Jump to content
Inferno_Player

[Apklausa] Ką manot apie realią situaciją?

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Kaip galvojat ar visų sporto šakų sezonai prasitęs dar šiais metais ar vyks kažkas ir tik ir liks kalbomis ir gandais, kad ir to pačio krepšinio? Manau sprendimus vis tiek priims chėbra, tik neaišku kaip ir kokius, kad tik nebūtų kaip su Žalgiriu (krepšinis) lietuvoje, jog paskirs čempionais, nes geriausiai atrodė ir užimė aukščiausią poziciją turnyrinėje lentelėje.
2. Apklausos terminas:  5 days
3. Apklausos tikslai:  Sužinoti jūsų nuomonę

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Niekas neaišku. Jei dabar užsibaigtu karantinas pratesinetu sezonus trumpinimo tvarka ir žaistu tik nuo ketvirtfinalio o  jei dar užsites bent 1-2men  skelbs čempionus nes reikia ruoštis naujam sezonui kuris pagal viską beveik visur prasideda rugsėji/spalį.  Visi sezonai jau realiai dabartiniu laiku būtų į pabaigą tai pabaigt jų normaliai jau nėra šansu.  Norma bus jei 2020/2021 metų sezoną bent laiku pradėtu kas ir tai ant ? šiai dienai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Manau, kad eurolyga pratęs nes ten tik playoffai nusikelt gali. O dėl NBA tai manau, kad visai varkė būtų mažint varžybų skaičių, vienu ratu mažiau daryt, nes ten turnyrinėse lentelėse nėra tokios milžiniškos intrigos, kaip eurolygos tarkim, tai atrodo logiškas sprendimas, bent jau mano nuomone. Dar vienas faktorius, dėl kurio gali būti pratęsti visi sportai ir lygos, tai Olimpiados atšaukimas, nes eurolygai, NBA ir kitoms kašio lygoms čia labai geros naujienos.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Mano nuomonė, kad prasitęs, o kada? Čia jau kitas klausimas. Jau kalbama, kad prasitęs sezonai tik tuščiose salėse. Eurolyga sugalvojo, kad galbūt net vienoje šalyje rengti mini turnyrą TOP8 komandom, kas Žalgiriui ne į naudą. NBA taip pat svarstė apie sezono pratęsimą tuščiose salėse. Na ir futbolas taip pat. UFC turnyras jau įvyko tai galime tikėtis, kad ir kiti turnyrai sugrįš į vėžias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Jeigu COVID-19 statistika Lietuvoje ir toliau taip gėrės ir tobulės situacija, tai manau, jog švelninant dar kartelį karantiną, greitu metu, turėtumėme išvysti ir tokius renginius kaip rungtynes, varžybos, turnyrai, aišku, be publikos. Tarkim, tikrai ne visos pasaulio šalys yra užsidariusios taip, kaip Lietuva ar Ispanija, todėl vis dar tęsia savo darbą tarkim futbolo, krepšinio, wrestlemania ar raw kompanijos bei komandos. Todėl, manau jog su laiku, mes grįšime į senąsias vėžias, aišku, gal jau nebe tokie patys, kadangi net neabejoju, jog tiek karantinas, tiek tie pasaulio/šalies draudimai spaudimo suteikia nemažai. Išlikim vieningi, stiprūs ir tikėkimės geriausio ir tik GERIAUSIO. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

fūliuks jau atsigauna, Bundesliga jau pradės vėl funkcionuot gegužės 16 ąją, anglų lygą irgi birželio pradžioj žada atsigaut. nbiakas tikrai nesibaigs taip, visi playoffai ir dar sezoninės rungtynės turi būt sužaistos, ir dar kai čia niekas neaišku tarp vos ne penkių galimų čempionų tikrai necancelins. Dėl Lietuvos kašio lygos tai čia ir taip aišku, kad paskelbs Žalgirį kaip nugalėtojais ir viskas, kaip ir kiekvienais metais - nemanau, kad atsiras galimų kandidatų į tą čempionų vietą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×