Jump to content
Jack_Evans

Atvažiavo naujas miestelių dušmanas!

Rekomenduoti pranešimai

Taxi driver movies film GIF - Find on GIFER

Sveiki žmonės! Taigi atėjo ta diena kada reikia pagaliau dušmano miesteliuose, kuris su savo brigada Boltu vežiotų pėsčiuosius. Stebim kas jis! 

Pirmasis etapas visiems tikriausiai buvo lengviausias, bet net kai kurie sugebėjo pažeisti taisykles. Žinoma į taisyklę, kurioje reikejo parašyti frazę žiūrėjau pro pirštus, nes daugelis tiesiog tą taisyklę pažeidė, todėl reikėjo griebtis šiaudo. Pildžiusiųjų į direktorių buvo net 28, džiugu, kad ši atranka susilaukė didelio susidomėjimo. 

Pagrindinių kandidatų analizavimas

Arnas_Query – vienas iš man mažiausiai girdėtų asmenų esi, todėl daug apie tave negaliu pasakyti, tikiuosi, kad ateityje teks daugiau pabendrauti. Apklausos tau nebuvo, bet buvo raštiškas pateikimas man į asmeninę žinutę į mano užduotais klausimais. Atsakymai man patiko, labai gražiai ir aiškiai viskas pasakyta. Būtent vizija labiausiai sužavėjo, na o kiti atsakymai nebuvo kažkuo labai išsiskiraintys. Pavaduotojo rinkimo būdai buvo aiškūs, manau, kad daugelis taip pat darytų ir rinktų savo pavaduotojus – patikimus ir motyvuotus. Trečiasis klausimas apie nepastovų darbuotojų skaičių atsakiai labai vaizdžiai, kad tai yra natūramus dalykas – sutinku su tavimi. Ties ketvirtuoju klausimu apie žaidėjų skatinimą ateiti dirbti pas tave, jau šiek tiek suklupai, nežinau kas atsitiko, bet tavo pasakyti žodžiai „išlaikyti kažką tokio“. Kas tas kažką tokio? Trūko išsamumo ir aiškumo šioje vietoje. Neišsiplėtei kalbėdamas apie savo aktyvumą kas nebuvo gerai. Norėjosi taip pat išsamesnio ir tikslesnio atsakymo. Paklaustas kokias veiklas rengsi su kitomis neutraliomis firmomis paminėjai plaukimas. O kam plaukimo? Ne olimpiadai ruošiatės gi. O ir bent vienos veiklos eigos nenurodei kas šiek tiek kiša tau koją. Bendras įvertinimas nėra labai geras, bet nėra labai jau ir prastas.

Dwayne_Winston – galbūt keistas mano sprendimas, bet taip jis kandidatas. Galite smerkti mane, galite nemėgti manęs dėl to, bet žmogės visada klysta ir galbūt dabar bando ištaisyti savo klaidas, bet aš čia ne apie tai. Apklausoje TeamSpeak‘e buvai apklaustas pirmasis. Vizija tavo įdomi, bet šiek tiek keistoka, nes nepaminėjai ką bandytum firmoje padaryti tokio kas nustebintų žaidėjus ir sužavėtų juos darbintis pas Tave. Pavaduotoją skirsi kaip ir visi – iš savų. Dėl darbuotojų pastovumo palaikymo atsakei, kad jeigu žmonės norės jie ir bus firmoje, taip pat sakei, kad bandysi atsižvelgti į savo elgesį, maloniai bendrausi su visais ir kone būsi pavyzdys jiems. Sakei, kad vasarą Tavo aktyvumas nėra pats geriausias, tą patį ir pats pasakei, kad būni dažniausiai prisijungęs vakare ir gana vėlai 22 valandą. Ką tokiu metu veikti? Bendras veiklas sakei vestum beveik su visais tik ne su mechanikais, dėl dabatinio direktoriaus. Bet sukandęs dantis galėtum visa tai iškęsti. Nėra tai labai gerai, nes norisi vieningumo. Bendras veiklas paminėjai tik budėjimus. Galėjai labiau apklausai pasiruošti.

Antanas_Noliferis – bandai ir bandai tapti direktoriumi, pildai į daug direktorių, bet vis nepasiseka. Apklausoje buvo nemažai klaidų, todėl labai sunku analizuoti. Kalba buvo neaiški, galbūt jaudulys pakišo koją Tau. Nenoriu labai daug rašyti apie tave blogai, bet manau tenka. Tavo vizija buvo skurdžiausia tikriausiai. Rodyklių sistema? Skamba labai keistai, nes tai nelabai susiję su taxi darbu, nebent turėjai kažką kito omeny. Pavaduotoją rinktum iį prižiūrėtojo, kurį pasikirtum ir žiūrėtum jo aktyvumą bei motyvaciją. Nu gal ir įdomi idėja, bet ar norėtų tas prižiūrėtojas stengsis ir norės? Nemanau. Nesupratau tavo atsakymo į pastovų darbuotojų skaičiaus palaikymą. Sakei vesi įdomias veiklas, bet paklausus apie veiklas nieko įdomaus nepasakei. Apie skatinimą taip pat sakei, kad vesi veiklas, bet taip pat nieko nepasakei apie tai. Dėl aktyvumo esu patenkintas, nes sakei, kad turi daug laiko ir galėtum būtum aktyvus direktorius. Dėl bendrų veiklų taip pat nepasakei nieko įšplėsto kas mane priverstų susižavėti. Antanai, pasistenk kitą kartą labiau pasiruošti apklausai.

Nuomonių iš direktorių sulaukiu įvarių. Nenorėjo daugelis net balsuoti, bet vėliau gavau iš jų atsakymus, todėl vienbalsiai visi nubalsavo už Arnas_Query. Tikiuosi, kad mano pasirinkimas manęs nenuvils ir parodys tai ką yra paruošęs! Laukiame iš direktoriaus gero pasirodymo.

Verdiktas – naujasis Taxi direktorius @Arnas_Query

Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio pareigose, jis bus perlaistas antrosios vietos laimėtojui.

Visi, kurie norite sužinoti kodėl nepatekote tarp kandidatų - rašykite asmeninę žinutę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Malonu sulaukti pirmos Direktorių Priežiūros analizės, šaunu, kad palaikot šiokį tokį standartą net ir tokioje serverio būklėje. Arnai, nuoširdūs sveikinimai tau, sakiau dar savo priežiūroje, kad turi didelį potencialą, tiesiog reikia tau jį mokėti atskleisti - manau tai tavo šansas. Sėkmės, jei reikės bet kokios pagalbos - kreipkis. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Spoiler

išsiskiriantys*

atsakei*

natūralus?*

stengtis*

norėt*

būti*

išplėsto*

Dėl smerkimo, nesupratau visiškai minties. Tik pagalvojau, kodėl tau įdomu, ką kiti apie Tave pagalvos? Jeigu niekas dar nesakė, tai visa tai neišvengiama. Deja.

Sutinku su kandidatų įžvalgom. Nematau nieko blogo su plaukimu, mano nuomone tai visai neblogas darbuotojų užimtumas. Žinoma, nereikėtų pamiršti visų tradicinių veiklų, kurios visada vyksta, direktoriams ir keičiantis. Įdomi apžvalga. Norėčiau pasveikinti direktorių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tu primesk kokioj serveris padeti turi but, kad tokie kandidatai :D:D nu ta prasme as suprantu, kad +30 kaitina lauke ir vsio takoja, xebra prie ezero alu geria arba cioles ciesina akre antram aukste foteliukose aplink waifai spota, bet kai tokie kandidatai, tu supranti, kad saibas pasidariau paciu laiku is tokiu pareigu. anyways, sveikinu XDDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.