Jump to content
Inferno_Player

Naujas Dj'ėjus kaimelyje!

Rekomenduoti pranešimai

X7Nne1j.png

Aš čia nežadu plačiai šaudyt ir tuščiai pilstyt, nes pas mane irgi taurė tuščia. Darbų tikrai turim ir nestojam, tempą kaip matot tikrai kosminį palaikom, dirbam daug su Harrelliu, o valgom mažai, todėl planuojam įsteigt patreoną, kad galėtumėt aukot mums, bent pavalgyt užsisakytumėm arba maisto banke pirktumėt produktus ir kažkaip kažką. Jūsų žiniai, susirinko nemaža serverio žaidėjų dalis ir klausėsi tų visų blevyzgų, kai kuriems gavosi kažkas, kai kuriems nieko. Dalyvavo trys žmogeliukai: Paul_Nesu, Vytas_Maniakas ir Setono_Degtine. Aš taip tiesiai šviesiai, atvirai nevedžiosiu aplinkeliais Degtine, kreipiuosi į tave, šiai dienai likai trečias, ne dėl pasiekimų ar kažko, bet todėl, kad man pasirodei per plonai, jeigų reiktų pasvert lėkštėj tave ir likusius du tai būtų mažiau daugiau taip: kotletas, mišrainė ir bulvės, o tu tik bulvės. Tai realiai iš to patiekalo kaip ir žinai... Esmę turėtum suprast. Maniakas ir Nesu? Po visų reakcijų forume dar perėjau asmeniškai per direktorius, žinoma ne per visus, nes kitų nebesutikau šiandien, bet vieni rėžė atvirai, kiti palaikė, nes tiesiog gerai sueina ir po visų tų palaikymų sudėjus mano ir visų kitų nuomonės, šiandien daugiau svėrė - Paul_Nesu. Sveikinu ir viiiuosi, jog tavo kalba nenublanks ir kažką sugebėsi su ta Radija. Galų gale, mes padėsim!

Direktoriui neišbuvus reikiamo laikotarpio pareigose, pareigas užims antros vietos nugalėtojas.
Ačiū, kas dalyvavot!

Direktorių priž.
Inferno Player

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.