Jump to content
Edward_Harrell

Turim naują Dylerių direktorių!

Rekomenduoti pranešimai

TqBWj7q.png

Laukėm tikrai ilgą laiką, kol atsiras kažkas, kas galės apsiimti šiomis pareigomis. Atvirai, kandidatai tikrai nestebino. Labai daug užpildžiusių šiaip sau, kiti tiesiog neaktyvūs. Tikėjausi, kad į šias pareigas atsiras daug žmonių, kurie norės pretenduoti, deja - klydau. Šį kartą, nebebus panašaus rinkimo, kaip buvo daroma su Radijos bei Taksi direktoriais. Teamspeake neapklausinėsim, nes kandidatų tiesiog tiek nėra..

Labai trumpai, apie kiekvieną iš kandidatų.

Holstein Calf - žaidėjas tikrai matomas serveryje. Teko truputį stebėti, matosi, kad žaidžia ir lankosi aktyviai. Vienintelis minusas - patirties trūkumas. Siūlyčiau pabandyti pasiimti daugiau pavaduotojų, apžvelgti, ką būtent reikia daryti firmoje ir tada bandyti į rimtesnes pareigas. Šaunuolis, kad bandei.
Saul Keller - tiesiog, naujas veidas projekte. Nei matytas, nei girdėtas asmuo. Žaisk, apsiprask ir bandyk kitą kartą.
Antanas Nolaiferis - daugkartinis čempionas, bandantis paimti pareigas - bet nepaeina. Siūliau jau daug kartų bandyti su pavaduotojais, nes trūkumas patirties. Negana to, iš tavęs poke ,, kada uždėsi pareigas " dažniau gaunu, nei iš draugės smsus. Sėkmės kitą kartą.
Uhl Uhl - jaučiu, kad ant bajerio užpildei, vien paskaičius į tavo atsakymą. Siūlyčiau apsiimti policijos vartų prižiūrėtoją, įgauti daugiau patirties ir tada bandyti siekti dylerių direktoriaus posto. Sėkmės kitą kartą.
Augis Dash - nebesvaik seni. Kitam serve dėžes nešioji, čia į dyriką pildai. Nesidaro šitaip. Sėkmės kitą kartą.
Lexas Lmg - veteranas, žinomas kaip nusikalstamų žmogus. Pritrūko man aktyvumo iš tavo pusės. Buvo klausta direktorių apie Tave, sakė, kad serveryje tiesiog nemato Tavęs. Sėkmės kitą kartą bratka.
Edma Lmg - ant bajerio anketa. Sėkmės kitą kartą.
Luk Pran - bandai į visas pareigas, į kurias tik atsiranda galimybė. Buvo paskelbta atranka į komandą - bandei. Paskelbta į direktorių - bandei. Nežinau, iš metų atrodai jau subrendęs žmogus, bet bandydamas taip imti pareigas, panašėji į Antaną. Sėkmės kitą kartą.

Paul Kaiser - be bazaro, direktorius. Sėkmės pareigose!

 

 

Direktorių prižiūrėtojas
Edward Harrell

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×