Jump to content
Jocker_Poker

[APKLAUSA] Kaip manot kuris žaidėjas tinkamas Dušnamų direktoriaus?

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Kaip manot kas bus naujas Dušmanų direktorius?
2. Apklausos terminas: 3 dienas.
3. Apklausos tikslai: noriu sužinoti ką kiti žaidėjai mano apie žaidėjus kurie yra užsiregistravę į "Dušmanų" direktoriaus registracija.

http://www.lmg.lt/forumas/topic/669150-registracijos-forma-į-dušmanų-direktoriaus-vietą/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Tai jaučiu kaiseriui būtų ir prikolų ir aktyvi firma  :D   nes kaiseris kai pradėtu su čeiniku virint visas kanalas lužta xD.

Redaguota nario Setono_Degtine
UŽ ČEINIKA KAISERI :D NES OFFLAINAS IRGI VIRINTU TS ATĖJAS

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, sveiki, turiu du variantus:

@Ignas_Preffiks - kalbėjau su žmogum dėl šio posto, atrodo labai entuziastiškai nusteikęs, nežinau kodėl, bet labai pozityviai žiūri į šį postą ir tikrai norėtų save išbandyti.

Didelis pliusas, kad žmogus aktyvus yra.

@Sinaloa_Cartel - nors ir karštakošis, bet atsakingas atrodo žmogus ir nori veiklos kažkokios.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Audi_Simtas, čiuvas dirbo pas mane puikiai atliko savo prižiurėtojo pareigas, išmano savo darbą bei supranta kaip vadovauti neutraliai firmai, aktyvumas tikrai jam ne bėda, turi motyvacijos, puikiai kuria temas rašo be klaidų, asmeninė pirma vieta šitam čiuvui, buvo pykčių bet dabar viskas OK.

2. Lauriss_Samper Same shit, aktyvus motyvuotas bendraut neteko bet atrodo tinkamas čiuvas šitoms pareigoms, nežinau kaip ten su medikais jis susitvarkė bet mačiau kad vedė veiklas ir aktyviai viską darė, pasiekimų turėjas pakankamai neutralių firmų postuose. Todėl  asmeninė antra vieta šitam čiuvui.

Kiti kandidatai:

Kiti kandidatai arba čyteriai arba kenkėjiai, kiti išvis čia nelošia ir pasirodė ant direktoriaus rinkimų, dauguma pildė visai žali ir nori pradėti nuo stambių pareigų. P.S nenorėjau nieko įžeisti, čia asmeninė nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai ka aš manau niekap nerupės, bet vistiek išsakysiu savo nuomonę. Iš visų kandidatų esu dirbęs tik pas vieną iš jų ir tai yra Kupati_Astron jis tuo laiku buvo taksį pavaduotojas. Man patiko jo darbas tai norėčiau jį išvysti vėl. Aš nežiūriu į pasiekimus, nes žiūriu į patčio žmogaus asmenybę ir bendravima su serverio žaidėjais, bei naujovęs kurias jis buvo padaręs kokiai nors firmai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai ką maniau užsuksiu pasižiūrėti kas čia vyksta :) . Nesu daug pražaidęs serveryje, bet man yra padėja gan nemažai serverio žaidėjų, bei kažkas iš firmos valdžios. Tas kažkas iš firmos valdžios kaip sakant buvo Kupati_Astron nu man jis ir patinka kaip žmogus, bei kaip asmenybė. Jis yra serveryje padėjęs nemažai tai mano balsas atitenka jam :) , bet vistiek noriu palinkėti visiems kandidatams sekmės didžiausios.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiuose rinkimuose ganėtinai keistai, tačiau nemažai patyrusių, rimtų kandidatų yra, tačiau, ką norėčiau išskirti, tai Lunis_Hakis, Lauriss_Samper, Sinaloa_Cartel ir Eris_Cliatch.

Kalbant apie Sina, tai jis į šias pareigas tiktų dėl savo patirties, aišku, blogai jog jis čia tarpais žaidžia, kaip jam užeina, aišku, atsižvelgiant į jo amžių, nėra ko norėti, turi manau ir kitų reikalų, apart žaidimo. Tačiau tai, kokią patirtį jis yra susikrovęs ir tai, kaip jis direktoriavo '16 metais, yra gražu, dirbau pas jį, žinau ką jis sugeba ir kaip jis gali vadovauti. Kas be ko, ne vienintelis galiu pasakyti, jog galbūt galėtų mažiau rodyti dėmesį vien dėl to, jog yra buvęs n kartų direktorius, pavaduotojas ir komandos narys, nes į tai, jau niekas nebežiūri. Tikiuosi. Tačiau kad ir kaip mes nesutariam, manau jog jis yra vienas iš tinkamiausių asmenų į direktoriaus postą.

O kalbant apie Laurį, tai manau, jog kaip pirmosios direktoriaus pareigos, būtų jam didelė nauda, patirtis ir asmeniška kvalifikacija. Su juo sutariu, žinau jo galimybes, norus ir tikslus, manau, jog jis nepavestų tiek mūsų, t.y žaidėjų, tiek ir rimtesnes pareigas užimančių asmenų. Šiam asmeniui direktoriaus pareigas duočiau vien už tai, jog nėra patyręs direktoriavime, o patirties ir vadovavimo bagažą turi, galbūt, nėra toks didelis kaip Sinaloa Cartel'io, tačiau tikrai gražus ir švarus patirties bagažas. Negalėčiau nepaminėti, jog jis taipogi nėra labai mandagus, tačiau apie komunikavimą, neturiu priekaištų. Turi savo žodį, mėgsta pasinerti gyliau į temą ir supranta sąvokas - vadovavimas, patirtis ir darbas. 

Tęsiant vertinimus, turiu žodį ir apie Lunį. Be abejo, puikus vadovas, nepriekaištingai atlikdavo darbą vadovaujant, galbūt, nebuvo tas „pastovus“ žaidėjas, vadovas, kuris visada aktyvus ir panašiai, tačiau tai, ką jis turi savo galvoje ir tai, ką jis gali vadovavimo srityje, yra stipru. Su šia persona, teko ir dirbti, ir bendrauti ir priimti keletą sprendimų. Galiu drąsiai teigti, jog žmogus geros širdies, turi savo nuomonę ir moka gražiai bendrauti. Žinoma, galbūt kištelėtų jam koja vien tai, jog jis yra labiau nusikalstamų frakcijų veidas, bet manau, jog ir neutraliose sugebėtų parodyti klasę, sugebėtų parodyti ką yra sukaupęs per ilgus žaidimo metus, sugebėtų parodyti koks jis yra ir ką jis gali. 

Pabaigai, norėčiau tarti žodį ir už patį Cliath'ą. Žmogus - nuotaika. Tekę bendrauti, tekę stebėti jo darbą direktoriaujant, padedant direktoriams, verta paminėti, jog teko stebėti ir tai, kaip jis vadovavo patiems direktoriams. Aišku, nebuvo viskas labai sklandžiai, tačiau Eris tikrai turi gražų ir švarų patirties bagažą. Nežinau, ar jis labai „aktyvus“ serveryje, čia jau ne mano darbas stebėti tai, bet aš jį skirčiau tarp savo kandidatų, kadangi žmogus tikrai malonus, švelnaus būdo ir lengvai prieinamas bendravime. Net neabejoju, jog prasidėjus jo direktoriavimui, jis puikiai išlaikytų darbuotojų skaičių, jiems patiems padėtų ir dar rastų laiko pačio serverio gerovei. Kaip sakant, už jį, kalba daug ir jo paties patirtis, kaip ir Sinos, tačiau, aš asmeniškai į tai žiūrėčiau debatuose, jeigu jie vyktų, jeigu tai būtų be galo sunkūs rinkimai ir patys direktorių priežiūros nariai nesugebėtų pasirinkti tinkamo veido į vadovo kėdę.

Žinoma, tikėtina jog išrinkus naująjį veidą ir pasibaigus pasaulinio karantino mąstui, žmogus vadovaujantis taksistų firmai paliks pareigas, o kad taip neatsitiktų, manau būtų verta kiekvieną iš kandidatų nuosekliai peržvelgti ir kalbėti su juo. LABAI TIKIUOSI, jog direktorių priežiūra nežiūrės į kandidatų patirtį projekto mąstu, o stebės tai, ką jie gali ir sugeba. Iš išvardintų kandidatų, labai sunkų sprendimą atlikčiau pats manau, kadangi visi mano galva, yra lygiaverčiai. Absoliutūs lygiaverčiai. Tačiau, jeigu būtų mano valia, direktoriaus pareigas skirčiau Lauriss_Samper. Ne dėl to, jog jis nėra turėjęs pareigų, o dėl šanso direktorių priežiūros narių atžvilgiu. Kone kiekvienuose rinkimuose vyrauja korupcija ir visada yra stebiami tie, kurie yra kažkuo „pranašesni“ už kitus. Juolab, čia neutralios, čia nėra tiek daug veiksmo kaip visiems atrodo, tai manau, jog šįkart, pareigas skirčiau Lauriui, su maksimaliu jo darbo stebėjimu ir priežiūra. O dėl kitų kandidatų, galiu pasakyti tik tiek, jog visi esat puikios personos, tačiau jau pats laikas tokioje projekto būsenoje naujajai kartai. Visi, išskyrus Laurį yra buvę direktoriumi ir net aukščiau. Kad ir kokį sprendimą priims direktorių prižiūrėtojai, visi turėsime jį gerbti. 

ČIA TIK MANO NUOMONĖ, AŠ JOS NEPATINGĖJAU IŠREIKŠTI, NESIPARINKIT, LAIKO AŠ TURIU. O kaip bus toliau, tik Dievas težino. Sėkmės visiems kandidatams, tikėkimės asmuo, rinksiantis direktorių nenusivils po kurio laiko savo sprendimu ir prieš viską, priims apgalvotą, apsvarsytą ir svarų sprendimą. KEEP IT UP.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vienareikšmiškai balsuoju už Lauriss_Samper bei Mode_Full.

Abiejų talentas yra išlikęs iki šiol. Laurynas pastaruoju metu aktyviai dirba ties serveriu. Einant Medikų pavaduotojo pareigas, nebuvo baisiai nusižengęs prieš publiką, atsakingai bandė mąstyti sunkiose situacijose ir panašiai, bet palikus Direktorių prž. - kiek suprantu, dingo motyvacijos likti tose pareigose. Manau ir IV pareigos nepamaišytų jam, tik ties tuo reikia tinkamai dirbti ir nebandyti kenkti kitems. ^.^
Modestas - tai Modestas, supratingas klasiokas ^.< Einant ne prie juokų, tokių žmonių šiuo metu yra retenybė, nors Medikų pareigose rodė didelį atlaidumą (nes prasidėjo mokykla ir treniruotės), bet vis tiek - savo normas atitiko. Nors ir jų nenorėjo - bet gavo. Iš senesnių laikų, kai Masia_Mantas būdavo direktorius, Modestas visada motyvuotai pasirodydavo būtent pavaduotojo pareigose, žmogus visada stengdavosi gauti direktoriaus pareigas, bet dėl vienų reikalų - jam tekdavo atsisakyti arba neleisdavo perleisti kitas Direktorių prž. Modestas visada supranta savo atliekamą darbą, kaip su juo elgtis ir pnš., žmogus visada stovi ant pozityvo. Manau, šį kartą jis parodytų rimtumą savo pozicijoje, be jokių atsipalaidavimų, nes tokių žmonių dar kartą sakau - yra retenybė. Jeigu žaidėjas nėra aktyvus, jis visada gali parodyti savo normas ir atlikti darbą įspūdingai, nežiūrint į tuos kitus. Vieni pasiima direktorių vien dėl pasiekimo ir dienų skaičiavimo, nes visgi "senbuvis". 

Vienus pareigas pakeičia kitaip, kitus - kitaip. Ši nuomonė neturi sukelti agresijos kitiems žaidėjams ir juos kažkaip paveikti. Įvardijau savo TOP'ą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.