Jump to content
Gabby_Acer

Prisistatau Gabby_Acer

Rekomenduoti pranešimai

Prisistatymo šablonas

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gabby_Acer
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Monika, 16 metukų. 
3. Miestas, kuriame gyvenate: Kėdainiai.
4. Ką šiuo metu veikiate realiame gyvenime, kuo užsiimate? Kokie Jūsų siekiai?: Tai žodžiu realiame gyvenime dabar ką veikiu, tai miegu ir valgau, va dar lmg pažaidžiu, bet jeigu neskaitant karantino, tai šoku gatvės šokius pora metų, lankau chorą irgi porą metų, savanorystės burelį lankau, tai dabar tik tiek, šiaip va su draugėm būnu, kaip ir visi normalūs žmonės. O siekiai ateity tai I guess būtų kažkas su gatvės šokiais, nu čia dabar tokie norai, tai bandysiu to ir siekt, ko dabar noriu, jeigu norai nepasikeis :D
5. Jūsų charakterio savybės: Ojėėi, labai užsispyrus boba, pavydi žiauriai, o jeigu iš geresnės pusės pasakius, tai draugiška (bet žinoma ne su visais), mandagi, kantri labai, dar ką galiu pasakyt, kad dažnai galiu būt įkyri, bet aš netyčia, kitaip nesigauna :D
6. Jūsų didžiausia svajonė realiame gyvenime? Galbūt, tai norėtumėte kažkur apsilankyti, o galbūt kažką nuveikti prasmingo?: Tai viena iš svajonių manau būtų apkeliaut ateity kuo daugiau šalių, miestų, įvairių vietų ir panašiai, nes keliaut tai labai patinka.
7. Kaip Jūs manote, kuo Jūs galite išsiskirti iš kitų?: Nemanau, kad labai jau čia kažkuom ir galėčiau išsiskirt iš kitų žmonių, kaip čia pasakius, visi mes žmonės, visi vienodi, tai labai abejotina, kad galėčiau kažkuom išsiskirti. 
8. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: 
Niekas gyvenime neatsitinka be priežasties!
9. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Neturiu autoriteto nei projekte, nei realiame gyvenime.
10. Ar turite augintinų, jei taip kas jie, kokie jų vardai?: Žuvytės (žinoma be vardų, nes sunku prisimint būtų), ir šunį vardu Hugas. :P
11. Ar turite sesių, brolių?: Neturiu.
12. Jūsų tiksli gimtadienio data, mėgstamiausias metų laikas?: Tiksli gimtadienio data, tai 2003-08-08, o mėgstamiausias laikas tai turbūt kaip ir daugumai, tai būtų vasara. 
13. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Sužinojau iš draugų, o žaidžiu tai tikrai nežinau kiek laiko, metai gal :D
14. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Pasiekimai serveryje, tai pagaliau pasiekiau savo norimą darbą, dirbu autobusų vairuotoja, jeigu reikės pravežt - kreipkitės. ;)
15. Jūsų tikslai serveryje: Tikslų kaip ir neturiu, tik gerai laiką praleist, ir tiek.
16. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Nebečytinkit, žmonės
17. Jūsų nuotrauka (būtina): 
https://imgur.com/a/QXEkJVT (Norint nesusitraumuoti - nežiūrėkit).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Ką tik, Bass_Boster rašė:

Sveika, Monika. Malonu susipažinti, nors iš dalies pažįstami. Sėkmės tau projekte bei gyvenime! Jei ko prireikes, nedvėjodama kreipkis. ;):)

 

Norint nesusitraumuoti - nežiūrėkit - šitas pramušė :DDDD

@Bass_Boster Man irgi malonu susipažint! Okay, kreipsiuos, jei ko reikės, ačiū! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 minutę, Deividas_Kol rašė:

:DDDDDDDDD Zdaruof , smagu , kad apie save papasakojai išsamiau :D Džiaugiuosi , kad suradai savo svajonių darbą ir dabar galėsi vežioti klientus :).

P.S su tom traumom tai nebesvaik.

Sėkmės.

 

Sveikas, visus pravešiu tik kreipkitės. :D
P.s nesvaigstu
Tau irgi sekmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×