Jump to content
Gedas_Afigenas

Individualūs atnaujinimai V1.0

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi LMG žaidėjai/Gaujų žaidėjai ir Teisėsaugos darbuotojai, galim pasakyti kad idėjos man tikrai patiko ir truputuką esu prisidėjęs čia ant tų idėjų nes tikrai patiko. Mano manymu čia kiek viena frakcija net ir teisėsauga turės ką veikti bet čia labiausiai norėjom pakeisti gaujoms ir kad tikrai turėtų ką veikti ir be tų Grobimų... linkiu gero žaidimo Teisėsaugai ir Gaujoms atnaujinimas man tikrai patinka tikėkimės kitiems žaidėjams patiks ir bus smagu matyti kai bus naudojama. pirmus kelis tikrai filmuosiu nes bus įdomu pamatyti kaip čia viskas vyks ;) 
Galim padėkoti @Gedas_Afigenas įgyvendintas idėjas. <3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Pagaliauuu!!! Per sunku darbą ir ta kelia išvydome naujoves, kad ir kiek ten prisidėjau, ir per ta kelia, nelabai viską supratau, bet ta dalelę, kuria žinojau buvo tikrai įdomi. O dabar viskas jau čia, aišku jog Gedas nėra tinginys ar koks, kuris manau dar tikrai atnaujins ir sugalvos dar gudriau. Bet dabar, turim puiku vaizdą ir su nekantrumu laukiame, kada gi tas 04/17 diena ateis. Galėsim judėti, tikiuosi visiems patiks kaip ir man. O dar Visi manim norim padėkoti @Gedas_Afigenas už šį atnaujinimą, Ačiū tau!!!(isimylejas)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Bąhūras atėjo, bąhūras padarė. @Gedas_Afigenas vau va čia tai darbas, vertas kur kas daugiau, nei „like" mygtukas. Pagaliau, žaidime įsigalios ne tik grobimai ir susišaudymai ar kratos. Sužavėjo įdėja apie narkotikus, tiek gaujiniams bus ką veikti ir swatams! Šaunuolis, Gedas! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 38 minutes(-čių), Saras_Gurry rašė:

Dėkingas kad įgyvendinai mano idėjas, smagu matyt jog pagaliau kazkas į jas atkreipė dėmesį, ko negalėjau pats padaryt, dėkingas kad išklausei, tikiuosi tai bus ilgam, malonu dirbt kartu ir prisidėti prie šio gyvavimo gaujų, tobulas darbas!

seni nepyk bet čia mano idėjos, bet ir tavo pasirėmę, nu bus matyt ir imtis kitu veiksmu tobulinant si reikala.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-čių), Sinaloa_Cartel rašė:

seni nepyk bet čia mano idėjos, bet ir tavo pasirėmę, nu bus matyt ir imtis kitu veiksmu tobulinant si reikala.

Ne apie visas kalbu idėjas, bet buvo atsižvelgta, matau dar tavo chill zone’a. Bent žinai ne Danillo vietoj GP vairo stovi visgi. xD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Idėja žiauriai ahuena, pagyvins tikrai gaujų bei teisėsaugos gyvenimą, tik turiu viena patarimą į gaujų drive-by gangwaro taisykles įtraukti, kad nebūtų galima naudoti spaz ginklo, nes kai 3 vienoj mašinoj susėdę pradeda šaudyt į vieną mašina ji sprogsta per 1 sec. Tai manau butu labai didelis nelygumas jei vienoj ar kitoj gaujoj būtų mažiau žmonių su admin privilegijom. Na o šiaip viskas zjbs šaunuolis matosi, kad pasistengei! ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Darbo daug, pirma kart per LMG istorija galėsim krautis narkus, užgrobt laivus... OSUM įdėjos, žiauriai patiko. Matosi, kad GP nori, kad gaujos turėtu veiksmo ir tuo pačiu teisesauga. DĖKINGI VISI GEDULI MES TAU

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Idėjos geros, šaunuolis, kad nepatingėjai ir padarei temą tvarkinga ir gražią, manau su tokiom sistemom žmones dar labiau patrauks į gaujos kelią, o ne į teisėsaugos.

Mano galva Drive-by gangwar'uose reikia vienos taisyklės, kad būtų galima naudoti tik tam tikrus ginlus, nes kokis spaz'as yra per daug op.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Štai tokie žmonės ir idėjos prisideda prie serverio gerovės, o ne bukas ir monotoniškas atsakinėjimas per /admins, papeikimų rašymas už menkniekius, ir čyterių blokavimas už /dgun ar kitas smulkmenas, vieni žaidėjai kuria idėjas, kad serveris turėtu daugiau veiksmo, kiti - priešingai. Tad tikiuosi, kad vis daugiau žmonių ir nebūtinai su pareigom prisidės žaidimo pagyvinimo, o ne gadinimu, o Gedui didelis teigiamas įvertinimas ir padėka už šį nelengvą darbą, kuris tikrai atima nemažai laiko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

WOW. Ar cia kesa ??? :D. GP kuris sh nemala. Nenuvertinu senu GP bet cia tikrai kazkas naujo. Aisku ideja yra dyleriuose, bet taip pritaikyti gaujom tikrai yra nice. O issilaikyt bus sunku, islieka tik stipriausi. Nu mldc Gedusia. Pietiniui linkiu sekmes, jei kas pakvieskit net paciam idomiai skamba 30min veiksmas :o

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.