Jump to content
Jack_Menco

Menco pasiekimai LMG

Rekomenduoti pranešimai

Zdarow, paskaitęs poros žmonių pasiekimus kilo noras ir man kažką tokio susukti

Pirmas pavaduotojas? Apsauga

Tai buvo 2018 pavasaris, tuo metų iš nieko neveikimo nusprendžiau grįžti į LMG ir pažiūrėti kas naujo, atejas pamačiau, jog vyksta atranka į apsauga nieko nelaukdamas į padmins parašiau cactus. Atėjas į atranka net nežinojau, jog apsauga tapo neutrali firmą ir į klausymus atsakiau nelabai gerai, bet Cactusas vistiek priime ir davė šansą pabūti apsaugoj. Maždaug po poros dienu gavau prižiūrėtoja paskui vyriausia prižiūrėtoja ir ant galo jau gavau ir direktoriaus pasiūlyma tapti pavaduotoju ir nieko nelaukdamas sutikau, perėjau DP apklausa tuo mėtų buvo @Inferno_Player ir @Mat_Himplin direktorių prižiūrėtojas pasakė cactusui, jog gali skirti ir buvau laimingas kaip arklys, bet kaip atejo pradžia taip ir atėjo pabaiga, pavaduotojų išbuvau 89 dienas.

T U N E

Po apsaugos pavaduotojo šokau į tune, nes tai buvo mėgstamiausias darbas nuo Psiho laiku (Kam reikia tas supras). Atejas pas Tanka nemokėjau net pust, bet tuo mėtinis pavaduotojas Venturas mane išmokė pust ir t.t. Po keliu dienų gavau vyriausia prižiūrėtoja ir vėliau pavaduotoja. Tuo metinis direktorių prižiūrėtojas apklausinėjo ir pasakė, jog nesu dar pasiruošęs tokiom pareigom nu žodžiu apklausos neperėjau, bet po laiko dar kart bandžiau ir tada jau pasisekę  apklausa perėjau sėkmingai, bet pavaduotojų išbuvau tik pora dienų, nes Tankas paliko ir tada gavau pasiūlyma iš Venturo būti jo pirmu pavaduotojų ir aš aišku sutikau. Venturo tune buvo tuo metų tikriausiai stipriausia firmą iš visu. Po kiek laiko Venturas perėjo į Dyleriu direktoriaus pareigas, o aš pasilikau tune ir vėl gavau pavaduotoja, direktorius paliko ir Inferno pasiūlė tuninginiu direktoriaus pareigas, su šiuo pasiūlymu aš aišku sutikau, po kiek laiko Inferno viska apmastes davė man šansą pasireikšti ir tada pradėjau dirbti, pasiskyriau pirma pavaduotoja Samperi (Vergas), bet jis prisižaidė ir gavo blokavimą už kenkimą serveriui. Negaliu pasakyti, jog mano tune buvo vieni iš geriausiu, nes teko kovoti su Domas_Superis fūrom kurios buvo tikrai stiprios ir kaip reikia duodavo man per kupra, bet pasikiriau į pavaduotojus Motorke ir tune pradėjo dar labiau gyvuoti ir tada jau pradėjom priešintis furo spaudimui ir po laiko Furistu direktorius buvo nušalintas. Direktoriu išbuvau kokiu 46 dienas ir tau geriausios dienos, ačiū visiem kas buvote pas man ir palaikėt.

Musaras? S.W.A.T pavaduotojas

Tikriausiai rimčiausios pareigos mano LMG istorijoje kurias esu turėjas, grįžęs po pertraukos nusprendžiau pereiti į teisėsaugos pusė ir atėjau į SWAT komandą, kurioje rodžiau didelės pastangas būnant tiek paprastu darbuotoju tiek prižiūrėtoju ir galiausiai pavaduotojų. Gavęs SWAT komandos pavaduotojo pareigas pradėjau reformuoti firmą įdėjau būrius sukūriau jų sistema pradėjau dirbti su darbuotojais ir profesionalumo lygiu, rodžiau labai didelės pastangas ir motyvacija, bet pabuvęs teisėsaugoj supratau, jog tai yra visiškai ne man tuo labiau atsidarė Pietinis Rajonas, atsilaisvino dyleriu direktorius į kuri užpildžiau, ir sulaukęs 14 dienų palikau pavaduotojo pareigas. Iš darbuotojų girdėjau, jog buvau tikrai geras pavaduotojas ir jie prašė, jog nepalyčiau, bet kiek vilko nemaitink vistiek į mišką žiūri, man buvo taip pat su nusikalstama. 

Barygu direktorius? 

Štai priėjom prie mano dabartiniu pareigų, nežinau kol kas esu išsirinkęs gerus pavaduotojus kurie padeda, firmą tikrai manau nesilpniausia, bet prieš Pietinį sunku nu visgi ko norėt tokie Lead ir aš.

Už klaidas iškart soriukas, lenkas esu rašyt nemoku.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Puiku Girdėti Tokias istorijas keista kad nesutingejau perskaityti nors as is dyleriu sinadiena isejau nes eisiu tssg tikrai nenorejau palikti bet dyleris ne manau kad man tinka nes yra tokiu sunkumu del kuriu galimai galiu tureti bedu bet tikrai as Tau Menco linkiu pasiekti su dyleriu firma aukstumas jaigu dar nebusi palikes dyleriu drk tikrai sugrysiu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.