Jump to content
German_Pony

Pagalbos su paskyra.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų iškilusi bėda: Nežinau kaip ,bet į mano paskyra jau įsilaužė 2kartą nors slaptažodį keitčiau... gmailas irgi pakeistas nežinau kaip ,bet vistiek kažkas tai įsilaužia į mano paskyra... 1kartą - praradau per kažkokį žmogų administratoriu 3lvl ir gavau baną ,o 2kartą t.y. šiandien per tą patį žmogų buvo užblokuota mano paskyra 24h dėl neleistinų ginklų, vartotojo valdymo panelėj rodo ,kad buvo jungtasi iš to patčio ip.
2. Ar bandėte pats susitvarkyti iškilusią problemą? Kaip sekėsi?: Nežinau, nemoku, rašiau dėl pirmo karto į administracijos gmailą ,bet jie neatsako kolkas dar tai nežinau ką daryt...
3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 15 minutes(-čių), German_Pony rašė:

Koks gmailas?

admin@lmg.lt

Siūlyčiau užsidėti stiprų slaptažodį, ir su niekuo nesidalinti savo paskyra. Be to, kai rašysi į gmailą, nusiųsk Jasonui IP iš kurio jungiasi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Slaptažodį buvau užsidėjęs pakankamai sudėtingą ir tas žmogus kuris jungiasi jau 2kartą tikrai nebūtų atspėjas pirmas buvo su daug skaičių ir raidėm ,o antras žodis ir skaičiai tai... Jokių linkų kai atsiunčia neatidarinėju..

Jau buvau rašęs negaunu atsakymo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jei parsisiuntei koki faila is forumo ar kaskur kitur istrink jei vistiek priena prie paskyros rasyk i admin@lmg,lt
Jei niekas nepadeda persirasyk windowsus tada kenkejiskas failas dings.
Gali buti kad gavai keyloggeri

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.