Jump to content
Kenny_Silver

LMG.lt - Pagalbos centras 24/7

Rekomenduoti pranešimai

Pagalbos centras - savanorių sukurta tema norint kokybiškai ir greitai padėti LMG.lt serverio žaidėjams. 

jLQgVRk.png

Kokią pagalbą teikiame?

• teikiame pagalbą ties serverio komandomis, darbais, pačio serverio struktūra;
  • modifikacijomis;
  • kompiuterine įranga, gedimais;
  • projekto forumu;
  • "Teamspeak 3", "Discord" ar kitokiomis pokalbių programėlemis.

jLQgVRk.png

Kodėl rinktis mūsų pagalbos centrą?

Esame patikimi, daug žinių per ilgus žaidimo metus sukaupę žaidėjai, norintys jomis pasidalinti su kitais serverio žaidėjais. Dirbame 24/7, t.y. atsakysime bet kuriu paros metu. Pateiksime visus įmanomus problemos sprendimus ir kiekvieną žingsnį atskirai jums į Ą.Ž.

jLQgVRk.png

Pagalbos centro darbuotojai ;

Visus pagalbos šaukimus atsakys Kenny_Silver.

jLQgVRk.png

Visa informacija, būtina žinoti prieš pateikiant savo klausimą ;

• jeigu į Jūsų pagalbos šauksmą neatsakysime per 24 valandas, avansu Jums suteiksime 10 forumo reputacijos taškų;
  • jeigu informacija bus netiksli ar nepadės Jums išspręsti Jūsų problemos, suteiksime jums 10 forumo reputacijos taškų;
  • pagalbos atsakymą gausite į savo Ą.Ž;
  • privalote pildyti pagal temos šabloną, kitaip nesuteiksime pagalbos.

jLQgVRk.png

Pagalbos centro šablonas ;

1. Kokios pagalbos reikia:
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą:

©K'S, 2018

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
  1. Kokios pagalbos reikia: serveris (modifikacijos); įsirašiau SAMPFUNCS, bet man juos crash'ina.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: nemanau, kad to reikia;
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: bandžiau įsirašyti kelias skirtingas versijas, žiūrėjau pamokas. Taip pat bandžiau įsikelti ir Nojus'Box gta papkę (Nojus'Box tema), bet tas pats.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Bass_Boster rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia: serveris (modifikacijos); įsirašiau SAMPFUNCS, bet man juos crash'ina.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: nemanau, kad to reikia;
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: bandžiau įsirašyti kelias skirtingas versijas, žiūrėjau pamokas. Taip pat bandžiau įsikelti ir Nojus'Box gta papkę (Nojus'Box tema), bet tas pats.

Pagalba suteikta ĄŽ. Ačiū, jog naudojatės Pagalbos centro paslaugomis!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Kokios pagalbos reikia: Serveris - (Modifikacijos) Problema su enb. Įsirašiau enb, bet įejus į žaidimą greit užcrashina įlipus į mašiną, esu įsirašęs ką reikia, Anticrasheri, Sampfuncs, cleo, pirma karta su tokia problemą susidūręs. Anksčiau nebuvo tokių prikolų, tik dabar negaliu enb įsirašyt, nes įsirašius neduoda žaist iškarto išmeta iš žaidimo už crash, arba išvis įėjus į žaidimą tiesiog užstringa, neužkrauna visko.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Neturiu, tiesiog paaiškinau situaciją.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Buvau persirašęs per naujo žaidima, bet nepadėjo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Amfetamino_Fanatikas rašė:

1. Kokios pagalbos reikia: Serveris - (Modifikacijos) Problema su enb. Įsirašiau enb, bet įejus į žaidimą greit užcrashina įlipus į mašiną, esu įsirašęs ką reikia, Anticrasheri, Sampfuncs, cleo, pirma karta su tokia problemą susidūręs. Anksčiau nebuvo tokių prikolų, tik dabar negaliu enb įsirašyt, nes įsirašius neduoda žaist iškarto išmeta iš žaidimo už crash, arba išvis įėjus į žaidimą tiesiog užstringa, neužkrauna visko.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Neturiu, tiesiog paaiškinau situaciją.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Buvau persirašęs per naujo žaidima, bet nepadėjo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kokios pagalbos reikia:nu ne ijungiau pora d pc ir db bandau neisijungia mano baterke labai pavargus tai kai anksčiau rodydavo raudona lemputė blyksedavo db balta bet kai išjungi pc  maitinimą akimirksniu išsijungia pc nors rodo balta. 

Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:niekaip 

Ką išbandėte, tvarkydami problemą: bandžiau atsidaryt pc pažiūrėt ar viskas tvarkoj BIOS bandžiau pasijungt bet neina 

©

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Ganja_Part rašė:

Kokios pagalbos reikia:nu ne ijungiau pora d pc ir db bandau neisijungia mano baterke labai pavargus tai kai anksčiau rodydavo raudona lemputė blyksedavo db balta bet kai išjungi pc  maitinimą akimirksniu išsijungia pc nors rodo balta. 

Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:niekaip 

Ką išbandėte, tvarkydami problemą: bandžiau atsidaryt pc pažiūrėt ar viskas tvarkoj BIOS bandžiau pasijungt bet neina 

©

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.