Jump to content
Vakaris_Pepe_

Unjail Vakaris_Pepe

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Vakaris_Pepe
2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:begimas, neklausymas.
3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje @Povilas_Poviss
4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/OIuXqmC

Visa tokia situacija, prisijungęs atsirandu ant savo medikų darbo stogo, nubėgu į bazę , prie bazes prieina parašo stop ir surakina, sakau atrakini gražiuoju.
Nei baudos siūlė nieko, sudėjo starus ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, pamačiau tave Gaudoma Rašiau tau STOP SUSTOK ! (Aplinkui daugiau žaidėjų nebuvo tai reiškia, kad stabdžiau tave!) bet nekreipiai dėmesio, bėgai toliau tačiau pasibuginai ant medikų laiptų ir neturėjai ką daryt jau. :) (Matosi šokinėji bandai pasprukti ant laiptų).

Patikrinau turėjai 15 įtarimo.

Ir uždėjau Bėgimas nuo Teisėsaugos + Pareigūno įsakymo nepaisymas.

@Auris_Gasol

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kurioi tau vietoj matosi kad buginausi ant laiptų, matosi kaip apsisuku ir nušoku nes reikėjo baudos. 

Kitas dalykas, jei aš bėgčiau logiškiau nebūtų relog? Arba su /vt pabėgti nes vis dėl to adminas, bei vipas. Galvok su galvą ne su b**** jei neturi prie ko prisiknisti ne mano problemos, iš lempos surakintas buvau.
+ Jei neklystu turi būti 2 stop ir tada tiktais gali mesti už begimą, antras stop buvo kai vpš prie manes jau buvai draugeli ir kai stovėjau vietoj.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Vakaris_Pepe_ rašė:

Kurioi tau vietoj matosi kad buginausi ant laiptų, matosi kaip apsisuku ir nušoku nes reikėjo baudos. 

Kitas dalykas, jei aš bėgčiau logiškiau nebūtų relog? Arba su /vt pabėgti nes vis dėl to adminas, bei vipas. Galvok su galvą ne su b**** jei neturi prie ko prisiknisti ne mano problemos, iš lempos surakintas buvau.
+ Jei neklystu turi būti 2 stop ir tada tiktais gali mesti už begimą, antras stop buvo kai vpš prie manes jau buvai draugeli ir kai stovėjau vietoj.

Tai iš karto juk gali sustoti ir man būtų viskas papraščiau ir tu būtum išvenges įtarimo.

Pagalvok !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Povilas_Poviss rašė:

Tai iš karto juk gali sustoti ir man būtų viskas papraščiau ir tu būtum išvenges įtarimo.

Pagalvok !

Dėja drauguži, tavo kaltė nebuvo 2 tekstų, nesu robotas, galėjau ir nepamatyti nors ir chate nebūtų rodę, dar kodėl į Tautvydo unjail neatsakai? Nes jei pas jį irgi free starai čia jau kenkimu kvepia. + Kodėl aš apsisukau jei norėjau bėgti? Matai ne kaip tau, man stabiliai žaidimas einasi ant 60fpsų minimaliai ir dėl to man nebuvo šansų susibuginti.:)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 minutes(-čių), Vakaris_Pepe_ rašė:

Dėja drauguži, tavo kaltė nebuvo 2 tekstų, nesu robotas, galėjau ir nepamatyti nors ir chate nebūtų rodę, dar kodėl į Tautvydo unjail neatsakai? Nes jei pas jį irgi free starai čia jau kenkimu kvepia. + Kodėl aš apsisukau jei norėjau bėgti? Matai ne kaip tau, man stabiliai žaidimas einasi ant 60fpsų minimaliai ir dėl to man nebuvo šansų susibuginti.:)

Tautvydo Unjail anketoje atsakyta.

Išlaisvinimas nepatvirtintas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.