Jump to content
Azaza_Aza

The story about me?!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi , manau visiem keista mane matyti blogu skiltyje nors ir kaip bebūtų , bet dauguma prašė pasidalinti būtent mano istorija ,kaip pradėjau ir kaip pakolkas viska užbaigiau .Iš kart perspėju jog rašyti baisiai gramatiškai nesiruošiu tai klaidų tikrai iš manęs galitę tikėtis šiame bloge ,bet tai nėra esmė manau važiuojam prie mano pradžios LMG projekte .

Pati pradžia 

image.png.b9a05dfb530cba3c3cae5c017971db23.png

Taigi pirma kart kai pasijungiau butent  sampa buvo mano pats pirmutinis servas tai LMG . Kodėl? Ankščiau kieme susirnkdavo dafiga žmonių lošt kašės, sporbos , fuliako nu ir t.t Ir kai pradedi kalbėti su draugeliais ka jie hatoj veikia jie sako jog žaidžia sampa . Aš toks galvoju kas ten da geimas? Kaip ten kas veika? Taigi pasidomejas su juo jog tai gta san andreas yra tik kad online roleplay supratau jog tuometinis žaidimas gan įdomus būtų . Paklausiau jo kur jis žaidžia ,o jis man atsakė jog LMG . Aš toks nu okė po kiemo nueisiu ir pamėginsiu pažaist , bet grįžes namo ,pasižiūrėjas kas tas LMG supratau jog ne tik gta san andreaso reikia bet ir kažkokio launcherio jam , žinoma draugelis padėjo isirašyti @Reflectus_Ref būtent jis  pagelbėjo man su viskuo ko tik reikėjo . Tuometu kai isirašiau sampa pradėjau su @Reflectus_Ref kurtis nickus , kurdamasi nickus susidurėme su keblumais jog neleidžia prisiregistruot , kodėl? Nes nickai buvo užimti . Pirmas nickas kuris ale šovė kai buvau gal 9-10 metų buvo Son_Goku ar kažkas tokio . Būtent norėjau tokį nick užsimest ,nes tuo metu buvau užsinešes ant to anime todėl toki sugalvojau , tai ka dauguma varijantu išbandžiau , bet visivien jie užimti kadangi nervai nebelaikė ir norėjos kuo greičiau grajų pradėt tai dar sampas parašė kad iš kažkokių raidžių nickas tūrėtu būt ten kai jungies ir tipo netinka rašė jog nuo a iki z , taip supratau jog kitokio nicko negalėčiau susikurt kaip tik Azaza_Aza . Štai taip atsirado mano nickas ,visiem buvo įdomu kaip atsirado mano vvp , va prašau dabar žinote :D . Galbūt ir durnokai skamba ir panašiai , bet tuo laiku ką žinau minčių nekylo tai pasilikau laikui bėgant šį nicką ir nejaučiau jokio diskomforto su juo žaisdamas .

Pirmi darbai 

Pirmas darbas kurį būtų galima padaryt pasijungus į serverį tai išsilaikyti teises . Teisiu išsilaikymas tuo metų atrodė ,kad reikia labai daug žinių iš tų 30 klausimų , bet pabandės iš pirmo kart išsilaikiau toks galvojau jog nice nu , bet važiuojant  bandomajį važiavimą nu ir kaip bebūtų ten konkrečiai ir įniršau . Buvo kažkurioje vietoje viena užduotis man rods 14 jog atbulomis isiparkuot kažkaip ten , žodžiu išbandes ale viska beveik visus kampus  , kad tik mašinos buklė būtų apie 100% ir visiven nieks neapejo tada pameginau kitokį varijanta jog remintis per tuos stulpelius ir ka paėjo .Taip ir baigėsi mano kančia pradžioje serveryję . Išsilaikęs teisęs nu ka darbą laikas susirast Iš pradžių buvo picerininkai  , pradėdi dirbti ir per tuos chekpointus eini ir pamatai jog prie tunes ir fūrų vyksta karas ir ką picerininkas daro važiuoją į pati įnerši karo ir miršta . Mires galvoju , kaip smagu tai konkrečiai geriau negalėjo būti , bet paaskui supratau jog tai žaidimo dalis ir stengiaus vengti tos vietos . Antras darbas buvo ale valytojai kurie baisiai kažkodėl pritrauke mane , net ir su kitais klasiokai nežinau kodėl bet vien tik dirbom kažkodėl ten gal , kad šaibų daugiau gaudavom ar dar kažką , nu žodžių dirbau tol kol pasiekiau pakankama kieki xp kad patekčiau į darbus jau su direktoriaus pakvietimu . Tai ka pirmas rimtas darbas buvo pas Erce_Pukas tune . Atėjau į atranką ir tik meldžiaus , kad tik neapklausinėtu , nes tuo metu net nežinojau kas da dalykas yra furomas nu konkrečiai nežinojau ir kur rast netgi visas taisykles , bet mano laimei ercei taip sakant nusispjaut buvo ant klausinėjimo tai visus lig ir prijeme ir taip prasidejo darbas dyluose , pirmi veiksmai ir t.t nesvarbu jog dažniausiai krisdavau , bet smagu buvo dalyvauti tuose veiksmuose nors ir krisdavai . Tuo metu kai Erce dyrika palikinėjo ar kažką nusprendžiau pasitraukt iš sampo kaikuriam laikui ir gal būt net nebegrįšti , bet atėjo manau 2018 metai ir.................

Grįžimas atgal į sampą

Taigi grįžtu į sampa 2018 metais ir vėl į tapati serverį . Kodėl taip grįžtu? Nes konkrečiai nebuvo ka veikt ir prisiminau jog sampas kaip žaidimas dar egzistuoja ir būtų smagu prisimint senus gerus laikus . Grįžes į samp vis dar buvau vos ne taip sakant naujokas , pamatęs atranką į transporterius pas Arnas_Sanra , buvo mintis jog tai geras darbas būtų ale smagu išmegint . Nu ka atrankon nueini nieko nežinodamas nei kaip , nei ka ir paklausia tavęs ar transai turi sraigtasparni , ir tu atsakai jog taip turi tai iškart atmestas :D . Ka padarysi pamiršau jog taisyklės forume egzistuoja ir ką laukiau kitos transu atrankos . Pasimokes tas taisykles viska ,kad tikrai patektčiau ir patekau . Pas sanra iš pradžių linksma buvo , tiesa sakant , bet tas nonstop dirbimas transporteriuose kai dyrikas tik bugindavo alga užknisdavo . Po transu buvo mėginimas eiti į furas pas Ignas_Host . Nu ką žaidime atranką ir kai tave apklausinėja ir paskui sako. Ar moki pust ka ? Aš toks žinoma . Nu ir ką mėginau pust be keybind ir sukritau fsio atmestas gali dingti . Aš toks galvoju bleeeeeeeee kaip būtų buve faina jei bučiau patekęs bet paskui kaip nekeista po savaitės hostas paliko ir dirikas buvo perleistas Laurynui_Baloneliui tuo metu pažiūrėjau jog atranka po 2 val žaidime . Tai ką mokinau žole pūst išmokau ir fsio ėjau į atranką . Apklausė mane ne pats Balonelis , bet Jarekas kuris nieko iš taisyklių baisiai neklausė ko tik sieksiu ir ką darysiu firmoje ir fsio . Patekęs į furas buvau toks laimingas jog pagaliau kažkas naujo bus ,ir taip prasidėjo pati įdomiausia istorija mano kaip naujoko pradžioje .

Pirmos Pareigos

O tai pirmosios pareigos .... Tikrai negaliu , kad jos buvo įspudingos , bet kaip naujam vos ne žaidėjui tai kažkas buvo neįtikėtino tai buvo fūrose prižiūrėtojas pas Lauryna_Balonėli .Kaip balonke ir dar tuometu coachas pavas buvo , paskyrė mane į prižiūrėtoją . Aš toks galvoju blemba kaip zajabys yra , kažkokios jau pareigos , kitaip sakant pradėjau lipti karjėros laiptais . Taigi prižiūrėtoja kai firmos tos gavau tikria buvau ne koks ..... Bijojau net veikla pravest ar dar kažką migčiojo balsas toks jausmas jog nemokėjau kalbėt , konkrčiai buvo baimės jaumas kurį tik atsikračiau gaudamas pas kažką Vyr.Priž , bet tai ne esmė . Fūruose prižų išbuvau nuo tada kada mane paskyrė ir iki tol kol balonke paliko . Prižiūrėtojų tuo laiku bent jau man sakau tapti buvo kažkas nerealaus ir netgi tokioje firmoje kaip furose tai ypač tau dėkoju balonke už tai , už šansa kaip naujokui pasireikšti prižiūrėtojo poste bei už visus veiksmus kuriuose tikrai buvo smagu dalyvauti .

Fūros pamirštos pereinam į Robada?

O taip pirmoji gauja kurioje buvau tai Robada Royals pas Mat_Himplin . Tuo metu kai Coachas palikinėjo dirika kiek prisimenu Himplis pasiulė atidaryti gauja į kurią suėjo visi Coacho fūristai . Tai ką siautėjom po miestelius ale kaip gaują veiksmo gan per akis turėdavom , bet visivien kažko pritrukdavo kažko kas ta gaują lydėtu iki galo , nes ant galo gauja numirė kiek prisimenu dėl vienos priežasties jog Himplis buvo neaktyvus ar panašiai . Tikrai nenoriu meluot , bet kiek prisimenu tiek galiu apie tai parašyti . Malonu buvo kaip gauja tiesiog dalyvaut veiksmuose gauti tuos taškus jog galėdavome kažką gauti iš GP ir panašiai , bet kas buvo tas buvo . Vis vien @Mat_Himplin mane sužavėjo ne tik su gauja bet ir kažkuo kitu . 

Ar teisėsaugai manęs reikia?

Kas čia da klausimas ane? Ar teisėsaugai manęs reikia? Pats pamastęs tuometinę situacija kurioje visi paliko visi žinomi asmenįs beliko eiti į teisėsauga ir jai padėt . Tuo metu man atrodė jog teisėsaugininku būti ir vos neįmanoma grobimai neatgrobiami , visada teisėsauga prakiša . Taigi po tiek mastymo variau į teisėsauga ir pradirbau ten savo didyjį laiką per kurią daug patirties susisėmiau iš kitų direktorių kurie mokino visokių suptilybiu ir panašiai . Didžiausia įspudi iš teisėsaugos eru padarė @Mat_Himplin nežinau kai kuriem savaime aišku bus kitaip , bet man šis asmuo su teisėsauga padare vos ne kažką įspudingo , vos ne taip jog teisėsauga tapo vos ne kaip gauja tik žolės neputė . Veiskmo per akis būdavo , visokie įsiveržimai , veiklos ir t.t Taprasme Himplis kaip dirikas kaip kada buvo griežtas , bet tikrai kaip jis sakė PD tūri būti disciplinuota firmą niekaip kitaip . Taip ir iš dalies buvo , asmeniškai visos slaptosios policijos narkotikų gaudymas kvalifikacijos įdomios tikrai pagyvino teisėsaugos darbą kaikuriems žaidėjams . Buvo daug juoko ,pykčių ,bet viena reikšmiškai įsimintiniausia man era buvo būtent Himplio PD.

Pirmasis Pavaduotojas 

Nu ką ir pavaduotojas jau netgi , kas tikėjosi , kad toks nickas kaip Azaza_Aza gaus pavaduotoją? Ane? Juokais nejuokais , bet taip aš pasiekiau savo norimą posta būtent teisėsaugoje po ilgos patirties kaupimo štai ir aš Pavaduotojas PD pas @Eimis_Mag . Pradėkime nuo pradžios kaip pas šį asmenį išvis atsiradau . Tikrai dirbau ne vieną era o 2 pas jį ir būtent pd , bet kai ftb jis gavo dingo man visiškai motyvacija kažkodėl nežinau kodėl bet jo ftb prabuvau gal vos pilna savaite ir užbaigiau viską , bet pati pradžia buvo PD  pries perleidimą į FTB . Taigi atvykęs į PD buvau jam manau kaip nežinomas asmuo kuris tik siekė kažkokių pareigų ir fsio . Laikui bėgant pas Maga tarp PD pamačiau forume atranką būtent į pavaduotoją . Masčiau ilgai ar man verta mėginti pildyti nors ten jau geri žmonės užpildė kurie daugiau patirties net už mane turėjo . Bet galvojau o jeigu kažkas kitaip nutiks gal ir man išeitų tapti tuo pavu . Taigi pamiršęs visas savo abejones apie pildimą ir užpildžiau anketą . Kaip manote ar bent patekau kažkur? O taip patekau buvau vienas iš 4 pagrindinių kandidatų i Pavaduotoją!

image.thumb.png.6421be50e83feb976acc208e0c427ca5.png

Taigi atėjo laikas visiems vesti praktiką ir magui pasirinkti jam labiausiai patinkančia . Ar jis gerai pasirinko? Mano manymų tai jo , nors aš ir negavau pareigų , bet tai nebuvo esmė , esmė buvo dalyvauti . Mano praktiką buvo kopijuota realiai , Aišku kaikurias detalęs aš pats sukuriau , bet relaiai kaikurią dalį pasiėmiau iš Coacho veiklų ir panašiais tai jo , Masias praktikoje irgi buvau jis irgi konkrečiai viska kopijavo nuo Special_Donat kai vedė praktiką į PD diriką , visos užduotys viskas tas pats viens prie vieno , nu o karo kažinau realiai neatkreipiau dėmesio nors buvau tai negaliu daug apie jį parašyt  , kad kai turėjo vesti praktiką grobimas hotelyje buvo tai teko kaip praktiką naudoti jam šitą , o Mac_Mantyz parodė tikrai nebloga praktiką kurioje nieks nebuvo kopijuot , nu bent mano atžvilgiu , tai tikrai šis asmuo tikrai buvo nusipelnės šių pareigų nei visi kiti , čia mano nuomonė neheitinkit . Taigi tesiau darbu toliau pas Maga kaip Vyr.Priž iki kol neprisičytinau ...... Taigi buvo momentas kai gauja hotelį grobia ir aš turėjau nocolsus tai ka sudėjas kliutis tiesiai projas su nocolsais ir bum banas . Ka galiu pasakyt ar nusipelniau? Gal , nes tai nutyko netyčia nes kažkokia myugtukų kombinacija suspaudžiau , kad net pats nesupratau kaip pro kliutis praėjau . Bet buvo kaip buvo , svarbiausia , kad pirmką kartą rašiau kažkokią analizę į prižus kuri nebuvo visai vykusi , bet tikrai supratau kas da darbas ten yra ir įsiminau ta momentą . Taigi antra pd era viskas po biški ramiai ir panašiai , dirbu kaip parastas žaidėjas ir paskui Magas pasiimovino ir klausia-ar norėčiau tapti pavu?Aš toks buvau laimingas jog kažkas pagaliau suteikė šansa pasireikšti pavaduotojo pareigose aišku rimtai pasireikšti . Tai tuo metu tapau pavu ir pradėjau savo darbą tarp pd kaip rimtesnis valdžios atstovas . 2 era baigėsi ne taip kai tikėjaus jog jinai visiškai žlugs ne dėl to , kad aš pavas tapau ar kažką todėl , kad kennys paliko pareigas savo bei prijeme antru acc :D ir magas neaktyvume buvo gal 14dienu? Tai nežinau dar pats buvau išvykęs atostogaut tai taip gavos jog pd biški žlūgusi buvo , bet vėliau po atostogu meginau gaivint viską , bet visivien nieks nepaėjo nors ir prijimiau ten 5 žaidėjus į darbą niekaip nepavyko prisivilioti kitų . Kaip ir Magas sakė pagrindinis Valdžios narys kažkur dingsta , dingsta ir firmą. Aišku malonu buvo taptio pavu ir panašiai , bet būtų buve malonu kažko daugiau su juo nuveikt kartu su direktoriumi . Ačiū Magai tau už šias pareigas nes be jų nebučiau patikėjas jog galėčiau kažką tokio bent pasiekti .

The end of the Blog

Tai va atėjom liepto galą tikrai nesitikėjau prirašyti tiek . Tiek net lietuvių kalbos rašinį nebučiau prirašęs , bet yra kaip yra . Galėčiau tęsti šį bloga , bet manau ir taip išsakiau viską ką visiems iš dalies jau reiktų žinoti būtent apie mane ir panašiai . Tai va iš paprasto žaidėjo tapau , ne tik pavaduotoju ir panašiai , bet ir viesiem žinomu žaidėju su kuriais aišku buvo pykčių sai kaikuriais gero , bet kaip be buvę šitam servę savo istoriją pradėjau manau ir užbaigsiu su tais kurie mane palaiko bei leido tapti tuom kuo aš dabar netgi esu .Fsio bloga čia baigiu dėkui kas skaito visą šita mėsmalę , bei sėkmės .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Su motyvacija viskas yra įmanoma, šaunu, kad nepasidavei poto kai negavai pareigų po praktikos, o toliau laukei kol tave pastebės ir duos pasireikšt. Matau, kad tavo kelias šiame projekte tikrai pakankamai įdomus, visada matydavai kažką fun žaisdamas, o ne tik nesibaigiantį pareigų siekimą. Kaip ir pats sakei - gramatikos klaidų pilna, bet nieko tokio čia yra pats nereikšmingiausias dalykas rašant blogą, svarbiausia, kad atsivėrei serverio žaidėjams parašei viską nuo pat pradžios iki pabaigos.

Buvo įdomu skaityti, nenuvylei. Ačiū ir sėkmės tau gyvenime bei virtualiame pasaulyje jeigu dar čia ruošiesi sugrįžti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), venturo_tevas rašė:

malonu zinoti jog itaka palikau kazkokia :D pas balonke priziuretojus rinkau as irgi btw

Palikai tikrai ,bet galėjau parašyt ir daugiau apie viska , apie tave ir pnš , bet akimirkos kurias praleidome visi tikrai nebus pamirštos :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.