Jump to content
Rokas_BIazys

fake smile

Rekomenduoti pranešimai

istorija, kurią sunkiai atkartosi.

ZOq26zA.jpg

istorija, kurią sunkiai atkartosi ir ne kiekvienas sugebės tai padaryti ir atkartoti. Manau - tai nėra maloniausia ir originaliausia tema šiame blogų skiltyje. Po ilgo laiko svarstymo, šovė mintis parašyti blogą #1st time. Neišsiplėsiu per daug, o galbūt tai ir padarysiu. 

pavykęs komandos siekimas per daugelis metų.

Nepasakosiu daug, kaip kas ir kur prasidėjo, nuo ten kažkiek metų. Pasakysiu viską trumpiau ir nuo tikslesnės datos.

Tai buvo  vasaros pradžia, kai mes su Mode_Full, Spurga_Tomas, Razietka_Goga, Gernys_Ping, Lukas_Kanapius ir kiti, bet neišvadinsiu daugelis šių žaidėjų, kurie visą laiką sėdėdavo pas mane discord platformoje t.y. mano pačiame serveryje. Tuo momentu Modestas pasiūlė sugrįžti į LMG.lt kažką paveikti, pasiūlymas daugelių draugų pasitvirtino. Kitądien mes įsirašę žaidimą, pradėjom nuo šaudymo į paprastus žaidėjus ir šiaip fun veiklos. Ši rutina kartojosi visą mėnesį, kol supratom, jog mums reikės privilegijų žaidime. Tuo momentu, mes, tiksliau pirmi su Modestu, nusipirkom po administracijos statusą. Tądien, pasikvietėm dar ir Luką prie mūsų kompanijos, visgi tada norėjom sočiai pailsėti nuo kitų žaidimų ir kažką paveikti sampe, nes po kažkiek laiko - nostalgija sugrįžta. Praėjo pilną savaitė, atsirado atrankos į visokius direktorius. Jei tiksliai nemaišau datų, tuo momentu kaip tik vyko atranka į Taksi firmos direktorių. Ilgą laiką svarstėm, kas norės visgi jį pasiimti. Vienas iš jų buvo Mode_Full, užpildęs ir palaukęs analizės - užėmė 2-ąją vietą rinkimuose ir tai mus nudžiugino. Atėjo vasaros viduris, kai Jason_Franklin nusprendė paskelbti atranka į Nuolatinę LMG komandą, apgalvoję, vasaros pabaigoje užpildžiau į Administracijos prižiūrėtoją, o Modestas - VIP prižiūrėtoją. Po ilgo laiko, Gustis gavo Serverio Prižiūrėtojo Vadovo pareigas, (per 2 mėn.)., savo pateiktas anketas į komandą - atsakymus gavom, su priežastimi - Nepatekę, nėra iniciatyvos. Tuo momentu galvojam, kad mūsų kelias jau baigtas ir nieko nepasieksim.

Praėjo dvi savaitės nuo gautų atsakymų ir išvydome atranka į IV lygio administraciją. Tuo momentu kaip tik norėjom tų pareigų. Užpildėm kartu su Modestu, pamačiau dar kelis kandidatus, kuriuos žinojau iš senų laikų. Vienas iš jų buvo Offline_Matas, su kuriuo 2017 metais sueidavau žaibiškai. Nesitikėjau, jog sugrįš, nes laikai keičiasi ir žmonės keičiasi. Lapkričio 15 diena, tai buvo diena - per kurią rinkau naują kompiuterį, o atvežė dar prieš vakarą, o tikėtis analizės - nesitikėjau. Vienam iš kandidatų parašė pirmam, tai yra - Lukui, kuris tądien parašė man į discord'ą ir pasakė, jog gavo IV pareigas. Atsakymo laukiau dvidešimt minučių ir galvojau, jog mano šansas jau yra tikrai baigtas, bet klydau. Tai buvo 22:56 vakaro, Pinky_Boy parašė į A.Ž ir paprašė skype kontaktų, nes negalėjo surasti manęs. Pažiūrėjus į skype - pridėtas į IV grupę. Tai buvo šokas, emocijų nebuvo įmanoma tramdyti, nes visgi - tai buvo pirmasis kartas šiose pareigose.

xuP83bN.png

Praėjo savaitė, praėjo dvi savaitės ir supratau, kad galiu pasiekti dar aukščiau negu dabar esu. Ilgai laukti nereikėjo, tais metais dar Administracijos prižiūrėtojas buvo - Arnold_Žulikas, kuris Gruodžio 10-11 dienomis paliko pareigas neoficialiai, tai tik buvo pranešta SPV ir Evaldui, žinojo tik IV lygio administraciją. Kitą dieną pasiklausė, kas vertas į Administracijos prižiūrėtoją. Matas prieš vakarą parašė: 

Ivz1D9A.png

Tuo momentu nebuvo jokio liūdesio ar panašaus dalyko. Pradėjau didžiuotis ir turėjau linksmą nuotaiką, jog gaus kažkas iš mūsų. Bet praėjus valandai, vakare, parašė Žulikas man asmeniškai: 

BycS6di.png

Emocijos buvo ramios, neturėjau jokio džiaugsmo ar kažko, žiūrėjau į tai - kaip į kokį juoką. Atėjo Gruodžio 14 dienykė, kai jau Arnold_Žulikas praktiškai perėjo į Atsiblokavimo prižiūrėtoją. Saldžiai pamiegojus ryte ir atsikėlęs, įsijungiau mobilųjį, pamačiau skype notificationą, įsijungęs - pamačiau, kad buvęs (tuo momentu buvo dar pareigose) SPV parašė asmeniškai man 3 val. nakties ir pasiklausė vieno klausimo: 

7Okx4AM.png

Tada ir supratau, kad šiame serveryje galima viską pasiekti, tik reikia rodyti perspektyvą, norą ir iniciatyvą. Supratau, kad viskas įmanoma, tik prie to reikia DIRBTI, DIRBTI ir dar kartą - DIRBTI. Atėjo Gruodžio 15 dienykė, praėjo visas mėnesis nuo IV pareigų gavimo. Ramiai bežaidžiant serveryje, išgirdau, jog kažkas parašė į skype. Galvojau vėl diskusijos su IV, kaip kas ir pnš., nuleidus žaidimą išvydau tai, į ką negalėjau patikėti ir galvojau, jog esu sapnuose.

9uG4d5l.png

lEVFs5D.png

Va tada, seniuk, va tada buvo prikolų. Buvau ant tiek pasimetęs, kad nesupratau nuo ko pradėti. Su Matu pradėjom juoktis vienas iš kito, nes vakar (t.y. tada), per žaidimo /sms - vienas kitam rašėm, jog būtų smagu, jei patektume abu į vienas pareigas. Praėjo mėnesis, praėjo du mėnesiai - atėjo tas laikas, jei tiksliau pasakyčiau: Kovo 23 diena, ar net 24, kai reikėjo jau iš nervų atsitraukti iš pareigų. Nieko negalvojęs, išėjau iš komandos konferencijos. Niekam, nieko nebuvau pranešęs, kad aš paliksiu ir kodėl, tiesiog ramiai ir tyliai išėjau. Tada po penkių minučių - Eimis_Mag parašo man į messengerį ir rašo, kodėl palikai ir pnš., nes beveik jis gavo SPV pareigas. Nenorėjau sakyti nieko, bet kitą dieną pats Eimantas parašė palikimą, kartu su juo išėjo Matas ir Gytis, prie jų ir Nojus. Tai nebuvo maloniausias atvejis tai komandai, su kurią bendravom ir taikiai gyvenom, nei dabar. Nežinau kodėl, bet pats aš gailėjausi ir klydau, jog tuo momentu per anksti išėjau, o galbūt "heiteriams" tai ir patiko. Praėjo nepilnas mėnesis, vakarop, Balandžio 9 dieną parašė pats Administracijos prižiūrėtojas, kuris pakeitė mus su Matu. Jo klausimas buvo įdomus ir susimąstantis:

Z9jeeNe.png

Jau emocijos buvo ramios, netokios kaip tada, kai pasiūlė pirmą kartą. Pasiūlymą žinoma priėmiau, nes kiek supratau iš Omio_Zeko žodžių, jam reikalingas buvo pagalbininkas. Praėjo 12 dienų, nuo parašyto pasiūlymo. Pačiam Evaldui rašė galbūt 4-5 kartus, kad paimtų, nes laikas irgi nėra amžinas. Nerašysiu čia daug, kaip kas ir kur buvo, manau ir taip nebuvo įdomi istorija. Nelabai išsiplėčiau per daug, jei būčiau dar daugiau išsiplėtęs, būtų daugiau istorijos ir parašytų žodžių. Žinau, kad pabaiga prasideda ne į temą, o galbūt visas blogas yra ne į temą. Daugiau neviešinsiu šitų susirašinėjimų.

Pirmą kartą rašau blogą (ar kas bebūtų čia), tai nepykit ir nenuvertinkit žmogaus, kuris stengiasi. (:

Gerbkit kiekvieną žmogų, gerbkit kiekvieną padarytą jo darbą, nenuvertinkit, jei jis kažko nemoka. Nes mes buvom visi tokie patys ir būsim. Vienas kitam padėkim, nustebinkit vienas kitą. Mūsų pasaulis bei gyvenimas nėra ilgas, bet nuveikti galima daug ko. Galiu pasakyti, kad iš tikro visi ramiai gyvenat ir galiu pasakyti, kad nesipykit, nes tai priveda iki labai žiaurių dalykų. Nenuvertinkit blogesnio žaidėjo už geresnį, visi turi savo svajonių ir savų gabumų. Nes visada nežinosi, ar tas žmogus galės padaryti daugiau, nei tas kitas. Dar kartą kartoju - GERBKIT, GERBKIT IR GERBKIT savo šeimos narius, savo draugus, savo pažįstamus ir kitus. Žmonės to niekada nesupras ir nesuprato niekada. Siekit, užsibrėžkite savo svajones ir nesustokit jas siekti, visada ateis šansas gauti tą, ką nori.

Didelis AČIŪ buvusiems SPV, per šį išbūtą laiką. Čia nėra palikimas, ar kažkas panašaus - tai yra gryna tiesa. Vardais ir Pavardėmis nerašysiu, nes manau tai užtruks labai daugybė laiko, tai va tiek.
Didelis AČIŪ, kad perskaitėte blogą! ^.<  Atsiprašau, jog paviešinau šias kelias nuotraukas, tai viskas dėl įdomumo ir kantrybės.

lO4IVDh.gif

Eskriwa. 2020.
Susisiekti visada galite Discord platforma - Eskriwa #7005 arba kur nors, kur galit pagauti mane.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Ačiū. 10 minučių ramaus skaitymo, nenuėjo veltui. Tavo žaidimo istorija nebuvo labai išplėsta, nemačiau sąvokų per niek, viskas į temą ir taip, kaip norėjosi skaityti. Žinau, jog esi jauniausias ko gero komandoje, bet grįžus tau vėl į AP, žaidėjų nuotaikos iš karto pakylėtos liko, ypatingai, kuomet Omiui gavus AP pareigas, gavo be galo daug nusiskundimų ir nuvertinimų. Ačiū, jog grįžai, jog toliau palaikai projekto gyslelę ir toliau kimbi į darbus. KEEP IT UP, smagu, jog išreiškei savo emocijas, mintis ir istoriją. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Realiai neskaičiavau kiek laiko čia tavo blogą skaičiau, bet iš dalies patiko. Aišku kažkiek pasimečiau, tikėjausi save išvysti blogo pabaigoj ,ar kažkur kitur, bet whatever ^^ Džiaugiuosi nuo tos dienos, kai susipažinom, nepaisant praeities, kuri tikrai buvo tragiška, nes kiekvieną kartą beveik, kai kalbam ties ta tema, primeni ją, realiai gailiuosi visų tų žodžių, ką seniau pasakiau:)) Tikiuosi širdy dar nelaikai to pykčio, dėl praeities. ^^ Tikiuosi dar ir toliau, taip gerai sutarsim.

Šaunuolis, jog paklausei manęs, dėl to blogo, ir pagaliau prisivertei parašyti, buddy. Paprastas, aiškus blogas. Šaunuolis ♥

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Smagu susipažinti su tavo istorija lmg serveryje, kadangi dar nebuvau pradėjęs žaisti po leavo apie tave nieko nežinojau (nieko realiai nežinojau ir po to pora mėnesių). Tada kai antra kart artėjai prie APP kažkaip pradėjom bendrauti , lyg iš niekur nieko (ant everesto kalno , sg evente). Po to laiko pasirodei labai geras žmogus ir aš džiaugiuosi , kad susipažinom. Šis blogas parodo , kad nors ir esi naujokas ar grįžęs po pertraukos , gali kažką pasiekti , kaip sakoma - ''hard work pays off''.(tą galiu pasakyti ir sau ). Šaunu , kad vėl čia grįžai , nes pagalbos tikrai reikėjo Omiui. Ačiū už gerą blogą. 

Su gimtadieniu !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,
buvo tikrai malonu ir smagu susipažinti su tavo istorija LMG serveryje. Vertinu tavo užsispyrimą kažką siekti ir pasiekti. Šaunuolis. Lauksiu daugiau blogų, galbūt ne tokia tema, bet skaityti manau tikrai bus įdomu. Blogas žinoma aiškus, malonus akiai. :P

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.