Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Mantelis_Varneliss

pagalbos dėl ip bano

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Su kuo susijusi problema?: gavau iš lempos ip bana
2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.)
3. Kaip sprendėte problemą?:Gavau baną pasikeičiu vpn kitos salies ping didelis neina srv pabūti gal kam tėko su tokia problema susidurti ar kažką tokio? bu Edgaras brangiausias netikriną gmailo,ir neišsprendžia bėda :D
4. Vaizdinė medžiaga (Nebūtina)Imgur: The magic of the Internet

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Labas, turėjau tapačią bėdą nesenai su IP užblokavimu. Jis lygiai po metų automatiškai nusiima, bet man neprireikė metus laukti. Parašiau į gmail, į discord Edgarui ir į LMG facebook puslapį. Edgaras pamatė facebook puslapyje mano žinutę ir mane atblokavo pateikus savo IP adresą. Vienintelis kas gali nuimti tokio tipo užblokavimą, tai tik Edgaras. Todėl turi bandyti per Jasoną prašyti arba iškart kreiptis pas Edgarą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 12 minutes(-čių), Get_Lucky rašė:

Labas, turėjau tapačią bėdą nesenai su IP užblokavimu. Jis lygiai po metų automatiškai nusiima, bet man neprireikė metus laukti. Parašiau į gmail, į discord Edgarui ir į LMG facebook puslapį. Edgaras pamatė facebook puslapyje mano žinutę ir mane atblokavo pateikus savo IP adresą. Vienintelis kas gali nuimti tokio tipo užblokavimą, tai tik Edgaras. Todėl turi bandyti per Jasoną prašyti arba iškart kreiptis pas Edgarą.

Čia tai faktas bet jau 2savaitės jokių žinių iš jo visur parašiau bet nesvarbu :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 46 minutes(-čių), Mantelis_Varneliss rašė:

Čia tai faktas bet jau 2savaitės jokių žinių iš jo visur parašiau bet nesvarbu :D

Aš pralaukiau 2 mėnesius, tai tau dar tikrai yra pakankamai laiko sulaukti savo IP atblokavimo :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.