Jump to content
Inferno_Player

Trys direktoriai vienu metu!

Rekomenduoti pranešimai

Ekq0tm4.png

Nenorėdamas vilkinti dar ilgiau visų rinkimų, nusprendžiau rašyt analizę iškart į tris direktorius, kad būtų greičiau tiek jums, tiek man. Kitas dalykas Edward'o nebus iki sekmandienio vakaro, o rinkimai su Mechanikų firma dar ilgiau užsitestų, tai renku šiandien ir ramu tiek man, tiek jums. Sprendimai gal ir nėra tradiciniai, bet du direktorius išsirenku praktiškai sausu rezultatu ir jokių kovų teamspeak platformoje nematau tikslo daryti, kadangi jie ir taip jau yra įrodę save šiame serveryje. 

Dylerių direktorius

Išvisų pildžiusių asmenų, šis nors ir nėra labai tobula asmenybė, galbūt nėra tas žmogus, kurį mirk, bet norėčiau matyti šiose pareigose, bet jis šiai dienai iš registracijoje dalyvavusių buvo rimčiausias ir savotiškai kalbant stipriausias. Jam jau teko pasireikšti šiose pareigose ir su šia firma funkcionavo ganėtinai neblogai, dar ir man teko pakariaut draugiškai su juo būnant skirtingų barikadų pusėje. Tikiuosi, jog ši era bus sėkmingesnė, įvesi daugiau tvarkos, nei turėjai prieš keletą mėnesių šioje firmoje ir būsi labiau atsakingesnis. Zygis_Budrys yra naujasis Dylerių firmos direktorius.

Policijos departamento direktorius

Kažkokių replikų nežadu čia pyškint, kadangi ir taip aišku kas turėjo tapti šios kedės savininkas. Nors ir labai bijau ir pilnai iki galo nepasitikiu, nepyk, bet taip galvoju, jog tavo ketinimai vis gi kitokie nei man pasakojai, bet viliuosi, jog tikrai imdamas šias pareigas imsi normalias tikslais, o ne kad dar labiau pabloginti serverio padėtį. Galbūt kiek ir keista tokį žmogų matyt šiose rinkimuose, bet pagal jo nusiteikimą ir mano asmeninius ryšius su juo manau, jog šūdo neprimals, nors ir karštakošis ir mėgsta tikrai parodyt savo charakterį visiems, bet labai labai tikiuosi, jog padarysi ką nori ir nenuvilsi manęs ir leisi tau palikti gerą reputaciją apie tave kretingiški. Koala_Stonkus oficialiai tampa - Policijos departamento direktoriumi. Stonkau, tau tik lieka pasirinkti dar ar nori, kad FTB Agentų firma būtų sujungta, kaip buvo pas Xalearist'ą ar tau ji nereikalinga? Apsispręsk ir priimsim sprendimą.

Mechanikų direktorius

Va čia ir buvo daug klaustukų kas, kodėl ar tikrai jis, o gal ne, man kažko trūksta?. Galų gale gerai apmąstes pasvėręs ir praeities pasiekimus ir visą žaidėjų istorija, apsisprendžiau galūtinai. Ši persona šiame serveryje žaidžia jau labai senai, man jau yra tekę su juo darbuotis užimant būtent šias pareigas ir tai buvo prieš porą metų. Tuomet jis užimė Taksi dir. pareigas. Parašysiu tai, ką rašiau ir lmg komandos chat'e ir direktorių. Nežinau kokias būdais, kokias metodais ir kieno pagalba tu prikėlei tuometinę Taksi firma. Man dar iki dabar galvoje išlikę tie žodžiai, tavo noras ir pastangos, tavo bandymas padaryti šią firmą vis geresnę ir neišsenkanti motyvacija, lyg turėtum šulinį iš, kurio tu ją semtum. Kalbu apie Lukas_Nolasco, naujajį šios firmos vedlį ir tikiu, jog tau pavyks šią firmą laikyti tvirtai, kaip kažkada, tai darei. Pilnai pasitikiu ir tikiuosi, jog įrodysi dar kartą, jog direktoriaus pareigas tau patikėti galima betkokioje situacijoje.

Direktorių priž.
Inferno Player

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 minutę, Benjamin_Ruggiero rašė:

Kaip dirbančio darbą bendrauti su žmonėmis kažkaip silpnai Inferno, tikėjaus litanijos :):):) Sėkmės Budrį su dyleriais.

Stonkau kada pavą?

Nebe tie laikai ir nematau tikslo savo knygas rašyt čia, vis tiek visi skrolinat į apačią susirast V_P :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.