Jump to content
Rokas_Kingstonas

[MAPP] Naujokų Spawn'as

Rekomenduoti pranešimai

I. Jūsų Vardas_Pavardė, arba kaip Architekto slapyvardis: Rokas_Kingstonas, R'King
II. Kiek laiko užsiimate šia sritimi?: Kartais po darbo prisėdų pamapinti.
III. Jūsų komentaras apie jūsų paviešintą darbą (kokie jūsų įspūdžiai, ko tikitės, ar patobulėjote kaip kūrėjas?): Manau gavosi neblogas naujokų spawn'as.
IV. Vaizdinė medžiaga: 

ok9a7iD.png

ptqA8Y2.png

LLZSJtz.png

xBbWU6G.png

eegLowO.png

c9sbp2s.png

hyPI3sd.png

Q2rw5QE.png

kxIZNpt.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas,
patiko tai, jog šis darbas nėra apkrautas, viskas žiūrisi gerai. Galbūt čia norėtųsi kažko daugiau, pvz.: nuomos automobilių, ar šiaip stovėjimo aikštelės, bet tai nėra misusas. Darbas tikrai atliktas krupščiai ir į jį įdėtos pastangos. Ačiū, jog daliniesi. Lauksime kitų darbų. Tobulėk:)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Rokai, kaip ir minėjau ant ano MAPP darbo man patinka tavo darbai labai, kurie galvojo kad čia spaw'nas iš kito serverio tai yra klaida Rokas buvo pirmiausiai sukūręs šita spawn'a ir kaip matote kokia senumo video tai nėra čia keista kad kažkas sako kad iš kitur nuotraukos. Kitaip šnekant man tikrai patiko darbas bet darbas irgi labai senas ir netikiu kad tu jo turi :), čia ne problema kaip sakoma galim kokia diena prisėsti ir pabandyti susukti ką nors naujo kaip ir minėjau ;)

Niekas daugiau čia nerašo aš daviau savo nuomone ir temas bus rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.