Jump to content
Edma_Krccc

Atranka į prižiūrėtojus.

Rekomenduoti pranešimai

e7a839c8bdaeae01f6087c873c839c1c543.png

Sveiki, nieko nelaukdamas norėčiau paskelbti atranką į Furistų firmos prižiurėtojus.

Kokie prižiurėtojai ieškomi?

Vyriausiasis prižiūrėtojas,

Grobimų prižiūrėtojas,

Darbuotojų prižiūrėtojas.

Veiklų prižiūrėtojas.

Taisyklės

Dirbti Furistų firmoje,

Nekopijuoti anketų,

Suprasti savo pasirinkto prižiurėtojo darbą,

Atsakymus rašyti Dark violet spalva ir pastorint atsakymą,

Šrifto neikeičiam,

Parašius anketą, spausti kas redegavo per 15minučių.

Anketos bus rakinamos 2020.05.25,

VISIEMS SEKMĖS.

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime:

2. Jūsų vvp nuorada:

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime:

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?:

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?:

6. Papasakokite apie save:

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?:

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?:

9. Jūsų pasiekimai: 

10. Jūsų paskutiniai žodžiai:

Pagarbiai Furistų firmos pavaduotojas Edma_Krc

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime:Pro_Gameriux

2. Jūsų vvp nuorada:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Pro_Gameriux

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime:  Tiek TeamSpeake tiek zaidime 5-15h

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Pildau i darbuotoju priziuretoja,nes esu ganetinai tvarkingas ir megtu palaikyti tvarka,turiu savo nuomone uz kuria galiu pastoveti,nemegstu tu darbuotoju kurie ateina i firma be rimtu tikslu o tiesiog paragenti ir daryti nesamoniu,tikrai esu isitikines kad galeciau padaryti taip kad firmos darbuotojai butu paklusnesni ir klausytu valdzios,tad tikrai pasirinke mane nepasigailestie :) 

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?:Kaip ir minejau noriu tvarkos firmoje,galiu padetu darbuotojam su iskilusiais nesklandumais,jeigu kazkam prisireike pagalbos visa laiak padesiu kuom galesiu,nemegstu ziureti kaip darbuotojai daro izdivalkes ir taip sukelia pykcius firmoje,uz savo nuomone galiu pastoveti,esu atidus ir nedarau darbu siaipsau,viska bandau padaryti kokybiskai,todel ir firmoje noriu to kokybiskumo,manau sitam poste tikrai galeciau padaryti taip kad visi butu labiau drausmingi nei yra dabar,nes tikrai yra tokiu darbuotoju kurie daro izdivalkes treniruociu arba grobimu metu,

6. Papasakokite apie save:Idomus klausimas, Apie save galeciau pasakyti tik tai kad esu prisitaikantis prie visko,stengiuosi atlikti visus darbus kuo kokybiskiau,nenumetu darbu i sona,esu motyvuotas ir jauciu kad sita firma tikrai yra tai ko man reikia,visa laika klausau valdzios ir man nereikia kartoti daug kartu kad kazka padaryti nes puikiausiai suprantu ir is vieno karto,esu linksmas ir tikrai galiu pakelti nuotaika daukam,neziuriu atmestinai i darbus,esu uzsispyres ir siekiu savo tikslu.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?:Nesu pilka mase,visa laika bandau inesti kazka naujo,visa laika bandau parodyti nora,kalbant apie nora as jo turiu tikrai daug kaip ir motyvacijos,todel manau galiu pasidalinti ta motyvacija su kitais darbuotojais,as galiu prisitaikiti prie visko, megstu issukius ir stengiuosi perlipti visas kliutis kurios iskyla :) stengiuosi nesivelti i konfliktus ir neiskelti saves,bandau viska issiaiskinti be pykciu ir dramu. 

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?: Tikrai nepavesiu,nes jauciu kad sita firma yra tai ko man reikia,nesame dabar geriausioje situacijoje bet manau susiimsim ir bendrom jegom viska atstatysim i vietas,jeigu zinociau kad as nenoriu sito posto mano anketos tikrai cia nepamatytumet :) 

9. Jūsų pasiekimai: Pries metus ar pusantru esu buves pd naujoku priziuretojas paskui perkele i vyr  priziuretojus,esu radijoi buves TeamSpeako priziuretojas,tai kolkas tiek :)  

10. Jūsų paskutiniai žodžiai BARANKA

(Sorry pamiršau paspausti kad redaguota iškarto)

Redaguota nario Pro_Gameriuxxxxx

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime: Dominykas_Miguel

2. Jūsų vvp nuorada:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Dominykas_Miguel

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime: Na minimum praleidžiu po 10H žaidime bei TS3 programoje jei nedaugiau.

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Pildau į vyriausią prižiūrėtoją, na manau esu pasiruošęs tam, ir šiaip kaip matau niekas nepildo tai gal duosite

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?: Na tikrai turėčiau gauti, pūsti, šaudyti, esu labai gerai sutariantis su kitais darbuotojais, ir šiaip manau šiaip dėl aktyvumo esu aktyvus žiauriai. na ir šiaip reikia kas prižiūrėtų kitus firmoje esančius prižiūrėtojus

6. Papasakokite apie save: Esu draugiškas, kartais prikolnas, visada padedantis, daugiau tai nežinau kiti tegul pasako kas bendrauja.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?: Žolės pūtimu, aktyvumu, šaudymu, na manau to pakanka man gauti prižiūrėtoją.

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?: Tikrai ne, eisiu iki galo, kaip ištikimas Turko šuo

9. Jūsų pasiekimai: Tokių neturiu

10. Jūsų paskutiniai žodžiai: Fyškės ir auskarai

Redaguota nario Dominykas_Miguel

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime: Matt_Sprite

2. Jūsų vvp nuorada: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matt_Sprite

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime: 2-6 valandų per parą.

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Pildau į vyriausiąjį prižiūrėtoją , nes noriu padėti kelti šią firmą į aukštumas , noriu pasiekti kažką šioje firmoje , bandyti pagerinti firmos vardą , būti šios firmos dalimi , laikas atėjo siekti kažko šiame serveryje ir tai manau puiki proga , todėl grįžau į savo mylimiausią firmą ir noriu joje kažką pasiekti.

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?: Nes esu aktyvus ir motyvuotas , turiu reikiamos patirties , visada tesiu savo darbus iki galo , noriu padėti vadovauti ir nors esu naujokas šioje firmoje , bet šioje firmoje esu praleidęs solidžia savo žaidimo dalį , dirbau pas Hot'ą pas Ivaną , todėl nusimanau darbo specifiką ir esu vertas šio posto.

6. Papasakokite apie save: Mano slapyvardis žaidime yra Matt_Sprite , mano tikras vardas yra Gvidas , gyvenu Tauragėje , bet mokinuosi Šiaulių sporto gimnazijoje , esu pasportuojantis , draugiškas , motyvuotas , neskaitant savo sporto šakos , mėgstu pažaisti krepšinį bei futbolą , kadangi karantinas , todėl daug laiko praleidžiu prie kompiuterio žaisdamas Sampą bei lolą , kartais su chebra ir loleką sumetam , tai manau tiek.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?: Esu aktyvus bei motyvuotas siekti šių pareigų , esu sugalvojąs keletą įdėjų , aišku jas naudoją ir seni direktoriai , bet tai pagyvintu šį darbą.

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?: Žinoma , kad nepavesiu.

9. Jūsų pasiekimai: Jokių pavaduotojų nei direktorių neteko turėti , bet esu turėjąs begale prižiūrėtojų.

10. Jūsų paskutiniai žodžiai: GL HF.

Redaguota nario Matt_Spritte
GL HF

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime: Tomas_Tomčikas

2. Jūsų vvp nuorada: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tomas_Tomcikas

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime: Dabar kaip neseniai grįžau tai po kokias 5valandikes praleidžiu, kaip laisvesne diena 7h.

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Pildau į vyriausiąjį prižiūrėtoją.Visada mėgau ir dar mėgstu padėti valdžiai, bei būti jos narys, esu buves vyriausiąs prižiūrėtojas ne vieną kartą plius ir tuose pačiuose fūristuose, norėčiau vėl pabandyti savo jėgas šiame poste, manyčiau, kad vyriausias prižiūrėtojas tinka būtent man, čia daug neišsiplėsiu.

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?: Nes tikrai moku palaikyti tvarką firmoje, bei jai vadovauti, kas dirbe pas mane PD firmoje tikrai žinos, kad neesu nusileidžiantis žmogus laikausi savo žodžio. Sutariu gerai su žaidėjais aišku, ne su visais, bet su dauguma, jeigu ir dabar nesutariu su keliais firmos žaidėjais tai tikrai sutarsim, nors ir ne kaip geriausi draugai, bet tikrai nesipyksim, nepatinka man balaganas firmoje, nes parodo firmos silpnają pusę. Esu buvęs vyriausiąs prižiūrėtojas ne vieną kartą kaip minėjau, tai tikrai moku su juo elgis, kaip gaunu pareigas neesu pasikėlęs ir t.t. Visada ir mokėjau ir mokėsiu vadovauti, firmos valdžia galės manimi pasitikėti ir pasikliauti, tikrai bandysiu užsitarnauti valdžios pasitikėjimą, padėsiu kuo galėsiu palaikyti firmoję tvarką, esu kartais ir per griežtas, bet tada žmonės labiau išsimina kodėl reikia klausyti valdžios.Plius turiu pora tokių minčių ką galėtumeme įgyvendinti šioje firmoje su valdžia, apie kurias pasakosiu vėliau.

6. Papasakokite apie save: Aš esu eilinis žmogus žaidžiantis šiame projekte bandantis kažką pasiekti vėl ir vėl, nes paskiekimų niekada nebūną per mažai, esu draugiškas, padedantis žmogus, kartais ir mėgstu pasipykti su kitais, bet tikrai nepiktybiškai, o šiaip. Šiame projekte žaidžiu nuo 2014 metų, žinoma su riebiom pertraukom kažką pradėjau siektį 2019 metų pabaigoje. nevardinsiu savo blogų ir gerų savybių patys pamatysit dirbdami su manimi.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?: Esu turėjas ne vieną ir ne du vyr. prižiūrėtojus, tai tikrai mokėsiu atlikti savo darbą, visada ištiesiu pagalbos ranką žaidėjams, kai ko nors paprašai padėti manęs visada padedu anksčiau ar vėliau vistiek padedu.Esu motyvuotas, nes neseniai vėl grįžau į projektą po 3mėn. Moku vadovauti, bei vesti veiklas, moku sutarti su žaidėjais, kaip ir sakiau gal ir ne kaip su geriausiais draugais, bet moku dirbti komandiškai, nors ir esu susipykes su tuo žmogumi, nemėgstu balagano firmoje, tai tikrai bandysiu iš visų jėgų padaryti taip, kad jo nebūtų.

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?: Dar kyla klausimas? Koks tolkas būtų pildyti į vyriausiąjį prižiūrėtoją ir pavesti firmą? Mano atsakymas - ne

9. Jūsų pasiekimai:

Policijos Departamento pavaduotojas  (Jarek_Blackhead)

PD Vyriausias prižiūrėtojas (Jarek_Blackhead)

Radijos DJ Vyriausias prižiūrėtojas (Paul_Nesu)

SWAT firmos TeamSpeak 3 prižiūrėtoja 2x (Arnoldas_Supermenas)

Taxi firmos protestų prižiūrėtojas (Lauris_Hud)

Fūristų firmos vyr.piržiūrėtojas (Jocker_Pocker)

SWAT firmos Speacial air force and tactics būrio padejėjas (Kent_Brokman)

PD firmos vt4 miestelio šerifo šerifas (Mat_Himplin)

10. Jūsų paskutiniai žodžiai: Migi po kiek pas tave fishkes?

Redaguota nario Tomas_Tomcikass
Musaras iki gyvenimo galo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime: Suddenly_Death

2. Jūsų vvp nuorada: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Suddenly_Death

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime: Žaidime nuo 5-10h , TeamSpeake 24/7 beveik

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Pildau į Veiklų prižiurėtoją kadangi pats turiu nemažai patirties ties nusikalstomu gyvenimu tai noriu suteikti naudingų patarimų savo šaikai ir pamokinti to ko dar daugelis nemoka, noriu parodyti jog be pykčių eina su visais darbuotojais sutarti ir juos sukontroliuoti, manau puikiai sutarčiau su šaika ir tikrai smagių veiklų padarytume su plikiais.

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?: Nes esu vienas iš aktyviausių plikių , turiu daug įgūdžių ir galiu betkokiu klausimu visada padėti savo šaikai , visada rasiu laiko  padėt ar pamokyt ar patart, esu nelinkes piktnaudžiaut pareigomis ir neišsišoksiu tikrai budamas prižiurėtoju visi esam lygus manau ir turim but visi kaip vienas tik tada galėsim kažką įveikt.

6. Papasakokite apie save: Esu draugiškas  nemėgstu konfliktuoti visada bandau surasti kompromisą jog visiem būtų gerai esu žodžio kišenėj neieškantis  mėgstu sau paskirta darbą atlikti kruopščiai , esu apdairus, nedarau menku klaidu , negyvenu šia diena nes viskam yra pasėkmės. Nebetas amžius jog daryti nesamones.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?:Kaip ir minėjau esu vienas iš aktyviausių plikių , esu pilnas įvairiausių minčių ir įdomių veiklų plikiams , Turiu proto ir metų tai manau puikiausiai susitvarkyčiau su sau paskirtu darbu. , įrodyčiau jog eina be pykčių/keiksmažodžių/grasinimų eina suvaldyti plikių šaiką ir smagiai praleisti laiką.

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?:Tikrai ne, pasakiau sau kai pildžiau į plikių darbą anketa jeigu mane priims busių iki paskutiniosios kas bebus šilta ar šalta nepaliksiu nes tai mano TOP1 serverio darbas.

9. Jūsų pasiekimai: Šiame serveryje dar nebandžiau kažko siekt. 

10. Jūsų paskutiniai žodžiai: Linkiu kad naujieji plikių prižiurėtojai pastatys plikius ant kojų ir uždaužysim swatus kad bijos prisijungt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime:Mantelis_Varnelis

2. Jūsų vvp nuorada: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mantelis_Varnelis

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime:  7Game-tiek pat ir ts.

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Į Darbuotojų prižiūrėtojus,manau esu aktyvus jei išrinksit mane nemanau kad puse furistu sedes ofise ar afk už bazes ribų daugiau nei valandą,manau darbas kaip tik man.

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?:Aktyvumas duodą pliusu,nebevaikas nesamonės nebegalvoj patinką tvarką manau motyvacijos netruks darbas bus padarytas.

6. Papasakokite apie save: Jei duotas darbas aš jį padarau ne kas kitas,o aš jei aš pradėjau tai aš jį ir užbaigsių Prisitaikau prie visu žmonių padedu visiem,o lmg lošiu nuo 2014 bet per kėlius acc (visus pamiršęs) Susikuriau naują siekiu kuo aukčiausiu tykslų.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?:Trumpai ir aiškiai visi mes turim skirtumų manau mano skirtumai yra geresnį už visu kitų pildančių.

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?: Žinoma kad ne o sieksiu kad firmoj būtų kuo geriau ir smagiau dirbti,kad nebūtų visokių kurie nenori dirbti o nori tik isidirbinėti ir buginti algas,ar sedėti ofise. 

9. Jūsų pasiekimai:Naujas Acc,dar nieko nesu pasiekes bet manau kantriai dirbant viskas ateis reikia laukti ir irodynėti jei esi geras tave tikrai ivertins .

10. Jūsų paskutiniai žodžiai: Sėkmės visiem pildantiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime: Rokas_Prodrifter

2. Jūsų vvp nuorada:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Rokas_Prodrifter

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime: Kiek žaidime tiek ir Ts: 5-10h.

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Į Vyriausiąjį prižiūrėtoją, nes yra noras padėti valdžiai tvarkytis su firma ir šiaip yra dar kažkiek motyvacijos siekti kažko šiame serveryje. 

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?: Nemanau iš karto kad aš turėčiau gauti, mes visi esam lygūs, tai kiekvienam bus proga kažko pasiekti serveryje jeigu aišku bus noro. Kodėl aš turėčiau gauti? Nes šiuo metu esu aktyvus serveryje ir turiu noro padėti firmai, pabūti valdžios gal Kairiąja ranka, nes su dešina nežinau ką jie daro.

6. Papasakokite apie save: Taigi esu paprastas serverio pilietis, esu draugiškas, kas eina piktuoju taip ir aš, esu aktyvus, atsakingas.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?: Amm nėra žmonių vienodų nebent tik iš išvaizdos<nežinau ką čia suvėliau>, aš būsiu gesesnis už kitus tuom kad būsiu aktyvus, stengsiuosi kiek tik galėdamas padėti valdžiai kad neapsikrautų papildomais darbais.

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?: Kam siekti kažko jei žinai kad susivelsi jau sedėdamas pareiguose? Tikrai nežadu pavesti firmos.

9. Jūsų pasiekimai: 

- Buvęs FTB Veiklų prižiūrėtojas - Monika_Maser

- Buvęs Radistų Darbuotojų prižiūrėtojas - Daugwe_Tequila

- Buvęs Taksi Vyriausias prižiūrėtojas - Matis_Mind

- Buvęs Radistų pavaduotojas - Paul_Nesu 

10. Jūsų paskutiniai žodžiai: Sėkmės kitiems!

Redaguota nario Rokas_Prodrifter
Bandom :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

1. Jūsų V_P žaidime: Sincara_Kalisto

2. Jūsų vvp nuorada: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Sincara_Kalisto

3. kiek laiko praleidžiate TS, bei žaidime: Laisvalaikiu praleidžiu nuo 3 iki 6 valandų, o darbo dienomis nuo 2 iki 3 valandų.

4. Į kokį prižiūrėtoją pildote? kodėl?: Pildau į vyriausiąjį prižiūrėtoją. Pildau į šį prižiūrėtoją dėl savęs ir firmos plėtimosi. Noriu šiai firmai padėti susigrąžinti tikrųjų fūristų vardą, kurie niekada nebūna trypiami kojomis, o mokėtu stovėti patys už save ir apsiginti. Labiausiai vertinu komandinį darbą, nes su juo kaip vienas didelis kumštis, mes galime pasiekti įvairias aukštumas ir vėl būti stirpiausia nusikalstamų frakcijų firma. Norėčiau, kad firmoje nebūtų jokių kėblumų ateinant naujiems žaidėjams bei norėčiau padėti firmos valdžiai

5. Kodėl manote, kad Jūs būtent turite gauti Jūsų pasirinktą prižiūrėtoja?: Tiesa sakan nežinau, kaip tiksliai reikėtų atsakyti į šį klausimą. Esu tikrai darbštus bei draugiškas žmogus. Moku puikiai komunikuoti su žaidėjais. Kaip minėjau labai stipriai vertinu komandinį darbą su kuriuo mano manymu galėtume pasiekti pačias didžiausias serverio aukštumas. Taipogi moku puikiai vertinti kiekvieną iškilusią situaciją, dažniausiai nesiveliu į įvairius trash talk , nebent labai išprovuokja. Taipogi esu aktyvus, dėl ko turėtumėte atkreipti labiausiai dėmesį.

6. Papasakokite apie save: Kaip ir minėjau, labai vertinu komandinį darbą. Esu labai darbštus bei draugiškas žaidėjas. Taipogi pastaruoju metu aš esu labai aktyvus ir per tą laiką, kurį žaidžių serveryje galėčiau praleisti labai naudingai nei vien tik vėžioti krovinius.

7. Kuo Jūs geresnis už kitus kandidatus?: Neesu aš geresnis už kitus. Visi esame lygūs, tik skiriames kaikuriais aspektais, Aš asmeniškai nežinau, kuom esu išskirtinis. Gal dėl savo aktyvumo ar nuolatinio pozityvo?

8. Ar gavus prižiūrėtoją nepavesite firmos ?: Ne, nepavesiu.

9. Jūsų pasiekimai: Pasiekimų labai neturiu, nes dar neteko nieko turėti ar vadovauti.

10. Jūsų paskutiniai žodžiai: -

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.