Jump to content
Justukas_Piktas

[IDĖJA] valstybiniams numeriams

Rekomenduoti pranešimai

Anketa serverio sistemos idėjoms:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Justukas_Piktas
2. Jūsų turima idėja (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - mano idėja padaryti galimybe perkant automobili pasirinkti numerius : betkokios raides ir skaičiai 0€, trys norimi vienodi skaičiai 25.000€, trys vienodos ar norimos raides ir skaičiai 50.000. O vardiniai numeriai kaip ir yra nuo 100k+ palikti. Ir antra ideja valstybinių numerių kairem kampe viršuj padaryti LT veliava kaip ir ant tikru valstybinių numerių prisegų pavyzdi.
3. Kuo ši idėja būtų naudinga projektui - pagyvintu serveri būtų idomiau, realistiškiau ,padidintu žaidėjų skaičių
.

20210820_184452.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Visiškai prieš. Pirma tavo idėja dėl pasirenkamų skaičių ir raidžių yra galima su paprastais perkamais numeriais tai nematau esmės keisti tai ką kas jau ir taip gerai. O antra idėja dėl vėliavėlės irgi nesąmonė, nes tam kad šis dalykas veiktų reikėtų ant kiekvienos mašinos uždėti kas sukeltų lagą dėl daug serverio objektų, bei bugintūsi su modintomis mašinos (vėliavėlė kabotų ore).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, pradedam nuo to ,kad neimanoma butu padaryt ,ir bugintus su moadais ,nes cia ne "fivem" ,kad taip eitu padaryt ,nes jeigu eitu padaryt kiti serveriai jau butu padare , o antra del to ,kad nemanau kad kokios naudos atnestu ,tad sakau pries.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×