Jump to content
Jimmy_Absolut

Kas išlaikė paskutinįjį Džimanto egzaminą?

Rekomenduoti pranešimai

vIi6g09.png

Hello, it's me - Dzhimuzho. Paskutiniai rinkimai. Per mėnesį parašiau 4 analizes, tačiau direktorių keitimų buvo žymiai daugiau. Kaip tik Medikų firmos direktoriaus rinkimai - taip nežmoniška konkurencija. Džiugu, jog rinkimuose variantų apstu, tačiau galutinis sprendimas buvo itin sunkus, kadangi kandidatai ėjo koja kojon. Rinkimai gan savotiški, užpildė daug veteranų, sulaukėm net komandos narių anketų, taip pat net kandidatai pasitraukė iš rinkimų, nes gavo kitas pareigas.

cBiwEt0.png

Ne visi geba skaityt, ne visi supranta, kad į testo klausimus reikia atsakyti kaip įmanoma trumpiau. Ne visi sugeba užpildyti aktyvumo anketas, ne visi pildo dėl to, kad nori, o dėl to, kad gautų dėmesio.

7UBJsTH.png

Pirmasis žaidėjas, kuris užpildė į šias pareigas. Gan nustebau, kai iškėlei kandidatūrą į šias pareigas, kadangi visai nesenai kandidatavai į Administracijos ir Moderatoriaus pareigas. Šiuo metu serveryje esi pastebimas, pats prižiūri Taksi firmą ir už ją esi atsakingas. Aktyvumas taip pat geras, aktyvumo anketoje viskas tvarkingai, dalyvauji grobimuose ir ten atlieki savo darbą. Medikų firmos vadovo duonos taip pat yra tekę ragauti, tad turi viską, ko ir reikia. Teste pats sau šiek tiek prieštarauji, kadangi renkiesi vadovą su motyvacija, tačiau vėliau pasirenki į pavaduotojo postą veteraną, vietoj jauno ir motyvuoto vadovo. 9 klausime prašiau įvardinti vieną firmą, o tu įvardinai dvi frakcijas ir dar Gaujas. Taip pat neteisingai atsakytas 12 klausimas, kadangi Lietuvos Miestelių Vyriausybės taisyklės nedraudžia firmų valdžios atstovams dirbti ofise. Su situacijomis susitvarkyta visai neblogai, trumpai ir aiškiai

myfLJtp.png

Aktyvumo patikroje neradau vienos nuotraukos, jos tikriausiai neatidaro (V punktas). Taip pat, nuotraukoje matosi, kad žaidėjas rašo, jog jam nuimtum šarvus, kad galėtum parduoti paslaugas - nelabai garbinga. Judam prie testo. Testas padarytas gerai, išskyrus 12 klausimą - firmų valdžios atstovams nėra draudžiama dirbti ofise. Pirmoje situacijoje atsakyta gan kvailai, kadangi piltum benziną į ugnį, tokioje situacijoje turėtum išlikti šaltas ir neutralus, kaip ir priklauso direktoriui, o ne viską kurstyti. Daugiau kaip ir viskas tvarkoje, susidariau nuomonę, jog būtum griežtas direktorius.

UHFZCW8.png

Trečias iš eilės patyręs žaidėjas, kuris nusprendė siekti šių pareigų - supah. Teste, kaip ir pirmasis kandidatas, prieštarauji pats sau, kadangi antrame klausime išskiri motyvacija, o vėliau trečiame jos atsisakai. Į 9 klausimą atsakei, kaip ir tikėjausi, gerai, jog išskyrei vieną firmą, šiame klausime kiti kandidatai suklupo, aš pats asmeniškai manau, jog būtent šiai firmai labiausiai reikia Medikų paslaugų. Blogai atsakytas 12 klausimas, firmų valdžios atstovams nėra draudžiama dirbti ofise. Su situacijomis susitvarkyta puikiai.

USnA1iZ.png

Dar naujas veidas serveryje, iš karto sakau, kad tokioms pareigoms dar per anksti. Pasižiūrėk į kitus kandidatus, šie palyginus yra dvyliktokai, kai tu dar pradinėse klasėse. Jei nebūtų tokios didelės konkurencijos - galbūt svarstyčiau kandidatūrą į kitą etapą, tačiau šioje atrankoje šiek tiek nenuskilo - tave aplenkė labiau patyrę žaidėjai. Jei nori siekti aukštumų Medikų firmoje - pradėk nuo šios firmos pavaduotojo. Teste pasirodei neblogai, blogai atsakytas 12 klausimas. Su situacijomis taip pat kaip ir viskas tvarkoj. Nenuleisk rankų!

ZXmaDWJ.png

Eyyoo. Iš karto minusas - patirties trūkumas Neutraliose frakcijose. Esi gan šviežias žaidėjas, kuris turėjo vienas pavaduotojo pareigas. Jei būtum jas turėjęs būtent Medikų firmoje ir reprezentuotum jos veidą - būtum puikus kandidatas. Taip pat svarstyčiau tavo kandidatūrą jei nebūtų kitų, tokių stiprių kandidatų, kurie yra visa galva aukščiau už tave. Nors esi jau kažkiek žinomas, tačiau, mano nuomone, Direktoriaus postas tau dar per anksti. Siek pavaduotojo, susirask vieną firmą, nes šiuo metu manau, kad nesi apsisprendęs, kur norėtum būti. 9 klausime paprašiau išskirti vieną firmą, tu paminėjai 2, o Gauja net nėra firma. 12 klausimas atsakytas taip pat neteisingai. 15 klausime prašiau atsakyti vienu žodžiu, atsakei dvejais. Su situacijomis susidorota taip pat vidutiniškai. Džiugu, jog aktyviai dalyvavai aktyvumo patikroje, tačiau kaip ir minėjau, šios pareigos tau dar per anksti - susirask mėgiamą firmą, nemanau, kad Medikai yra tavo pašaukimas.

uw5pFbO.png

Buvęs Medikų veidas, tačiau kažkurį laiką buvai dingęs. Taip pat, tavo reputacija yra ne pati geriausia. Nesugebėjai redaguoti anketos per 5 minutes ir taip pažeidei taisykles. Teste atsakinėjai ne trumpais sakiniais, o išsamiai - taip pat pažeista taisyklė. Į 12 klausimą taip pat atsakei neteisingai, firmų valdžios atstovams pagal Lietuvos Miestelių Vyriausybės taisykles nėra draudžiama dirbti ofise. Direktorius dar per anksti, būk atidesnis ir įdėk daugiau įdarbio. Sėkmės ateityje!

VpFQ9oX.png

Gan netikėta anketa, daugelis tave mato kaip Teisėsaugos frakcijų atstovą. Gan nustebau, kai išvydau tavo kandidatūrą, tačiau prisiminiau, kad kai buvau pirmąjį kartą Direktorių Prižiūrėtojas, tu ten taip pat kandidatavai ir net sugebėjai laimėti rinkimus. Kaip šį kartą? Judam prie testo. Teste neapsisprendi su 2 ir 3 klausimais, pradžioj renkiesi motyvaciją, vėliau atsisakai jauno ir motyvuoto vadovo. Blogai atsakytas 12 klausimas - valdžios atstovams taisyklės nedraudžia dirbti ofise. Situacijos atsakytos puikiai, ypač patiko kaip susidorojai su pirma situacija - taip ir reikėtų daryti. Aktyvumo patikroje - viskas puikiai. Keliauji į kitą raundą. 

wjs9v1j.png

Šviežias veidas, jei neklystu, dar neturėjęs rimtų pareigų. Pradėk nuo pavaduotojo posto, o vėliau siek direktoriaus pareigų. Šiuo metu tau nėra prošvaisčių. Teste pasirodei prastai, prašiau atsakyti kaip įmanoma trumpiau, tu to nesilaikei ir atsakinėjai plačiai. Blogai atsakytas 12 klausimas. Daug klaidelių. Nenukabink nosies ir stenkis toliau, tačiau neužsimok per plačiai, kaip padarei šį kartą.

q9b285q.png

Malonu matyti atrankoje, visada man atrodei kaip gan solidus firmų valdžios atstovas, per daug neišsiskiriantis ir žinantis, ko nori. Nors ir neturėjęs pareigų šioje firmoje, tačiau esi Neutralių frakcijų atstovas. Teste kaip ir viskas tvarkoje, išskyrus 12 klausimą - valdžios atstovams nėra draudžiama dirbt ofise. Su situacijomis susitvarkei taip pat puikiai. Aktyvumo patikra - super. Važiuojam toliau?

PpVRY3n.png

Brolis šaunuolis, su kuriuo užaugom vienoj smėlio dėžėj. Gan netikėta anketa, buvai itin rimtas kandidatas Fūristų direktoriaus rinkimuose, ar tik nebūsi padaręs klaidos su pasirinkimais? Medikų firmoje tau pačiam teko vadovauti ir būti jos pavaduotoju pas direktorių Monte_Gangga, nors pats esi Nusikalstamų atstovas, tačiau žinau, jog Medikų darbą išmanai taip pat neblogai. Teste neapsisprendęs dėl motyvacijos, pradžioj renkiesi motyvaciją, vėliau atsisakai jauno ir motyvuoto vadovo. 9 klausime prašiau išskirti vieną firmą, tačiau to padaryti nesugebėjai, išskyrei 2 frakcijas ir civilius - nuo kada civiliai yra firma? Blogai atsakytas ir 12 klausimas - tai nėra draudžiamas dalykas, to nėra aprašyta taisyklėse. Daugiau neturiu prie ko prikibti, aktyvumo patikra taip pat sklandžiai užpildyta. 

1VhifA9.png

Ryškus patirties trūkumas. Mano nuomone, turėtum pradėti nuo pavaduotojo posto. Taip pat, nesi itin pastebimas serveryje, kiti kandidatai už tave buvo žymiai stipresni. Situacijose išsiplėtojai, teste padarei klaidą 12 klausime. Medikų patirties žaidime taip pat mažai, tad net neabejoju, kad pilnai nesupranti, kaip veikia ši firma. Gautum per daug spaudimo ir nesusitvarkytum su pareigomis, Medikai nors yra Neutrali firma, tačiau čia žymiai daugiau veiksmo, atsakomybės ir streso nei Taksi ar Mechanikų firmoje. Tokio tipo vadovo kėdė tau dar per anksti.

WRG6JrR.png

Man asmeniškai nepažįstamas veidas, Medikų firmos pareigų taip pat neturėjęs. Iš karto atkrenti, kadangi neužpildei aktyvumo patikros.

yCamMlM.png

Direktoriaus pareigos tau dar per anksti. Nors serveryje ir turi šiokios tokios patirties, tačiau tavo nesugebėjimas suvaldyti firmos pasirodė per Policijos+Apsaugos pavaduotojo pareigas. Ten pasirodei gan prastai, buvai nušalintas, vėliau įrašytas į NDS. Medikų firmoje neturi jokios patirties, tad per plačiai moji, berneli. Manau, kad vėl vertėtų pradėti nuo pavaduotojo, galbūt šį kartą toje pačioje Medikų firmoje, o po tau galbūt ir pasiseks su direktoriaus postu. Kol kas tavęs nematau kaip direktoriaus. Ačiū už kandidatūrą.

rfHcFNU.png

Taip pat nematytas serverio žaidėjas, nors apie tave ir girdėjau gerų atsiliepimų. Šiek tiek keista, jog teste paminėjai, kad esi vadovavęs Medikų firmai, tačiau Medikų darbo patirties turi tik 300. Pažeidei pagrindinę taisyklę - atsakyti kaip įmanoma trumpiau - tu padarei atvirkščiai. Būk atidesnis, sėkmės kitą kartą.

GzKpYqF.png

6 vieta - Sinaloa_Cartel

Į apklausos etapą nepakliuvai dėl trijų pagrindinių priežasčių - kiti kandidatai yra dvigubai ar trigubai aktyvesni už tave, tavo reputacija yra neaiški ir kiti kandidatai per šį mėnesį nuveikė žymiai daugiau nei tu. Galbūt pyksi ir net galvojai, kad imsi šituos rinkimus, nes mes iki tol gan neblogai suėjom, tačiau yra kaip yra. Sėkmės ateityje, galbūt tau dar pasiseks su pareigomis, jei ne su šitomis - tai su kitomis.

5 vieta - Paul_Kaiser

Žinau, kad nepasitenkinimo daug. Taip, galbūt tave nuvertinau, tačiau šimtu procentu esu įsitikinęs, kad kiti kandidatai buvo stipresni už tave. Turi gan neblogą reputaciją tarp Nusikalstamų, kodėl nepabandžius ten? Abejoju tavo reputacija, buvai ant plauko tarp užblokavimo, kuris dar neaišku iki šiol, nes velnias žino, ką ten galėjo prigrybaut Administracijos prižiūrėtojas. Taip pat, šiuo laikotarpiu nebuvai tiek nuveikęs kaip kiti kandidatai, šie buvo aktyvesni ir įdėjo daugiau darbo nei tu. Kol tu sėdėjai gaisrininkų mašinoj ir išsidirbinėjai su Gvidu, kiti turėjo pareigas ir aktyviai su jomis dirbo. 

EzRe4sR.png

4 vieta - Audi_Simtas

Tikriausiai, kad šitą bičiuką nuvertinau labiausiai. Visi trys likę kandidatai - senbuviai, nesakau, kad tau trūksta patirties, tačiau kiti žaidėjai daug daugiau pasiekę nei tu. Galbūt čia ir pasimausiu, tačiau nusprendžiau šį kartą suteikti žmogui pareigas su patirtimi (jei kas galvoja, kad visada suteikiu pareigas senbuviams - pasižiūrėkit į Policijos, Mechanikų ir Fūristų direktorius). Atsiprašau tavęs, kad galbūt padarysiu klaida, tačiau man tai atrodo teisingiausia. Buvai puikus kandidatas, kuris turi ir patirties, ir motyvacijos, ir yra aktyvus. Naujam direktoriui visom penkiom siūlau Audi_Simtas imti į pavaduotojo postą, manau, kad tai būtų puikus variantas. Sėkmės, nenusivilk! Parodyk šiuos mano žodžius naujajam Direktorių Prižiūrėtojui, net neabejoju, kad į tai atsižvelgs. 

NHTZNuv.png

Pirmas kandidatas užpildęs į šias pareigas, antras praėjęs mano apklausą. Apklausoje Karolis pasirodė geriausiai, aplenkė kitus du kandidatus. Aktyvumo taip pat netrūksta, vadovavimo patirties - sočiai. Apklausoje vizija nebuvo pati stipriausia, tačiau žinai taisykles, žinai savo tikslus ir pagrindines misijas. Esi ramus ir išmintingas, tokio ir noriu direktoriaus.

Pliusai:

 • Aktyvus, aktyvumo patikros laikotarpiu žaidime praleido gan daug laiko, dalyvavo grobimuose, aktyviai gydė serverio žaidėjus.
 • Yra motyvuotas ir turi patirties - šiuo metu prižiūri Taksi firmą, po nepasisekusių Administracijos rinkimų nenuleido rankų ir toliau išlieka aktyvus žaidėjas.
 • Geriausiai pasirodė apklausoje. Puikiai atsakė į mano klausimus, gerai išmano taisykles ir supranta Medikų firmos darbą bei turi supratimą kaip valdyti šią firmą.
 • Nesimėtymas per firmas. Stovis Neutraliose firmose, žino, ko nori.
 • Gera arba neutrali reputacija serveryje.

Minusai:

 • Pildymas į skirtingas pareigas - kandidatūra į Administracijos prižiūrėtoją, Forumo Moderatorių ir dabar į Direktorių.
 • Pareigų palikimas pasibaigus karantinui, galima kandidatūra iki vasaros sezono pirmojo mėnesio.

5SYijAh.png

Paskutinis kandidatas pasirodęs apklausoje. Kaip ir pats jauti - apklausoje pasirodei prasčiausiai. Man buvo keista, jog būdamas Gaujos lyderiu, nežinai paprasčiausių taisyklių. Taisyklių neišmanymas tau pakišo koją. Taip pat nepatiko ir tai, kad pirmąjį pavaduotoją rinktum forumo atrankos būdu. Manau tai užtruktų daug laiko, mano nuomone, stipraus vadovo pagalbininko reikėtų nuo pirmų dienų. Neskaitant to, esi aktyvus ir darbštus, prieš postą turėjęs pareigas. Reputacija taip pat gera.

Pliusai:

 • Viena geriausių reputacijų tarp kandidatų. Stiprus palaikymas iš įvairių pusių.
 • Pareigų turėjimas prieš kandidatūrą. Gaujos lyderio pareigos.

Minusai:

 • Nepastovumas. Pildymas į Fūristų direktoriaus postą, vėliau lyderis Nusikalstamoje grupuotėje, dabar kandidatūra į Neutralių firmų direktoriaus kėdę.
 • Prasčiausias aktyvumas tarp kandidatų. Per 7 dienas Jack_Evans serveryje be AFK praleido 14 valandų (vidutiniškai 2 aktyvias valandas per dieną).
 • Daugiausiai klaidų teste, lyginant su kitais kandidatais.
 • Prasčiausias pasirodymas apklausoje, lyginant su kitais kandidatais.
 • Pareigų palikimas ar smarkiai kritęs aktyvumas pasibaigus karantinui, pasibaigus vasarai.

UTchNh6.png

Itin stiprus kandidatas, kuris jau turėjo šios firmos pareigas, kai aš pats dar buvau Direktorių Prižiūrėtojas. Apklausoje pasirodei pirmas, pasirodei prasčiau už Karolį, tačiau geriau už Tautvydą. Didžiausias pliusas - aktyvumas. Didžiausias klaustukas - ar Medikai tikrai tau.

Pliusai:

 • Pats aktyviausias kandidatas. Auris per savaitę praleido 33 valandas aktyvaus žaidimo (be AFK), kai tuo tarpu kiti kandidatai - 25 ir 14.
 • Aktyvus darbas ir pareigų siekimas prieš šio posto rinkimus.
 • Didelė patirtis Medikų firmoje.
 • Pareigų išsaugojimas net ir pasibaigus karantinui ar prasidėjus vasarai.

Minusai:

 • Ne pati geriausia Medikų era, kai pats valdė šią firmą.
 • Daugelis mato tave kaip Teisėsaugos atstovą, galbūt jėgas reikėtų išbandyti ten.

QUljOEp.png

Itin sunkūs rinkimai, kurie būtų buvę dar sunkesni, jei dalyvautų dabar pareigas gavę žaidėjai, tarp kurių yra ir Jocker_Poker. Išrinkti trys kandidatai, kurie yra itin gerai žinomi serveryje, kurie yra ragavę direktoriaus pareigų duonos ir visi yra buvę LMG komandos nariais. Kiekvienas žaidėjas turi tiek pliusų, tiek minusų. Šiuose rinkimuose daugiausia minusių turėjo Jack_Evans. Šis užima trečiąją vietą rinkimuose, bet bandymas buvo žiauriai geras. Turi visko, ko tau reikia, tačiau kiti du kandidatai buvo šiek tiek pastovesni ir aktyvesni už tave, tau taip pat koją pakišo prastas pasirodymas apklausoje, kadangi ten nežinojai taisyklių ir vietomis buvai pasimetęs. Auris_Gasol ir Karolis_Basket. Šį kartą pasirinksiu viduriuką, renkuosi Neutralių firmų atstovą tarp Teisėsaugos ir Nusikalstamų. Renkuosi kandidatą, kuris per plauką nepakliuvo į LMG komandą, kuris turi daugiausia patirties Neutraliose firmose. Auriui jau kartą daviau pasireikšti Medikų direktoriaus poste, tikiu, kad šį kartą pavarytum geriau, tačiau noriu duoti šansą ir Karoliui, kadangi šis nėra buvęs Medikų direktoriumi. Rinkimus laimi dabartinis Taksi firmos prižiūrėtojas ir naujasis Medikų direktorius - Karolis_Basket. Visi kandidatai buvo arti pergalės, tiek Gasolis, tiek Evansas buvo puikūs varžovai, o aš tarp jų negalėjau pasirinkti iki pat paskutinės minutės. Auris buvo itin arti pirmos vietos, tačiau mane atgrasė tavo pirmoji era ir dabartinė situacija su Teisėsauga. Manau, kad tau vieta būtent ten. Naujajam direktoriui rekomenduoju į pavaduotojo postą pasiimti tiek Aurį, tiek Evansą, tiek Audi_Simtas, kurie rinkimuose pasirodė taip pat gerai kaip ir pats Karolis. Jei Karolis neišbus poste 14 dienų - naujasis direktorius atiteks antros vietos laimėtojui. Žinau, kad daugeliui nepatiks toks mano sprendimas ir galbūt Karolis nepateisins mano lūkesčių (jei taip, tai prakeiksiu tave Karoli!), bet šiuo metu, tai pats geriausias variantas, bent jau aš taip manau. Tai yra mano sprendimas ir kiekvienas privalot jį gerbti. Tai kol kas paskutiniai mano rinkimai, viso ir sėkmės visiems siekiant panašių pareigų!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×