Jump to content
Oskaras_Rodriguez

Mechanikų direktoriaus rinkimų apžvalga!

Rekomenduoti pranešimai

BghexVD.png

Sveiki, projekto žaidėjai! Taip gavosi, kad visai nesitikėjęs Mechanikų darbo direktoriaus pareigas paliko Gvidaz_Bond, todėl vos paskelbęs atranką užimti šioms pareigoms, sulaukiau nemažai susidomėjimo. Tikėjausi, kad tikrai bus tų serverio žaidėjų, kurie susidomės kandidatuoti į šias pareigas, tačiau nesitikėjau, kad kandidatų bus palyginus pakankamai nemažai. Vertinu Gvido darbą teigiamai. Direktorius buvo aktyvus, surinkęs kokybišką darbuotojų komandą, pasiskyręs tinkamus pagalbininkus darbas buvo pastebimas ir aktyvus. Viešai dėkoju buvusiam Mechanikų darbo direktoriui už kokybišką ir gerą direktoriavimą! Na, o dabar, daugiau netuščiažodžiavęs einame prie Mechanikų direktoriaus rinkimų apžvalgos ir žiūrime kas tapo naujuoju šio darbo direktoriumi. Šiais rinkimais rizikavau, tačiau tam yra pagrindas. Mechanikai - neutralus darbas, todėl šių rinkimų nugalėtojas gal ir nebus labai patyręs, tačiau šiuo metu matau jį vienintelį šiose pareigose. Einam skaityt!

Omex Lietuva
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/KrFdK.jpg
Nesuprantu tavo kėtinimų ir nesuprantu kokiu būdu ruošiesi tapti šios firmos direktoriumi. Prieš savaitę analizavau tave Policijos departamento direktoriaus rinkimuose, o po savaitę analizuoju Mechanikų darbo direktoriaus rinkimuose. Nesi rimtas kandidatas, toks jausmas, kad pildai tam, kad pranešimu vienu forumo vartotojas pakiltų. Nesu pasiruošęs nieko išsamiau apie Tave aprašyti, nes tavo veiksmai kalba patys už save. Praėjusioje apžvalgoje viską detaliai ir aiškiai išdėščiau, kad klaidų daugiau nekartotum, bet į šiuos rinkimus grįžti vėl. Neįtikinai. Jeigu nori tapti šio ar kito darbo direktorium, pirmiausia privalai man įrodyti, todėl pirmiausia pabūk valdžios pareigose, konkrečiau - pavaduotojo ir tada galėsi iškelti kandidatų vėl. Šiam kartui be jokių kalbų esi atmetamas. Nelauksiu Tavęs kituose rinkimuose, o lauksiu tik tada, kaip ištaisysi visas daromas klaidas, surimtėsi ir įgausi patirties. Ačiū už kandidatavimą, kad ir koks jis bebuvo.

Hilary Cosel
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/LvPYz.jpg
Jokios patirties Mechanikų darbe, todėl apie kandidatavimą į direktoriaus pareigas kalbėti net negalima. Anketa nėra nei išsami nei įdomi, užpildyta tik tam, kad „patinka“ mygtukų būtų paspausta, daugiau iš tavo kandidatavimo jokios naudos nematau. Nors ir tavo amžiaus nežinau, tačiau tokia anketa labiau tikų nuolatinėje atrankoje, tačiau ir tai didelis klausimas ar būtum patekęs. Trūko išsamumo, nesimato nei idėjų, nei jokios vizijos. Nėra noro tapti direktoriumi, todėl analizuoti teoriškai net neturiu ką. Esi automatiškai atmetamas ir į kitą etapą nepatekti dėl šių priežasčių: 1. Vadovavimo, patirties trūkumas. 2. Atrankos taisyklių neišsiskaitymas, nes prašiau kandidatų išsamių anketų, o ne tokios, kaip tavosios. 3. Motyvacijos, noro tapti direktoriumi trūkumus. Net netrūkumas, o jos išvis nėra. Tikiuosi, kad susitiksime kitą kartą direktoriaus rinkimuose, tik kitą kartą atkreipsi dėmesį į visas mano parašytas pastabas su viltimi, kad jas ištaisysi. Ačiū už pateiktą anketą ir kandidatavimą iš kurios nieko ypatingo nepasiėmiau. Neįtikinai, kad sugebi remontuoti automobilius, todėl neveltui ir tavo kandidatūrą atspindėjo „NRG“ motociklas.

Arnas Akeso
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/5hBjE.jpg
Pradžioje rinkimų, anketos šablone slapyvardis buvo Anthony_Feduk, jeigu neklystu, vėliau po kurio laiko pastebėjau, kad anketos šablone slapyvardis buvo pakeistas į Arnas_Akeso, todėl su šiuo slapyvardžiu ir išanalizuosiu tave. Faktas, kad anketoje trūko išsamumo. Mėgstu išsamias anketas, kurias įmanoma išsiskaityti. Tavo anketoje trūko išsamumo ir noro tapti direktoriumi. Trūko ir pačios patirties, bei sukėlei abejonių, kad pakeitei slapyvardį, tai klausimas: su kuriuo slapyvardžiu žaidi? Kiek slapyvardžių aplamai turi serveryje? Abejoju ar šiuo metu būtum tinkamas direktorius, pirmiausia mano manymu Tau reikalinga patirtis, kad galėtum kandidatuoti į direktoriaus pareigas. Klaidos lygiai tos pačios kaip ir tavo priešininko Hilary_Cosel, tik tavo anketa buvo įdomesnė ir išsamesnė, tačiau vis tiek, pritrūko nemažai, kad atsidurtum tarp pagrindinių šių rinkimų kandidatų. Ačiū už kandidatavimą! Neslėpsiu, buvo tikrai gana įdomu skaityti tavo anketą, tačiau pritrūko išsamumo ir nemačiau jokio noro užimti šias pareigas. Surimtėk, įgauk patirties ir lauksiu Tavęs kituose rinkimuose! Taip pat, esi gana keisto charakterio, lyg degtukas, todėl tvirtai apsvarstyk ar tikrai tavo tikslas Mechanikai?

Sirioga Master
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/D4H3c.jpg
Kad remontuoti automobilius Tu moki, visai tai puikiai žino, nes už tave kalba tavo pasiekimai serveryje. Būtent tokios anketos ir norėjau, tai pavyzdys visiems aukščiau išvardintiems kandidatams, kurių pagrindinė klaida ir buvo - trumpa ir neišsami anketa, už tai ir dėkoju Tau, kad parodei daugeliui, kokia anketa ištikrųjų turi būti ir atrodyti norint kandidatuoti į direktoriaus pareigas. Patirties serveryje turi tikrai gana daug, visi pasiekimai beveik Neutraliose, esi net užėmęs IV lygio administratoriaus pareigas, o tai ir parodo tavo atsakingumą ir motyvaciją, bent jau ši buvo ankščiau, tačiau kaip yra dabar? Anketa išsami, kol kas viskas gerai, tačiau kur tavo aktyvumas, gerbiamasis? Nesu susidaręs jokios nuomonės apie Tave, nes kaip buvai direktoriumi, serveryje manęs nebuvo, todėl neįsivaizduoju kaip vadovauji savo darbuotojams ir koks ištikrųjų direktorius gali būti. Idėjos gana originalios. Drąsiai sakau, jeigu serveryje būtum aktyvus serverio žaidėjas, šiuo metu būtum analizuojamas tarp pagrindinių kandidatų, o ne čia, kur Tau galimai ir nėra vietos. Tikrai malonu buvo skaityti anketą, tačiau būtų buvę dar maloniau ir pastebėti tave pačiame serveryje. Šiuo metu automobilio variklis užkalė motorą. Atleisk, tačiau kitą kartą. Ačiū už kandidatavimą!

Antanas Nolaiferis
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/4vZzE.jpg
Antanai, nuoširdžiai nesuprantu Tavęs. Toks jausmas, kad nori visų pareigų serveryje ir neatsisakytum net Pagr. Administratoriaus paslaugos. Pildai visur, nori visko, tačiau tai nėra tavo jėgoms, neįsižeisk. Analizavau tave kaip kandidatą Dylerių direktoriaus rinkimuose ir nepatekai tarp pagrindinių kandidatų, o čia - lygiai taip pat. Neįsivaizduoju kokiais būdai gavai ankščiau direktoriaus pareigas ir dar ne vieną, neįsivaizduoju kaip sugebėjo tau buvusieji Direktorių Prižiūrėtojai patikėti kokios nors firmos direktoriaus pareigas, tačiau aš to daryti nežadu. Rimtai sakau, apsvarstyk savo jėgas. Investuok daugiau laiko į tavo pasirinktą darbą ir dirbk ten, įrodyk direktoriui, kad gali ir tapsi pavaduotojumi, o tapęs pavaduotojumi išnaujo vėl galvok apie kandidatavimą į direktoriaus pareigas. Šiam kartui, be jokių kitų kalbų tarp pagrindinių kandidatų net nepatenki ir abejoju ar kažkada pateksi, jeigu taip ir toliau darysi. Anketa buvo išsami, bet anketoje buvo pilstoma iš tuščio į kiaura, begalė gramatikos klaidų. Direktorių renku tikrai ne pagal lietuvių k. žinias, tačiau bent minimaliai direktorius rašyti privalo. Atleisk, tikrai be kalbų esi atmestas. Nelauksiu Tavęs kituose rinkimuose, jeigu anketa bus lygiai tokia pat. Ištaisyk klaidas ir tada galėsi galvoti apie kandidatavimą. Ačiū už kandidatavimą!

Tomas Pospekas
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/zxVG8.jpg
Visai neseniai ėjai Mechanikų direktoriaus pareigas su kuriomis tiesa sakant, visiškai nesusitvarkei. Aplamai, Tau neatsibodo Mechanikų darbas? Mechanikų darbo patirties turi nemažai, pasiekimų Mechanikų darbe taip pat, tačiau skaitant tavo anketą visiškai manęs neįtikinai, kad turėtum tapti trečiąjį kartą Mechanikų direktorium. Anketa išsami, o tas tikrai deda Tau nemažą pliusą šiuose rinkimuose, tačiau idėjos visai neoriginalios. Nestebėjau tavo darbo, kaip užėmei Mechanikų direktoriaus pareigas, tačiau net neabejoju, kad visas šias aprašytas idėjas esi išbandęs. Aktyvumo serveryje irgi pakankamai didelio nepastebėjau. Buvai tikrai pasirodęs serveryje, tačiau pritrūko dar didesnio aktyvumo serveryje. Jeigu neklystu, kaip užėmei Mechanikų direktoriaus pareigas antrąjį kartą ir buvai nušalintas, jeigu mano atmintis nemeluoja. Nesi rimtas kandidatas, nors ir pasiekimų turi gana nemažai. Šiam kartui rinksiuosi kitą žaidėją, tačiau jeigu nebūtų iškėlę savo kandidatūrų pagrindiniai kandidatai, būtum manau be didelių kalbų patekęs į pagrindinių kandidatų sąrašą, tačiau ne šiam kartui ir ne šiandien. Ačiū už kandidatavimą! Gana įdomi asmenybė, tačiau stenkis atrasti savo kitą krypti, o jeigu nerasi ir tavo tikslas vis dar Mechanikai, tuomet valio.

Luk Pran
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/tF5Ph.jpg
Anketa išsami. Remontuoti automobilius moki. Serveryje turi nemažai patirties. Patirties ir pasiekimų Mechanikų darbe turi taip pat, o tai su deda Tau tvirtą pliusą šiuose rinkimuose. Išgyręs tavęs, noriu ir paklausti, o ar ištikrųjų esi taip tvirtai apsisprendęs prieš pildant į šias pareigas? Serveryje labai aktyviu Tavęs nelaukyčiau, o ir nesuprantu ar esi pastovus, ar ne. Pildei į Fūristų direktoriaus pareigas, o dabar pildai į Mechanikų, tai kaip yra ištikrųjų? Ar tikrai dar turi noro vadovauti Mechanikams? Vargu. Jeigu turėtum, apsistotum tik vienu darbu ir dirbtai ten. Na, o jeigu pabodo ir keiti darbus, tuomet Mechanikai tikrai nėra tinkama stotelė, gal vis gi Fūristai? Man kyla daug abejonių, nes mėgstu labai apsisprendusius žmones, o Tave labai dažnai matau rinkimuose, priešingai nei aktyvumo serveryje - to beveik nepastebiu. Suaktyvėk. Surimtėk. Gal prie kitų Direktorių Prižiūrėtojų pareigas gaudavai, tačiau šiuo momentu nematau už ką galėčiau jas duoti. Atleisk, bet mėgstu pastovumą, todėl ne šiam kartui. Ačiū už kandidatavimą!

Pagrindiniai kandidatatai

James Splite
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/wV3Zq.jpg
Neabejotinai, daugelis projekto žaidėjų palaiko būtent Tave šiuose rinkimuose. Mechanikų darbo patirties turi, tačiau ne tiek ir daug, lyginant su kitais kandidatatais. Serveryje aktyviai žaidi, todėl tai leidžia suprasti, kad Mechanikų direktoriaus pareigos tikrai nori. Anketa buvo išsami, pačioje atrankoje sulaukei daug palaikymo kiek pastebėjau, surinkai nemažai „patinka“ mygtukų, daugiausiai iš visų, todėl nemažam skaičiui serverio žaidėjų, esi jų favoritas. Patirties Neutraliose firmose turi nemažai, esi buvęs Radijos direktorius, du kartus Medikų pavaduotojas ir vieną kartą Radijos pavaduotojas, tačiau pasiekimų sąraše norėjosi sutikti ir tų pasiekimų, kurie būtų susiję su Mechanikų darbu, nes šiuo momentu nelabai įsivaizduoju, kaip galėtum ir sugebėtum vadovauti Mechanikams. Radijos direktoriaus pareigas jeigu neklystu palikai neišbuvęs net dviejų savaičių, kaip būtų dabar? Tave, kaip kandidatą analizuoti buvo įdomu, tačiau nesuprasdavau ar į šias pareigas žiūri rimtai, ar ne. Ankščiau, pastebėjau Tave dirbantį Policijos departamento darbe, kodėl nepasirinkai Mechanikų darbo pas buvusį direktorių? Suprantu, kad nori šių pareigų, tačiau tai reikėtų ir įrodyti savo darbu. Ačiū už kandidatavimą! Šiam kartui nepasisekė, pritrūko noro užimti pareigas ir buvo stipresnis kandidatas už Tave. Šaunu, kad tiek projekto žaidėjų palaikė Tave šiuose rinkimuose. Sekmės kitą kartą, tikėkimės susitiksime kituose Mechanikų darbo direktoriaus rinkimuose!

Linksmas Aidis
Kandidatūrą apibūdina ši transporto priemonė;
https://i.talpix.lt/FmWM9.jpg
Gal ir nebuvai serverio žaidėjams šių rinkimų favoritas, tačiau palaikymo sulaukei taip pat nemažai. Pirmąjį pavaduotoją gavai pas buvusį šio darbo direktorių Gvidaz_Bond. Pareigas, mano galva, atlikai tinkamai ir iš visų čia paminėti kandidatų, labiausiai esi vertas Mechanikų darbo direktoriaus pareigų. Savo aktyvumu, noru ir išsamia anketa pranokai net Mechanikų darbo senbuvius ir visiems nušluostei nosį, pagirtina! Gal ir nesi labai patyręs, už Tave daugelis kandidatų buvo pranašesni pasiekimais, tačiau nevisuomet pagal tai ir renku naująjį direktorių. Savo pranašumą įrodei savo motyvacija ir noru bei aktyvumu. Nors visai neseniai gavai savo pirmąjį pavaduotoją, tačiau norėčiau pažiūrėti ką sugebėtum už „TowTruck“ vairo, tačiau šį kartą ne kaip darbuotojas, ar pavaduotojas, o kaip šio darbo direktorius. Su rinkimais gal ir rizikuoju, tačiau du buvę Mechanikų direktoriai puikiai iškėlė šį darbą, todėl galiu eksperementuoti, nors tikiuosi, kad kartelė bus lygiai taip pat iškelta, kaip ir prie buvusiųjų direktorių. Tikiu tavim. Tiki tavimi ir daugelis projekto žaidėjų, todėl įrodyk ne tik man, ką sugebi šiose pareigose, bet ir visiems serverio žaidėjams. Įrodyk, kad gali būti ir būsi puikus Mechanikų darbo direktorius. Teikiu į tave nemažai vilčių, nustebk mus ir parodyk, kad ir nevisai patyrę serverio žaidėjai gali būti ir išbūti direktoriaus pareigose. Sveikinimai tapus Mechanikų darbo direktoriumi!

https://media2.giphy.com/media/3orieTWiP0j908LiJa/giphy.gif

Rinkimais esu patenkintas. Tikėjausi, kad beveik nebus norinčių pildyti į šio darbo direktorių, tačiau nustebino ne tik rinkimų dalyvių skaičius, bet ir išsamių anketų skaičius. Dar kart dėkoju visiems kandidatams už iškeltą kandidatūrą. Nenusiminkite, kad netapote direktoriumi, net neabejoju, kad atkreipus dėmesį į mano pastabas, kituose rinkimuose galite tapti aiškiais favoritais, tik reikia noro ir motyvacijos! Praleidau nemažai laiko visiems kandidatams nuosėkliai išanalizuoti. Tikiuosi, kad serverio žaidėjai liks patenkinti mano pasirinkimu. Taip pat, tikiuosi, kad šis šviežias asmuo į Direktorių komandą bus priimtas šiltai ir su savo pareigom susitvarkys puikiai! Antroji vieta - James_Splite, Trečioji vieta - Sirioga_Master. Rekomenduoju visiems kandidatams, kurie turi užsibrėžę tikslų susijusių su Mechanikų darbu išbandyti savo jėgas pas naująjį direktorių. Direktorius neišbuvęs pareigose 14 kalendorinių dienų bus perleidžiamas antros vietos laimėtojui, šiuo atveju James_Splite.

Pagarbiai, Oskaras_Rodriguez.
Direktorių Prižiūrėtojas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nu su analize tai padirbėta, šauniai @Oskaras_Rodriguez, @Linksmas_Aidis Nu ka bratan atėjo tavo metas, valyt miestelius, žiūrėk kad bazė nesubyrėtų, nes plyšių daug kur nespėjo užlopyt savininkai ir mažiau pripi*ęs vairuok, o jei rimtai, sveikinimai tau, kada pi/am į Palangą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nuostabus pasirinkimas, labai smagu, kad būtent Aidis gavo direktorių, kadangi esu šiek tiek bendravęs ir galiu pasakyti, kad bus nuostabus šios firmos vairuotojas, vadovas. Aidi, linkiu sėkmės pareigose, neprarask motyvacijos ir gerai praleisk laiką.

Oskarai, analizė parašyta liuksiškai, patiko analizavimo idėja su automobiliais. Paskaičiau apie kiekvieną atmestąjį ir nekilo jokių papildomų klausimų, kodėl žmogus galėjo būti atmestas arba negavo pareigų. Gražiai žiūrisi ir patogiai skaitosi. Puikiai padirbėta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Labai džiugina, kad ties kiekviena analize vis tobulėji su jos parašymu. Labai gražiai pateiktas kiekvieno kandidato aprašymas - šaunuolis.

Kalbant apie mechanikų direktorių - pasirinkimas puikus. Sveikinu Aidį ir linkiu sėkmės jam vadovavime. Tikiuosi, jog greitai motyvacijos nepraras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×