Jump to content
Inferno_Player

[APKLAUSA] Ką darom su FTB firma?

Rekomenduoti pranešimai

Manau geriausias variantas būtų, jog pd sujungti su ftb į vieną firmą, kaip seniau ir būtų idomiau pagal sistemą. Galėtų patekti į ftb firmą tik tie aukščiausio rango asmenys arba paskirti direktoriaus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Jungiam prie Policijos. Mano manymu smagu, jog apsauga būtų kaip akademija, paskui jau kai būni paruoštas eini į PD, o tam tikriems žaidėjams kūrie pildytų PD sistemas / rangus susilauktų pagyrimų forume jeigu nori gali pereiti į FTB būrį. :) *tikiuos aiškiai pasakiau :D*

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paliekam užšaldyta šiai dienai ir nieko nedarom.

Baigėsi eventas ir vėl žaidėju 150 +- max serveryje tai PD ir SWAT manau pilnai užtenka,  Realiai dabartinėje situacijoje vėl reiktu jog būtu kaip  seniau, kad pd ftb 1 firmą transporteriai taxi irgi 1 firmą būtų, bet gerai žinom, kad pajebat čia ant kažkokiu atnaujinimu tai nenatau tikslo su ftb šiai dienai kažką daryt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš manau, jog reiktų ją atšaldyti, kadangi ir taip labai ilgai dominuoja teisėsaugoje SWAT firma, būtų pats laikas pradėti erą FTB firmai. Po to, kai FTB buvo atskirta, su šią firmą labai kažko įspūdingo ir nuostabaus nuveikto nebuvo, o su SWAT, kas trečia era yra smagi ir naudinga.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano nuomone jungti FTB ir PD būtų geriausia nes, PD šiuo metu neturi daug privilegijų ko naudingo galetų padaryti ar nuveikti serveryje ir tikiuosi jei toks variantas kaip sujungimas suveiks, tai PD direktorius nesedės vietoj ir imsis veiksmų kad viską suaktyvinti ir paversti naudingom firmom abu darbus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.