Jump to content
Rytis_Carbon

[APKLAUSA] Nuotolinis mokymasis

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Kaip reaguojate į tai, jog nuo ateinančių mokslo metų gali tekti ir toliau mokytis nuotoliniu būdu? Ar nuotolinis mokymas Jums patiems patogesnis? Ar sunkiai pripratote prie tokio rėžimo ir kokių pasekmių suteikė nuotolinis mokymasis? 
2. Apklausos terminas: 5 dienos, (120 valandų). Iki 2020.02.27 - 12:01.
3. Apklausos tikslai: Sužinoti žaidėjų nuomonės, ką mano apie tai, kad svarstoma galimybė nuo ateinančių mokslo metų, rugsėjo pirmosios mokytis toliau nuotoliniu būdu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Gali tekti, bet mano nuomone tikrai neteks. Duok Die, kad mūsų valstybės nepasiektų antroji banga ir visi labai atsakingai į tai žiūrės. Suprantu, kad norisi išeiti kažkur su draugais ir aš pats išeinu. Bet, svarbu žinoti ar tikrai visa tai reikalinga ir ar tikrai tai bus naudinga Tau. Ačiū už apklausą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na jeigu reikės mokytis nuotoliniu būdu toliau tai mano pažymiai toliau bus maži, nes sėdžiu prie sampo ir pamokos nesvarbu, bet kai eidavau į mokyklą buvo vidurkis 8,6, o dabar jau gal tik 4, nes niekas man nevadovauja ką daryti todėl tiesiog sėdžiu prie sampo ir dėjau ant tų mokslų vienu žodžiu jei reikės kitais metais taip pat mokytis man šakės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na jei kiti metai taip pat prasidėtų nuotoliniu, gal būčiau patenkintas, kadangi mokantis nuotoliniu būdu yra normaliu klasiokų kurie per savarankiškus ar kontrolinius darbus atsiunčia atsakymus :D ir šiaip mokantis nuotoliniu būdu vidurkis labai pakilo, bei aktyvumas padidėjo ties kompiuterinių žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš manau, kad nuotolinis mokymasis nėra blogai, bent jau iš mano pusės. Atsikeli kokią 10-12h pažiūri messengeri prispamintą daug ir toliau sėdi ta "LMG" žaidi, nieks tavęs neverčia kaip be nuotolinio mokymo daryti pamokose kažką, čia nusirašai arba išviso tą patį klasioko darbą atsiunti ir niekas nepagauna.

P.S. kam reikia dailės piešinius sueditint rašykit į pm Blaziui x))))

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dėl nuotolinio mokymo aišku atsiranda daugiau laisvo laiko, bet sulaukiau ir pasekmių. Pamokos metu neįmanoma susikaupti, atlikti užduočių, nes vyksta chaosas, galvoje vien mintys apie žaidimus, pažymiai krenta dvigubai, o sukčiauti nesinori. Kiekvieną dieną sėdėti prie kompiuterio... Galva nedirba, o į kiemą eiti vienam prasiblaškyti nesinori, nes neturiu su kuo eiti. Norėčiau, kad atšauktu nuotolinius mokslus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Iš vienos pusės nuotolinis mokymasis yra gerai tiems, kurie mokykloje nenoriai mokosi. Čia jiems yra puiki proga gauti geresnius pažymius bei pasikelti sau vidurkį. Iš kitos pusės yra negerai, nes dauguma mokytojų yra nesupažindinti su mokymosi programomis ar tiesiog nesupranta, kaip jomis naudotis. Kol yra išmokstama, tai būna paaukotos kelios svarbios pamokas per kurias turime kartotis temą, o kitą dieną sėdi rašai kontrolinį nieko neišmokęs.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ačiū už produktyvius ir išsamius atsakymus, nuomones, nustebau, jog tiek sulauks susidomėjimo ši apklausa, bet nepaisant to, noriu ir aš išsireikšti ties šia tema.

Asmeniškai man, nuotolinis kur kas patogesnis ir lengvesnis mokymasis, žinoma, trūksta mokytojų, ne viską sugebu įsisavinti kas parašyta vadovėliuose, mokytojų skaidrėse ir panašiai, bet tai, kaip šiais mokslo metais apsileidau, (nuo praeitų metų vidurkis krito kone vienu balu) tai šis mokymasis man atpirko visą pirmąjį šių mokslo metų pusmetį ir suteikė puikius šansus įrodyti savo gabumus tam tikrose vietose. Žinoma, dirbu ne vienas, susiskambinam su draugu, paplepam, aptariam galimus variantus ir susirenkam kone geriausius pažymius ir pagyras, vien dėl to, jog dirbame kartu. Draugas pastiprintoje klasėje, tai jis manau daugiau išgali padėti man, tačiau negaliu sakyti, jog tik jis man padeda, o aš tik š/ malu. Apibendrinus, džiaugiuosi jog nuotolinis atsirado, asmeniškai negaliu juo skųstis, tačiau trūksta civilizacijos ir „prikolų“ iš mokyklos ir jos mokytojų. O kalbant apie tai, jog nuo rugsėjo pirmosios gali būti, jog teks toliau mokytis nuotoliniu, tai asmeniškai taipogi labai abejoju, abejoju ar ir toliau šis virusas guldys žmones į pavėsius ir kels grėsmę valstybei, visuomenei ir kitoms šalims. Kaip ekspertai ir mokslininkai sako, tai COVID-19 susiformavo pats, be pagalbos, tai taip pat, pats ir be pagalbos pranyks. Reikia tik tuo tikėti. Ačiū už atsakymus, tikiuosi jog jų bus dar daugiau ir sulauksiu bendraminčių arba kaip tik, priešingai mąstančių žmonių. ;) Likite sveiki.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Realiai aš LT negyvenu, gyvenu Ispanijoje ir galiu pakomentuoti Ispanijos situacija jai kažkam tai yra aktualu, Ispanija kaip žinot yra vos ne didžiausia užsikrėtusiu krona valstybių, pas manęs mieste vien tik jau 500+ aišku baisu, bet kalba eina ne apie tai, nuotolinio pas mus kaip ir nebuvo, mums mokslai kaip ir lt, bet mes tiek nesėdėjom pvz, dabar tai nieko nėra nei užduočių duoda nei ką, seniau duodavo pora užduočių ir fsio laisvi, ir manau šitas nuotolinis manau tikrai geras buvo, nereikėjo per karščius eit į mokykla (Ispanijoje čia) ir šiaip kažinau nei eit reikėjo kažkur taip ramiai viskas buvo man patiko, toliau Ispanijoje tipo kalbant apie ligas tai nelabai taip baisia žiuri t,y, buvo anginas išraše vaistu ir sake hujarint į shulė (dar nebuvo karantino). Tai manau kitais metais 100% reiks eit į mokykla ir dėl to kaip ir baisiai nesijaudinu. Nu žodžių realiai manau kaip lt situacija kiek draugai sake kad geriau jog eitu į paprasta mokykla, o kalbant apie mano situacija tai man ar taip ar taip lengva tiek mokykloj tiek nuotoliniu. O lt moksleiviams linkiu atsėdėti tuos mokslus žinau kaip sunku ir kokia supista sistema toj lt bet laikykit kardana! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Iš savo, kaip jau baigusio mokyklą žmogaus perspektyvos tai nuotolinis mokymasis turi ir pliusų ir minusų. Kaip žinome pradžioje labai strigo sistemos, nebuvo galima prisijungti į pamokas, bet viskas susitvarkė. Kadangi mano mergina vis dar mokosi, ji kartais pasipasakoja kaip tas nuotolinis mokymasis. Būtent jai krūvis yra per didelis. Per vieną dieną tenka daryti 4-ių pamokų namų darbus, ar tai ne per daug? Mano akimis per daug. Klausimų ir užduočių skaičius yra kosminis, kaip moksleiviai gali viską suspėti - nesuvokiu. Galbūt ne visur taip, bet lyg ir mokymosi programos visur lygios. Pliusas, kad moksleiviai gali laisviau jaustis ir turi daugiau laiko kitoms veikloms, taip pat sėdi namuose ir jaučiasi manau geriau nei sėdėdami tame ankštame mokyklos suole. Minusas, kad bet kuris iš mūsų gali prisijungti į zoom pamokas gavus linką, manau reiktų daugiau privatumo, bet čia aišku ne nuo mūsų priklauso. Minusas - atsirado daugiau patyčių prieš mokytojus, taip pat nemažai apgaudinėjimų, kad tik išvengti pamokos. Kai kam tai atrodo gerai, kai kam ne. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,
prieš nuotolinį mokymą esu nusistatęs neigiamai. Galbūt iš pradžių atrodė „wow, kaip gerai“, bet ištiesų taip nėra. Asmeniškai suprastėjo pažymiai, stygsta motyvacijos mokytis. Atrodo vis vėliau ,vėliau padarysiu ir paskui užsimiršta. Žinoma, pliusas dėl mokymosi laiko, pamokos pastoviai prasideda nuo 9. Spėji išsimiegoti. Taip pat gerai tas, jog tavęs mokytojai nekontroliuoja, asmeniškai mums būna mažai susitikimų, priešingai kietų miestų mokyniams. Jei ir tai būtų kitais metais, tai rezultatai mokymosi galbūt negerėtų, o ir suprastėtų kaip ir dabar. Na galėčiau teigti, kad priprantama, bet tam reikia laiko. Ačiū už dar vieną įdomią ir aktualią apklausą. Lauksime kitų, viso.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nuotolinis mokymas man pavyzdžiui netrugdytų, bet aš esu turėjusi nugaros trauma kuri sėdint puse dienos prie kompiuterio vis reiškiasi nugaros skausmai. Pažymiai nesuprastėjo, bet pakilo. Pamokų laikas nuo 8:30 iki 15:05 dažniausiai. Ir taip kiek laiko per pamoka sėdėsim priklauso nuo mokytojo, pas vieną sėdim visą pamoką, pas kitą 15 minučių. Kitas dalykas kalbant apie tvarką kas buvo klasėje ir kas yra 'ZOOME' tvarkos kontruliavimas yra didesnis nei buvo. Visi mokiniai klausosi ir panašiai užsirašo kas yra duota, bet yra tokių kurie prisijungia ir nueina nuo kompiuterio. Aš prasėdžiu visas pamokas ir stengiuosi suprasti tai kas yra aiškinama. Kalbant apie namų darbus TIESIOG DAUG. Aš neturėjau tokio krūvio mokykloje kaip turiu čia - namuose. Aš parėjus iš mokyklos namų darbams duidavau ~1h dabar man reikia 2h, kad viską spėčiau, nes reikia namų darbus nusiūsti iki 18h jei nenusiunti tiesiog parašo neatliko namų darbų 2. Bet tai būną ne iš visų mokytojų. Dabar šią savaitę man prasidėjo krepšinio treniruotės, eidama į mokyklą man niekas neduodavo namų darbų, kai išeidavau treniruotis, dabar - jie yra ir be jokių mokytoju aiškinimo tu turi juos padaryti atsiūsti. Tokie orai kurie dabar yra už lango, kažin ar motyvuoja vaikus mokytis ir sėdėti prie to kompiuterio. Man nelabai motyvuoja, kai dar užduoda krūva namų darbų ir į lauką tu išeini tik 17val. Dabar manau kiti gali sakyti p* jei sunku eik į lauką.... aš nesu ta kur į mokslus žiūrėtu atmestinai ir sakytu, kad man jų nereikia. Reikia visiems ir reikės jų. Aišku nesakau, kad visų pamokų reikės gyvenime, bet didžiosios dalies žinoma reikės. MANO NUOMONĖ GERIAU TEGUL BŪNĄ DABAR KAIP YRA, O NE KAŽKAIP KITAIP KUR DAR TURBŪT BŪTUME ĖJE PER VASARĄ

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.