvo pačios prasčiausios.
Nojus sau apklausoje skyrė
7 balus iš 10. Pats asmeniškai skirčiau 6 balus.

Greg_Slokittik - apklausoje pasirodė paskutinis, o apklausa trūko trumpiausiai. Atsakymai konkretūs ir aiškūs, linksmai pakalbėjom, įsitikinau, kad motyvacijos tau netrūksta. Firmos vizija aiški, patiko tai, kad Transporteriuose pas tave nebūtų didelės masės, o labiau kreiptum dėmesį į negausų, tačiau itin kokybišką kolektyvą, kuris būtų kaip viena šeima. Idėjų naujų neišgirdau, tačiau Gregas plačiai papasakojo kaip rinktų pavaduotojus, pabrėžė tai, kad jo firmoje labiausiai vertintų darbuotojų supratingumą. Firmoje taip pat nebūtų prižiūrėtojų, visi būtų lygūs ir visais būtų rūpinamasi vienodai. Pasitaikė klaidų su taisyklėmis, žinios dar ne pilnai įsisavintos.
Audrius sau apklausoje skyrė
8 balus iš 10. Pats asmeniškai skirčiau tiek pat.

JJ5lAfw.png

Motyvacinį laišką turėjo rašyti tie žaidėjai, kurie pateko į kitą etapą Dylerių direktoriaus rinkimuose. Laiškus gavau iš tokių asmenų kaip Ignas_Host, Jeremy_Osama ir Jack_Menco.

Ignas_Host - kol nepradėjau skaityti, pastebėjau, kad motyvacinis laiškas ne per ilgiausias, maždaug tokios apimties, kiek turėtų būti rašinio įžanga. Laišką Ignas pradeda nuo to, kad kandidatuoti į direktoriaus postą pastūmėjo karantinas, dėl šios priežasties, suprantama, atsirado daugiau laiko ir veteranas nusprendė prisiminti senus laikus. Laiške paminėta šiokia tokia patirtis bei tikslai Dylerių firmoje. Per daug išsiplėsta nebuvo, viskas labai siaurai ir aiškiai.
bmubCVA.png

Jeremy_Osama - Laurynas laiško pradžioje prisistato, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad iš karto pamini sako neigiamas savybes, kurias valdant firmą galėtų paversti teigiagomis. Nustebino žaidėjo nuoširdumas. Turiu omenyje pasisakymą apie abejingumą. Gerbiu, kad asmuo nemeluoja ir rašo tai ką galvoja ir kaip buvo iš tikrųjų, tačiau tas nuoširdumas ne visada į gerą. Gerai tai, kad ši kadencija bus kitokia nei praeita, šis pabrėžia, kad tai bus naujas puslapis. Mane tai jau sudomino. Patiko ir tai, kad firmą jis nori išnaudoti kokybiškai, kaip pridera tikram direktoriui. Tikslas - užkariauti Teisėsaugą, ko daugiau ir reikia?
jlxwlEL.png

Jack_Menco - iš šio žaidėjo motyvacinio laiško sulaukiau pačio pirmo. Savo motyvacinį laišką asmuo pradeda nuo tikslų, tokių kaip stipri komanda ir Teisėsaugos triuškinimas. Gerai tai, kad Menco nebijo klysti bei už visas savo ir jo visos firmos veiksmus prisiims atsakomybę pats. Vizija jau patobulinta, tačiau nelabai supratau, kodėl tik dabar, kodėl registracijoje neparašei tokios geros vizijos? Pasigedau šiek tiek argumentų, dėl ko turėčiau pasirinkti būtent tave.
1wMT1L8.png

7O5ZLFF.png

Pirmiausia pradėsime nuo Dylerių kandidatų praktikų. Jiems buvo skirta 40 minučių praktikos, o kandidatai praktikoje galėjo verstis tik su 5 firmos darbuotojais. Jiems taip pat buvo užduotis padaryti bent vieną nusikalstamą veiklą prieš Teisėsaugą.

3WUY4Zj.png

rAVQz5u.png

FZ4U1CB.png

8NKWi7B.png

Praktikoje kitų veiklų be nusikalstamų veiklų nebuvo. 40 minučių - vien spaudimas Teisėaugai ir Fūristams. Pradėjom nuo Maximos grobimo. Grobimas buvo nesėkmingas, jį S.W.A.T. firma atsigrobė. Vėliau sekė veiksmas prieš Fūristus, susišaudymas /vt 4 miestelyje ir pasikrovime, dar vėliau S.W.A.T. firmos šturmas ir bandymas daryti DM miesteliuose. Ne visos veiklos pasisekė, buvo daug įtampos ir šiek tiek chaoso, visus darbuotojus turėjau unjailinti mažiausiai 3 kartus, visi buvo susodinti Teisėsaugos labai greitai, šaunuoliai S.W.A.T. darbuotojai. Savo praktiką kandidatas įvertino 6 balais iš 10. Pats duočiau lygiai tiek pat. Buvo per daug veiksmo ir per daug nenusisekimų.

xLBkpki.png

Sl9c7zy.png

yF1f9vP.png

u1CZ2Td.png

3eo1Za8.png

Hosto praktika be išsišokimų prasidėti negalėjo - nieko naujo, čia jau Igno etiketė. Galvojau, kad visos praktikos metu bus daug kalbama ir juokaujama, tačiau Ignas išlaikė rimtį ir į visą tai žiūrėjo itin rimtai, visi drausmingai klausė, Ignas iš šono atrodė kaip tikras lyderis, kuriame galime pamatyti šaltą mąstymą ir gerus sprendimus. Veiksmas buvo subalansuotas su kitomis veiklomis, buvo padaryta treniruotės tipo užduotis su darbiniu transportu, ginklų konvojus, kuris nelabai gavosi ir galiausiai - susišaudymas Viešbutyje. Praktika paprasta, tačiau viskas praėjo ramiai, nors ir buvo nesklandumų, tačiau Ignas su jais susitvarkė neblogai. Praktika visai patiko, galbūt trūko šiokios tokios energijos. Praktiką Ignas įvertino 10 balų iš 10. Pats ją įvertinčiau 9 balais.

yvuzppR.png

ou0DwuL.png

Paskutinis praktiką vedė Jeremy_Osama. Praktikoje netrūko veiksmo, tačiau buvo pažeistos kelios taisyklės - buvo įdarbinti daugiau nei 5 Dylerių firmos darbuotojai, taip pat veiksmuose dalyvavo pašaliniai. Kadangi į praktiką buvo pakviesti žinomi žmonės, savaime aišku, kad susitvarkyti tapo sunkiau. Daug kuriozų, tokių kaip netinkamas skaičius žaidėjų grobime, nesusikalbėjimai, @Vilius_Venturas PMS iš nosies ir kt. Užkliuvo tai, kad Jeremy nesireiškė kaip tikras lyderis, ką darė Jack_Menco ir Ignas_Host, jo autoritetas nebuvo aukščiau kitų. Jautėsi šioks toks chaosas ir darymas ko kiekvienas nori pagal save, o ne pagal direktorių. Jeremy praktika buvo pati silpniausia tarp kitų kandidatų, nors veiksmai ir nebuvo tragiški, tačiau nemačiau jo kaip lyderio, jis buvo užgožtas.

7O5ZLFF.png

Transporterių praktika niekuo neišskyrė nuo Dylerių praktikos užduotimis, kiekvienam kandidatui buvo skirti 5 darbuotojai ir kandidatas būtinai privalėjo padaryti kažkokį veiksmą prieš Teisėsaugą.

XFgvpMm.png

nvLPZCp.png

rSUuAGg.png

aBwz9Ns.png

Pradėsime nuo Rytis_Carbon. Šis žaidėjas praktiką vedė antrasis. Praktika prasidėjo nuo to, kad buvo budima miesteliuose. Užkliuvo tai, kad budėjimas užtrūko tikrai per ilgai. Vėliau sekė įvairios nusikalstamos veiklos, tarp kurių buvo ir Maximos grobimas, kuris nelabai nusisekė. Praktika nebuvo pati įdomiausia, plius prisidėjo tam tikrų netikėtumų. Rytis savo praktikai skyrė 5 balus iš 10, aš jam skirčiau šešetą. 

ijA5cAs.png

ajSpzYa.png

r8csnLY.png

VSXSfQz.png

Pirmasis praktiką į Transporterių direktoriaus postą vedė Edma_Krc. Nustebau, kai Edma surinko itin žinomus serverio žaidėjus. Nors visos praktikos metus Edmai šiek tiek trūko pasitikėjimo ir ne visada atrodė drąsus, tačiau jis pasirodė visai neblogai. Veiklos buvo naudingos darbui, užduotys įvykdytos. Mokėmės pūsti žolę, šaudyti, bandėme grobti Maximą, tačiau grobimas nepavyko. Neskaitant to, žaidėjas nepanikavo, buvo šiek tiek užgožtas kitų žaidėjų, tačiau bandė juos raminti, vėliau atsakinėjo į klausimus ir klausė kas blogai. Pats savo praktiką kandidatas įvertino 8.5 balais iš 10, pats skirčiau 8.

HD8idQH.png

90J8D8F.png

lK3EpMM.png

NObg5YZ.png

JhIFVkh.png

Trečiasis praktikoje pasirodė Greg_Slokittik. Žaidėjo sukaupta patirtis nenuvylė - praktikoje šis asmuo pasirodė geriausiai iš visų kitų žaidėjų. Veiksmo buvo nei per daug, nei per mažai, kaip ir minėjo registracijoje - jam pavyko atrasti aukso viduriuką. Su komanda bendrauja griežtai, nors tai buvo jo draugai, Gregas taip pat palaiko ir tvarką, didelis dėmesys atkreipiamas į supratingumą ir toleranciją vienas kitam. Praktikos metu buvo vieno darbuotojo išsišokimu, tiek iš karto buvo pritaikytos bausmės, o praktikos gale po dar vieno pažeidimo jis buvo išmestas iš praktikos. Kandidatas lengvai susitvarkė su užduotimis, praktikos metu dar pavyko susigrumti akis į akį prieš Policijos+Apsaugos komandą gangware. Nors Transporterių komanda ir pralaimėjo, tačiau visi garbingai padėkojo už kovą. Be to, buvo vykdomi ir budėjimai, ir iškvietėjo suradimo užduotis. Galų galiausiai visi nuvykome į klubą po porą kokteiliukų. Praktikos metu Gregas sau skyrė 9 balus iš 10. Pritarčiau tokiam sprendimui, duočiau taip pat devintuką.

bky0bXo.png

ol5ohDQ.png

fEQeEPt.png

Paskutinysis praktiką vedė Nojus_Extazy, nors prieš tai dieną sakė, kad turėjo problemų su sveikata, tačiau viskas pasitaisė ir galėjome toliau tęsti numatytus planus. Praktikoje nepatiko tai, kad kažkas kanale pastoviai laikė mygtuką ir buvo didelis aidas, kuris labai rėžė per ausis. Praktikos metu buvo ir nelabai supratingų darbuotojų, tačiau Nojus juos bandė paauklėti, kartais nesėkmingai, tačiau nors buvo bandyta. Praktika prasidėjo nuo tam tikrų klausimų kandidatui, vėliau buvo žolės pūtimo užduotis kartu su šaudymo užduotimi. Dar vėliau nuvyko į vieną lokaciją, kurioje buvo klientų priėmimo užduotis, kuri ir patiko labiausiai asmeniškai. Dar vėliau grobėme Maximą, tačiau grobimas nepasisekė ir mus išvalė po pirmojo rusho. Dar vėliau kažkiek laiko darėme budėjimą. Praktikos pabaigoje kandidatas pasakė paskutinius žodžius ir visi išsiskirstė. Praktika visai nebloga, tik nepatiko tai, kad nelabai pavyko suvaldyti komandą ir ne visada gavosi tai, kas norėjosi. Patiko tai, kad kandidatas buvo nuotaikingas, bandė visada palaikyti pokalbį ir buvo energingas. Nojus savo praktiką įvertino 9 balais iš 10. Pats tokiai praktikai duočiau 8 balus.

CYIyix0.png

Sekmadienį 19:00 vyko susirinkimas, kuriame dalyvavo serverio valdžios atstovai. Uždaviau klausimą: ką labiausiai palaikote rinkimuose?

  • Dylerių direktoriaus rinkimuose visi nubalsavo už Jack_Menco
  • Transporterių direktoriaus rinkimuose visi nubalsavo už Antanas_Nolaiferis

Pradėkime nuo Transporterių direktoriaus rinkimų.
Ketvirtą vietą šiuose rinkimuose užima Nojus_Extazy. Nojaus nematau kaip direktoriaus, kadangi šis dar nelabai suvokia kaip turėtų atrodyti Transporteriai kaip Dalinai Nusikalstama grupuotė. Trūksta žinių apie Transporterių firmą, taip pat labai trūksta žinių apie grobimo taisykles. Nors praktikoje pasirodei gerai, tačiau registracija ir apklausa nulėmė, kad šiuose rinkimuose lieki ketvirtas. Antrąją vietą šiuose rinkimuose išplešia Edma_Krc. Jei ne užblokavimas už apgaudinėjimus, tikriausiai, Edma būtų labai labai rimtas kandidatas į pirmąją vietą, tačiau patvirtintas užblokavimas sugriovė visus planus. Edma yra perspektyvus žaidėjas, nenuleisk rankų ir judėk į priekį, visi klystam, bet jei labai norėsi - savo tikslą pasieksi. Ačiū už dalyvavimą ir pastangas, pasirodei puikiai. Rytis_Carbon ir Greg_Slokittik. Kas kurį? Abu jau dalyvavo Transporterių direktoriaus rinkimuose kai pirmąjį kartą buvau Direktorių Prižiūrėtojas, tačiau tuose rinkimuose Gregas atsisakė kandidatūros, o Ryčiui atiteko antroji vieta. Jei skaitėte šią analizę, tikriausiai suprantate, kad direktoriaus rinkimus laimėjo Audrius, kuris pasirodė geriausiai praktikoje ir taip pat gerai apklausoje. Ryčiui atitenka trečioji vieta, šį kartą rinkimuose pritrūko sėkmės, praktikoje buvo nesusipratimų, tačiau apklausoje ir registracijoje pasirodei neblogai. Tau pačiam dabar trūksta aktyvumo, dėl to dėl antros vietos tave aplenkė Edma. Gregas - naujasis direktorius, kuris, net neabejoju, tinkamai ir tvarkingai prižiūrės šią firmą. Jam netrūksta nei aktyvumo, nei patirties vadovavime, nei supratimo apie firmą. Jis turi visus kozerius savo rankose ir neabejoju jo sėkme. Have a great ride!

Kas gi tas naujasis Dylerių direktorius?
Sunkus sprendimas, kurį tenka prisiimti. Dėl trečiosios vietos neabejoju - šiuose rinkimuose prasčiausiai pasirodė
Jeremy_Osama. Trūko vadovavimo įgūdžių, pačio aktyvumas taip pat prastas - per 7 dienas praleista ~5 valandos 30 minučių be AFK. Suprantu, kad turi patirties ir pilnai gali kandidatuoti į tokį postą, tačiau šį kartą priešininkai buvo stipresni. Registracijos ir motyvacinio laiško etape pasirodei gan neblogai, nenukabink nosies! Jack_Menco ir Ignas_Host. Ar vis dar parako turintis veteranas ar vis dar perspektyvus Nusikalstamų firmų valdžios atstovas bei Tune baronas? Pliusas Jack_Menco už tai, kad jis čia žaidė dar prieš atranką, t.y ėjo S.W.A.T. pavaduotojo pareigas. Minusas tas, kad praktikoje pasirodė ne taip gerai kaip Ignas. Hosto minusas tas, kad grįžo ant rinkimų ir neskaitant to - nespėjo pateikti anketos į registraciją laiku. Taip pat dar šiek tiek abejoju dėl Hosto motyvacijos ir aktyvumo, noro apsiimti pareigomis. Igno pliusai - puikus ir ryškus lyderis, kuris sugeba dvigubai geriau suvaldyti komandą nei Menco, stiprus autoritetas viso serverio nusikaltėliams. Menco aktyvumas per 7 dienas be AFK - 43 valandos, Hosto aktyvumas per 7 dienas be AFK - 7 valandos. Protas sako, kad direktorių turėčiau duoti Ignui, kadangi šis yra tinkamas vadovas, turintis žymiai daugiau patirties vadovavime, tačiau Menco yra žymiai aktyvesnis ir turi daugiau patirties. Direktoriumi tampa Jack_Menco, smarkiai rizikuoju ir viliuosi, kad Menco manęs nenuvils, o Dylerių firma nebus užkeikta kaip per pirmąją DP kadenciją. Ačiū dalyviams, ačiū už konkurencingus rinkimus, sėkmės naujajam direktoriui, o su Ignu - galbūt pasikalbėsime ir dėl kitų pareigų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Analizė atspinti Tavo sugebėjus būnant Direktorių prižiūrėtoju, šaunu matyti, kad mes Komandoje turim Tavę! Šauni ir begalo ah*ėna analizė. Sveikinu naujus Dylerių ir Transporterių firmų direktorius, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Didžiausi sveikinimai ir Gregui ir Menco. Stiprus ir galintis vadovauti komandoms lyderiai. Tikiuosi serveryje pakursite "The Roop - On fire" (Dėl LT Eurovizijoje) :D O dėl analizės, tai tiesiog stulbinanti, aiški ir skoninga. Su kiekviena nuotrauka galima buvo pasijuokti ;) GL HF.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Ačiū @Jimmy_Absolut už tokia išsamią, spalvingą ir dėmesį prikaustančia analizę, kaip ir praeitus kartus, su analize pasistengi iš širdies, ačiū Tau. Na o naujiesiems Direktoriams sveikinimai, aktyvūs , bei patikimi asmenys , tikiu jog nenuvils ir teisėsaugai dabar statys ragus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nepasivarginau ir perskaičiau visą analizę, nežinau ar čia taip sutapo ar ne, bet panaudojai mano įdėją, kad direktorių parašyti ne pačiame viršuje, bet po visa analize. Sutinku su tavo sprendimais, manau, kad pasiimti, Menco, taip pat buvo gera įdėja, nes jeigu karantinas greitai baigsis gali būti bėdų su, Hostu, bet čia tik mano nuomonė. Transporterių direktorius taip pat manau mūsų negali labai stipriai nuvilti su tokiu patirties bagažu.

Ačiū, už gražią analizę, bei naujus direktorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×