Jump to content
Get_Lucky

[Idėja] Vardiniams mašinų numeriams

Rekomenduoti pranešimai

Anketa serverio sistemos idėjoms:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Get_Lucky.
2. Jūsų turima idėja (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - Siūlau padaryti numerių pardavimo sistemą, kad būtų galima parduoti savo vardinius numerius žaidėjui per kokią nors komandą arba tapatį /m.
3. Kuo ši idėja būtų naudinga projektui - Nereikės parduoti kartu visos mašinos, kad kitas žaidėjas gautų tavo vardinį numerį. Taip pat norint kažkam parduoti tik numerį, reikės juos greit nusiimti ir betkas juos gali pavogti. Todėl nebus jokių numerių vagyščių, bei bus patogiai galima prekiauti vardiniais numeriais ir užsidėti juos ant savo transporto. Taip pat numerių apsikeitimas labai brangus, neparduodant jų kartu su mašina, nes juos reikia nusiimti, o pirkėjui ir vėl sumokėti pilną kainą m turgui, bei žaidėjui sutartą sumą.

@Edga_Kesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Idėja tikrai logiška, pats tik Transp. numeriams atsiradus apie tai pagalvojau. Tačiau ar tai tikrai ko dabar serveriui reikia ? Asmeniškai norėčiau, jog Edgaras ir toliau dirbtu prie sistemų kurios padaro žaidimą įdomesnį, ne vien materialiais dalykais kaip numeriai ar jų keitimas. Apie pačia idėja jam parašysiu, tačiau nemanau, ar tai yra taip reikalinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×